Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

bet

 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Ir jau te tēmas bijušas par pūderiem un tonālajiem, bet es tomēr uztaisīšu vēl vienu :D .

Tātad - esmu sākusi apcerēt tonālā, pūdera vai tā paša BB krēma lietošanu. Tā kā man ir samērā problemātiska āda - taukaina, bet speciālo krēmu šādai ādai lietošanas rezultātā, ādas virskārta pasausa, sāk tā kā lobīties, jo īpaši to var redzēt, kad uzklāju BB :( . Ne jau vienmēr, bet ir dienas, īpaši degungals. Skrubēties jau arī nevar pārāk bieži, tas traumē ādu. Kā jūs tiekat ar šādu problēmu galā?
Tā kā gribās izskatītiies vēl smukākai, tad prātā uzplaiksnī domas par pūderiem, tonālajiem, vaigu sārtumiem, bet man nav ne jausmas kā viņus lietot! Piemēram, vai būtu labs rezultāts, ja lietotu tikai puderi savā ādas tonī, lai nomaskētu kādu pumpu, āda izskatītos perfektāka, vai arī labāk lietot tonālo, vai tomēr BB? Ko sakat par jaunajiem CC krēmiem? Ir kāda mēģinājusi Loreal zaļo? Pašlaik esmu uzlikusi aci uz Bourjois healthy mix tonālo vai pūderi, nu tik smukas bundžiņas un ir dzirdētas slavas dziesmas... Esmu ieinteresēta labā, bet ne no realitātes attālinātā izskatā (tā, lai nepārbīstos vakarā pie spoguļa noņemot kosmētiku :D ) un lai smukuma līdzeklis pārāk neaizsprostotu poras. Paldies :) .
18.05.2013 20:49 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Ai, nu tik labs tēmas nosaukums, ka prieks, netīšām ierakstījās, bet bija domāts tonālais, BB, CC un pūderis! Piedodiet! Ja varētu to nosaukumu izlabot...
18.05.2013 20:50 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Kumeļ, dārgais, mitrini ādu!!!! Es saprotu, ka ar speciāliem krēmiem āda tiek sausināta, bet tad tā ir pastiprināti jāmitrina, jo izsausināta taukaina āda izdala sebumu ar dubulto spēku, lai kaut kā līdzsvarotu mitruma trūkumu.

Ar sausumiņiem lieliski tiek galā enzīmu/augļskābju pīlingi, ne skrubji.

Tu varētu sākt ar mitrinošo dienas krēmu, ļaut tam iesūkties un tomēr uz vasaru neko smagāku, BB vai CC, ja vajag piepuderēt. Vai vecais triks, sajaukt konsīleri ar dienas krēmu - būs viegls pārklājums, bet lieliska sedzamība.
18.05.2013 20:52 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Nekad neesmu sapratusi, kā var lietot vienu pašu pūderi bez tonālā krēma, bet zinu, ka ir meitenes, kas tā dara. Kāpēc? To gan nezinu

Man pašai ļoti patīk pieminētais bourjois healthy mix, pa virsu lieku pūderi, tad tāds patīkamāms skats tomēr, arī pēc vairākām stundām seja baigi nesāk spīdēt (ja vien nav ekstrēmi karsti) :D Bet nu katrai pašai jāskatās, kas labāk der un patīk :)
18.05.2013 20:54 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Jā, esmu nonākusi pie secinājumu, ka mana āda alkst vairāk mitruma, tieši tāpēc iegādājos ekstra mitrinošu nakts krēmu, vismaz tā tiek teikts, lietoju pāris dienas, paliek labāk.

Neesmu mēģinājusi nekādus pīlingus, bet laikam jāsāk to darīt. Šitais liekas interesants: http://www.ebay.co.uk/itm/Missha-Super-Aqua-Oxygen-Micro-Essence-Peeling-100g-3-Free-Samples-Peel-Scrub-/120935953133?pt=US_Skin_Care&hash=item1c285832ed , bet varbūt ir kāds labs pīlings no zināmākas firmas?
18.05.2013 21:10 |
 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
tad mitrini pa naktīm ādu un pa dienu bb krēmu + pūderi, ja baigi spīd āda
18.05.2013 22:01 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Persephon

Es atkal nesaprotu kā var vasarā(piemēram, kā šodien +40 saulē) lietot tonālo...brr...
Manai ādai tonālais krēms neprasās, lietoju Fit Me pūderi, kurs ideāli pielāgojas manam sejas tonim, nomatē to, kas jānomatē, bet nepadara seju kā masku.
18.05.2013 22:06 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Man ir tevis pieminētā problēma,ko es daru?Mitrinu ādu ar krēmu,pēc maskām,skrubjiem utt VIENMĒR uzlieku krēmu,arī ikdienā seju smērēju.
Man ir BB krēms jutīgai ādai.
18.05.2013 22:10 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Persephon, bet priekš kam vajag 2 maskas un sejas, ja nav problemātiska āda? Man nav problēmas ar pumpām, āda ir +/- ok, tāpēc kādreiz lietoju tikai pūderi.
Tagad vispār pārgāju uz tonējošo fluīdu un pūderi uzklāju tikai tad, ja esmu veikusi kādu sejas procedūru, kā rezultātā seja apsārtusi.
18.05.2013 22:10 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
tu lieto sev nepiemērotus krēmus, ja tev lobās āda.
no pieredzes, kad es beidzot pārgāju no līdzekļiem komb.-taukainai ādai uz līdzekļiem normālai-kombinētai, āda taukaināka nepalika, tieši otrādi.
labāk spīdīgs deguns, nekā āda, kas lobās uz degungala. spīdīgu degunu var nomatēt ar salvetēm un pūderi.
18.05.2013 22:11 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Es nezinu, bet es arī vasarā ar dienas krēmu neaprobežojos - protams, ja braucu uz jūru vai dzīvojos pa mājām, neko nelietoju, bet citādāk gan un nejūtos tā, it kā man uz sejas būtu nenormālākā kosmētikas kārta! Katram savs :)
18.05.2013 22:14 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
pagājušovasar pa dienu lietoju pa taisno Maybelline klasisko BB krēmu un degunam pa virsu pūderi, viņš nerada matētas ādas efektu, tāpēc, ja āda taukaina, var nederēt. tagad maybelline ir jaunais bb taukainai ādai ar matētu efektu. man ir tas healthy mix, ļoti labs, bet domāju, ka vasarai bb der daudz labāk.
18.05.2013 22:19 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
healthy balance pūderis ir diezgan klajošs arī pats par sevi, protams, ne kā tonālais, bet sejas toni izlīdzina. labas atsauksmes ir arī par loreal minerālo pūderi tādā bundulītī, puslīdz dabīgs. vēl pluss bb ka viņiem nāk arī SPF faktors klāt, kas man vasarā ir svarīgi.
18.05.2013 22:22 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Tonālie man ir apnikuši. Max factor tonālais otrā tūbiņa pievīla mani, palika šķidrs. Drogās ir atlaides pašlaik nopirku max factor stick foundation. Parasti liekot uz deguna tonālo dikti sausa āda man tur ir, testējot veikalā max factor stick foundation šķita, ka ir normāli. Paņēmu pašu gaišāko toni. Visur kur redzu bbcream eju garām. Alerģija man no viņa. Vēl ir garais zīmuļveidīgais tonālais max factor, to izlēmu šoreiz neņemt, varbūt nākamreiz paņemšu.
Vienu pašu pūderi lieto tad ja ir taukaina āda. Kryolan transparent Powder ir labs. Kur nevajag likt apakšā tonālo.
18.05.2013 23:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits