Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

IZMISUMS!!!

 
Reitings 34
Reģ: 06.08.2012
Sveikas meitenes!

.....ķeršos uzreiz pie lietas, esmu tik ļoti dusmīga un es pat nezinu, kā, lai pasaka..nesaprasta

Man ir draugs, kuru es ļoti mīlu un viņš mani arī ļoti mīl, ir ļoti greizsirdīgs, bet šoreiz ne par to .. es strādāju un mācos galvaspilsētā, bet viņš dzīvo un strādā kādus 100 km. no tās, satiekamies nedēļas nogalēs, katru nedēļu sanāk strīds par to, ka es nevaru atbraukt pie viņa nedēļas vidū, viņš nesaprot, ka man ir atbildīgs darbs un studijas, katru reizi sanāk sastrīdēties, viņš man pārmet, kāpēc es neatbraucu !!?? Bet es esmu nogurusi , man nav spēka pa nedēļas vidu atbraukt, es tiešām vairs nezinu, ko , kā man rīkoties, strīdēties vairs nav spēka. Pazaudēt viņu, arī... nevēlos un būt kopā arī nezinu vai vēlos.. jūtu, ka esmu ļoti nogurusi no šiem strīdiem...
+ es vsp. nekur neeju, darbs-skola-mājas. Neeju, jo viņš neļauj ir greizsirdīgs, es pat uz teātri netieku ar draudzenēm- teiksim pēc plkst.19:00
JŪTOS MORĀLI IZTUKŠOTA
kā jūs rīkotos manā vietā? ko darītu ?
03.04.2013 21:59 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Kādēļ viņš pats pie tevis nebrauc nedēļas vidū?

+
04.04.2013 10:01 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Arī nelasīju visus komentārus.
JŪTOS MORĀLI IZTUKŠOTA

bail no tā, ka palikšu vientuļa,
tiešām tik grūti atrast kādu citu. Varbūt sāc meklēt jau tagad rezervei kādu
jo nespēs aprast, ka man ir SAVS viedoklis. - ar to arī ir jāsāk, jo ātrāk to izdaŗīsi jo pašai labāk
manī visu laiku tiek meklēta vaina, burtiski sūc ārā enerģiju !! ilgi taisies to paciest?
04.04.2013 09:53 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Teikšu godīgi.. man tas viss vairāk atgādina psiholoģisko teroru!

Punkts uz i.
Kā jau teicu : no šitādiem pa gabalu.
04.04.2013 09:47 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Es tomēr par to šķiršanos.
Kā jau autore minēja : runā, kliedz, bet nekas nemainās un visticamāk nemainīsies.
Var jau mēģināt viņam neļaut kāpt uz galvas (viņam tik labi padodas ), bet tas var izsaukt arī agresiju.
Kamēr Tu esi zem viņa tupeles, tikmēr viņš tevi var raustīt kā vien grib. Kad būsi galīgi iemīdīta zemē viņš ar tevi darīs visu ko gribēs.
04.04.2013 09:45 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man šīs attiecības šķiet ''neveselīgas'', jo:
Tur jau ir tā lieta, ka runājusi esmu daudz gan mierīgi, gan arī kliegusi, bet nekā.

Tas ir ļoti bēdīgs rādītājs... neizklausas pēc risinājuma.

viņš mani arī ļoti mīl, ir ļoti greizsirdīgs

Protams, noteikti šeit der vesela rindkopa izskaidrojuma, ka puisītis nejūtās pašpārliecināts un drošs, bet .. ja tā reāli.. cilvēki parast citus mēra pēc savas mērauklas. Pieļauju, ka viņš neapzināti iedomājas sevi Tavā situācijā.
Vispār... es Tavā vieta SMAGI apvainotos, ja pašas vīrietis uzskata mani par TĀDU!

+ es vsp. nekur neeju, darbs-skola-mājas. Neeju, jo viņš neļauj ir greizsirdīgs, es pat uz teātri netieku ar draudzenēm- teiksim pēc plkst.19:00

Cik ilgi Tu to izturēsi? Labākajā (patiesībā sliktākajā) gadījumā vairākus gadus? Ko talāk?

katru reizi sanāk sastrīdēties, viņš man pārmet, kāpēc es neatbraucu !!?? Bet es esmu nogurusi , man nav spēka pa nedēļas vidu atbraukt, es tiešām vairs nezinu, ko , kā man rīkoties, strīdēties vairs nav spēka.

Ok.. es izlasīju komentarus par bailēm atstāt māju.. Teikšu godīgi.. man tas viss vairāk atgādina psiholoģisko teroru!

kā jūs rīkotos manā vietā? ko darītu ?

Es attiecības pārtrauktu. Ja tās hroniski dzen izmisumā, tad vajag tomēr saņemties un nolikt veselību 1. vietā, saaudzēt nervus.
Es arī neticu, ka tāda cilvēka tipi mainās... ja ilgstoši ir nosliece uz tik slimīgu egoismu. Sava ''miera'' dēļ viņš ir gatavs Tevi morāli iztukšot. Ja tā būtu īsta mīlestība , puisi rūpētu Tava pašsajūta..
04.04.2013 09:44 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Puisim pašam vajadzētu pie Tevis atbraukt:) Nepārdzīvo, es domāju, ka tu rīkojies pareizi. Varbūt atrodat kompromisu-vienu nedēļu atbrauc viens no Jums, nākamajā otrs ciemos?:)
04.04.2013 09:34 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Labāk būtu novērtējis to, ka viņa meitene ir tik forša un uzņēmīga, kas paspēj gan studēt, gan strādāt, gan droši vien visu ko citu izdarīt.


++

Varbūt pirms šķirties, jāizrunājas. Paskaidro, kas Tevi attiecībās neapmierina, un, ja vīrietis to nesaprot, nav gatavs kompromisam un pārmaiņām, tad varbūt nemaz nav vērts mocīties.
Labāk aiziet tagad nekā nožēlot vēlāk, jo tas, ka saki, ka neesi laimīga, ir nopietni.
04.04.2013 09:33 |
 
Nu pamest uzreiz gan gluži nevajag. Tev jāizrunājas ar viņu, jāizskaidro, kā tu jūties, jācenšas izprast viņa rīcības iemeslus (ja tādi ir), un galvenais - lai viņš pats saprastu, ka IR problēma, kura IR jārisina. Ja viņš to nesaprot, neatzīst vai negrib risināt, tad gan liec punktu visam vai arī paciet. Ja cilvēks negrib mainīties, viņš nemainīsies!
04.04.2013 09:30 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Nelasīju visus komentārus, bet iekrita acīs Tavs teksts - esmu NELAIMĪGA - tas jau visu izsaka :(
04.04.2013 09:25 |
 
Reitings 34
Reģ: 06.08.2012
Tur jau ir tā lieta, ka runājusi esmu daudz gan mierīgi, gan arī kliegusi, bet nekā.
Tagad ir pienācis brīdis, ka es vairs nevaru , jo kā jau Jūs sakāt man nav mugurkaula un sava vārda - tā arī IR, pat nepamanīju, ka man tā sakāpts uz galvas.

Man tagad ir dvesma, būšu beidzot es- tā kura bija agrāk..., jo jūtu vai nu viņš pieņems, ka man ir arī sava dzīve, vai arī aizies...jo nespēs aprast, ka man ir SAVS viedoklis.
04.04.2013 09:22 |
 
Reitings 673
Reģ: 25.12.2012
Pats stulbākais ir tas, ka puisis ir mīļš un uzticīgs


Tu saki mīļš un uzticīgs, bet tajā pašā laikā viņš neļauj Tev iet uz teātri. Kur te uzticība? Ja uzticētos, ļautu iet.
Man jau arī liekas, ka viens egoists tikai ir, grib visu no Tevis. Piekrītu daudzu meiteņu teiktajam.
04.04.2013 08:01 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
p.s. piedāvā viņam apmaksāt tev benzīnu nedēļas vidus un nedēļas nogaļu braucieniem! Ja tev vajag time-out, pasaki, ka nav naudas benzīnam (vai autobusam) un nebrauc pie viņā kādu mēnesi.
04.04.2013 07:55 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Es nesaprotu kā tu vari netikt uz teātri vai satikties ar draudzenēm, jo viņš neļauj! It sevišķi, ja viņš atrodas citā pilsētā un nevar kontrolēt, ko tu dari. Pati arī esi pieradinājusi visā paklausīt, tev nav mugurkaula- vienkārši pasaki, ka iesi un ej! Es nemūžam nesēdētu mājās, ja varētu iet, kur vēlos un pie tam vēl ar ko vēlos! Nevienam nav tiesību noteikt, kas tev ir jādara (protams, par nepilngadīgajiem nav runa).
Un par to braukšanu nedēļas vidū.. man izklausās, ka viņš vnk ir idiots (sorry). KĀ var nesaprast kādēļ tu nebrauc?
Ej, kur vēlies! Aizliedz viņam kontrolēt sevi un sāc kontrolēt viņu- kā sak' atdari ar to pašu. Kliedz klausulē, ja viņš kkur aiziet, zvani draugiem. Te gan vajag nervus, bet gan jau ātri viņš sapratīs. Tas, protams, ja vien vēlies viņu pārmācīt.
Bet no otras puses- tādi cilvēki n-e-m-a-i-n-ā-s!
04.04.2013 07:52 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es arī nesaprotu, ko tu tik paklausīga un tik stresaina. Neesat tak precēti, kopā arī nedzīvojat. Vienu reizi apsēdies, izstāsti viņam, ka tev nepatīk tāda attieksme. Izstāsti, ka pa nedēļās vidu pie viņa nebrauksi, ja vēlas, lai pats brauc. Un arī ar draudzenēm tu gribi tikties un pavadīt kopā laiku. Apsoli būt uzticīga un piekodini, lai beidz būt tik uzmācīgs.

Nākošais solis - dari visu, ko pati vēlies darīt. Ja viņš pārāk uzmācīgs - necel telefonu un ignorē. Esi vēsa, īsi pastāsti kādi tev plāni un neielaidies tālākās diskusijās. Gan tu to puisi ātri pārmācīsi ar šadu attieksmi...

Esi vēsāka un vairāk pastāvi uz savām interesēm! Tev nav jājūtās par to vainīgai...
04.04.2013 02:30 |
 
10 gadi
Reitings 886
Reģ: 10.11.2011
Es atkal domaaju ka nevajag teikt vinjam ka tev vajag time out. Puisis var paarprast un kameer tu taimosies out tikmeer par to briidi vinjsh var pamest tevi :D
04.04.2013 00:28 |
 
10 gadi
Reitings 886
Reģ: 10.11.2011
Es tavaa vietaa ja zinaatu ka bez vinja nevaru un ka loti miilu, tad kad satiktu izrunaatos. Es domaaju ka vinjsh baidaas ka tu bari dabuut labaaku par vinju u.tt.. Taapeec taada kontrole. Nevajag jau uzreiz shkirties :)
04.04.2013 00:26 |
 
Reitings 551
Reģ: 23.01.2013
Ar tādu Tev viegli nebūs arī nākotnē.
04.04.2013 00:16 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Lai nopeerk maajai signalizaaciju un neljauj vinjam dikteet noteikumus. Vinjsh nav tavs teevs, kursh tev var aizliegt kaut kur iet. Juus pat kopaa nedziivojat, kaadi veel aizliegumi.
04.04.2013 00:12 |
 
Reitings 313
Reģ: 05.01.2013
Freja, man ir ļoti līdzīga situācija. Nu ir dažas atšķirīgas nianses. piemēram, viņš man visu atļauj.Es vairāk esmu nogurusi no attāluma un retajām tikšanās reizēm.
03.04.2013 23:27 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.06.2012
Kāpēc uzreiz kāds ir jāpamet, meitenes?
Ja attiecībās kaut kas noiet greizi, tad viss cauri?! Nu, nē! Izrunājies ar savu draugu, bet ne strīdoties. Saki, ka nevēlies vairāk šos strīdus, nevari izturēt, negribi tā turpināt, meklējiet kopīgu risinājumu, saki, ko viņš tev nozīmē, bet neuzbrūc ar to, cik privātīpašniecisks viņš ir.
Es piekritīšu tam, ko ir rakstījis Melnais, nenodedzini uzreiz visus tiltus, ja reiz tev šīs attiecības ir svarīgas. :)
03.04.2013 23:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits