Ko lai apaļās velk vasarā?

 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Rīt sola plus 30!!!
Ko darīt, ja nav vēlme visiem rādīt savas resnās ciskas un celulīta noklātās kājas? Tāpat apaļās roku augšdaļas, kuras līdz šim varēja noslēpt zem jaciņām, kā arī riebjas, kā izskatās visi apspīlētie krekliņi, topiņi.
Un te runa neiet par resnajām, kā varētu izklausīties, bet reāli 40. - 42. izmēru.


18.05.2013 01:22 |
 
Reitings 245
Reģ: 03.05.2012
1) Es lieliski zinu sievietes, kas nespēj notievēt, lai kādas diētas un sporta veidus nemēģinātu. Šādos gadījumos, manuprāt, visspēcīgāk nostrādā ģenētika, tāpēc nevajag brukt virsū cilvēkam, ja viņa izmēri nesasniedz ideālu. Un vispār - kas ir tas ideāls?! Man, piemēram, patīk normāli cilvēki, nevis pakaramie. Piemēram, Sipeniece! Vai viņa kādreiz ir izskatījusies slikti? Dievs dod visiem tik labu gaumi un personību, ka augumam nemaz uzmanība nav pievērsta.
Un diskusijas autore ir pilnīgi normāla.

2) Šobrīd gaidu meitiņu un pati esmu izplūdusi vairāk kā pašai gribētos, bet tas ne brīdi neļauj ietērpties bezformīgās drēbēs. Andas, neskumsti par to, kā tev nav - izcel to, kas ir! Izskati savu drēbju skapi, paskaties, ko vari sakombinēt. Tagad ir svārku un kleitu sezona un tas nenozīmē, ka tu tajos nevari staigāt vai izskaties resna! Vnk pievērs uzmanību faktūrai, rakstiem un krāsām. Mazāk skaties uz tiem pludmales zaķiem, kas uz vasaru salasās Cosmopolitan un pārtiek no ūdens, lai tikai skrietu pakaļ kkādiem dīvainiem tīņu standartiem. Tu esi pilnīgi normāla meitene- uzlako nagus, izskati visas vasaras kleitiņas un svārkus, pievelc košus un interesantus apavus, un aidā. :)
22.05.2013 10:44 |
 
Reitings 321
Reģ: 22.05.2013
Es uzskatu,ka katrs var nēsāt to,ko vēlas. Tikai atbilstošu izmēram. Nu nav glīti,ja sieviete iespīlējas topiņā,kas viņai ir par mazu,kas iegriežas visās cakās un isās malās.
Vispārtas pats ir sakāms par tievajām meitenēm,kas uzskata,ka viņām ir 34.izmērs.
Man ir paziņa,kas vēljoprojām domā,ka viņai der 34.izmērs,jo viņa tajā var iespīlēties. Bikses iegriezušās visās malās un vēders pliks. Gribās pateikt,ka tur no 34.izmēra nav ne smakas un ieteikt nopirkt 36.izmēra apģērbu. Tas izskatītos daudz piemērotāk.
22.05.2013 10:50 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Līga, piedod , bet Dievs nedod kādai būt tādai kā Sipeniece! Staigājošas šausmas viņa ir !
22.05.2013 14:56 |
 
Reitings 20
Reģ: 22.05.2013
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es ar savām 42 izmēra ciskām tā kautrējos kādreiz, man tad tādi kompleksi bija, bet ar laiku pieriebās tas viss, cenšos atrast piemērotas drēbes kas man labi izskatās kā tie paši minī šortiņi kurus velkāju ar zeķubiksēm plānām lai tomēr manas celulīta ciskas kopā turētu :D Vienīgais man bonus ir ka man ir ļoti šaurs viduklis, tā kā visām 34 izmēra meitenēm tāpēc krekliņos es mierīgi ietilpstu M izmēros, tik parasti ar blūzēm ir prolēmas jo krūtis par lielu priekš ms tāpēc ņemu tos L kuri man mazliet par vaļīgu. Vienu brīdi man bija mazliet lielāks puncīts parādijies jo mani pārāk daudz puisis lutināja un tad es ātri vien uzsāku uz nieka divām nedēļām kaloriju skaita ievērošanu un fizisku slodzīti mazliet taisiju ar un ātri vien to puncīti nodzinu uz savu regulāro. Lai gan man kopumā vel tievākai gribētos būt, man tomēr mani lielie apaļumi ĻOTI PATĪK jo tas ar uz sievietes izskatās ļoti seksīgi ja pareizi parāda, tomēr man kā draudzenei teica viens puisis "Kauli patīk tikai suņiem" Protams es to neattiecinu uz dabiski tievām meitenēm, bet gan uz tām kuras jau pēc anoreksiķēm :D

Un es vasarā velkāšu pietiekami daudz kleitas, gan tādas garās gan arī tādas virs ceļa, vienīgais gan kas man nepatīk ka pleci pliki jo uz apaļām meitenēm ar resnākām rokām nesmuki izskatās tāpēc jāvelk tādas drēbes kur kaut mazliet tas pleciņš un rokas aukšiņa ir nosekta. :P
26.05.2013 09:59 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
26.05.2013 10:04 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es ar esmu gana liela ar savu 42 izmēru un celulītainajām ciskām un bālo ādu bet pofig, man ļoti labi patīk izskatīties tādai kāda esmu :D Un es gana daudz cenšos ar sevi izmainīt bet tas prasa daudz laika lai zaudētu to svaru un par celulītu vispār nerunājot, kura man namaz tā nav.
Bet tāpēc es neatsakos velkāt to ko es gribu, PROTAMS padomājot kā es izskatos, es piemēram tos pašus šortus nevelku bez zeķubiksēm, un arī krekliņus kurus velku klāt skatos vai nav par ciešu var par vaļīgu. Bet te nu lūk es parādu to kāda ienkārši esmu neslēpjoties, Visas tagad kārnās velmstīsies bet es tad atbalstu tās apaļās šādi :D





26.05.2013 10:49 |
 
Reitings 1248
Reģ: 24.04.2010
Palasot šeit komentārus- liekas, ar kuru galu dažas domā.
Man patīk, kā izskatās maxi kleitas un svārki, kombinācijā ar kādu brīvāku blūzīti vai maiciņu :)
Protams, papēžu kurpes, pusgarās bikses. Skaisti izskatās arī svārki līdz celītim, tad tās ciskas tik ļoti redzēt nevar :)
Vēsākā laiciņā žaketīte ar pusgarām rociņā, labi nosedz roku augšdaļu :)
26.05.2013 11:36 |
 
Reitings 103
Reģ: 25.05.2013
Garas kleeitiņas. Pietam tgd modē. :)
26.05.2013 11:38 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Man patīk missjoker pašpārliecinātība, cepuri nost....... Bet es tiešām neieteiktu vilkt balto kleitu ar jostiņu, tāpat tos šortus ar zeķubiksēm. Ja akurāti gribas vilkt balto kleitu, tad apgrieztu pēdējo volānu nost, lai kleita ir mazliet pāri celim. Bet par šortiem dikti ir jāpārdomā.. nu nav gaumīgi vilkt džinsa šortus ar zeķubiksēm, un bildēs izskatās, ka šorti ir dikti piespīlēti, kuri ir par ciešu.
Var jau būt, ka kļūdos, un citām liekas, ka super viss izskatās, es tikai pasaku, ko es redzu, tā kā noteikti neņem ļoti pie sirds ;)
26.05.2013 21:58 |
 
Reitings 1
Reģ: 01.06.2013
nnoteikti nevajag valkat parak platu,jo padariis vel plataku,bet Tu Vari nomest kadus 5kg un tu pat tgd jau tur smuki izskatijies pat nav vajadzigas,tu esi kada esi ja visa pasaule bus ar tam tievajam k doris viriesi kuriem patiik apaligas????
04.07.2013 18:53 |
 
Reitings 245
Reģ: 28.02.2016
Jums te atomkarš bijis. :-D
21.04.2016 21:40 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
es te tā bišķu paskatijos....tās 40/42 izmēra bildes....rīt jāsāk vingrot....negribas nonākt līdz tam :-D šobrīd esmu 38 izmērs.
21.04.2016 21:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits