Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

dalot.Pozitīva pieredze

 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
blogus nerakstu. Nepadodas man tā skaistā, raitā, lasīšanai tīkamā valoda.

Padalīšos šeit, zinu, ka tāda problēma nebija tikai man.

PAR NAGIEM

agrāk šķēlās, lūza un lupa nost kā nagu laka.

sākums. sāku lietot vitamīnus.
šos
un šos
jāatzīst, ka Actavit lietošanas laikā pazudušas mēnešreižu nenormālās sāpes, kuras nespēju paciest.
Vienu brīdi ActaVit lietošanu pārtraucu. MR atgriezās ar nenormālām sāpēm, gulēju un raudāju no sāpēm.
Cik daudz ActaVit ietekmes ir uz nagiem, nemācēšu teikt. Bet fakts par lietošanu ir, tāpēc to pieminu.

Nākamais. Ik pa laikam uzklāju
teorētiski varētu teikt, ka palīdz. Pirku veikalā "Ķēriens", ja pareizi atceros.

Un galu galā nagu stiprinātājs jeb Super aizsargājošs nagu pārklājējs no Dzintars, ko cenšos klāt ikreiz, kad nav krāsainās nagu lakas


par šo septiņu latu brīnumu diskusiju var palasīt šeit jeb labs sākums: http://cosmo.lv/forums/topic/132902-kasmars/

Papildus lietoju tikai stikla nagu vīlīti. Vīlēju tikai no sāna uz centru. Nekādas "turp-atpakaļ" vīlēšanas.
Atbīdot kutikulu, cenšos lietot tikai koka irbulīšus.

Man palīdzēja, ceru palīdzēs arī Tev:)


Varbūt vēl kādai pozitīva pieredze par kaut ko?
06.05.2013 15:09 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
sāku lietot kalciju un problēmas ar nagiem pazuda, ikdienā lietoju natssveces eļļu un perfectil nagiem, ādai, matiem
06.05.2013 15:11 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
Pēc cik ilgas lietošanas parādījās rezultāti?
06.05.2013 23:21 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
no kalcija neatceros, bet man bija kalcija trūkums, izmaiņas no naktssveces eļļas pēc 3ned. Mati ir uzlabojušies, bet nezinu vai tur visi nopelni perfectil, jo sāku arī placentu likt.
06.05.2013 23:28 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Šo jau šodien iemetu beztēmā.
Jau ilgu laiku mocījos ar nogurumu no nekā nedarīšanas, miegainumu tad nu izdomāju sākt lietot kādus vitamīnus un aptiekā ieteica šos. Lietoju tikai pāris dienas, bet enerģijas uzplūdums ir manāms. Tikai ieteicams ir lietot no rīta, jo pretējā gadījumā var būt grūtības aizmigt.
Ko lai saka, šodien visu dienu mācījos, izškrubēju visu dzīvokli un vēl būtu gatava pastaigai vai braucienam ar riteni. Kādai tas var likties pašsaprotami, bet man tā ir kā jauna dzīve. Dienas ir aizpildītākas un es varu bez noguruma izdarīt visu, kas ir dienas plānos. :)

06.05.2013 23:33 |
 
Reitings 448
Reģ: 25.01.2013
angry tad tas superdārgais superpārklājums no dzintara bija tās naudas vērts vai nē? :D
06.05.2013 23:37 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
Limeleaf tā sanāk, maneējais riktīgi lepns par sevi :D būs jāsūta turpmāk vīrietis pēc labām mantām :D
07.05.2013 15:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits