Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Korķi

 
Reitings 312
Reģ: 12.04.2011
Nesen iegādājos fotoepilatoru, bet saskāros ar traku problēmu - sit ārā korķus! Esmu īrētā dzīvoklī, nav ne jausmas par vadu stāvokli un kopējo strāvas stiprumu un vispār par elektrības darbību kā tādu. Līdz šim korķus sita ārā tad, kad bija pārāk daudz elektroierīces vienlaicīgi pieslēgtas (tējkanna, boileris, veļasmašīna kopā), bet ar epilatoru ir pavisam traki - atslēdzu visu visu, kas vien darbojas uz elektrības, izslēdzu datoru (no rozetes gan ārā nerāvu, bet tam it kā nevajadzētu mainīt lietas būtību), boileri, atstāju tikai vienu griestu lampu. Epilatoru pieslēgt izdodas, viss darbojas, bet tajā brīdī, kad nospiež podziņu, kas rada pašu gaismas impulsu, tieši tajā brīdī izsit korķus. Esmu izmisumā, vai tiešām nāksies aparātu mēģināt atdot atpakaļ vai varbūt tomēr ir kas darāms lietas labā? Ierīcei ir standarta 220-240 volti (rakstīts uz kastes), uz korķiem "kastītē" - 240 V. Te gan laikam no svara ir ampēri vairāk, bet es tiešām no tā neko nesaprotu - varbūt kādai ir idejas, ieteikumi, ko darīt? Izņemot "piezvanīt elektriķim"?
02.04.2013 00:21 |
 
Reitings 2224
Reģ: 29.01.2009
Mūsu īrniecei tā bija no veļasmašīnas- sazvanīja mūs un draugs aizbrauca uz veikalu, nopirka jaunus korķus un aizbrauca nomainīja viņai :)
Es iesaku zvanīt saimniekam un teikt, lai viņš dara ko lieta labā! Galu galā Tu par to, ka dzīvo šajā dzīvoklī maksā naudu...
02.04.2013 00:31 |
 
Reitings 312
Reģ: 12.04.2011
Saimnieki nav Latvijā šobrīd, varu gan uzrakstīt e-pastu, bet labot situāciju tāpat vajadzēs pašai/kādam gudrākam prātam. Ar to, ka pārslodzes gadījumā sit korķus ārā, tas man liekas tīri normāli, nu, tas mani neapgrūtina, tikai nedaudz jāpiedomā neslēgt visu vienlaicīgi. Traucē tikai tas, ka epilatoru nevaru pat vienatnē ieslēgt. Bet ar to korķu mainīšanu nevar iebraukt auzās - nu, elektrības vadiem jau arī ir kaut kāds mērs, lai nenosvilst, jo korķu stiprumu jau var bezgalīgu ielikt.. Vienīgi nekur neatrodu to tagadējo stiprumu - kā lai zinu, cik stipraku vajag tagad? Atkal nonākam pie saimniekiem laikam :D
02.04.2013 00:39 |
 
Reitings 312
Reģ: 12.04.2011
Vēl kāda?
02.04.2013 12:49 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Droši vien bez elektrīķa neiztikt.
02.04.2013 12:55 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Man ir jautājums ne par korķiem, bet par pašu ierīci. :D Fotoepilators mājas apstākļos ir efektīvs?
02.04.2013 13:23 |
 
Reitings 312
Reģ: 12.04.2011
stellaglmr, ja man būtu iespēja pārbaudīt, tad es tev pastāstītu :D
02.04.2013 13:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits