Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

dažādas situācijas

 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Kā Tavā darbā ir pieņemts darīt ja:
1. Tev jāiet pie ārsta (iedod brīvas stundas,dienu..ne/atvelk no algas)? Tev ir kāda darba diena brīva un ir iespēja aiziet pie ārsta nekavējot darbu;
2. ja papildus stundas, dienas jāstrādā ārpus darba laika ,noteiktajām stundām -ne/maksā?;
3. papildus maksā ,ir kādi bonusi,ja jādara arī darba pienākumi,kuri neattiecas uz Tevis?;
4. ko darītu situācijā,ja Tev teiktu- atnāc uz darbu x dienā. mēs Tev par to nesamaksāsim ,taču iedosim brīvu citā dienā (var būt)?;
5. ir draudzīgs kolektīvs, vai arī visi viens otru aprunā, ir cilvēks ,kurš "pin" intrigas par visu kolektīvu?;
6. pavadi brīvo laiku ar kolēģēm arī ārpus darba?

P.S. piedod par kļūdām. vēl mostos
31.05.2013 08:15 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
1. Ja jāiet pie ārsta, iedod brīvu, no algas neatvelk par tām stundām.
2. tas ir reti, bet, jā, par to nemaksā.
3. nav
4. piekristu, ja tajā dienā nebūtu citi neatliekami plāni.
5. neesam īpaši draudzīgi, bet baigās aprunāšanas arī it kā nav.
6. nē
31.05.2013 08:25 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
1.dod kad un cik vajag,neko neatvelk,
2.ja uzraadu,tad apmaksaa,bet es parasti neuzradu,jo pa dienu ari medzu paslinkot,
3.man nav nekadu papildus pienakumu,daru visu,ko vajag. Ta ka man irs tundas likme,tad daru,kas nepieciesams,
4.piekristu,
5.draudzigs,bet nu savas intrigas jau tapat paradas,
6.jaaa,un man tas loti patik.
31.05.2013 08:31 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
7. darba devējs rīko darba pasākumus, atpūtas vakarus?
8. kāda ir attieksme ,ja ņem slimības lapu (mierīga, vai arī ārdās)?
31.05.2013 08:31 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
7. nē
8. neārdās
31.05.2013 08:39 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
1. Straadaaju mainju darbu, taadlej, parasti, varu saplaanot aarsta apmekleejumus, kad man ir briivs, bet, javajadzeetu, noteikti paaris stundas vareeu panjemt briivas un man no taa no algas neko neatvilktu.
2. Visas virsstundas tiek apmaksaatas. Vieniigais, te darba likumdosana neparedz papildus samaksu, ja jastraadaa sveetku dienaas, vai nakts stundaas, kas irnmazliet beediigi.
3. Nav nekaadu bonusu par papildus pienaakumiem, ja tie tiek dariiti man ieplaanotajaa darba laikaa.
4. Ja man nebuutu citu plaanu, ietu un straadaatu. Zinu drosi, ka to dienu savaa darba vietaa noteikti dabuutu atpakalj, bet ja briivu dienu nevareet iedot, tad samaksaatu virsstundas.
5. Ir ljoti, ljoti draudziigs un superiigs kolektiiva. Darba vietaa valda kolosaala atmosfeera.
6. Jaa, diezgan biezi satiekos ar saviem koleegiem arii aarpus darba, jo daudzi no vinjiem ir kljuvusi par maniem draugiem.
31.05.2013 08:44 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
7. Jaa riiko, agraak bija biezaak, reizi 2 meenesos, tagad retaak... Varbuut 4x gadaa.
8. Neaardaas, bet prieksnieks prieciigs arii nav, jo mees esam ljoti maz kvalificeeti cilveeki, kas dara manu darbu un kaadam ir jaabuut mainjaa lai tur vai kas, taadeelj, biezi vien, ir ljoti gruuti aizvietot kaadu, kas slimo.
31.05.2013 08:46 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Pati esmu vadītāja, tāpēc manas atbildes būs no darba devēja skatpunkta:
1. Pie ārstiem vienmēr palaižu un darba dienu ieskaitu kā nostrādātu. Vienīgais darbiniekiem lūdzu pabrīdināt par kavējumu vismaz vienu dienu iepriekš.
2. Virsstundu mums nav, bet ja gadītos, par to tiktu piemaksāts kā pēc DL "virsstundu darbs".
3. Darbiniekiem esmu izstrādājusi motivācijas sistēmu, kura veiksmīgi darbojas. Ir iespēja nopelnīt papildus, pabeigt darba dienas ātrāk, atkarībā no situācijas. Tas veiksmīgi strādā un tiek novērtēts!
4. Šādas situācijas man nebūtu. Ja darbinieks strādā papildus, tas ir jāatalgo. Darbinieki nav draugi, ar kuriem sarunāt "pa draugam". Protams, ja ir kādas ofisa ģenerāltīrīšanas, par to novienojamies atsevišķi un neviens neņem samaksu par to, ka uzkopj savu darba vietu.
5. NEPIEĻAUJU intrigas darba vietā! Intriganti pie manis nestrādā un ja parādās ātri tiek "parādītas durvis".
6. Cenšos mazināt personiskumu attiecībās ar darbiniekiem, tāpēc ārpus darba laika ar saviem darbiniekiem/kolēģiem netiekos, lai gan ar vairumu esmu vienaudze. Protams, svinam kopīgi visu svētkus-dzimšanas dienas, īpašus notikumus. Rīkoju darbinieku saliedēšanas pasākumus:)
31.05.2013 09:05 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
1) Pie ārsta drīkst aiziet, no algas neatvelk.
2) Nemaksā.
3) Ir gan bonusi, gan papildu pienākumi.
4) Diez vai gadītos tāda situācija, bet es, iespējams, piekristu.
5) Neitrālas, var teikt, mēreni draudzīgas attiecības.
6) Nē. Manuprāt, tas ir lieki.
31.05.2013 09:24 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
1. Nevienam nav jāatprasās un jālūdz brīvs, lai darba laikā kur dotos. Vienkārši pasaku, ka tajā laikā nebūšu.
2.
Ja uzraadu,tad apmaksaa,bet es parasti neuzradu
Man tas pats. Mana izvēle.
3. Nav nekas bijis jādara, ko nevarētu klasificēt kā savus pienākumus.
4. Tāda situācija nevar būt manā darba vietā.
5. Nevērpj neviens intrigas, man vispār īpaši te neklačojamies. Savā starpā ir cieņas pilnas, draudzīgi lietišķas attiecības.
6. Nē, nekad (vecuma un interešu atšķirība)
7. Reti
8. Nekad neesmu ņēmusi slimības lapu, jo neslimoju ilgāk par 24h.
31.05.2013 09:25 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
1. Ir abas iespējas, gan brīvais laiks, bet ja tajā neizdodas dabūt pierakstu, tad varu iet arī darba laikā, brīdinot darba devēju laicīgi. Neko neatvelkt.

2. Principā nav tā, ka ir jāstrādā virsstundas administrācijas darbiniekiem, jo visu var paveikt darba laikā, bet zinu, ka noliktavas darbinieki, ja pārstrādā kaut stundiņu - tiek maksāts.

3. Jā, ja ir jādara tas, kas neietilpst manos pienākumos, samaksā gan.

4. Varētu nostrādāt to dienu arī tāpat, jo skaidri zinu, tā vai citādi, darba devējs parādā nepaliks.

5. Draudzīgs. Intrigu nav, jo arī vadības attieksme pret intriganām un to vērpējiem - "zero tolerance".

6. Kopīgos darba devēja rīkotos pasākumos, kas mums visiem ārkārtīgi patīk.
31.05.2013 09:30 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
7) Diezgan regulāri.
8) Ja slimo, tad slimo - ko tur daudz ārdīties.
31.05.2013 09:30 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
1. Palaiž pie ārsta, neatvelk no algas. Protams, iepriekš brīdinu, ka tajā dienā vajadzēs.
2. nemaksā, bet ārpus darba laika ļoti reti vajag kaut ko darīt un ja vajag, minimāli
3. ļoti bieži daru kaut ko, kas nav mans pienākums pēc darba līguma, bet es to uztveru normāli - kā savu pienākumu.
4. Ja man tā būtu jādara, pavisam noteikti arī dabūtu papildus brīvdienu.
5. Mums ir normālas attiecības, intrigas netiek vērptas.
6. Nē, nepavadu. Liela gadu starpība. Tikai darba pasakumi.
7. jā ir, biežāk darba laikā, nekā ārpus tā.
8. neesmu ņēmusi slimības lapu, vienīgais esmu 1 dienu izlaidusi slimības dēļ. Nedusmojās.
31.05.2013 09:34 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
7. jā, rīko regulāri.
8. ja slimo, tad slimo, kāda ārdīšanās? Jāsaka gan, ka mēs esam tādi stipri un veselīgi un neejam arī "paslimot", ja vienkārši gribas neko nedarīt. Respektīvi, izmantojam slimību lapas tikai tad, kad tiešām slimība ir klāt.
31.05.2013 09:34 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
1. jā iedod vienmēr, kad vajag un cik daudz vajag, arī var atprasīties uz veselu dienu
2. nekad nav bijušas virsstundas, pat nezinu kā līgumā atrunāts, bet vispār man nedrīkst atrasties darbā pēc darba laika beigām jāpiebilst, ka strādāju militārā iestādē);
3. ja pilda citu kolēģu pienākumus slimības vai atvaļinājuma laikā ir piemaksa, tiek sagatavota speciāla vienošanās, viss likumīgi
4. iepriekšējā darbā esmu tā darījusi, man pat liekas, ka likumā ir tā noteikts, ka var kompensēt arī šādā veidā...
5. daudz sievietes kolektīvā, es ar visiem esmu draudzīga un īpaši neuztraucos par to, ko aiz muguras runā, bet ticu, ka visas nav tik laipnas un smaidīgas arī aiz muguras...
6. tuvi draugi nav, bet regulāri tiek rīkoti pasākumi personālam, tad tajos protams...
31.05.2013 09:57 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
7. jā rīko, kājau minēju regulāri :)
8. nekad neārdās, citreiz atļauj pirmās dienas tāpat palikt mājās, jo citreiz pietiek 2 dienas pagulēt, ja ir ilgi projām vispār neko nesaka, tikai izrāda interesi vai ir kārtīgi atveseļojies, pirms atgriežas darbā...
31.05.2013 09:59 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
up
31.05.2013 21:04 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
1. Ja jāiet, tad eju. Man parasti ir konkrēts darbs, kas jāizdara. Varu pabeigt vakarā vai brīvdienās, ja pa dienu nesanāk.
2. Tās, kuras uzrāda, apmaksā vai arī piešķir brīvu citu dienu vietā. Tomēr cilvēki baidās, ka tiek uzskatīti par neefektīviem, tā kā virsstundas lielākoties neuzrāda, ja projekta budžetā jau nav ieplānotas.
3. Ja tas iekļaujas 40h laikā, tad loģiski, ka nē.
4. Mums šādi bieži ir, ka ir iespēja izņemt brīvu dienu vasarā par ziemā nostrādātām virsstundām.
5. Esam sačupojušies pa grupiņām, bet liekas, ka aiz muguras labas intrigas iet, ko veicina sacensības, jo mums ir tā modernā novērtēšanas sistēma, kurā dala vietas.
7. Pasākumi ir apmēram reizi mēnesī. Forši pasākumi - SPA, slēpošana, bāri, boulingi. Par šo tiešām sūdzēties nevar.
8. Sezonā (ziemā) labāk neņemt. Neviens jau neārdās, bet citiem tiek pie tā jau smagajām darba stundām uzgrūsti papildus pienākumi.
31.05.2013 23:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits