Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nesaprotu sevi,gruuti

 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010
Sweikas meitenes :) Kaarteejaa teema par attieciibaam,gribeetu dzirdeet Juusu viedoklus par sho manu shii briizha situaaciju,jo pati sevi es galiigi nesaprotu.
Taatad biju kopaa ar puisi x 4gadi..viss jauki,forshi..kopiigi dziives plaaani u.t.t,pedeejaa gadaa protams rutiina iestaajusies u.t.t.. Tad man uzradaas cits chalis,sapratu,ka negribu vairs shiis rutiinas pilnaas,izsiikushaas attieciibas,ka man veel ir jaabauda dziive,jo esmu jauna u.t.t..pagaaja gads..man ir bijushi vairaaki chalji,par to x vispaar nedomaaju un nepaardziivoju,bija vienalga..Protams vinsh meeginaaja mano atguut,ljoti miilejaa un gjau miil; veeljoprojaam.Tagad pirms kaada laika es itkaa piekeeru sevi pie domas,ka gribeetu vinju atpakalj un ka gribeetu to,kas mums bija agraak,bet no otras puses,ja taa padomaaju,ka ar vinju atkal buus aiznjemtaas statusaa un ka vai vispar gribu atkal ar vinju,tad rodas shaubas.
Es vienk nezinu ko gribu..Par vinju pat vispaar nedomaaju,bet biezhi redzu sapnjos u.t

Putra..Paliidziet meitenes !:D
28.05.2013 12:41 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Tiec skaidrībā ar sevi un nečakarē citiem dzīvi.
Bet mani tomēr fascinē, ka vīrieši vai sievietes ir gatavi ņemt atpakaļ šos apkārtskrējējus.
28.05.2013 12:43 |
 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010
Tur jau taa lieta,ka es negribu vinju saapinaat,bet es zinu,ka vinsh mani miil un njemtu atpakalj,bet nezinu kaa buutu man,ja mees atkal buutu kopaa..Vienu dienu es domaaju ak cik viss buutu forshi,gimenes dziive u.t.t, otraa dienaa es domaaju nee,varbuut labaak nevajag..
28.05.2013 12:47 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
gribeetu to, kas mums bija agraak


Šaubos, ka tu vispār vari vairs dabūt atpakaļ to, kas jums bija agrāk. Daudz kas pa vidam ir noticis, ko nevar padarīt par nebijušu.
28.05.2013 12:49 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Ja Tev ir šaubas tad nevajag . Tev vnk ir palicis atkal garlaicīgi , tapēc arī to visu domā
28.05.2013 12:50 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Tā kā bija agrāk nekad nebūs. Var būt labāk vai sliktāk, bet katrā ziņā - savādāk.
28.05.2013 12:52 |
 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010
Garlaiciigi man nav..Uzturu sakarus ar puisi,kursh grib buut ar mani kopaa un tadeelj arii es taa aizdomaajos ko es iistii gribi..Veidot shiis jaunaas attieciibas vai arii beigt skriet apkaart un atgriezties pie sava bijushaa,jo pashai negribot es par vinju biezhi iedomajos un tadu domu pielauju. Un nezinu kas buutu,kaadas buutu manas sajuutas,ja ieraudziitu vinju ar citu meiteni,bet tas jau visaam meiteneem taa ir,es domaaju.
28.05.2013 12:53 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Atvieglo dzīvi viņam un nemaz nemeiģini ielīst atpakaļ ar viņu dzīvē, jo ja vienreiz apnika tad ātri vien arī otro reiz apniks. Sāpinātu tik cilvēku vel.
28.05.2013 12:57 |
 
Reitings 937
Reģ: 11.11.2010
Ka Tu zini, ka viņš pēc gada Tevi mīl un ņems atpakaļ? Varbūt esi pārāk augstās domās par sevi?
Iesaku turpināt izklaidēties ar citiem čalīšiem, jo izskatās, ka Tev nekas nopietns nav vajadzīgs.
28.05.2013 12:58 |
 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010
Kad biju ar vinju kopaa,tad domaaju,ka buushu visu muuzhu un taadu lietu kaa kraapshanu visp neiedomaajos,neatbalstiju..likaas,ka nekad muuzhaa nevareetu kraapt savu draugu,man tas bija kkas neispeejams,bet uzradaas viens taads,kura deelj man viss sagriezaas un notika taa,ka mees ar savu darugu izskiiraamies.Protams ar sho miiljaako arii jau esam skiirusies,bet es sad tad domaaju kaa buutu,ja tas otrs viirietis nebuutu uzradies un taa teikt,nebuutu sa4akareejis man visu. Lieki teikt,ka ar babnika slavu un uz mutes galigi nav kritis,taa ka kkas vinjaa ljoti piesaistija,ka es aizmirsu savu puisi un to visu kas mums bija..
28.05.2013 13:01 |
 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010
RedHead- Es ar savu bijusho ik pa laikam sarunaajos,esam bijushi pusdienaas paaris x un vinsh to ir teicis un es zinu,ka taa arii ir.
28.05.2013 13:03 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Negribu tevi atvainot bet man pret tādiem cilvēkiem mazliet riebums ir kas pamet, un tad atkal domā ka varbūt varētu velreiz ko meiģināt. Manam pašreizējam puisim ar tā iepriekšējās attiecībās bija ka meitene viņu ļoti riebīgi atšuva ka viņš tik tiko bija pārvācies uz rīgu un atradis jaunu darbu tik priekš viņas lai varētu labi dzīvot bet šī izdomāja paskriet un ar citiem paņemties. Mans puisis tad bija iedzīts depresijā uz apmēram 2 gadiem, un protams visādas stūlbības viņam prātā nāca arī. Tā kā jāpadomā ar ir par to ko ar otru cilvēku izdari tā sāpinot un mokot. Es nevrētu iedomāties pat savu puisi tā sāpināt jo viņš līdz šim ir labākais cilvēks kuru es esmu sastapusi, un nemainītu viņu pat ja tā rutīna būtu jo man tā būtu labāk nekā bez viņa.
28.05.2013 13:03 |
 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010
Njaa,tapeec jau esmu putraa,jo negribu vinju sapinaat.Protams,ka vareetu meeginaat buut kopaa,bet ja nesanaak,tad vinjam saapees..
28.05.2013 13:31 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
bet ja ta padoma...visas attiecibas iestajas rutina! tad jau sanak, ka tev ik pec 4-5 gadiem vajag partneri nomainit un ta vislaik:D

liec puisim labak mieru, tapat tu vinu nemili visticamak.
28.05.2013 13:33 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Tagad pirms kaada laika es itkaa piekeeru sevi pie domas,ka gribeetu vinju atpakalj un ka gribeetu to,kas mums bija agraak,bet no otras puses,ja taa padomaaju,ka ar vinju atkal buus aiznjemtaas statusaa un ka vai vispar gribu atkal ar vinju,tad rodas shaubas.

Tur jau taa lieta,ka es negribu vinju saapinaat,bet es zinu,ka vinsh mani miil un njemtu atpakalj,bet nezinu kaa buutu man


es sad tad domaaju kaa buutu,ja tas otrs viirietis nebuutu uzradies un taa teikt,nebuutu sa4akareejis man visu.

Protams,ka vareetu meeginaat buut kopaa,bet ja nesanaak,tad vinjam saapees.


Neuztver personīgi, Tevi nepazīstu, bet šie teikumi izdedzināja acis - Tu esi EGOISTE!!! Nevis tas otrs čalis sačakarēja TEV visu, bet gan TU pati JUMS abiem ar to pirmo puisi. Tu viņu vienreiz jau esi sāpinājusi, kāpēc, ja kādreiz vispār Tev viņš bijis patiesi dārgs, Tu pieļauj kaut IESPĒJAMĪBU, ka sanāks (ja nekas nesanāks) sāpināt otrreiz?

Tu saki, ka domā par nopietnām attiecībām, tādām, uz mūžu, ģimenes veidošanu - newsflash!!! Attiecībās uz mūžu pēc pirmās rutīniņas 4 gados neskrien pie pirmā kārdinājuma prom, bet cenšas kopt esošās attiecības, salauzt to rutīnu!!!

Kamēr vispār to tik vieglprātīgi apsver - gribu nopietnas attiecības, bet laikam tomēr nē, bet gan jau bijušais paņems atpakaļ - labāk iztrakojies, kārtīgi nobriesti kaut kam nopietnam, jo tajā visā vienmēr taču ir iesaistīta arī otra puse, kas varbūt patiesāk pret to visu attiecas.
28.05.2013 13:55 |
 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010
njaa..laikam jums taisniiba,bet tik ljoti gruuti vinju palaist..
28.05.2013 13:58 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
wendii ++++

tik ljoti gruuti vinju palaist..


Tad nevajadzēja viņu palaist pirmajā reizē! Nu jau par vēlu, vienalga kaut puisis saka ka tevi vel mīl, neuzdrīksties viņam nervus bojāt vel, jo lūk tev atkal apnika rutīna vai nez kas vel. Tiec ar sevi galā un tiešām aizmirsti par savu bijušo, ļauj viņam ar sapraast ka starp jums nekas nekad vairs neūt lai cilvēks var dzīvot tālāk, necerot.
28.05.2013 14:01 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.07.2012
Nabaga puisis! :( Viņam vajag lielāku lepnumu par sevi un nelaist klāt tādas kā Tu!
Ceru, ka viņš atradīs līdz tam laikam kad Tu izvēlēsies atgriezties sev citu meiteni, tādu, kas patiesi viņu mīlēs un nepadosies pie pirmajiem šķēršļiem attiecībās. Vīriešu viedoklis - neietu nekad atpakaļ pie bijušās, jo tas nav normāli!
28.05.2013 19:30 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Izaudz un sāc lietot to orgānu kas atrodas uz kakla.
28.05.2013 19:36 |
 
Reitings 129
Reģ: 27.05.2013
Esmu tādā pašā situācijā, bet no sava x vēl neesmu šķīrusies. Zinu,ka, kad būšu iztrakojusies, gribēšu viņu atpakaļ, tāpēc nemaz nesāpināšu-gaidīšu, kad šis dullums pāries
28.05.2013 19:43 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Gan jau,ka tu vinj negribi,man bija taapat.... Tieshi taapat. Un tagad es esmu preceejusies ar citu,vinjhs ar citu,,,un neesam jau gadu vispaar runaajushi...jociigi,vienuien atziistaties miilestiibaa viens otram,naakamajaa nemaz nerunaajat...es domaaju,ka vnk neesi satikusi kaadu,kas liktu to pirm azmirst. Izbaudi jauniibu, miiljaa.
28.05.2013 19:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits