Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pirmā tikšanās...?

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Situācija:
Tikos ar puisi. Viss bija jaukāk nekā biju iedomājusies ,domāju ,ka viņš būs ļoti kautrīgs ,bet tā gluži nebija. Tikai atvadoties pateica : "Neesmu eksperts šādās atvadu situācijās" un beigās pajautāju "vai varu tevi samīļot" atbildēja "jā" un ejot prom viņš pateica" līdz nākamajai reizei!" :)

Kāpēc man ir aizdomas ka es viņam nepatīku? Pēc tikšanās atnācu mājās ,pati uzrakstīju, viņš man (likās) "atbildēšanas pēc atbildēja" ,teicu ,ka paskatīšos seriālu, ja vēlāk būs uzrakstīšu. Vēlāk viņa vairs nebija. Tad atkal ienāca un radās sajūta ,ka viņš aizņemts ir ,teicu -labi, netraucēšu ;) viņš - varu tev uzrakstīt pēc kādas stundas, ja negulēsi? :) es -jā tik ātri neiešu vēl gulēt :D tad beigās uzrakstīja ~ pēc stundas. sarakste bija ok, atbilstoši tēmai jokojāmies kko un viņšpateica itkā - Jā, Tu man patīc! ... tam sekoja -tagad tici? :D un atkal radās sajūta ,ka patiesībā nepatīku viņam ,viņš tikai tēlo ,ka patīku. :D šodien iegāju draugos, viņš bija online, pēc neilga laiciņa izgāja. (Sajūta ,ka manis dēļ ) Tad galu galā izpildīju testu "Vai tu viņam patīc" un nu man liekās ,ka tiešām nepatīku viņam. :D Testā bija jautājumi par sīkumiem "smīdināšanu, dīvainu uzvešanos meitenes klātbūtnē un tādi sīkumi pēc kā varētu spriest vai viņam patīku)

Es esmu sadomājusies bez iemesla? Man ir paranoja? :D Jo man vienmēr neticās ka varu kādam patikt ,jūtos pārāk slikta ikvienam,kurš man patīk :/ Vai kā jums liekas, sāku sevi morāli mocīt jau domājot par to...
28.05.2013 15:32 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
P.S. Ir jau sarunāta nākamā tikšanās reize! :D
28.05.2013 15:36 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Es laikam vispār neko nesapratu. Bet varbūt man vienkārši tas ir aizmirsies - tas kaut kādas mistiskās zīlēšanas - būs/nebūs - pēc kaut kādām mistiskām pazīmēm (cikos draugos iegāja, cikos izgāja, cik vardus lieto teikumā).

Mazāk domā, savādāk vel aizbaidīsi. :)
28.05.2013 15:37 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Cik jums gadu?

Bet tik mīlīgi uzrakstīts :D :D
28.05.2013 15:37 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Tu, vismaz pēc tā, ko aprakstīji, izklausies nedaudz par uzmācīgu... Visa tā "varu tevi samīļot?" un nepārtrauktā rakstīšana... Cik dienas kopš tikšanās ir pagājušas? Neļauj puisim just, ka viņš tevi jau ir ieguvis, ka esi uzķērusies uz viņa. Tas viņā uzreiz radīs nelabu pretreakciju. Esi vēsāka, atturīgāka. Ieej online, bet neraksti, citreiz paignorē, ja arī šis uzraksta, pēc tam atbildi, ka biji aizņemta, vai bija kaut kur jāsteidzās... Protams, esi laipna, mīlīga un jautra, bet netecini siekalas un negaidi pie kompja, telefona nepārtraukti viņa parādīšanos.
28.05.2013 15:40 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Dod puisim iespēju piezvanīt vai uzrakstīt Tev pirmajam.. :D Tad arī varēs domāt - patīk vai nepatīk :D
28.05.2013 15:42 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Ance- kā lai mazāk domā? :( Pati šitā sevi pie nervu sabrukuma pat NEPARKO varētu
novest :D

Anne - Man 18 viņam 17 :D
28.05.2013 15:43 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Nē nu viņš pats teica, ka neērti jūtas kad atvadījāmies. Tāpēc tā jautāju... Pēc tam pats rakstīja ,ka labi ,ka pajautāju, viņš nebūtu saņēmies mani apskaut :D

Bet par to rakstīšanu jau taisnība ir ,tā arī jau vakar nolēmu ,ka tagad ja gribēs -uzrakstīs un uzaicinās ārā. ;) Tikai ja man puisis patīk ,man grūti ātri nepaskriet pretī.

Piemēram, ja viņš paskatītos draugos ,man jau gribētos uzrakstīt. Pareizi ,ka tā nevajag meitenei darīt? :P Grūti būt vēsai, ja iepaticies kāds PA ILGIEM LAIKIEM! :D Pret citiem jau easy.
28.05.2013 15:46 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Jā, šito es atceros pēc sevis...Nezinu kāpēc puiši ir tik lēnīgi pārsvarā, bet man tas arī vienmēr ir bijis tā, ka, ja patīk, tad gandrīz vai elkoņos jākož, lai noturētos nerkstīt, nezvanīt, būt vēsai, "netīšām" neuzskriet ceļā u.tml. Bet nez kāpēc puiši tā mierīgi vienmēr uzvedās...
28.05.2013 15:51 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Pāris gultā. Viņš skatās griestos. Viņa domā: Klusē. Negrib runāt. Vairs nemīl. Ir cita. Beigas! Viņš: Muša... Nez kā viņa tur turas? ...
28.05.2013 15:51 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Neons- Tātad gribi teikt ,ja es viņam tiešām patiktu viņš var mierīgi uzvesties kā pirms tam kad nebija mani saticis? :D Oj nē ,kad nebija saticis tad kautrīgi smaidīja un vēroja mani. :D
28.05.2013 15:54 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Lai cik dīvaini tas neizklausītos, puiši pārāk nesteidzās, pat, ja ļoti patīk meitene. Parasti izdara vienu gājienu un tad kaut ko baigi čammājas. Tavā gadījumā es sapratu, ka puisis ir tevi uzaicinājis uz randiņu. Nu tad, ko vēl vajag?... :D Sākums gandrīz vienmēr ir tāds nenoteikts. Sevišķi, ja abi esat tik jauni un kautrīgi. Ļauj, lai viss iet savu gaitu, nesteidzies, ieturi nelielu distanci. Ļauj, lai puika pats atrod ceļu un vīrieša cienīgu uzvedību.
28.05.2013 15:59 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
*ceļu uz vīrieša cienīgu uzvedību
28.05.2013 16:00 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Patiesībā respektīvi jautājums varētu būt šāds :
Ja viņš netēloja muļķi ,bet bija diezgan nosvērts , smējās, bet pats baigi nesmīdināja mani, pasmējās par mani ,bet tas bija drīzāk kaitinot ,mazliet, aizejot mājās uzreiz nerakstīja man un nebija starā ...nenozīmē ,ka nepatīku viņam? :D
28.05.2013 16:01 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu redzi, ja viņš pateica, ka tu viņam patīc, tad visticamāk tā arī ir. bet domāju, ka tu viņam ātri sāksi nepatikt, ja tik traki viņam uzbāzīsies, jo neizskatās, ka viņš ir no tiem puišiem, kas visu laiku pievērsīs meitenei uzmanību vai arī vnk tēlo "vēso džeku". jebkurā gadījumā, netaisi jau soli uz priekšu pati, pirms viņš vsp par to ir iedomājies un nesasteidz visu. puisim ir jāsailgojas pēc meitenes, lai viņam rastos tiešām tāda interese, nevis tev jābūt kā uzbāzīgai mušai.
ja viņš tevi apskatās draugos, tev nav uzreiz jāraksta viņam vēstule. varbūt viņš vsp netīšām uzspieda uz tava profila?!?! tavā vietā es nerakstīto neko un arī neskat''itos viņa profilu katru reizi atpakaļ. tev nav jābūt galīgi 'vēsai. veselīgu interesi var izrādīt. nu ņem kaut vai par piemēru, ka vienā no piecām reizēm kādu interesi izrādīsi tu vai pat vēl retāk. nu, ja grūti , tad kontrolē sevi. saprotams, ka, ja puisim tu ļoti patiktu, blaa blaa blāa visas teiks, ka viņš tev tāpat izrādīsies interesi un tu viņam patiksi, neskatoties uz to, ko tu dari, izskaties utt. nu es gan tomeŗ ieteiktu pasekot uzmanīgi tam visam līdzi. un 17 gados nezinu gan, vai pušiem ir tā apziņa vsp par kko nopietnāku, ja, protams, tu pati ko tādu vēlies. netaisi cirku tur, kur to nevajag. šādā vecumā puišiem gribās brīvību un meiteni, ar kuru patrakot, patusēt, bet nedomāju, ka tev uzreiz vajadzētu to tik nopietni uztvert
28.05.2013 16:04 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Man 18 viņam 17


Nu skaidrs :D Bet vispār jau dikti mīlīga tāda tīnīga ņemšanās - patīku / nepatīku. uzrakstīs / neuzrakstīs.
28.05.2013 16:07 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Sany, kā tu vienmēr vari izgudrot tik garus komentārus ? Pat negribas lasīt, bet piedod ,atvaino..es vienkārši nesaprotu :D Piemēram par šo tēmu, ko tur tik daudz var stāstīt ? :D
28.05.2013 16:09 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nenozīmē! :) Bet tas nenozīmē arī to, ka tu viņam patīc. Diemžēl.

Es jau varu te daudz un gudri rakstīt, bet tādu lietu saprašana nāk ar gadiem, kuru tev pagaidām vēl nav.
Vienkārši pieņem faktu, ka katra darbība no vīrieša puses ir kā maza uzvara priekš viņa. Un pēc uzvaras ir pieņemts svinēt un atpūsties, nevis turpināt kauju...
28.05.2013 16:10 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu tas, ka uzreiz nerakstīja, nenozīmē, ka viņam nepatiki. varbūt viņam bija kas darāms vai kko svarīgu skatījās, piemēram, futbolu, kas tādam kā manam brālim vsp ir svēts un nedomā tā raidlaikā bilst kaut vienu vārdiņu :D
un tie testi vsp ir kkāds sviests. es jau atbildot uz jautājumiem, zinu, kas būs beigās rakstīts secinājumos. es varētu kādu tūkstōti tādus sastādīt. savulaik, savos 18 es arī tādus pildīju, bet viņi taču ir tik paredzami :D ja viss tev ies veiksmīgi, tev prātā neienāks testus pildīt :D tad jau labāk pie astrologa aizietu..
bet nu vairāk vai mazāk turies pie principa, lai puisis pēc randiņa tev pirmais uzraksti. retu reizi vari pati uzrakstīt, bet ne jau pēc pirmā randiņa!!kā tu zini, vai pusis bija starā. es vsp esmu tāds cilvēks, kas uzreiz neparādīs savas izjūtas un būtu šokā, ja puisis randiņa laikā man sāktu dūdot pie austiņas, cik ļoti viņam patīku (tas ir domāts pirmajos randiņos).
28.05.2013 16:14 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Kad lasu šādas tēmas, pati sev jautāju- es arī biju tāa savos 18 gados?! :D Laikam jau biju...

Par tēmu- beidz ņemties. Tas ir normāli, ka čalis apmulsis un nezināja ko darīt ;) Un nekas no tevis minētā nav pierādījums tam, ka nepatīc!
28.05.2013 16:15 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Marilyn- nu nelasi. kas tev liek? varbūt autorei noder. tas ir pārējiem foruma dalībniekiem tas liekas pārāk gari, bet ko autore, kurai ir reāla problēma (vienalga, cik citiem smieklīga tā nešķistu) izspriedīs no viena teikuma? tas, ko, kurš un cik lasīs, tas ir katra paša ziņā.
28.05.2013 16:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits