Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Aizņemtie

 
Reitings 313
Reģ: 11.04.2013
Man ir problema(bet man tā patīk) es satiekos tikai ar aizņemtiem / precetiem vīriešiem,tie kuri ir brīvi man vnk nesaista....

Kadai noteikti ir bijis ta pat,varu jautāt kā jūs tam tikāt pāri?!
12.04.2013 17:32 |
 
Reitings 738
Reģ: 14.10.2011
Tikos ar aizņemtu puisi. Viss izbeidzās mirklī, kad viņa draudzene man atrakstīja vēstuli un tiešā tekstā pajautāja ko esmu pazaudējusi viņas drauga gultā. Jutos tik drausmīgi, ka attiecības acumirklī izbeidzu. Tagad vairs šādu kļūdu nekad nepieļaušu, jo ar savu tagadējo draugu jau reiz pašķīrāmies tādēļ, ka viņu bija savaldzinājusi cita. Tikai tad, kad izjutu tās drausmīgās skumjas un sāpes, sapratu, ka tieši to pašu liku izjust tai meitenei ar kuras puisi toreiz tikos.
12.04.2013 17:36 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Esmu tikusies ar precētiem/aizņemtiem. Ar katru tādu reizi sapratu, ka žēl tās sievas un labi, ka šīs attiecības man bija īslaicīgas.
12.04.2013 17:36 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Ir sievietes, kuras radītas, lai būtu tās otrās.
12.04.2013 17:36 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
... un reti kad būs pirmās un vienīgās :)
12.04.2013 17:40 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Tulīt visas taisnības dzeguzes sāks ķērkt vienā balsī: "Ak, jūs nelabās vīru/draugu zagles!" :D Kaut gan patiesībā ir tik aklas, ka neredz, ka vecis ir totāls lohs, jo guļ ar citām. Patiesībā vaina jau ir jameklē pašu attiecībās, vīrietī, nevis vīra mīļakajā. Un, lai cik bēdīgi nebūtu, sievietes pašas sevi pataisa par lupatām piedodot vīrieša sānsoļus, kāpjot un kāpjot uz tiem pašiem grābekļiem.
12.04.2013 17:41 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
autore, varbūt tev ir kādi kompleksi, pašvērtējuma problēmas. varbūt jūties nenovērtēta. viena. esot kopā ar aizņemtu vīrieti, jūties pārāka par viņu tagadējo. tā nevarētu būt?
12.04.2013 17:43 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
man arii kompleksi uzreiz ienaaca praataa. ja tev tas traucee un veelies veidot veseliigas attieciibas, ieteiktu psihologu.
12.04.2013 17:45 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Nekad neesmu spējusi/gribējusi izjaukt attiecības. Nespēju pārkāpt to robežu. Ar visiem uzreiz sanāca būt lietas kursā, ka ir aizņemti, līdz ar to - barjera automātiski un viss.
12.04.2013 17:46 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Un, lai cik bēdīgi nebūtu, sievietes pašas sevi pataisa par lupatām piedodot vīrieša sānsoļus, kāpjot un kāpjot uz tiem pašiem grābekļiem.


Šajā gadījumā arī sieviete - mīļākā ir lupata nevis tikai piedodošā sieva vai draudzene.
12.04.2013 17:48 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Protams, viena pagale nedeg, bet ne vienmēr vaina ir attiecībās un sievietēs. Ir vīrieši, kuri pat tad, ja viss attiecībās ir kārtībā, nevar būt monogāmi un viņiem tas daikts tā niez, ka saturēt biksēs nevar.
12.04.2013 17:48 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Šajā gadījumā arī sieviete - mīļākā ir lupata nevis tikai piedodošā sieva vai draudzene.

Absolūti nepiekrītu! Ņemot vērā, ka sievietes ir vairākumā par vīriešiem, tad katra pati veido attiecības ar vīrieti, kurš iekritis sirdī, nevis ņerkst un domā, kā jūtas konkurente.
12.04.2013 17:51 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Ir vīrieši, kuri pat tad, ja viss attiecībās ir kārtībā, nevar būt monogāmi un viņiem tas daikts tā niez, ka saturēt biksēs nevar.

Tad, kāpēc ar šādu "mačo" ir jāveido attiecības un akli jātic, ka viss mainīsies, būs ģimene, bērni, kopīga nākotne...
12.04.2013 17:53 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Es esmu sarakstījusies ar sievieti, ar kuru manējais mani piekrāpa. Vienkārši gribēju parunāties. Gribēju saprast, kāpēc VIŅA to darīja. Es sapratu un zināju, kāpēc viņš to izdarīja, pati taču dzīvoju šajās attiecībās un zināju visu virtuvi. Bet mani ļoti interesēja, kāpēc sieviete kaut kam tādām piekrita.
Tāpēc uzmeklēju viņu, kaut viegli nebija. Un es viņai tā arī prasīju. Diemžēl viņa man neko pārāk daudz nepastāstīja. Lūk ko viņa pateica.
1. Pateica to, ka jā, zināja par mani.
2. Pateica to, ka mans vīrietis mani ļoti mīl. Starp citu, kā viņa to zināja un uz kādiem pieņēmumiem to teica?
3. Pateica, ka ne viņai, ne viņam tas neko nenozīmēja.
4. Pateica, ka lai turpmāk viņai nerakstu un neiejaucu viņu savās attiecību skaidrošanās? Daaaa? Vai tad viņa nebija tā, kas iejaucās manās attiecībās?

Varbūt kāda arī ir pēc tam parunājusi ar vīrieša mīļāko? Interesanti būtu uzzināt, vai viņas visas saka vienu un to pašu?
12.04.2013 17:55 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
man, kā sievietei, gribās, lai vārdi "es tevi mīlu" ir īsti, lai es būtu īpaša, lai būtu vajadzīga un gribētu tikai un vienīgi mani. viss. tas, ka kādai tas nav tik svarīgi, bet ir svarīgi būt kopā, pavadīt lielisku un satraucošu laiku, gūt kaut kādu materiālu un morālu atbalstu, kur problēma? par lupatu varētu nosaukt kādu, kurš dzīvo pretrunā ar savām vēlmēm, nespēj izstāties no spēles.
12.04.2013 17:56 |
 
Reitings 313
Reģ: 11.04.2013
zili_rudzi un Donata-kompleksu man nav. Man vnk viņi piesaista,ir arī brīvi čaļi piesaistījuši manu uzmanibu,manās acīs arī pat simpātiski,bet ja man būs jaizvelas starp brīvo simatikso un aizņemto simpātisko noteikti izvēlēšos aizņemto.....

Pati jau apzinos ka nav labi tā darīt,un negribētu būt tas draudzenes vieta,bet tai pašā laikā,kurš/a domās pa mani(ja būtu mainītās situacijās)?!?!?
12.04.2013 18:00 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
mēs neviena nevaram būt absolūti droša par to, vai mums ir kādi kompleksi vai nav. kaut kāda pieredze tomēr ir to izraisījusi. varbūt kāda trauma. nezinu. jāmeklē atbilde, tad to var sākt risināt. ;)
12.04.2013 18:02 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Man reiz viens precēts vīrietis sita kanti, bija darba kolēģis. Sākumā darbā runāja , vēlāk sāka rakstīt vēstules soc.tīklos (pašam sieva un 3 mazi bērni) Es viņu atraidiju,bet biju draudzīga un turpināju ik pa laikam sarunāties ar to vīrieti, līdz viņa sieva man uzbruka. Biegās izrunājos ar to sievieti un paskaidroju,ka starp mums nekā nav un lai runā ar savu vīrieti, kuram ir problēmas, jo viņš man stāstija,ka viņi taisoties šķirties,ka viņš viņu nemīl utt. Viņš man stāstija, ka viņi pat guļot atsevišķi utt, un tā sieviete man pateica,ka tā neesot patiesība un beigās paldies pateica par to,ka izstāstiju viņai to visu utt :D
Tas pāris joprojām ir kopā,protams. Jau 2 gadi pagājuši.
12.04.2013 18:03 |
 
Reitings 313
Reģ: 11.04.2013
kordelia-Mana gadījuma,ja godigi vīrieši diezgan daudz stāsta pa savu ģimeni/draudzeni,viņi ir kā labakie draugi kuriem Tu vari stastīt visu un viņš Tev,un viss ko jūs viens otram pasakat arī paliek starp jums.Viņi ir kā labākie draugi kuriem ir sex,un viens otru nenosoda....
12.04.2013 18:07 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Savā ziņa es varu saprast autori... Viņa vnk negrib veidot ģimeni un negrib būt par sievu un tas taču ir tik ērti! Nav ne ēst jāgatavo non stopā, ne veļa jamazgā, ne jāapčubina tas vīrietis - to visu dara viņa īstā draudzene/ sieva. Autore saņem to daļu uzmanības un attieksmes, kuru oficiālās sievas diez vai vairs saņem. Autore iet uz randiņiem, satiek tikai sapucētu, svaigi ģērbtu un koptu vīrieti, viņiem ir kaislīgs sex, noteikti saņem komplimentus, ziedus u.c. Tajā pat laikā vina paliek pati sev saimniece, nav jārēķinās ar vīrieša viedokli. Un tas viss ilgst gandrīz bezgalīgi! Nekādas rutīnas! Vai tad nav ērti?...

Es nekad neesmu tikusies ar aizņemtiem, jo man ir nepieciešama ģimene. Man vajag just to piederību un to attiecību rutīnu. Bez tam - man ir svarīgi būt vistuvākai un pirmai personai vīrieša dzīvē.
12.04.2013 18:29 |
 
Reitings 176
Reģ: 23.05.2011
Viņa vnk negrib veidot ģimeni un negrib būt par sievu un tas taču ir tik ērti! Nav ne ēst jāgatavo non stopā, ne veļa jamazgā, ne jāapčubina tas vīrietis - to visu dara viņa īstā draudzene/ sieva. Autore saņem to daļu uzmanības un attieksmes, kuru oficiālās sievas diez vai vairs saņem.

+
man arī šis uzreiz ienāca prātā... diezgan negodīgi pret draudzeni/sievu! Bet nu kamēr ir aitas, tikmer ir cirpēji. Nopietno attiecību piekritējām vienkārši ir jāmeklē vecis, kam nav laišanas pa kreisi gēna un pašai arī jācenšas attiecībās uzturēt dzirksti un neatstāt vietu, kur iespraukties 3. personai.
12.04.2013 18:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits