Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko tálák? Ká ríkoties?

 
Reitings 7
Reģ: 26.08.2012
Miljas meitenes. Man ir ljoti sarezgita situácija. Varbút jús varat ieteikt, ká ríkoties.
Tátad runa iet par vienu vírieti, kursh man ljoti ir iekritis sirsninjá. Pazístu, vinju jau ilgu laiku, pirms, kádiem 2 gadiem, jau mums sáka kkas veidoties, vismaz man tá likás, sarakstíjámies utt, bet pékshi vairs neká, varbú tad nebija piemérots brídis.

Nesen kádá ballíté tikámies un atkal viss sákás, no sákuma bija tá, kad vinjs man ljoti pievérsa uzmaníbu. Bet péctam kad man vinjs ieintereséja, vinjs kká attálinájás, centos ljoti neizrádít, ká es jútos, bet mekléju visádus veidus, lai vinju netíshám satiktu. Tagad tas turpinás kádu ménesi, brivdienás tikai tiekamies, kad vinjs ir dzéris, es zinu, ka vinjam intereséju, bet man ir sajúta, ka vinjs baidás. Vienu brídi itká, vinjs solas kko darít, mani uzmeklét, tad atkal, ka tomér, ísti vinjs negrib ar mani bút.
Nezinu vai ticat horoskopiem, bet nu es mazlliet sáku ticét, jo vinjs péc horoskopá ir dvínji, un vinji ir tádi cilvéki, ar divám sejám. Esmu jau teikusi vinjam savas jútas, bet vinjs tá ísti neko man nevar pateikt.

Varbút jús zinat kádu labu taktiku, ká pievilinát vinju sev, un likt vinjam saprast, ka vinjam ir jábút ar mani.

Vinjs ir teicis, ka vinjam patiiku, bet vinjs ir táds cilvéks kuram grúti runát par savám jútám, tápéc, laikam mans tieshums vinju mazliet izbaidiija.
28.03.2013 21:37 |
 
Reitings 883
Reģ: 01.09.2010
Dziivo taalaak ;) cik ilgi laiku velti izniekosi...
28.03.2013 21:43 |
 
Reitings 176
Reģ: 23.05.2011
A paliec pret viņu pati vēsāka un skaties, kā viņš reaģēs. Ja Tu viņam tiešām patīc, tad viņam būtu jāsāk ļoti censties to vēso attiexmi labot.
07.04.2013 22:16 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Minēji, ka bieži satiec viņu dzērušu. Zini, dzērumā otrs var likties simpātiskāks nekā tas būtu ikdienā. Nesaku, ka esi neglīta, bet saproti, ka dzērums var darīt savu
08.04.2013 01:16 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
TNopietni sāk šķist, ka, ja sievietei kāds ir ''iekritis sirsniņā'', viņa par viņu var pa taisno aizmirst. Vienkārši neesmu dzirdējusi nevienu laimīgu stāstu, kas tā sāktos - seviete iemīlās un beigās arī izvelk laimīgo lozi.
08.04.2013 01:20 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Man lasaas, ka tu vinju taa nopietni neinteresee, bet tu izdomaa tam visaadus attaisnojumus, ka baidaas un tml.

Nez nevienu pozitiivu piemeeru, kad kaut kas jeedziigs iiznak, kad meitene skrien pakalj un iekaroo puisi nevis otraadi.
08.04.2013 02:29 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Bello, nemovi sevi un vnk izsviitro to patikshanu no savas dziives, nu kam tev viirietis, kursh speej kko izraadiit tikai kad dzeeris?! Man laikam it savaadaak, kad izvelejos savu tagadejo virieti es neskatijos kaa uz boyfriendu, bet es mekleeju savu nakamo beerna teevu- atbildiigu, karjeristu, speeciigu savaa dzives iztveree un viedoklii, speju buut mans labakais draugs un virs, speju buut mans dzivesbiedrs un atbalsts! Virieshi pashi par sevi ir ljoti vaaji, sievietes speej izturet vairak! Bet kapec Tev vajadzeetu viirieti, kursh ir vajaks par Tevi? Jo taa ieszershanas un tikai tad ne lidz galam riikoshanas paziime - nu nee, tak esi pelnijusi kko labaaku, vai ne?
08.04.2013 05:37 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ko tev tur burties par horoskopu zīmēm. pat, ja viņš tāds ir, kas no tā mainās? tu viņu labāk sapratīsi?
lai kāda būtu horoskopa zīme, ja vīrietim sieviete patīk, viņš neizturas tik vienaldzīgi, vēsi. ja tu viņam interesētu, viņš pats drīzāk censtos tevi uzmeklēt, nevis otrādi. un nemeklē lūdzu attaisnojumu zīmēs. galu galā ir vēl citi zīmju pārstāvji. vnk viņš ar tevi tiekas, kad citu variantu nav. kāda jēga tev no tāda puiša, kurš pasauc tevi tikai tad, kad ir alkohola reibumā? tev tas par kko neliecina? ir pietiekoši daudz anekdošu par to, kā meitenes vīrieša acīs pārvēršas pēc pirmās, piektās un desmitās glāzes. acīmredzot, ja tas nav jūsu variants, tad kkas ļoti līdzīgs.
09.04.2013 14:52 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
turklāt, esi padomājusi par to, kādas būtu jūsu attiecības, ja tādas būtu? viņš tikai dzertu visas brīvdienas. būtu vēl viens nelaimīgais stāsts par to kā sieviete nav zinājusi, ka viņas draugs ir alkoholikis vai vismaz pārmērīgi lieto alkoholu.
09.04.2013 14:55 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Tu viņu neinteresē.
09.04.2013 15:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits