Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Intervija

 
Reitings 50
Reģ: 09.05.2013
Sveikas!
Tā kā man sestdien ir iestājeksāmens pirmās ģimnāzijas starptautiskā bakalaurāta klasē, tad gribēju lūgt padomu saistībā ar interviju. Tā notiks angļu valodā un pirmais jautājums noteikti būs tāds: tell me something about yourself, bet tā kā nedrīkst minēt savu vārdu (viss ir kodēts), tad nezinu kā iesākt. Droši vien šeit ir kāda ar lielāku pieredzi un varētu man ieteikt, ar ko lai sāku, lai nebūtu tāds jēls iesākums, un par ko tieši vairāk stāstīt. Paldies jau iepriekš!
09.05.2013 21:31 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.02.2011
"Well, are you sure that you want to know it? Ok. I'm the devil with angel eyes. ...."

Mums firmā viens puisis stājās IB programmā Turcijā. Intervija bija pa skype, mazliet paklausījos, viņiem tur tā saruna bija baigi neformāla.. vairāk kā divi čomi sarunātos, nevis oficiāla intervija. Redz, kā tomēr tās iestāšanās prasības atšķiras. Bet programma tomēr internacionāla.
09.05.2013 21:38 |
 
Reitings 50
Reģ: 09.05.2013
jā, man teica, ka tas viss nenotiek ļoti formāli un ka skolotāji esot ļoti pozitīvi noskaņoti. tā jau viss būtu labi, bet es vienkārši nezinu kā sākt
09.05.2013 21:39 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.02.2011
Kā tu sāktu latviski?
Ja es tev tagad teiktu pastāsti par sevi?
Man ir tik un tik gadi.. mācījos tur un tur.. gāju pulciņos tādos un tādos.. brīvajā laikā nodarbojos ar to un to.. U.tt.

:) Es ticu, ka tu spēj pati izdomāt sakarīgu stāstāmo. Ja jau mērķis ir IB programma, tad pilnīgi noteikti, ka vari, jo tas ir nopietni!
09.05.2013 21:41 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Vispār man liekas diezgan grūti iesākt, jo es jau parasti sāktu ar vārdu. Ar gadiem neliekas atbilstoši sākt, jo tur visiem būs +/- viens vecums...

Bet jebkurā gadījumā novēlu veiksmi! Man paziņas tur mācījās - visi ļoti apmierināti, turklāt arī ļoti labi tusiņu biedri bija :)
09.05.2013 21:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits