Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par nejaukajiem latviešiem

 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Sēžot draugiem.lv domubiedros, palasot diskusijas, iesaistoties, vairākas reizes nākas saņemt apvainojumus, kā arī lasīt kā viens otru tur apvaino, ņirgājas ,apsmej par kaut ko, par savādāku viedokli, par visu, ko vien var.
Kāpēc latvieši ir tādi? Ka tik otru noriet, kaut dzīvu apēstu otru.

Tāpat ziņu portālos, jebkuru rakstu atveros, traģēdijas, kāda nāve - palasot komentārus vienkārši acis izdeg, kāds naids var but cilvēkos, lielākā komentāru tik ļauni. Es vispār uzskatu,ka ziņu portālos, nedrīkst ļaut komentēt citiem rakstus.

Tāpat padzīvojot ārzemēs, aizbraucot uz Latviju pārņem tāds nepieklājības trieciens, visi tik rupji. Tur pat nevajag dzīvot ārzemēs ,lai šito pamanītu. Es - meitene no laukiem, uz Rīgu aizbraucot, man reāli ir bailes pa ielu iet, cilvēki skrien virsū ,grūž - vēl nolamā par kaut ko.

Kāpēc tāda agresija vienam pret otru?
Kāpēc mēs nevaram būt tādi kā citur, uz ielas smaidīgi cilvēki, izpalīdzīgi. Protams , kādi 10% no visiem latviešiem ir tiešām labi cilvēki. Bet vairums ir tik neapmierināti ar savu dzīvi, buuu!

Baigi bēdīgi.. ja Latvijas sabiedrībai būtu krāsa, tā būtu pelēka.
19.04.2013 16:49 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Tauta ir, nācijas - nav.
19.04.2013 16:55 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Tā nosacīti gudrākā latviešu daļa šadus komentārus nelasa, vai vismaz nekomentē, jo komentēt tur kaut ko ir bezjēdzīgi.Ne jau tikai starp latviešiem ir tādi degradējušies. Tajā pašā youtube, var redzēt kā lamājas viens uz otru un strīdās.
19.04.2013 16:57 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Nejau tikai latvieši tādi..
19.04.2013 16:58 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
čāča,es tieši par latviešiem.
19.04.2013 16:59 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
es nezinu, ne tikai latvieshi taadi ir. kaadaas aazemees tu dziivoji?
19.04.2013 17:01 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Donata, 2 gadi Anglijā, tagad - Vācijā
19.04.2013 17:01 |
 
Reitings 313
Reģ: 11.04.2013
Manu prat Lv ir diezgan aizpriedumaina un greizserdīga tauta:

Reiz Belcebuls apstaigāja elli un apstājās pie trīs lieliem katliem, kuros vārījās grēcinieki. Belcebuls ar izbrīnu konstatēja, ka vienu katlu apsargā ļoti daudz velnu, otru – tikai daži, bet trešo – neviens. Šefs jautāja, kas par lietu, un velni paskaidroja, ka katlos vārās dažādu tautību cilvēki. Pirmajā katlā vāroties ebreji. Viņi esot ļoti vienoti un palīdzot cits citam. Ja kādam izdodoties izlīst no katla, tas velkot ārā visus pārējos. Tāpēc esot vajadzīga liela apsardze. Otrajā katlā vāroties krievi, viņi cits citam nepalīdzot, bet arī netraucējot. Tāpēc pietiekot ar minimālu apsardzi. Toties trešajā katlā vāroties latvieši. Skaudīgākus ļautiņus velni neesot redzējuši. Ja kādam izdodoties izrāpties no katla, citi aiz kājas to ievelkot atpakaļ. Tāpēc šo katlu nemaz nevajagot apsargāt.

Un ta ir taisnība,lai ari cik iebildumu būtu pret šo textu...
19.04.2013 17:02 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Katrai nācijai savi pidari /Alekss Dinamo/
19.04.2013 17:02 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Bet kāda ir atšķirība starp šādu daļu latviešu un citu tautu? Nu nekāda, tie kas izliek savas negatīvās emocijas internetā,izliek.Gan Latvijā, gan Polijā, gan Spānijā.
19.04.2013 17:02 |
 
Reitings 1492
Reģ: 14.04.2013
Nepiekrītu. Esmu dzimusi, augusi rīdziniece, arī ārzemēs būts, un latvieši ir tieši tādi paši cilvēki kā visi pārējie, vienīgi pie mums nav pieņemts par katru sīkumu atvainoties kā citās valstīs, kur līdz nelabumam par milimetra pieduršanos I'm so sorry uzreiz.

Kā Tu pret citiem, tā citi pret Tevi.
19.04.2013 17:03 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Tieši tapēc es dažreiz ieeju krievu forumā, latvieši norej un ļoti maz dalās ar informāciju
19.04.2013 17:05 |
 
Reitings 172
Reģ: 22.02.2012
Monro.Te es piekritīšu... Protams katrā tautā var atrast tādus cilvēkus, bet cik esmu saskārusies-briesmas.negācijas plūst pāri malām. Es vairs neiesasitos sarunās un nelasu tos mēslus jo nervi netur. Kādēļ tas tā-nezinu. Bet vienozīmīgi dažiem ar zābaku pa ķirbi gribās sviest. brrr... (
19.04.2013 17:05 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Poppy

Es atkal Tev nepiekrītu.. ne vienu vien reizi man Rīgā kāds ir uznesies virsū vai pagrūdis un nolamājis ar pēdējiem krievu lamu vārdiem.
Un es tā kā neesmu pieradusi dzirdēt uz sevi vērstus tādus vārdus, parasti ļoti apstulbstu un atvainojos par to, ka tas cilvēks mani pagrūdis. Bez maz vai - Piedod lūdzu, par to ka tu mani pagrūdi. :D
19.04.2013 17:06 |
 
Reitings 98
Reģ: 06.04.2013
Taapeec es visp nelasu portaalu komantaarus un nepiedalos dr.lv domubiedros. Btw arii cosmo forumaa meitenes dahzreiz tiek apdirstas, arii sheit skaudiiba, nenoviidiiba sit augstu vilni.
19.04.2013 17:07 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Taapeec es visp nelasu portaalu komantaarus un nepiedalos dr.lv domubiedros. Btw arii cosmo forumaa meitenes dahzreiz tiek apdirstas, arii sheit skaudiiba, nenoviidiiba sit augstu vilni.


Man reizēm pat gribās pamest cosmo. Bet te ir daudz tiešām foršas meitenes, tāpēc,eehhh jāpaciēš. :D
19.04.2013 17:12 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
tā katrs domā par savu tautu, vienkārši tā ir, ka pret iebraucējiem un ārzemniekiem visi ir jaukāki- jebkurā valstī.
sapratu, kad jūsmoju par laipnajiem un mīļajiem spāņiem, itāļiem, bet viņi savējos arī noliek un saka, ka tā tāda jaukuma maska, patiesībā tie cilvēki tādi un šitādi.
19.04.2013 17:18 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
mani Riigaa gan nekad neviens nav lamaajis, pat ja es pati to cilveeku nejaushi pagruuzhu (riigaa izmantoju sabiedrisko). tieshi shodien Francijas mazpilseetaa braucu ar riteni pa gaajeeju ielu, un ljoti-ljoti leeni centos apbraukt vienu daamu, kas nespeeja izlemt, pa kuru saanu skatiities vitriinu, ritenja zvaninju neaiztiku, tikai centos vinju apbraukt. shii uz mani paskataas un saka - tam ir domaati celji! es vinjai netrauceeju, neko, bet, redz, vajag izteikt savu viedokli! mashiinaam gan es trauceeju vairaak, kaa gaajeejiem, jo tur ir shauri celji (un platas gaajeeju ielas) un, ja kaads aiz manis grib mani apbraukt, tad nevar to izdariit, ja pretii brauc mashiina, un tajaa vietaa vinjas brauc visu laiku. bet kur es vinjai to skaidroshu. tas ir vienkaarsi taads cilveeku tips.
19.04.2013 17:20 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Šitā mūžīgā latviešu nolikšana mani patiešām besī ārā. Nu nav latvieši sliktāki par vāciešiem, krieviem, amerikāņiem vai jebkuriem citiem. Palasi kādreiz youtubē komentārus, kurus raksta ne-latvieši. Neko daudz neatpaliek no tvneta komentāriem. Instagramā sekoju vairākām ārzemju modes blogerēm, tur zem bildēm bieži vien notiek tāda pati zākāšanās, kā šausmīgo latviešu portālos. Un to visu neraksta latvieši. Nejauki cilvēki ir visur.
Un ņemsim vērā, ka vidējais latvietis ir kredītu, naudas trūkuma, bezdarba un citu problēmu nomākts - nevar tādi cilvēki būt starojošas saulītes.
Starp citu, kad runājat par šausmīgajiem latviešiem, atcerieties, ka pašas arī neesat angļu dāmas vai franču mademoiselles, bet tās pašas šausmīgās latvietes.
19.04.2013 17:21 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
spaanji un itaalji tochna nav laipni un miilji, ja latvietis noklusees, shie lamaasies vietaa un nevietaa.
19.04.2013 17:21 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Poppy, labaak taa
vienīgi pie mums nav pieņemts par katru sīkumu atvainoties kā citās valstīs, kur līdz nelabumam par milimetra pieduršanos I'm so sorry uzreiz.
nekaa shaadi
parasti ļoti apstulbstu un atvainojos par to, ka tas cilvēks mani pagrūdis.


Vislabaak jau, protams, buutu tas vidusceljsh.
Pirmo nepieklaajiibu jau var redzeet, kad lido uz Latviju - citas valsts lidostaa. Ja lido ar ryannair, tad logjiski, ka notiek gruushanaas, nelaipni purni un lamu vaardi. Ja lido ar normaalajaam kompaanijaam, kur ir jau seedvietas katram iedaliitas, pat tur katrs censhas pirmais tikt rindaa. Vienkaarshi slimi :D

Un galvenais tas, ka tas iignums paarnjem arii pashu. Pagaajusho vasar peec 2 gadiem beeeidzot tiku atpakalj uz Latviju, protams pirmo pusotru nedeelju biju prieciiga un iignos pat nepamaniiju, jo biju tik laimiiga buut maajaas. Bet jau pie treshaas nedeeljas man gribeejaas bljaut virsuu "bljegj, ja uzgruudies, tad atvainojies, stulbaa idiote/idiots" vai "netaisi to iedomiigu seju, kas tev suuds zem deguna pielipis, ka taads purns?" Un man negribaas taa iigni domaat (turklaat ar "smukajiem" lamuvaardiem), bet es nespeeju pretoties tam riebiigumam :D

bet, protams, ka ir labaas un lieliskaas puses LV, kas nav citaam valstiim, bet nu tas riebiigums, naids, iignums tomeer spiezhas aaraa pa visaam malaam
19.04.2013 17:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!