Katastrofāls randiņš

 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Būdama pavisam vientuļa, sarunāju randiņu ar puisi otrapuse.lv.
Puisis simpātisks, atnāca uz randiņu un pirmais, ko man paziņoja - esot domājis, ka es esot tievāka! Tālāk... Teica, ka dosimies uz Andrejostu, lai vadītu romantisku pastaigu. Iekāpjot tramvajā puisis skaļi paziņoja, ka viņš e-talonu nelietos un vispār cer, ka nebūs kontroles. Kad mēs nokļuvām galā, viņš man sāka stāstīt, ka vispār visām meitenēm vienmēr sūta vienus un tos pašus tekstus. Tad viņš piedāvāja iedzert, kas man likās kā svētība. Taču mēs vienkārši iegājām pārtikas veikalā, kur viņš sev paņēma aliņu. Kad tikām līdz kasei, izrādījās, ka viņam nav maka līdzi, bet alkoholu viņam tāpat nepārdeva, jo nebija līdzi ne pases, ne tiesību. Galu galā, mēs izdevāmies ārā, pastaigājām nedaudz, kad mana pacietība plīsa, jo viņš pateica, ka viņam šeit dzīvo bijusī un viņš pieies apsveicināties. :D
Tātad. Kā jums iet ar iepazīšanos? Pēdējie randiņu feili? :D
22.04.2013 15:17 |
 
Reitings 1692
Reģ: 16.01.2011
Laikam veiksmīgi esmu izvairījusies no dīvaniem randiņiem :D Atceros, ka viens klasesbiedrs,lai mani satiktu jautāja vai varu aizdot viņam 1ls, un vēl kopā paēst kečupu, izskatīgs puisis, bet nebija īpaši runātīgs un vienmēr sanāca kaut ko jocīgu pateikt.
22.04.2013 23:55 |
 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
Vienreiz dzīvē esmu bijusi aklajā randiņā, vairs NEKAD.

Kad man bija gadi 21. Aizeju uz randiņu, bet tur priekšā 30 gadīgs tēvainis - noaudzis, vēders kā Santaklausam. Un pirmais, ko viņš man pajautā - iesim kaut ko paēst vai brauksim UZREIZ pie manis? LOL

Ilgi nešokējos - tomēr iztērēts laiks un nauda ceļam. Teicu viņam, ka labprāt tomēr uzkostu. Tolaik bija modē vispār dzīvot uz veču rēķina. Aizbraucām ēst suši. Ēdu ēdu, līdz uzzinu, ka viņam esot sieva, tā esot stāvoklī, viņš vēloties viņu nokrāpt, bet tā būšot pirmā reize, es esot piemērota kandidāte.

Es viņam toties sāku lečīt smadzenes, cik tas ir debīli krāpt sievu vispār un kur nu vēl brīdī, kad viņa ir stāvoklī! Ļečīju, ļečīju, paēdu un atvadījos. Teicu, lai brauc mājās pie sievas, visu izstāsta un atvainojas par to, kāds kretīns ir bijis.

Tas tā... bērnība.
23.04.2013 00:06 |
 
Reitings 209
Reģ: 29.01.2009
Ewane +++
23.04.2013 00:40 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Reiz biju jauna un naiva, un pēc ilgākas sarakstes ar diezgan vecāku vīrieti, piekritu satikties uz nedēļas nogali un satiekoties drīz arī pārgulējām. Tā kā viņš darbojas zemessardzē utt un ārā auksti, zem biksēm viņam bija garas, sūnuzaļas apakšbikses līdz potītēm, kas radīja manī apmulsumu. Uzreiz pēc seksa viņš man izspieda uz deguna pamanītu pumpu, kā arī paziņoja, ka mans deguns bildēs neizskatoties tik savāds un to uzkalniņu nemaz nevarot pamanīt. Vēl ilgu laiku viņš brīnījās par manu degunu, bet patiku es viņam tik un tā. Tajās dienās es atklausījos stāstos par seksu ar viņu bijušo meiteni, kas viņai patika un kas nē, klausījos stāstos, ka tāds skuķis vien es esot un ka ir laimīgs un lepns, ka nogrābis tik jaunu, smuku meiteni. Kad bijām publiskās vietās, viņš runāja un smējās TIK skaļi, ka man kļuva neērti, jo tēmas reizēm bija pat intīmas un joki pajēli (bet tādi esot viņa gaumē). Braucot ar mašīnu, viņš centās nobraukt baložus un vārnas, kas staigāja pa stāvvietām. Pēc divām tikšanās reizēm viņš bija sagrauts un apvainojies uz mani, jo es neesot uztvērusi, ka viņa "Vai būsi mana meitene?" patiesībā nozīmē "Es Tevi mīlu." Pārmeta, ka esot atteicos jau visām savām citām "iestrādnēm" un ka naudu par randiņiem būtu varējis iztērēt citādi. Un želojās, ka es nemīlot viņu pretī.

Bet ko es gribu teikt, neskatoties uz visu šo tābrīža baiso pieredzi, kuru man ilgi atceroties vēl šermuļi skrēja pāri... Tagad priecājos, ka tādu cilvēku esmu iepazinusi. ;D Vismaz dzīve interesantāka.
23.04.2013 12:16 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Bet ar iepazinusi, es nedomāju iepazinusi daudz tuvāk. Mēs neesam kopā. ;D Pēc tam tā tikšanānās arī beidzās, bet sākās vajāšana un tādi draudi, ka man bija bail iet ārā no mājas. Tie gan esot bijuši pa jokam.
23.04.2013 12:21 |
 
Reitings 1223
Reģ: 23.04.2010
Ir bijuši dažādi kadri :D
Viens džeks uzaicināja uz kafejnīcu, šis pajautā kāds man saldējums garšo (nopriecājos jau, ka pasūtīs, izmaksās man saldējumu :D ) Nu skatos pasūta arī 2 saldējumus, kad viesmīle atnesa abus saldējumus, izrādās, ka šis abus saldējumus sev pasūtījis :D

Vēl viens gadījums ar šo pašu puisi aizgāju uz randiņu 2.reizi (Tagad nesaprotu kāda velna pēc :D ) Bet nu ok..Arī iegājām kafejnīcā, šis nu saka, lai pasūtu sev kko ēdamu, viņš izmaksās.. Nu ok. pasūtīju tur kkādu otro ēdienu, kamēr gaidījām, atnāca viņa draugs, un, protams, manis pasūtītā porcija, tika atdota draugam :D

Tad ar citu džeku staigājām pa pilsētu un viņš gandrīz katram pretīmnācējam prasīja cigareti. Par šo no sākuma biju šokā, jo puisis bija labi ģērbies, arī uz randiņu bija atnācis ar skaistu rožu pušķi un konfekšu kasti un šampīti. Uz pastaigas beigām šis man saka : Davaj, ejam izdzersim to šampi! Tu domā, ka es viņu tāpat smukuma pēc nopirku !!! :D :D :D Un beigās vēl man pārmeta, ka visu naudu iztērēja puķēm, konfektēm, šampim un tāpēc viņš "streļījis" cigaretes :D
23.04.2013 12:55 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
un, protams, manis pasūtītā porcija, tika atdota draugam

AK DIEVS!! :D un ko tu ? sēdēji lupiji kā viņi ēd? :D
23.04.2013 12:59 |
 
Reitings 1352
Reģ: 10.08.2012
:D
23.04.2013 12:59 |
 
Reitings 1223
Reģ: 23.04.2010
Nu ja :D Pasūtīju sev kafiju :D
23.04.2013 13:05 |
 
Reitings 781
Reģ: 11.02.2010
Braucot ar mašīnu, viņš centās nobraukt baložus un vārnas, kas staigāja pa stāvvietām.

loool :D :D :D
23.04.2013 13:12 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ak kungs (tēmas autorei):D
23.04.2013 14:21 |
 
Reitings 848
Reģ: 14.04.2010
Man bija randiņš arī ar slaveno portālu otrapuse kandidātu, pirms 2 gadiem, bija vasaras pats sākums , bijām norunājuši tikties pie botāniskā dārza, protams puisis nu atnāca, pēc apraksta un kā bilde, taču pilnībā paģirains, tad viņam bija pazudis maks, respektīvi man bija jāmaksā par ieeju mājā, un viņš sāka stāstīt kā ar draugiem koduši pa Vecrīgu, pēc nesakarīgās runāšanas, kā reizi zvanīja mans mobilais un draudzene, izpalīdzot sameloju, ka ir noticis kaut kas un man jādodas mājas, protams, viņš vēlējās mani pavadīt, steidzīgi atvadoties.
Viņš vēl kādu laiku zvanīja, bet es vienkārši ignorēju visus zvanus. :D
23.04.2013 14:31 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Man negribas piekrist, ka vajag ilgāk sarakstīties lai redzētu kas otrs par zvēru. Labāk satiekas pēc iespējas ātrāk lai redzētu, ir jēga tērēt laiku vai nav.
23.04.2013 14:40 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
vai:D
23.04.2013 14:44 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Oh, atcerējos šīs diskusijas iespaidā savu stāstu, kuru nekad neaizmirstu, kad draugos.lv konkrētajam puisim ieraugu jaunu galeriju. Man toreiz bija kādi 18-19, biju nesen šķīrusies no puiša pēc ilgām attiecībām un draudzene pierunāja aizbraukt pasēdēt pie diviem čaļiem- hokejistiem dzīvoklī. Par izskatu jau nebūtu ko teikt- konkrētais puisis, kurš man pievērsa uzmanību bija tiešām labi trenēts, simpātisks, bet...es pat nevaru uzrakstīt, kur nu vēl dzīvē kādam pateikt:D:D Pēc pāris stundām šis tā "piešāvās", ka aizgāja uz tualeti. Kad palika aizdomīgi, kas viņam noticis, jo tiešām ĻOTI ilgi viņš tur sēdēja, otrs, viņa draugs atcirta durvis un mēs ar draudzeni ieraudzījām, ka šis nolūzis pie vannas un poda malas APKAKĀJIES:D Visas bikses s.....:D Es nevaru, joprojām ņirdzu, kā redzu viņu, kā šis ar visādām "Just" čiksēm tusējas:D
23.04.2013 14:56 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
šausmas Liene, es kafiju izspļāvu :D:D
23.04.2013 14:59 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
un ko jūs darījāt ar to apkakāto hokejistu? :D
23.04.2013 14:59 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Ak dievs, Liene :D :D :D
haha
23.04.2013 15:00 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Mēs ar draudzeni aizlaidāmies prom, protams:D Tas otrs čalis, viņa labākais draugs, palika ar viņu tajā dzīvoklī, pēc tam uzzināju, ka šis bija piecēlies pēc kādas pusstundas un bikses mazgājis:D
23.04.2013 15:01 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Bet vēl varu piebilst, ka, atceroties to skatu, viņam bija kaut kāda parodoksāla caureja, jo dzīvē nebiju redzējusi, ka viens cilvēks tik daudz var no sevis "izspiest", ka visas drēbes, rokas sūdos:D:D:D:D
23.04.2013 15:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits