Prostitūtas labākas nekā parastās !

 
Reitings 92
Reģ: 30.05.2013
Es jūtos apjucis, jo man sāk likties, ka man vairāk sāk patikt staigāt prostitūtām un esmu bijis tikai pie trijām, nekā saistīties attiecībās ar parastām sievietēm.

Man tikai 24 un visas prostitūtas ņemu tikai tādas 20-23, lai mazāks noskrējiens. Kad pirmo paņēmu biju pārsteigts par to cik laipni viņas izturas pret saviem klientiem, izsaka komplimentus par manu sportisko ķermeni, jo es trenējos 4 reiz nedēļā trenažieru zālē, un es jutos pozitīvisma pilns un aizgāju apmierināts ar smaidu un labu garastāvokli!

Iepriekšējās draudzenes pārsvarā visu laiku visā saskatīja tikai negatīvo un vienmēr attiecībās sāka mani manipulēt un par visu laiku kaut ko čīkstēt. Man liekās, ka prostitūtas pie kurām biju ir daudz dzīvespriecīgākas un ar viņām var arī normāli izrēkties un parunāt.

Turklāt tas pat ir izdevīgāk nav jātērē kaudze naudas randiņiem, turklāt tu vēl nezini kurā brīdī dabūsi. Bet es esmu vecis bļac es gribu sex 24/7 un jau pirmajā randiņā, bet nē man tur jāgorās un jātēlo, jābūt pieklājīgam un jācenšas visādi izpatikt. Ar prostitūtām viss ir tik vienkārši atnāc nolaid stresu, parēc papļāpā mašīnā iekšā un prom liet darīta.

Kas attiecās uz slimībām, bučot es viņas nebučoju, un protams prezis, turklāt ņemot vērā to cik daudz džeku tagad ir tādām 20 gadīgām, ka viņām iet pa 10-20 Džeku jau, un es pat zinu vienu meiteni kura zina ka čalis ir bijis pie prostitūtām, bet tāpat ar viņu tusē un vālējās, tikai tāpēc ka viņš ir turīgs, un citiem sakot atrunu nu cilvēki jau mainās! Gan jau būs labi utt.

Tā, kā ja ņem tādas mazliet dārgākas augstākas klases, tad nekāda atšķirība iet uz randiņiem vai pie prostitūtām. Un jā es pat sāku domāt ,ka prostitūtas ir foršākas, jo viņas vismaz neslēpj, ko no vīrieša vēlās.
30.05.2013 17:12 |
 
Reitings 92
Reģ: 30.05.2013
Novēlu kādreiz tev tādā "biksīšlīdējpincīštaustītājā" ieķerties, lai viņa tevi pamet!


hahaha :D es mīlestībā neticu lidz brīdim kamēr man uznāk gribulis nu tā ir tāda sinusoīda !

nav spējīga dot argumentētāku atbildi par "ar tādu neviena nesaistīsies", "muļķis"
Lai cik muļķīga liktos tēma, arī gudru atbilžu nav



Vo, vo Dionysus iedeva labu atbildi ! Bet kaut kā neesmu tādu ar dvēseli sastapis, ka vēlētos meklēt romantiskos smaida brīžus, jo man acis visu laiku ir uz pupiem ! Un man ir fetišh uz maziem sprotiskiem pupiem nez kāpēc, tās ar lielām kannām kaut kā nevisai !
31.05.2013 00:33 |
 
Reitings 222
Reģ: 10.08.2012
Autors priekš sevis ir atklājis ameriku:D
Izklausās pēc narcisa!
Lai veicas!
31.05.2013 00:38 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Nu palsot te http://www.xtra.lv/index.php, neliekas, ka tās prostitūtas būtu tik liela medusmaize :)
31.05.2013 00:51 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
neviena no jums (izņemot, varbūt, vīrieti Dionysus) nav spējīga dot argumentētāku atbild
Melns, bet kādu tad tur argumentētu atbildi lai dod? Džeku interesē tikai sekss un glaimi viņam, ko varētu iegūt ar pēc iespējas mazāku atdevi no viņa paša puses. Tātad - prostitūtas tiešām ir izdevīgākais variants.
Attiecības ar sievieti dod daudz vairāk (bet viņu taču neinteresē nekas vairāk, tātad viņam tas neko nenozīmē), bet arī vairāk prasa no partnera. Tātad, kamēr džeku neinteresē nekas vairāk par sievieti, kas kādu stundu tēlos, ka viņai viņš liekas foršs, un piekritīs seksam, tikmēr pērkamas sievietes ir visvienkāršākais variants.
Vai gumijas lelle, viņa gan nesmietos par viņa stāstītajiem jokiem, kā arī pašam būs pēc seksa jamazgā, tomēr ilgtermiņā sanāktu lētāk, kā arī varētu būt pārliecināts, ka tas, kas seksa laikā rada slīdamību, tiešām ir lubrikants, nevis iepriekšējā klienta ķermeņa šķidrumi.
31.05.2013 06:28 |
 
Reitings 474
Reģ: 13.05.2013
protams ka parasta prostitūta ir labāka, jo kā mēs visi zinām sieva ir visdārgākā un sūdīgākā prostitūta.
31.05.2013 08:06 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Loģiski, pret klientu jāizturas maksimāli labi, lai viņš atgrieztos un maksātu vēl. :D Apmierināts klietns = pastavīgs klients. Tas kas notiek aizkadrā (ko patiesībā domā par Tevi utt), kad Tu esi jau prom, zina tikai viņas pašas. Pie tam prostitūtām nav jāvāc Tavas netīrās zeķes, jāmazgā trauki, jātaisa Tev ēst un jāpacieš Tavi sliktie ieradumi (tas attiecas uz teikto par "visu laiku kaut ko čīkstēt.")
31.05.2013 08:20 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns, bet kādu tad tur argumentētu atbildi lai dod? Džeku interesē tikai sekss un glaimi viņam, ko varētu iegūt ar pēc iespējas mazāku atdevi no viņa paša puses. Tātad - prostitūtas tiešām ir izdevīgākais variants.
Attiecības ar sievieti dod daudz vairāk (bet viņu taču neinteresē nekas vairāk, tātad viņam tas neko nenozīmē), bet arī vairāk prasa no partnera. Tātad, kamēr džeku neinteresē nekas vairāk par sievieti, kas kādu stundu tēlos, ka viņai viņš liekas foršs, un piekritīs seksam, tikmēr pērkamas sievietes ir visvienkāršākais variants.

__________________________________________________________
Vienkārši, nezaudējot pašcieņu, pastāsti viņam, ko viņš zaudē, salīdzinot ar, teiksim, attiecībām ar Tevi? Es, atklāti sakot, gaidīju tādus argumentus. Vienīgais, kurš uzrakstīja par aplidošanu un iekārdināšanu, kuras nav ar prostitūtām, bija Dionysus. Ja jūs, meitenes, pašas neko nevarat pateikt jautājumā, ko vairāk varat dot savam vīrietim par pērkamo meiču, tad citam, šo lasot, kas atliek? Tikai - ņemt kalkulatoru un - rēķināt, kas lētāks - sieva/draudzene vai prostitūta?
P.s. Negribēju nevienu ar šo tekstu aizvainot. Nekā personīga - tikai pamudinājums neapsaukāties, bet "sakaut" autoru ar savām priekšrocībām.
31.05.2013 09:34 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Džeksuli - uzsit ciparu, cik maksā par pišuku un cik bieži apmeklē pērkamās :D Gribas zināt, cik mēnesī Tu atdod tikai par pasldināšanos mīkstumos :D Čalim, kam sexu gribas 24/7, tas neizklausās pēc izdevīga dīla .. vai arī Tev dod skidonus ?:D
31.05.2013 10:25 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Gribas zināt, cik mēnesī Tu atdod tikai par pasldināšanos mīkstumos


:D :D :D
31.05.2013 10:32 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Puisi, man tad par Tevi patiesībā ir prieks - Tu zini, ko vēlies, ko nevēlies, mīlestībai netici. Zināms, ka lielākā daļa sieviešu jebkuras attiecības uztver kā potenciālo "vīrs-māja-bērni", tātad ar savu izvēli - atklāti ar sievietēm tikties tikai seksa dēļ - ne čakarē dzīvi sev, ne dod veltas cerības "ierindas" sievietēm.
Varbūt ar laiku domas mainīsies, gribēsies blakus cilvēku, kam seksīgs, ar uzkačātiem muskuļiem (arī dibena muskuļiem :D ) šķitīsi arī bez maksāšanas par pakalpojumu, bet līdz tam - I say, go for it - tikai tiešām ļoooti rūpīgi par to izsargāšanos piedomā.
31.05.2013 11:55 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ar laiku tev gribēsies tomēr nostabilizēties dzīvē un lai tev sieviete ir blakus arī no rīta, nak'tī un arī vakarā. tev nav vnk paveicies. ne visas ir tādas, kuras uzreiz saskata tikai slikto, bet kas tad tevī ir tik slikts, ko uzreiz par tevi izgāž? varbūt tu arī neko neesi vairāk pelnījis par prostitūtu.
nedomāju, ka tev šis varinats sanāk lētāk, ja padomā, cik tu maksā pastaiga parkā, bet cik prostitūta.tas ir prostitūtu darbs. ja viņa izturēsies nelaipni pret tevi, tu taču viņu d*rst pasūtītīsi un viss. ja tev vajag nopirktus komplimentus, par kuriem tu vēl pats piemaksā, tad uz priekšu!
31.05.2013 12:36 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Vai gumijas lelle, viņa gan nesmietos par viņa stāstītajiem jokiem, kā arī pašam būs pēc seksa jamazgā, tomēr ilgtermiņā sanāktu lētāk, kā arī varētu būt pārliecināts, ka tas, kas seksa laikā rada slīdamību, tiešām ir lubrikants, nevis iepriekšējā klienta ķermeņa šķidrumi.

Sis tava vieta man liktu padomat. Fuj. :D
31.05.2013 12:47 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
pastāsti viņam, ko viņš zaudē, salīdzinot ar, teiksim, attiecībām ar Tevi?

Melns, bet šķiet, ka viņu nekas vairāk par seksu un glaimiem nemaz neinteresē...
Ko Tu zaudē, ja dabū nevis pusdienas, kas sastāv no siltā ēdiena ar ketčupu maliņā, saldēdiena un sulas, bet gan aizej uz Maximu un nopērc ketčupa pudeli? Ja esi gribējis normāli paēst, tad zaudē daudz. Bet, ja viss, ko vēlējies, ir ketčups, un neko citu nemaz nevēlies? Tad neko neesi zaudējis, esi dabūjis tieši to, ko gribēji, pie tam ar mazāku resursu patēriņu.
Tāpat arī tēmas autora gadījumā.
Ja viņa intereses nesniedzas tālāk par kaut ko siltu, ko var izd**** un kas pēc tam notēlos, ka bija labi un interesanti, tad viņš neuztvers kā zaudējumu tās lietas, ko sniedz attiecības. Jo viņam šīs lietas nav aktuālas, viņu tās neinteresē.
Kāda jēga tad stāstīt par to?
31.05.2013 13:11 |
 
Reitings 770
Reģ: 29.01.2009
Nu un ko tu ar šo bezjēdzīgo diskusiju gribēji pateikt? Mums taču neinteresē vai tu dr*z kkādas prostitūtas vai parastās meitenes.
31.05.2013 13:19 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Labs raksts, izlasi, noderes!


Milzīgs skaits prostitūtu Latvijā ir inficētas ar HIV:

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/119389/milzigs-skaits-prostitutu-latvija-ir-inficetas-ar-hiv
31.05.2013 16:24 |
 
Reitings 92
Reģ: 30.05.2013
Tās jau tās lētās.

Prostitūta reizi mēnesī pārbauda veselību pie dermatovenerologa. Dermatovenerologs atzinumu par prostitūtas veselības stāvokli ieraksta veselības kartē. Ar prostitūciju aizliegts nodarboties personai, kurai nav veselības kartes. Veselības karti (pielikums) prostitūtai pēc pirmreizējās veselības pārbaudes izsniedz dermatovenerologs


Es varu saderēt vietējās comso šluškas dzīvē nav veikušas pārbaudes no tādām man būtu vēl vairāk bail !

Džeksuli - uzsit ciparu, cik maksā par pišuku


Normālās ir ap 100 Ls. Paņemu 2 reiz mēnesī moš.
31.05.2013 16:51 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Dzeksuli, kaa Tu domaa, no kurienes vinjiem taa statistikaa par slimajaam ?
Tachu no vinju parbaudem, labrit!
31.05.2013 16:52 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
es reāli nesaprotu ko gribēja pateikt autors ar šo diiskusiju.
Jā, tu drātē postitūtas. un?
aizej pasaki savai mammai to. :D ar siksnu dabūsi.
31.05.2013 16:53 |
 
Reitings 92
Reģ: 30.05.2013
Turklāt pie dārgajām kapeiku pisēji nevelkās un viņas paņem pa mēnesi 4-5 klientus un viņām pietiek. Vienkārši piepelnās kamēr vēl skaistas un jaunas !
31.05.2013 16:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits