Trakais ''vīrietis''!

 
Reitings 54
Reģ: 14.04.2013
Ir lieta, par kuru biju piemirsusi, jo biju prom no valsts, bet atpakaļ došanās laiks tuvojas un līdz ar to nāk stress virsū.
Tātad biju kādu laiku kopā ar puisi un mēs izšķīrāmies. Drīz pēc tam sākās nomelnojošas vēstules maniem draugiem (tiesa ne tiem tuvākajiem), kaimiņiem, paziņām, kurus viņš dzīvē nemaz nav saticis. Jā, patraki, bet dažreiz puiši tā mēdz rīkoties. Visdīvainākais šajā visā ir tas, ka manis nomelnošanas stāsti tika līdz manai omei (un vecākiem, bet viņi to asi neuztvēra, es tomēr esmu viņu bērns). Līdz tādai pakāpei, ka ome mani ienīst un ņirgājas par mani, bet tomēr pieklājības pēc man pie viņas būs jādodas un jāklausās uz mani vērsti apvainojumi, arī nepatiesi. To es izbaudīju, kad biju LV atbraukusi, pie viņas trīcēdama aizgāju, jo puisis man darīja zināmu savu varoņdarbu. Un es vairs to nevaru atgriezt, jo viņš ar viņu zvanās katru dienu jau daudzu mēnešu garumā, viņš viņai ir dēla vietā (tikušies viņi bija divas reizes). Sajūta arī, ka viņš grib mantot viņas īpašumus, jo tiek nomelnota visa mana ģimene, bet tas ir cits stāsts. Un viņam ir lieliskas mahinatora, iežēlināšanas u.c. spējas, kuru man nav, tāpēc zinu, ka cīņa ir zaudēta, esmu omi zaudējusi. Kā arī viņš vienmēr uz svētkiem sūta manai ģimenei apsveikumus, lai gan dzīvo simtus kilometrus tālu un satika viņus tās dažas reizes, kad bija kopā ar mani, nekādu kopīgu paziņu viņiem nav. Un mani tas viss biedē, ka tik nebiju sagājusi kopā ar kādu trako. Es viņa dzīvē neesmu pilnīgi (nav sakaru ar viņa ģimeni, draugiem (kuru tad viņam nemaz arī īsti nebija), nevienam nerakstu, bet viņš ir manā dzīvē vairāk nekā vajag, man nav ne jausmas, ar kuriem maniem paziņām viņam ir izveidojusies labs kontakts un notiek manis apsmiešana, manas ikdienas aprunāšana. Es nezinu, kuram varu uzticēties, jo kojās un augstskolā man sirdsdraugu nebija, tikai tādu, ar kuriem uzsist klaču vai patusēt. Atgriežoties nezināšu, kuriem varu uzticēties un kuri ir ''spiegi'' (kā viņš teica). Jautājums- kaut kā atriebties?Bet tas tikai izsauktu lielāku pretreakciju.
Atvainojos par savārstījumu, bet pie šīs tēmas es nespēju loģiski domāt.
14.04.2013 22:34 |
 
Reitings 54
Reģ: 14.04.2013
Zīle, es domāju, ka nav jēgas ar omi kaut ko glābt, jo tāpat nakts sakari man tiešām agrāk ir gadījušies un tas jau ir pietiekami, lai meitene būtu norakstīta viņas acīs. Jā, ja nebūtu šī cilvēka, viņa neko nezinātu, bet tur vairs neko es nevaru darīt :)
15.04.2013 14:51 |
 
Reitings 54
Reģ: 14.04.2013
Nē, vārdu es protams nepublicētu ar spiešanu, viņš ļoti labi pārzina likumus, ir starp pārgudrajiem dīvainīšiem, bet pat bez visa tā es zinu, ka ar meitenēm viņam nekad nav veicies, ir ticis apsmiets, tā ka dzīve viņam nav no tām labākajām arī bez manas palīdzības.
15.04.2013 14:54 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Bet Tu omei esi teikusi, kad tādi ir bijuši vai nē?
Ja nē - visu noraksti uz nomelnošanu.
Ja jā - nu tad pati vainīga! Zinot omes nostāju!
15.04.2013 14:55 |
 
Reitings 54
Reģ: 14.04.2013
Zīle, viņa melo acīs skatīdamās, ka viņi ir sazvanījušies vienu vai divas reizes,lai gan pierādījumi liecina par pretējo. Jo mani vecāki viņu nobāra par atbildēšanu kaut kādam dīvainam puisim un kopš tās reizes viņa izliekas, ka sakari pārtrūkuši :)
15.04.2013 14:57 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
man, ja godīgi izklausās pēc kaut kāda izgudrojuma.
bet, ja tā ir patiesība. nu tiecies ar jauniem cilvēkiem. pastāsti visu savai ģimenei un lai viņi parunā ar tavu omi.
15.04.2013 17:34 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
tā ka dzīve viņam nav no tām labākajām arī bez manas palīdzības.

nu redzi, viņš po žizņi ir nelaimīgs. Tādi nereti kļūst par maniakiem..Priecājies, ka esi tikusi no viņa vaļā. Ja tev ir kompromitējošas vēstules no viņa, kur viņš tev draud ,vari mierīgi vērsties policijā.
Vispār brīnos, kā var būt tādi cilvēki, kas tic kkādam bijušajam, kas stāsta, ka tu esot viņus visus apsmējusi utml.

Bet labāk no tāda turies tālu, tālu pa gabalu. Jo ir tādi slimi cilvēki, kas var izdarīt jebko.
15.04.2013 20:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits