Tā greizā sirds!

 
Reitings 360
Reģ: 29.12.2010
Sveikas lēdijas,
Num dalaties pieredzē kā jums attiecībās ar greissirdību?
Manas attiecības pajuka tieši šī iemesla pēc!
Viss sakās ar to ka man laba paziņa bija zvanijis (tai vakara biju pie mīļotā tp necēlu) otrā rītā aizbraucu uz mājām un uzrakstiju ko paziņa vēlējās- pēc laiak atbildēj ka uz kalnu slēpot gribēj paņemt! Nu es uzrakstiju ka tapat nebutu braukusi jo bija problemas ar veselību un pašai negribējās ar viņa ģimeni kautkur doties. Neko sliktu nedomajot izdzesu tas sms, bet vesture viņas palika..un tad to ieraudzija mans nu jau bijušais-pateica ka es slepeni sarakstoties, krāpjot viņu..blah blah blah...
Es pateicu ka es neesu no tām kas krāpj, un tad tikai sākās..atrada vecus notikumus kurus celt gaismā.. tas bij oktobris ja nemaldos bijām pašķīrušies- es biju sadraudzejusies ar vienu puisi kuram ir bērni un meitene, tad nu es viņam palīdzēju strādāt netalu no savas mājas darbojas meža lietās, gaju palīdzet tik cik varēju-zarus lasīt ko bij paredzēts šķeldot! Un paris reizes viņs tas puisis bij pie manis atbraucis iedzert jo es pardzīvoju attiecības, viņš naudas problemas! es pēc dabaas esmu draudzīgs cilvēks, tp man nau problēmu būt draugos ka ar meiteni ta puisi.Kā rezultātā vienu nakti svešais puisis palika pie mums( manas gimenes) pa nakti, jo bij dzeris. Nu un tgd to visu pacēla augšā viņa meitene kas to izstastija manam puisim! viņš aizsvilās un momentā pameta mani!Kautgan nekaaada viena nakts sakara mums nebij ar to otru puisi, katrs sava istaba gulejam. Un tagad tas viss ir parversts ka krāpšana!!
Es varu vel piebilst pirms sagaju kopa ar savu nu jau bijuso bija puisis ar kuru parguleju, un viss.Bija pliks sex.
Un tagad mani visi nostada ta itka es butu mauka ;(




Sanaca gana murgaini bet nu, ja kas komentaros atbildesu uz visu.
05.04.2013 16:38 |
 
Reitings 802
Reģ: 28.06.2012
Plus, 19 gados histēriski greizsirdīgu alkoholiķi precēt nevajag.



++++ tev tikai 19!!! Dzīve tikai sākas, beidz stresot. Būs vēl puisis kas novŗtēs tevi. Un tad varēsi uzelpot atceroties šīs attiecības. Priecāsies par to, ka tas viss ir beidzies un šausmināsies par to cik naiva un stulba biji, ka vispār tikies ar tādu.
Te tiešām izskatās, ka gribēja no tevis tikt vaļā. Gan jau pats nav nekāds zelta gabaliņš un kko noklusē.
05.04.2013 18:29 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.12.2010
Kad nekas tads nenotiek vins ir mans idealais lutina, miloja,darija visu ko gribeju!
05.04.2013 18:29 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.12.2010
Itka jau neko vins slept nevar, zinu visas paroles visu.
Tam tad jabut labi nosleptam!
05.04.2013 18:31 |
 
Reitings 1791
Reģ: 17.11.2011
Saiesiet atkal kopā. Bet padomā vai Tev to vajag, jo šāda situācija nebūs pēdējā, tās tā periodiski atkārtosies.
05.04.2013 18:34 |
 
Reitings 802
Reģ: 28.06.2012
Izskatās, ka aizstāvi to džeku? Ceri, ka viņš mainīsies? Kā tu iedomājies turpmāko dzīvi, ja saiesi atpakaļ?Tu redzi nākotni kopā ar viņu? Taisies viņam visus grēkus piedot? Jo vairāk skraidīsi pakaļ un piedosi visu, jo vairāk viņš kāps tev uz galvas. Viņš nemainīsies, nekas un neviens viņu neizmainīs, ja vien viņš pats to nevēlēsies. Un izskatās, ka nevēlas. Bet laikam katram pašam vajag visu izbaudīt, jo no citu teiktā un pieredzes jau nemācās.
05.04.2013 18:35 |
 
Reitings 519
Reģ: 22.07.2010
Nevajag turēties pie pāris labiem laikiem,ja tomēr ir šādas galējības. Ja ir baigi labi un baigi slikti. Tas nekur tālu nenovedīs.Gan jau arī tām sievām,kuras sit un noslepkavo,ir bijušas kādas skaistas dienas,dēļ kurām paliek kopā,bet vai tas ir tā vērts? Domāju,ka ne.

Man tavā vecumā arī bija līdzīgas attiecības,ne tik traki protams,jo jau tajā laikā man nepatika,ka man kāpj uz galvas. Bet nu arī fakts bija,ka turējos pie tām labajām dienām,lai gan realitāte nebija rožaina nemaz. Un lai vai cik laimīga biju to attiecību sākumā,un cik ļoti likās,ka mīlu un turējos, vienalga vislaimīgākā diena bija kad iekāpu ar visām savām mantām taksī un braucu mājās. Jā,asaras bira kā pupas,bet tagad esmu miljoniem reižu laimīgāka un priecīga,ka nepaliku tādās attiecībās,kuras man vairs nesagādāja nekādu prieku.

Satiekot puišus pēc viņa,sapratu cik pasaulē ir daudz labu vīriešu,esmu laimīga. Bet šad tad sanāk vēl viņu kur satikt,vai tāpat soc.portālos man viņš ir....viņš nav mainījies itin nemaz,kāds bija tāds ir muļķis.
05.04.2013 18:36 |
 
Reitings 1791
Reģ: 17.11.2011
Jo vairāk skraidīsi pakaļ un piedosi visu, jo vairāk viņš kāps tev uz galvas. Viņš nemainīsies, nekas un neviens viņu neizmainīs, ja vien viņš pats to nevēlēsies. Un izskatās, ka nevēlas.


+++
05.04.2013 18:38 |
 
Reitings 551
Reģ: 23.01.2013
Kikinja, nu un, ka ir mīļš un apčubina? Dēļ tā tikai paliksi ar viņu? Un pārējo aizmirsīsi vienkārši? Jebkurās attiecībās tas viss ir.. domāju rūpes un atbalstu un visu pārējo.. tas viss būtu Tev arī citās attiecībās.. viņš nav vienīgais tāds.. Negribu, lai Tu, dārgā meitene, sabojā savu dzīvi dēļ šī tipa.
05.04.2013 18:38 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.12.2010
Neaizstavu, esmu neziņā kas būs talak.
Gribas lai atvainojas man par to ko sarunaja, tas vnk nau normas robezas saukt par palaistuvi
05.04.2013 18:39 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.12.2010
Neviens nau teicis ka naks vinjs atpakl!
Mani ir tik daudz milestibas pret vinu!
es nemaku viena diena partraukt milet Pietam cilveks bija mana pirma milestiba aiz kuras sekoja citas attiecibas bet tas neizdevas jo domaju tikai par so bijuso puisi.
05.04.2013 18:42 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vai Tavai pašcieņai patīk būt kopā ar puisi, kurš uzskata Tevi par palaistuvi?
05.04.2013 18:46 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.12.2010
nu tagad jau neesam kopa. saubos ka vinjs naks atpakalj!
05.04.2013 18:50 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kad nekas tads nenotiek vins ir mans idealais lutina, miloja,darija visu ko gribeju!


Šis nav iemesls, kāpēc idealizēt puisi.. jo vienk. lutināšana un mīļošana attiecībās ir pašsaprotama! Pavērtē labāk tumšās puses..

Tev ir 19 gadi! Tu pat neapzinies, cik forši puiši ir apkārt (tiesa, arī neforšie eksistē)!
05.04.2013 18:51 |
 
Reitings 59
Reģ: 14.02.2011
Nu greizsirdība paliek greizsirdība. Citam lielāka, citam mazāka..Es arī laikam nevarētu iedomāties ja mans puisis dzertu ar kādu citu meiteni, palīdzētu vai ko tml. Viņš ir tikai mans :D Vispār uzskatu, ka draudzība starp puisi un meiteni nav iespējama. Ilgstoša jau nu noteikti nē..tāpēc arī loģiski, ka greizsirdīgs.
05.04.2013 18:54 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.12.2010
Nu es nespeju pateikt kura bridi puiss var sakt gribet ko vairak par draudzibu!
Ja es pati esmu ari greissirdiga, bet nejau sita ka jasauc par palaistuvi..
05.04.2013 18:57 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Iesaku sapurināt sevi un uztvert pārmaiņas kā tādu pozitīvu parādību... atpūties, izbaudi brīvību, tusējies kopā ar mežstrādnietiek utt ;)
05.04.2013 19:00 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.12.2010
Es to puisi tgd ienistu kura del sakas tas neglītums!
No telefona izdzesu visus puisu numurus-izsutiju sms ka mans nr vairak nepastav!
Ne tuset man nevelk, tapt ka piedzerties!
05.04.2013 19:02 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
No telefona izdzesu visus puisu numurus-izsutiju sms ka mans nr vairak nepastav!


Izlasi vēlreiz un padomā, vai tas tiešām Tev šķiet normāli?
05.04.2013 19:20 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.12.2010
Ja skiet, to izvelejos es pati!
Jo es pirma nemedzu rakstit , viennmer atradas kas man uzrakstija.
Man kka ari pasai nepatika ka aiznemts puisis uzraksta cau ko dari?!
nu ka tadas sms lao lai nedzes!
Mazliet par velu to sapratu :(
Ai ka bus ta bus
05.04.2013 19:24 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
NAV nekas maucisks vai nepareizs, ja draugs (tikai draugs) atnāk patusēt un iedzēris paliek pa nakti tavās mājās blakus istabā. Nu NAV. Pie manis ir palikuši draugi, i pa vienam, i pa vairākiem, pati esmu palikusi pie draugiem pa nakti, un pat uz viena dīvāna ir gulēts. Ja tie ir tiešām draugi, tad tur notiek gulēšana, nevis kaut kas cits.

Par to, ka nevar iet uz tusiņiem, sūtīt draugiem SMS, turēt telefonā saglabātus vīrieša dzimuma personu numurus... Nu tur pat man nav ko piebilst.

Man tādas attiecības, kādas tu šobrīd idealizē, vienkārši nebūtu pieņemamas. Attiecībās man vajag gan cieņu (t.i. mani saukt par m**ku nevar, un man kaut ko aizliegt arī nē) gan arī uzticēšanos (ja es saku, ka Pēteris ir mans draugs, tad viņš ir mans draugs, nevis mans mīļākais).

Kur tev prāts, a?
05.04.2013 19:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)