Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sevis pilnveidošana

 
Reitings 80
Reģ: 03.03.2013
Sveikas!
Jau krietnu laiku atpakaļ sapratu, ka neesmu apmierināta ar sevi, savu raksturu. Ārēji ar sevi esmu pilnībā apmierināta, arī no citiem komplimentus dzirdu bieži. Esmu dzirdējusi, ka cilvēki ar mani labprāt gribētu iepazīties tuvāk, un kad tas notiek, ļoti daudzi cilvēki arī vairs tālāku kontaktu uzturēt nevēlas. Neesmu muļķe un saprotu, ka vaina ir manā būtībā. Katru reizi kad tā notiek, es arī apzinos kur bija vaina, ko nevajadzēja darīt, teikt u.t.t., bet nākamajā reizē tāpat pieļauju tās pašas kļūdas, nezinu kā varu sevi izmainīt. Kad atrodos kompānijā es nespēju piedomāt pie tā ko daru un pasaku, tikai vēlāk saprotu cik tas bija stulbi. Ir pat diez gan grūti šo situāciju aprakstīt. Esmu ļoti komunikabla, cenšos būt draudzīga, gribu tikai , lai cilvēki ar mani vēlētos pavadīt laiku, iet izklaidēties, zinu, ka visiem izpatikt nevar, to arī nevajag, bet lai vismaz patiktu cilvēkiem, ar kuriem kontaktējos ikdienā. Šī problēma mani nomāc jau kādu gadu vismaz. Man vajag mainīt savu raksturu,vairāk piedomāt pie savām darbībām un vārdiem, tikai nezinu kā, nav tik vienkārši kā varbūt izklausās. Varbūt kādai ir bijusi līdzīga problēma? Ir kaut kas ko varat ieteikt? :/
18.05.2013 18:42 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Kāda tad ir tā tava būtība, kas liek tev neadekvāti uzvesties? Man pŗatā nāk teiciens - neesmu jau dolārs, visiem neizpatiksi! Esi tāda kāda esi un necenties citiem izpatikt, jo to var pamanīt un tas gan cilvēkiem nepatīk. Es nevaru iedomāties, ko tu tik stulbu runā vai dari...
18.05.2013 18:58 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
es arī tikko iepazītiem cilvēkiem nepatīku. nu pamazām, pamazām, kad ilgāku laiku esam kontaktā, sanāk iepatikties, bet mani tas negrauž, jo labprāt esmu viena.
18.05.2013 19:02 |
 
Reitings 80
Reģ: 03.03.2013
Ja būšu tāda, kāda esmu tagad, tad visu dzīvi nodzīvošu esot neapmierināta ar sevi.
Varbūt arī dažreiz visu izbojā cenšanās cilvēkam iepatikties...
18.05.2013 19:03 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
man pievērš daudz uzmanību pretējais dzimums, man ir pāris sirds draudzenes - ar to pietiek, lai celtu pašapziņu un justos labi.
18.05.2013 19:03 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Man arī derētu savu raksturu pamainīt.
Es atkal ļoti maz runāju, tāpēc man nav daudz draugu un no puiša arī laikam "veiksmīgi" būšu tikusi vaļā.
Bet es secinu tikai to, ka sevi ir ļoti grūti izmainīt. Es to ļoti vēlos, bet man nu nekādi neizdodas.
18.05.2013 19:05 |
 
Reitings 80
Reģ: 03.03.2013
zili_rudzi - Jā, ir gadījies, ka vēlāk cilvēkam iepatīkos, bet tas ir ĻOTI reti. Jo kurš gan vēlas turpināt kontaktēties, ja iepriekšējās reizēs tas nebija diez ko veiksmīgi
18.05.2013 19:05 |
 
Reitings 80
Reģ: 03.03.2013
Ir tādi cilvēki, kuri ienāk telpā un jau pievērš sev uzmanību un visu vakaru pavada jautrā kompānijā, smejoties un runājot ar citiem. Man atliek uz to vien noskatīties.
18.05.2013 19:07 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
shanelle, manuprāt, vaina nav tajā, ka esi slikta vai kaitinoša personība, vienkārši nezinu, ir cilvēki, kuriem tā iepazīšanās iet no rokas, citiem - nē. es ilgtermiņā kaut kā attaisnoju sevi, ja vienmēr esmu laipna, neuzbāzīga, smaidīga, izpalīdzīga utt. tici vai nē, agrāk kāds uzradīsies, vismaz viens, kuram patiks tava sabiedrība.:)
18.05.2013 19:07 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
oj, bāros un visādās ballītēs arī es nekad neiepazīstos, jo vienkārši esmu tizla un neveikla, man arī vienkārši NESANĀK. sevi mierinu ar domu, ka jāatrod otrs tāds pats, kuram nesanāk. ;D
18.05.2013 19:08 |
 
Reitings 80
Reģ: 03.03.2013
zili_rudzi, tu vismaz sevi attaisno vēlāk, man pat tas neizdodas.
par ballītēm un bāriem labāk nemaz nerunāšu :D Nākamajā dienā sēžu saskumusi.

Tu izklausies apmierināta ar to kāda esi un māki sevi pieņemt. Man tā ir problēma, tā vietā lai sevi pieņemtu, es labāk gribu sevi mainīt, kas diez ko labi nepadodas.
18.05.2013 19:14 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es beidzot esmu apmierinaata ar sevi un tiesi taapeec,ka man ir maz draugu!Man ir pazinas,koleegi,bet ne draugi!Man ir beigusies taa maanija-ko par mani domaas,teiks uttCensos buut neitraala kompaanijaas,nesaku spontaani visiem ,ko domaaju!Esmu sapratusi,ka pieraadiit savu taisniibu ne vienmeer ir sapraatiigi!Kaadreiz mees kaadam censamies pieraadiit ,kaut vai to pasu veseliigo eesanu .un cilveeks noklausaas un nemaz nemaina savu pieeju-velta laika teereesana!Esmu sapratusi,ka man nav vajadziigi vairs 100 un viens draugs!Man patiik harmonija pasai ar sevi,savu viiru!:)
18.05.2013 19:26 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Gribeeju veel piebilst,ka loti juutu "savus cilveekus" un tos cilveekus,ar kuriem neesmu "uz vienas liinijas"-esmu pieklaiga ,bet neieeju dzilaas diskusijaas!Esmu sapratusi,ka loti labi juutos tiesi taapeec,ka pazudusi taa tieksme izpatikt!
18.05.2013 19:29 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Shanelle, tur jau tā lieta, ka sevi nepieņemot, tu sāc arī tā izturēties, ka es jau nekas īpašs neesmu, paskatieties, cik es slikta, tīri neapzinātā līmenī, pat ja tu centies citiem iepatikties! Man arī agrāk tā ir bijis, ka nonākot kopā ar nepazīstamiem cilvēkiem, sāku domāt, ko tad vini tagad padomās, gan jau viņiem nemaz nepatīku, izskatos dīvaina vai vēl nezin kāda. Tad vienā jaukā dienā es to atmetu, man kļuva vienalga, ko citi par mani padomās, vai viņi gribētu būt draudzīgākās attiecībās ar mani vai nē. Ja kādam patikšu, tad draudzība veidosies pati no sevis, protams, jāpiestrādā arī pie tā, nevar pilnīgi neko nedarīt, ja ir jūtams, ka otram cilvēkam tu interesē. Es nezinu, pamēģini kādā jaunā kompānijā ierasties kā tāda karaliene ''te nu es esmu'' un lai citi pamēģina iepatikties tev. Pamaini lomas! Un sāc mīlēt sevi! Ja pats tuvākais cilvēks tevi nemīl (tu pati), tad kā tevi var iemīlēt citi?
18.05.2013 19:38 |
 
Reitings 80
Reģ: 03.03.2013
Kumeliņš - paldies :)
18.05.2013 19:42 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Ārprāts, tas ir tik banāli - bet vienkārši beidz censties izpatikt, beidz domāt cik stulbi pateici un tml. Es, godavārds, saprotu tagad, kāda tā ir brīvība, kad nav nekas jātēlo, jāsatraucās - būt sev pašam par 100% - tas ir tik bieži teikts, bet nemaz nav viegli izpildāms. Man līdzīgi kā emanuellei - maz draugu, nav ko stresot :) Vispār dzīve ir forša, mazāk jādomā par visādām muļķībām, labāk paņem grāmatu un ej palasīt dārzā/uz balkona. Lai tie citi uztraucās.
18.05.2013 19:42 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Pilniegi liekas, ka lasu par sevi.
Esmu loti tiesa un cilvekiem tas nepatik, lai gan patiesibas nemaz nav doma aizvainot vai ka savadak.
Es pat godigi nezinu vai vari kko izmainit. Drizak, jamekle cilveki kuri var pienemt tevi tadu kada tu esi.
18.05.2013 20:16 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Paris-es veel ieveeroju taadu lietu,ka satiekoties visu laiku ar draugiem,es pazaudeeju loti daudz veertiiga laika!Atceros visas taas saiesanas uttAtceros ,ka labu laiku pirms brauksanas uz Ameriku es saaku retaak satikties ar savaam draudzeneem-kaut kas manii izmainiijaas.Atceros man patika viena no manaam draudzeneem,ko vareetu pat saukt par jaunu draudzeni,jo biju iepazinusies ar vinu nesen ,saliidzinosi ar citaam-patika ,ka vina atnaaca pie manis un mees plaapaajaam un tajaa pasaa laikaa adijaam!Mees apvienojaam to tiksanos ar lietderiigu nodarbosanos!:)
Es domaaju katrai sievietei ir vajadziiga taada sieviskiiga parunaasanaas,bet man vairs nav tas,ka noteikti vajag visu laiku...!
Taapeec es arii tagad dodu prieksroku forumiem,kur parunaajos,padalos domaas,bet to daru noteikti tad,kad briivs laiks un nav nekas svariigs padomaa!Man laiks ir loti veertiigs!:)
18.05.2013 20:26 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Emmanuelle - un vispār beigās šķērzgriezumā skatoties, nu cik patiešām tie ir draugi, cik vērtīgi tas ir realitātē? Sapratu, ka daudz ko uzburu kā ilūziju, gribētu, lai tā ir - bet beigās visi domā par sevi un tā tam būs būt :)
18.05.2013 20:37 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Paris-tie laiki man laikam beigusies,ka stundaam varu kaut kur tuseet-nosist laiku!Esmu sapratusi,ka daudz labaak juutos daarzaa,kur pamatiigi nostraadaajos,izlieku lieko energiju,veelaak no daarza sanemot auglus...tad atkal gleznojot,straadaajot kaadu rokdarbu uttLasu arii daudz !Laikam tas ir taads laiks cilveeka dziivee,ka vajag tos draugus daudz!Parasti visi ,kas apprecas ,izsijaa jau mazaak-tad ir taadi gimenes draugi!Saprotu ,ka izklausaas nezeeliigi,bet taa ir dziives iisteniiba-mees augam fiziski un gariigi , tie cilveeki,bez kuriem mees nespeejaam savu dziivi iedomaaties sen atpakal ,vairs nav muusu energijaa!
18.05.2013 21:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits