drastiska matu krāsas maiņa

 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es gribēju parunāt ar tām kuras drastiski mainījušas matu krāsu un šobrīd staigā ar galarezultātu uz galvas.

*Vai nenožēlojāt?
* Patīk? Piestāv?
*Vai kautko darītu savādāk?
*Grasāties atkal mainīt?
* Citu viedoklis.
* Kā ar kosmētiku un apģērbu, ir nācies ko mainīt lai piemērotos jaunajai frizūrai?

Par mani, kādu laiku staigāju platīnblonda, uznāca vēlme pēc kā dabīgāka, nokrāsoju gaiši pelēkblondus, taču prasījās vēl kas, iekrāsoju gaiši brūnas šķipsnas, taču joprojām nebiju līdz galam ampierināta. Gala rezultāts tagad ir apmērām šāds un pie šāda arī apstāšos

Un ziniet, esmu ļoti apmierināta, vasarā būs vēl burvīgāk jo nosauļošos. Mainīt neko pašaliak vairs nevēlos. Citu viedokļi dalās, ir daļa kura man vienmēr teica, ka platīnblondie ir perfekti,dievīgi, burvīgi :] Otra daļa, ka tumšāki ir daudz labāk, piestāv daudz labāk. Bet interesanta sakarība, ka tumšie labāk patīk tām personām kurām pašām ir tum;si mati vai kuras tādus vēlētos, bet gaišie labākpatīk bloindajām draudzenēm :]
25.04.2013 14:01 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Arī gribu tādus matus kā autores ieliktajā

Es tādus dabūju šādi - Pamattonis vēsi gaiši, gaiši brūns, ir smalkas balinātas šķipsniņas viscaur un dažas tumšāk vēsi brūnas šķipsnas. Ap sejas ovālu gaišo sķipsniņu ir nedaudz vairāk.
25.04.2013 14:42 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Man bija gari mati, taču janvārā sākuma apgriezu nedaudz pāri pleciem. Godīgi? Nožēloju kaut protams tagad arī labi izskatās.
25.04.2013 14:47 |
 
Reitings 236
Reģ: 29.01.2009
AlenDeLonBurger

ahhh, nu paldies.
Es pati forša un niks foršs. :)
25.04.2013 14:50 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Bibinja - man arī prasās pārmaiņas, bet tik īsi, cik gribu,nekad nav bijuši. un galu galā..baigi ilgi jau audzinu savus matus un kopš 10 gadiem man ne reizi nav bijuši tik gari kā tagad. žēl..un tāda nezinu. griezt vai negriezt? mož uz vasaru nogriezt, bet varbūt izskatīšos pēc vājprāta..nezinu. esmu lielā dillemas priekšā
25.04.2013 14:50 |
 
Reitings 1364
Reģ: 05.04.2013
Man bija sarkani, tgd nokrasoju bruunus,spid ,protams,vel cauri sarkaniigais un nav tads brunais tonis kadu velejos, bet ir interesanti, jo mati vel ir ar lilligu noskanju.

Briziem,kad ieraugu pa tv skaistu sarkanmati, nozheloju,ka nokrasoju brunus.. Tados brizhos paskatos datoraa uz nesmukaam sarkanmateem un tad visa nozheela pariet.. :D

Garderobe mainijaas-kad bija sarkanie, nevalkaju koshas drebes, tikai tadas gaishas, beshas, melnas, nu ne spilgtas,jo likas ka izskatishos pec papagailja ar krasainu apgjerbu.
Tagad ar brunajiem- tik spilgtas un krasainas cik var dabuut :D Protams ar meru..
25.04.2013 14:51 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Manas visdrastiskākās pārmaiņas matiem bija, kad no sarkaniem garumā pāri pleciem matiem sagribēju blondus. Ar māsas palīdzību iebliezu matos balinātāju (2x) :D Gudri tas nebija (biju ļoti jauna un glupa) un viss beidzās ar mazu, blondu ezīti :D Tagad smiekli, bet toreiz lēju gaužas asariņas!
Tas gan bija 3.5 gadus atpakaļ, tagad esmu attaudzējusi līdz lāpstiņām matus to dabīgajā krāsā (tumši, tumši brūna).
25.04.2013 14:53 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Savus dabīgi blondos un ļoti veselīgos matus nokrāsoju kastaņbrūnus. No sākuma patika, pēc tam jau apnika un es gribēju atpakaļ savējos. Pamazām balināju blondas šķipsnas, lai tiktu atpakaļ uz savu krāsu, kas sabojāja matus. Un tikai pirms kāda gada mani mati atguva savu veselību - bija jāgaida 'nieka' 5 gadi. Piebildīšu, ka matus kopu atbilstoši, bet tā šķipsnu balināšana visu sačakarēja. Nekad vairs. Pārāk skaista mana matu krāsa, lai bojātu
25.04.2013 14:54 |
 
Reitings 341
Reģ: 10.11.2009
Varbūt ir kāda mietene, kas no melniem tikusi pie gaiši brūniem? Dikti gribas, bet bail palikt vispār bez matiem...
25.04.2013 15:03 |
 
Reitings 236
Reģ: 29.01.2009
čāča
Aizej pie frizieres, pakonsultējies.
Man friziere ir baigi foršā, viņa man nekad neieteiks ko tādu, lai es pēc ķēma izskatos.

Bet ja žēl, tad varbūt sākumā ļoti īsus negriez. Pamēģini kādu ne tik drastisku griezumu, nebūs tik žēl matu. :)
25.04.2013 15:05 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Neesmu mainījusi matu krāsu uzreiz, bet gan pakāpeniski. Pirms 10 gadiem man bija īsi un pilnīgi blondi mati. It kā patika, bet kad apnika, sāku laist tumšākas šķipsnas un dažu gadu laikā kļuvu par bruneti. Pēc tam vislaik krāsoju arvien tumšākus un tumšākus. Ar tumšiem jūtos ļoti labi un blondus sev vairs īsti iedomāties nevaru. Tagad it kā gribas kaut ko jaunu, bet tā kā gaišus negribu un īsus arī ne, tad nav īsti ideju, ko pamainīt.
25.04.2013 15:12 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
lillinana

Es ņēmu melno krāsu ārā ar krāsu noņēmēju ColourB4, bet nezinu vai Lv pieejams, bliezu iekšā divreiz ar nedēļas starpību un galarezultāta bija kautkādi šādi

Atlika iebliezt matos gaiši brūnu, vēso toni un viss. mati nebija sabojāti, pat ne mazliet jo krāsu noņēmējs strādā pēc cita principa kā balinātājs.
25.04.2013 15:14 |
 
Reitings 624
Reģ: 08.11.2011
Vislaik esmu bijusi brunete, bet tad pirms daudziem gadiem uznāca dullums un man vajadzēja melnus matus, tā jau patika, mati bija gari, ~līdz pus mugurai, bet dēļ melnās krāsas pamatīgi sabojāju matus un nācās nogriezt, ja nemaldos, tad līdz pleciem un tā pārgāju atpakaļ uz brūniem matiem. :D
Ir bijuši brūni ar blondām šķipsnām, dikti patika. :)
Tagad domāju atkal par šķipsnām vai sarkaniem matiem. :D
25.04.2013 15:17 |
 
Reitings 293
Reģ: 19.02.2013
Man dabīgā matu krāsa ir brūna. Nu, nesen izbalināju plānas šķipsniņas, līdz ar to mati gaišāki un brūnā saplūsi ar izbalinātajiem.

*Vai nenožēlojāt? - Patiesībā nē, jo esmu PAR visu jauno. Esmu pat staigājusi ar tumši violetiem un arī patika.
* Patīk? Piestāv? - Patiesībā patīk, bet nevaru pierast, jo ilgu laiku staigāju ar dabīgajiem.
*Vai kautko darītu savādāk? - Nē! :D
*Grasāties atkal mainīt? - Vēlāk, kad būs mazliet ataugušas saknes šķipsnām, būs jākrāso pa virsu, līdz ar to, mati būs vēl gaišāki, domāju arī vēlāk nokrāsot tml matus kā tevis ieliktajā bildē un arī ielikt gaišākas vai tumšākas šķipsniņas, lai ir mazs kontrastiņš.
* Kā ar kosmētiku un apģērbu, ir nācies ko mainīt lai piemērotos jaunajai frizūrai? - Nu, īpaši nē, jo jau kad man bija dabīgie mati, sapratu, ka man vairāk piestāv gaišie apģērbi, tāpēc vēl aizvien izvēlos pirkt gaišas krāsas apģērbus.
25.04.2013 15:28 |
 
Reitings 819
Reģ: 29.01.2009
Novembra beigās pēc aptuveni piecu gadu krāsošanas tumši brūnā tonī pārgāju uz zeltaini blondiem matiem. Neko nenožēloju. Domāju, ka piestāv pat labāk un cilvēki apkārt arī izsaka komplimentus, ka labi izskatās. Mati bija sabojāti pirmo mēnesi pēc krāsas maiņas, bet tad apgriezu galiņus (man mati gandrīz līdz viduklim) un kārtīgi kopu un tagad viss ir super un esmu apmierināta. Apģērba ziņā neko mainīt manā uztverē nevajadzēja. Tagad pavasarim nākot jūtu, ka daudz labāk piestāv tādas sulīgas un piesātinātas krāsas - salātu zaļā, oranžā un zilā un tās arī cenšos iesaistīt savā garderobē :) Kosmētiku vienmēr esmu lietojusi pēc iespējas dabiskāku tikai, lai nomaskētu nepilnības un izceltu acis :) Pagaidām krāsu nedomāju mainīt, bet iespējams ataudzēšu savus dabīgos matus. Redzs, kā izskatīsies, kad būs paaugušies vēl vairāk un tad izdomāšu.
25.04.2013 15:30 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
čāča
Aizej pie frizieres, pakonsultējies.
Man friziere ir baigi foršā, viņa man nekad neieteiks ko tādu, lai es pēc ķēma izskatos.

Bet ja žēl, tad varbūt sākumā ļoti īsus negriez. Pamēģini kādu ne tik drastisku griezumu, nebūs tik žēl matu.

mana friziere dzird tikai "griezt, griezt", tā,ka ieteikumus no viņas nepieņemtu.
Es gribu tieši īsus. bišku pāri plecam man bija n-tos gadus,kad apstājās..
25.04.2013 15:30 |
 
Reitings 202
Reģ: 24.03.2013
Ir bijuši visādi-brūni,melni,ķiršu sarkani,šķipsnaini,tagad ir blondi.Patīk,liekas ,ka piestāv labāk par dabīgajiem brūnajiem,apkārtējie saka puse uz pusi,gaišie vai brūnie.Bet nu zinu vienu!Nepāriešu uz melniem,tās bija visīstākās mocības man un pirmkārt maniem matiem!!
25.04.2013 15:32 |
 
Reitings 157
Reģ: 29.01.2009
Sākums manām matu pārmaiņām bija blondās šķipsnas, ko sāku krāsot, kad gāju pamatskolā šķiet. Pamatkrāsa man ir parastākais latviešu pelēkais - ļoti garlaicīgs un neizteiksmīgs tonis. Garums bija pagarš, gandrīz līdz viduklim. Tad nokrāsoju matus gaiši brūnus. Un tad izlēmu, ka garie mati ir pamatīgi apnikuši un nogriezu garumu līdz zodam. Pa vidu vēl mainīju krāsu uz tumšāku un secināku, ka melnus laikam nekad nekrāsošu - nejutos īsti labi ar tādiem tumšiem. Pa vidu bija arī tādi tumši lillīgi. Griezums mainās gandrīz katru reizi, kad aizeju pie friziera :D Un krāsa tagad ir sarkana ar kuru jūtos forši, laikam kādu brīdi esmu apstājusies pie pārmaiņām. Gribētos tikai košākus matus, bet bail sākt balināt.Tāda krās būtu tas ko gribētu:



Domāju, ka gribu kaut kad izmēģināt blondus matus.
25.04.2013 16:29 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Man ir bijushi taadaa tonii kaa Rihannai. Vispaar esmu veikusi visnezeeliigaakos eksperimentus ar matiem. No gaishi zaljiem uz tumshi bruuniem, no tumshi bruuniem uz gaishi rudiem. Matu griezums man patiik liidz pleciem, mati aug aatri, taapeec par bojaashanu nekad neesmu satraukusies. Ja gribeetu garus matus, taa laikam nedariitu.
25.04.2013 16:35 |
 
Reitings 937
Reģ: 11.11.2010
Man mati ir bijuši gandrīz visās krāsās, izņemot zilu un zaļu. :D Nu jau 2 gadus staigāju ar sarkaniem. Man un apkārtējiem ļoti patīk, bet es vēlos tikt atpakaļ pie blondiem matiem, jo ļoti grūti uzturēt skaisti sarkanu krāsu, taču pie blondās diez vai kādreiz tikšu, jo mati jau tagad ir ļoti sabojāti ar krāsošanu ik pēc 3 nedēļām.
25.04.2013 16:41 |
 
Reitings 9
Reģ: 25.04.2013
Es pelnu naudu šeit - http://www.moneystrategy.info/Sojec/,
iesaku arī Tev, tas nav grūti un ir diezgan ienesīgi ;)
25.04.2013 16:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!