Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Slimiga greizsirdiba uz drauga bijuso draudzeni

 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Lidz sim attiecibas nekad nebiju greizsirdiga.
Bet bams gandriz gadu esmu kopa ar puisi un veljoprojam esmu ka traka. Pirms satika mani, vins bija saderinajies. Nav ne jausmas, kas un kapec un ka, bet viss notika loti atri, vins izskiras no savas draudzenes un neilgi pec tam mes sakam dzivot kopa. Bet ta ka tas notika loti atri un meitene bija loti sapinata vina izvacas paris stundu laika, kamer mans tagadejais draugs stradaja,tapec daudzas vinas lietas vel ir seit un dara mani traku. Es gribu respektet vina un vinas lietas un saprotu, ka viss ir beidzies bet kadreiz man uznak, ka kaut kas dida..
Es atradu vinas profilu facebook, tad vinas blogu, saku lasit un vina ir tik perfekta: skaista, gudra, saimnieciska, rupiga, stiliga..Man nav neka no ta, tapec ir tik gruti noticet, ka vinam pret vinu pilnigi nekas vairak nav un kadas paris reizes man ir pasprucis kaut kas mulkigs un varbut pat parmetoss, kopuma es censos apslapet savu velmi..
Bet pats trakakais ir tas, ka esmu atkariga no vinas bloga un katru reizi, ka es to lasu, mana vedera griezas nelabums, dazubrid man ir sajuta, ka es ienistu savu draugu, kad es izlasu kadu lietu, ko vina apraksta kadu lietu, kas vinai patik vai ko vina medz darit un taja bridi es atceros, ka draugs kaut ko tiesi tadu ir nopircis man, ka lielu parsteigumu, vai censas mani pamudinat darit lietas, kas ir patikusas ieprieksejai meitenei....Ko es seit gribu pajautat varbut ir kada lidzvertiga situacija un iespejamie risinajumi?
01.04.2013 18:44 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
beidz lasīt to blogu!!!
01.04.2013 18:47 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
nedaudz slimi! beidz lasít to blogu! vinja ir puisha pagátne, ja arí tu nevélies bút pagátne, nomierinies, un neskaties vinjas profilus
01.04.2013 18:52 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Nobloķē datorā to mājaslapu, tas tev palīdzēs labāk gulēt. Varbūt pamēģini meditāciju. Pat nezinu, ko lai iesaka. Man tiešām tevis žēl. Vēlu tev izturību. Varbūt tu vari sākt ko jaunu pati. Ieteikt draugam kaut ko, kas varētu kļūt par jūsu kopīgu tradīciju.
01.04.2013 18:53 |
 
10 gadi
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009
Pacel savu pašapziņu sākumā un pārstāj lasīt blogu! arī man pašai iepatikušies dažu meiteņu blogi, dažreiz liekas, ka viss viņām sanāk tik labi..skaistas bildes, idejas utt. BET tā ir interneta vietne, kur mēs visu varam izskaistināt, radīt esošo par vēlamo, kas nenozīmē ka dzīvē viņai tik tiešām viss izdodas tik perfekti! Gluži kā tāda maska,ko uzlikt. :)
01.04.2013 18:58 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
vispirms tiesam beidz lasīt to blogu, tad mēģini sevi iemīlēt , izcelt plusus, centimetru pa centimetram iemīlēt, beigt salīdzināt un domāt par to cilveku.
01.04.2013 19:00 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Paldies meitenes. es censos beigt lasit to blogu, bet tas ir ka kaut kads prata aptumsums, kad draugs ir majas es par to blogu un vinu vispar nedomaju, bet tiklidz vins ir komandejumos vai kur, es ka apmata katru dienu .... mulkigi izklausas, bet, ja nav parak sarezgiti varbut es varu palugt manual, ka nobloket majaslapu datora?
man patiesam nav ne jausmas.
01.04.2013 19:07 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Man ari ta bija pret drauga bijuso ar kuru vins draudzejas, kad vinjam bija 16 vai 17 gadi. Es vislaik lureju vinjas bildes un man likas, ka via ir tik smuka utt. Vienmer vina saskatiju to, kas mani nav un man liekas, ka es drizak vinja biju iemilejusies, nevis ienidu.

Nez, si apmatiba ir nomirusi dabiska nave un man tagad galigi neinterese ko vina dara un ka vinja izskatas, es so visu apmatibas energiju lieku ieksa sevis attistibai.
Ta pat nav greizsirdiba, bet gan muziga sieviesu sevis salidzinasana ar citam.

Es zinu, ka man ir tadas 2 sekotajas ka tu (un es pati kadreiz), nez, lai jau lien mana bloka, manas bildes, man jau nav zel paradit, cik man labi iet, haha :D
01.04.2013 19:11 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Ne vienmēr caur blogu var iepazīt cilvēku, ļoti bieži blogi parāda tikai to, kādu iespaidu cilvēks grib par sevi radīt citiem.... Varbūt viņa nemaz nav tik forša, kā liekas? Tas tā - padomāšanai, tomēr meitenēm taisnība, ka tev jābeidz lasīt viņas blogu.
01.04.2013 19:11 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Kas tev liedz kļūt par rūpīgu,saimniecisku meiteni?Domāju,ka gudra un skaista jau esi! :) Beidz muļķoties!
01.04.2013 19:16 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Juus kopaa dziivojat jau gandriiz gadu un veel jo projaam citas sievietes mantas meetaajaas pa maaju? Nav briinums, ka tev visu laiku sanaak par vinja bijusho atcereeties. Kaada veel tur vinjas vai vinja respekteeshana! Visu uz atkritumu konteineru.
01.04.2013 19:19 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Juus kopaa dziivojat jau gandriiz gadu un veel jo projaam citas sievietes mantas meetaajaas pa maaju? Nav briinums, ka tev visu laiku sanaak par vinja bijusho atcereeties. Kaada veel tur vinjas vai vinja respekteeshana! Visu uz atkritumu konteineru.


piekrītu
01.04.2013 19:25 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Man bija nedaudz līdzīgi, pirms aptuveni 2 gadiem, satikos ar puisi, kādu dienu viņš mani uzaicināja pie sevis uz vēlajām brokastīm, viņš pieklājīga izrādīja, savu 2 istabu dzīvokli, viesistaba bij ok, bet, kad iegājām guļamistabā tur uz vairākiem plauktiem stāvēja, viņa bijušās līgavas (kopā bija vairāk kā 4 gadus un , kura viņu piekrāpa) un arī viņu kopīgie foto, pirmo reizi tādā situācijā biju, bija ļoti jocīgi....nebiju iemīlējusies tajā puisī, viņš mani pat neinteresēja tādā līmenī (nezinu kāpēc vispār ar viņu satikos :D ), lai ar viņu veidotu attiecības, bet tomēr, sajūta bija savāda.
Es gan viņam neteicu, lai noņem tās bildes vai kā, jo negribēju neko uzspiest.
Tā nu tikāmies kādus 3 mēnešus, un reiz ienākot viņa guļamistabā, to bilžu vairs nebija, es gan tēloju, ka neko nemanu, bet pēc tam viņš pats neizturēja un pateica, ka bija emocionāli gatavs noņemt tās bildes, skaisti bet taj pat laikā skumji, jo es jau briedu tam lai ar viņu kaut kad izrunātos un liktu viņam saprast, ka starp mums nevar būt nekas vairāk kā parasta draudzība!Nu jā tā nu tad tajā vakarā arī to izdarīju


Bet nu nelasi viņas blogu!
01.04.2013 19:30 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
tad jau tieši vari priecāties, ka neesi sliktāka pa viņu, jo es nedomāju, ka ja puisis izvēlas tādas meitenes kā aprakstīji kāda bija viņa ex, ka nākamā viņam būs slikta, resna, stulba utt. :D

otrkārt piekritīšu, ka ne vienmēr virtuālā ''dzīve '' un sevis pasniegšanas veids liecina pa to tieši kāds cilvēks ir dzīvē. man bijušas tik daudz reizes, kad virtuālajā vidē ieraugu sākumā kādu vīrieti/sievieti ,šķiet. wooow tik skaista un tādas bildes ''var redzēt, ka ļoti labi dzīvo'' , bet dzīvē ne tuvu nestāv klāt tam kā izskatās bildēs un tās dažas '' good life '' :D bildes ir no , iespejams, vienīgā ceļojuma dzīvē, kurš tā pat dabūt ''na haļavu'' :D
01.04.2013 19:37 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Es varu saprast Tevi:) Noteikti, ka sajūta nav patīkama, tomēr tiešām PĀRSTĀJ "sekot" tai meitenei. Tu noteikti pati esi burvīga, viņa veido savu dzīvi, Tu savējo. Tikai tavējā būs kopā ar šo puisi:) Piedomā labāk kā uzlabot attiecības vai papildināt tās. Respektīvi, labāk koncentrējies uz savu puisi, nevis uz viņa bijušo meiteni.

Oi, zini man nebija patīkamāk. Izšķīros ar savu bijušo pēc vairāku gadu attiecībām, kad uzzināju, ka viņš ir mani piekrāpis. Pēc pāris dienām viņš sāka kopdzīvi ar citu. Tas mani salauza, raudāju dienām un naktīm, savukārt, viņa jaunā draudzene vēl bezkaunīgi atļāvās uzrakstīt sociālajā tīklā par mani, ka "princesei vienalga, ko par viņu domā ielasmeitas":D Vari iedomāties, kā jutos, ka par ielasmeitu drīzāk nosauc mani, nevis viņu?:D Toreiz arī sēdēju un skatījos viņas bildes ar asarām acīs, mēģinot saprast, ar ko viņa bija labāka.
Tagad ir pagājuši vairāki gadi un es apzinos, ka esmu veiksmīga un laimīga sieviete ar burvīgu vīrieti blakus. Intereses pēc kādu pusgadu atpakaļ nejauši caur draugu draugiem atkal viņu apskatījos. Ieraudzīju viņu kā vientuļu māti Anglijā. Arī manējais bijušais biju viņu pametis.

Veido savas attiecības un nesatraucies par bijušo:)
01.04.2013 19:43 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Es tevi diezgan labi saprotu, jo esmu līdzīgā situācijā. Arī es ar savu puisi sāku dzīvot kopā neilgi pēc viņa šķiršanās no bijušās. Taču mēs vēl neesam kopā tik ilgi kā jūs. Un mani reāli beidz nost tās pašas lietas, - ka viņš (droši vien neapzināti) mēģina mūsu attiecības darīt līdzīgas iepriekšējām, pat līdz sīkām detaļām. Bijusī arī ir skaista, stilīga, saimnieciska, interesanta meitene un lai arī es sevi zemu nevērtēju, man šķiet, ka manas kvalitātes viņa vērtību sarakstā nav tik augstu kā bijušās meitenes. Turklāt viņi turpina kontaktēties sociālajos portālos, viņš kompī tur kopīgās un viņas bildes, arī visnotaļ romantiskas un intīmas, esmu ienākusi istabā, kad viņš skatās viņas bildes feisbukā utt utjpr.
Es savu problēmu apzinos - tā vietā, lai runātu ar viņu par to, ko es domāju un kā jūtos, es vienkārši regulāri skatos meitenes profilu tai pašā feisbukā, skatos, vai viņa ir onlainā tad pat, kad viņš utt un tas viss turpina manī rūgt, ik pa laikam es sadusmojos par ikdienas sīkumiem, kad patiesībā es dusmojos par šo situāciju. Slimi, I know. Bet, kā lai sāk par to runāt, es nezinu, jo diez vai man ir tiesības kaut ko pārmest..
01.04.2013 19:45 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Jaa, es neesmu tada, kas ir loti asa rakstura, man negribas neko uzspiest,piemeram, izmest mantas.Es ari vienmer kaut ka domaju, ka es justos tada situacija... vins pa lielam tas mantas visas sapakojis un nolicis kaut kur mala un ta pateica, ka gaidis gadu, ja nu vinai tas mantas vajag, tad varesim atdot, bet ir tik daudz sikumi apkart, es saprotu, ka vins ka virietis varbut tos nemaz neredz un isti nesaprot, ka man tas liek justies..Piemeram, vienreiz man vajadzeja nagu lakas nonemeju un manejais bija beidzies, draugs ka traks saka kramet mana prieksa kaut kadas kastes un plest tas vala, kur ieksa bija vina bijusas mantas, sakot, ka noteikti kaut kur jabut.. tas man lika domat, ka vinam patiesam tas viss neliekas tik nozimigi ka man..
Bet jums ir pilniga taisniba, man jaatrod kaut kas jauns, kur sevi izpaust, kur gut pozitivu adrenalinu ta vieta, lai dabutu sirmus matus pasas uzburta dramaa.
01.04.2013 19:49 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Domādama par viņu tu sav enerģiju atdod viņai. Ieguldi labāk to enerģiju attiecībās vai sevī
01.04.2013 19:51 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
iemet linku te uz to blogu, mēs tev pateiksim 100 iemeslus kāpēc viņa nemaz nav tik ideāla, kā tev sķiet :D
01.04.2013 19:52 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Ierosini pavasara ģenerāltīrīšanu un pasaki, ka labprāt vēlētos, lai tās kastes, kur ir bijušās lietas, neatrastos mājās, jo gluži vienkārši ir liekas, traucējošas mantas, kas nevienam nav vajadzīgas. Ierosini vai nu sakontaktēties un sarunāt atdot vai izmest. Manuprāt, tas būtu pirmais solis uz aizmiršanu kopā ar to, ka apsoli sev vairāk neskatīties viņas blogu un pārējo internetā.
01.04.2013 19:54 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Ja viņš ir ar Tevi kopā un labi attiecas pret Tevi, tad esi viņam iepatikusies un esi īpaša! Aizmirsti to blogu! Pēc gada paskatoties uz to, Tev būs pilnīgi vienalga, tāpēc vari aizmirst jau tagad un beidz sevi ēst emocionāli. Mana drauga bijusī man sākumā likās vienkārši princese, arī biju greizsirdīga, viņas fotogrāfija arī karājās viņam pie sienas mājās, vannasistabā fēni un smaržas, apkārt visādi sū... Bet tagad zinu, ka viņa ir viņa un es esmu es, katra esam īpašas savā veidā. Ja godīgi, tieši viņa pacēla manu pašvērtējumu :) pamēģini uz to paskatīties no cita skatu punkta! :)
01.04.2013 20:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits