3 klauvejieni pie loga un nave

 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Dumiem maniem neticu, uzreiz saku, bet ticu ka eksiste kads pardabisks speks if you know what I mean. Neicu melniem kakiem, saplestiem spoguliem utml., bet ir viena zime, kas ja ta varetu teikt, nedaudz satrauc un tie ir 3 klauvejieni pie log/durvim. Divas reizes esmu piedzivojusi tuvu cilveku isi pirms to uzzinot, dzirdeju 3 kluavejienus pie durvim, otreiz pie durvim. Ta ka mana mamma ari to piedzivoja, tad ari vina tam tic, bet man tik loti gribeto tam neticet! Tatad sorit izdzirdeju pie durvim vai loga, izsti nevareja saprast, jo ari durvis no stikla, 3 specigus klauvejienus. Nevien nebija. Visu parbaudiju. Man gandriz sirds pa muti izleca!!! Es attcelu visus sodienas planus, lai paliktu majas, jo sajuta tiesam neomoliga. Bail. :( (Atvainojiet par parrakstisanas kludam.)
29.04.2013 13:03 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Jā,ticu kam tādam. Draudzene stāstīja,ka sen atpakaļ arī pie viņas dzīvokļa durvīm zvanīja,atver durvis- neviena nav, un pēc laiciņa nomira kāds tās mājas iedzivotajs. Pēc laicina zvanīja vēlreiz- atkal tas pats, tad nomira radinieks.

Vispār negribēju vērt vaļā diskusiju,jo tādas tēmas uzdzen šermuļus,bet nu jā- tā ziņkāre :D
Bet ticu visam pardabiskajam,ar interresi lasu rakstus par maģiju,visu neizskaidrojamo,spokiem, bet reāli ir bail no tā visa. Atceros,kad redzēju vecāku mājā spoku,tad triceju kā apšu lapa,bet tomēr gar segas malu luureeju,ko tad tā spocene tur darījaas :D Tas viss pardabiskais un neizskaidrojamais ir tik interesanta un reizē biedejosa padarīšana.
29.04.2013 14:27 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Neticu tādām lietām un pārējais ir vnk sakritība.
29.04.2013 14:29 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Un jā, putni nereti knābā uz palodzes vai koka rāmī,nu gadās, ka trāpa pa stiklu. Pati esmu redzējusi.
29.04.2013 14:30 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Mums jaunajā dzīvoklī vienā dienā viiiiiiiiiiiiiiisu dienu zvanijās pie durvīm. Bet parasti ja ir dzin dzin, tad tajā dienā visu laiku bija tikai dzinnn... un viss. un ik pēc kādām 15 min tas dzinnnn.. un neviena nav, bet nekas nenotika, zvans bija sačakarējies, tur tā kā tāda maza šahta ,kurā tas zvans iebūvēts, un tur kad uzpūš lielāks vējš, tur vadiņš pieskarās vienā vietiņā,kas izraisija to dzinnnn..
29.04.2013 14:31 |
 
Reitings 47
Reģ: 10.10.2011
Varbūt šonakt (šodien) kaut kāds īpašs stāvoklis dabā, jo man šonakt arī bija kautkas dīvains. Mēs palikām pie drauga mājā ārpus Rīgas. Draugam ļoti nāca miegs, viņš ātri aizmiga, es vēl paskatījos tv un kaut kur ap 00:30 arī likos gulēt. Miegs kaut kā nenāca, grozījos gultā, domāju par šo un to - ko draudzenei uzdāvināt utml. un pēkšņi tā kā kaut kur no koridora vai otra mājas gala - dzirdu sieviešu balsi, bet ne jau normālu, bet tādu it kā pa rādio... Šausmīgi pārbijos!!! Mājā mēs bijām divi vien un nevienā citā istabā nav pat rādio, kurš pats varētu ieslēgties un izslēgties (kas arī būtu pietiekoši mistiski, bet vismaz kaut kā izskaidrojami). Vārdu sakot es pilnīgi pārklājos ar aukstiem sviedriem, piespiedos savam draugam un mēģināju sev iestāstīt, ka vai nu man ir izlicies vai arī pa ceļu kāds/a gājis un runājis dīvainā balsī, bet nu nezinu.. naktī no svētdienas uz pirmdienu vienos naktī, lai kāds vazātos apkārt.. Nē, nu viss jau var būt, tikai man izlikās, ka tā balss nav no ielas, bet kaut kur no mājas iekšpuses. Brrr..
29.04.2013 14:31 |
 
Reitings 431
Reģ: 14.10.2010
Diezgan baisi, bet es pirms radinieku nāvēm parasti esmu redzējusi sapnī asiņojošu zobu vai kaut ko saistītu ar zobiem. Ok, naktī pirms opīts nomira es redzēju, kā mans ex pakarās. Ar diez cik omulīgi nepamodos, bet jā, mani sapņi dažreiz ir bīstami zīmīgi... :o
29.04.2013 14:32 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
es kāreiz pagājušā naktī ap 2 dzirdēju -, kad visi jau bija aizmiguši, kaķis bija pie manis, tādu kā lielu švīku -taka ar kko gar galdu metālu nobrauktu nez.Un auss pa riktīgo aizkrita, Parasti ap to laiku klausos mūziku uz ausīm vai guļu.
un pirms tam kaut kādu brēkoņu dīvainu dzirdēju. Pirms kādām divām dienām.
Kas tas varētu būt? :D
29.04.2013 15:40 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Es nesaprotu vienu lietu, kapec sadu lietu dzirdesana, ticesana tiek skaidrota ka augstaka garigas attistibas pakape? Vai nebutu jabut otradi? Kapec daudzi nekad netices racionalam, nereti, zinatniski pamatotam viedokli, bet turpinas ticet tam, ko pastastija ome, draudzene, REN TV?

Nu labi, ne par to stasts. Domaju ta, ka mes pats savu realitati izveidojam un tu sava esi izveidojusi so sakaribu starp klauvejieniem un navi, kas visticimak ir sakritiba un zemapzinjas veidota - pati sadzirdeji, pati paraeles savilki ar nepieciesamo notikumu. Tik pat labi, tev vareja pieklauvet 3x, nomirt kads un taja mirkli tu pa maju vareji iet bez chibam, tev vareja slapt u.t.t. Ko gribu pateikt - taja mirkli notiek 100 paralelu lietu, bet tu izvelies vienu!
Vai kads nomirs? Varbut ja, varbut ne. Bet, ja ari ta notiks, tas nebus so klauvejienu del, bet tapec, ka cilveki mirst. Es, protams, velu, lai visi tavi tuvinieki paliek dzivi.
29.04.2013 16:31 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
es zinu, ka ja zīlīte pie loga pieklauvē, tad arī kāds nomirs. Protams, ne vienmēr, bet es zinu vairākus gadījumus, kad pēc zīlītes pieklauvēšanas pie loga kāds nomirst.
29.04.2013 18:59 |
 
Reitings 31
Reģ: 16.03.2011
Jā,es atceros,ka zīlīte pieklauvēja pie loga tad tieši tās pašas dienas vakarā uzzināju,ka vectēvs nomira!
un atceros,kad otrs vectevs nomira,tad 2 dienas pirms viņs pats dzirdēja,ka kāds klauvē pie durvīm vakarā,aizgāja atvērt,bet tur neviena nebija!
29.04.2013 20:02 |
 
Reitings 70
Reģ: 10.10.2012
un atceros,kad otrs vectevs nomira,tad 2 dienas pirms viņs pats dzirdēja,ka kāds klauvē pie durvīm vakarā,aizgāja atvērt,bet tur neviena nebija!

kāds nomierinošs teksts autorei :D
29.04.2013 20:25 |
 
Reitings 615
Reģ: 20.10.2009
Par to, ka zīlīte atnes sliktu ziņu, ja pieklauvē pie loga, arī esmu dzirdējusi.
Ir gadījies vairākas reizes redzēt/dzirdēt, bet nekas nav noticis. :)
29.04.2013 20:51 |
 
Reitings 135
Reģ: 03.09.2012
Naktī pirms manas mammas nāves, vecmamma nosapņoja ļoti zīmīgu sapni, juta, ka mammai kaut kas draud, bet mamma tikai pasmējās...

Neatceros vairs,ko viņa sapņoja, bet pamodās no spēcīgiem sitieniem pie loga ..

Labi vien ir,ka paliec mājās, es arī cenšos vienmēr ievērot tās zīmes, kuras man sniedz mana intuīcija..

Vēl vasarā gribējām ar draugiem doties ekskursijā. Paši par sevi, nakšņot kaut kur Latgales mežos.. tāda spontāna ideja.. Es nedzīvoju ar viņiem vienā pilsētā, tāpēc bija domāts,ka es braukšu uz to pilsētu un tad kopā ar viņiem izbraucam. Bet es,nezinu kāpēc, ļoti negribēju braukt uz to pilsētu un palūdzu,lai viņi izmaina maršrutu un iebrauc paši pēc manis.. Jutu ļoti nelāgu satraukumu, tā, it kā negribētos braukt,gribētos mājās palikt.. Sēžu,gaidu viņu zvanu,kad man jāskrien lejā.. Pēc laika piezvanīja, ka viņi pusceļā līdz manai pilsētai tikuši pasmagā avārijā, daži slimnīcā tika.. Nu nav tie nekādi joki.
29.04.2013 21:30 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Es arī visam šim ticu, salasījos, tagad man arī bailes kaut ko tādu sadzirdēt, ai nu :D
29.04.2013 21:41 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Es vairāk ticu sapņiem, jo mammai šad-tad tiešam ir sapnis "pa tēmu".
Un agrāk pie mammas ciemos bieži maktīs mirušie radinieki staigaja - nācas iesvētīt dzīvokļi. Tagad viss mierīgi palika, tikai pirms un pēc krusttēva nāves mammai atkal dīvaini sapņi bija.
29.04.2013 21:43 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Cik stulbi!!! :D :D
Tagad tu tjipa gaidi kāda tuvinieka nāvi?! :D
Slimi
29.04.2013 21:46 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
29.04.2013 22:17 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Morgan le Fay, visi dzīvi ?
29.04.2013 22:22 |
 
Reitings 2015
Reģ: 18.11.2012
Neticu, jo ne ar ko tādu neesmu saskārusies un negribu piebāzt galvu ar māņticību.
Bet vispār, mani šī diskusija ļoti iespaidoja un es pie katra klauvējiena salecos. Kaimiņi kaut ko remontē un kā šie sāk dauzīt, es jau skaitu - būs trīs klauvējieni vai nē.
29.04.2013 22:25 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.06.2012
negribu jau baidīt, bet manai omei arī tā bija.
viņa ar savu mammu dzīvoja vienā mājā un naktī, kad viņa nomira, ome stāstīja, ka dzirdējusi, ka kāds pieklauvē pie durvīm... 3reizes... nākamajā rītā vecvecomīte bija mirusi....
29.04.2013 22:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits