Vai pielikt punktu? Ko jūs darītu?

 
Reitings 25
Reģ: 11.04.2011
Sveiks, Sīrup! :D
Bet , ja nopietni, es jau tik sen gribēju uzrakstīt, bet ir tik daudz kā sakrājies, ka vienā tekstā sakarīgi to grūti aprakstīt.Jau uzreiz atvainojos, ka tik gari.
Esam kopā jau 4 gadus.Pie strīdiem es tieku gan morāli , gan fiziski pazemota.Viņš vienmēr ir uzskaitījis ,cik es esmu slikta,ka neko neprotu, kāds man ir celulīts, cik esmu resna. Kad kautko pagatavoju viņš nekad nepaslavē, tik pasaka , ka varēja būt labāk .Varbūt tā visa ir patiesība, bet vai to nevar paturēt pie sevis?!
To visu es pieciešu tādēļ, ka viņš ir savā ziņā labs ģimenes cilvēks. Es zinu, ka viņš mani nekrāps, viņš nedzer un nestaigā pa meitenēm. Ir strādīgs un mīl bērnus. Un radi savā starpā jau ir pazīstami. Viss ir tik cieši. Bet es vairs nevaru.Neizturami ir tas, ka pēc strīdiem, kad es saku ka pietiek mani fiziski ietekmēt -viņš to kategoriski noliedz un saka, ka viņš mani neietekmē fiziski, vai arī uzsver ,ka es pati esmu vainīga.
Kad eju uz darbu, parasti cenšos +/- sataisīties, jo jāstrādā ar cilvēkiem,un darbā nereti, kāds pasaka -tu forši izskaties! .
Bet mans mīļotais man ir kategoriski aizliedzis - iztaisnot matus, lietot laineri,dažreiz tušu esmu par daudz uzsmērējusi.. un vispār , jo briesmīgāka izeju sabiedrībā, jo labāk.Tā, kā mēs dzīvojam kopā, un nedod Dievs, man būs iztaisnoti mati, viņš mani pavilks ar varu zem dušas un visi mani taisnie mati ,vairs nebūs taisni. Tas ir normāli? Vai arī es kļūdos?
Jā, atzīšos, man ir svarīgi, lai mati man būtu savesti kārtībā, jo pēc dabas man viņi ir riebīgi viļņaini.
Tagad es pastāstīšu situāciju, kas mani izsita no sliedēm un es vēl joprojām nevaru attapties.
Biju kursa pasākumā, par kuru viņu es arī brīdināju. Braucot mājās telefons bija dziļi somā un bija ieslēgts klusums. Atbraucot mājās, mana piere tika skaisti atsista pret sienu, es tiku sagrābta un viņš mani nosauca "skaistos" vārdos un pieprasīja, lai es pasaku - kur es esmu vazājusies, kāpēc necēlu telefonu utt. Es biju šokā un izsista no sliedēm. Viņš man pat neļāva pateikt "Čau!"
Jā, meklēju tam attaisnojumu un saprotu, ka viņš man neuzticās. Jo pirms apmēram pusgada, es viņam samelojos , par to, ka es iziešu pastaigāt ar draudzenēm, bet tai pat laikā aizbraucu ar kolēģiem pastaigāt pa Vecrīgu.. Atbraucot mājās, izkāpjot no mašīnas atvadījos, apskaujoties, ar kolēģi [kas tiešām bija tikai apskāviens. Bet te nez no kurienes izlec mans puisis un sāk ārdīties. Mājās es dabūju, gan fiziski, gan morāli. Saprotu, ka biju pelnījusi.
Bet šoreiz? Šoreiz viņš zināja, kur es esmu, viņš bija rakstījis manai draudzenei, kura arī to visu apstiprināja, bet vienalga - atbraucot mājās es dabūnu pa galvu.
Tas velkās viss jau gadiem. Pat neskaitot šo gadījumu. Un tagad jau nedēļu cenšos izdomāt , ko darīt tālāk.
Bet varbūt esmu pati pie visa vainīga un man ir jāmainās?
Ja es pielikšu punktu , vai es atradīšu labāku?
Pašlaik esmu izmisumā un nelaimīga.
28.03.2013 09:56 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Sauc policiju, lai izmet.
28.03.2013 10:11 |
 
Reitings 479
Reģ: 12.10.2009
Tev šķiet, ka pastaiga ar kolēģi pa Vecrīgu ir iemesls sist?
Varbūt tu arī sāc viņu dauzīt, vai ar sarunā kādu lai sasit vienreiz un par visām reizēm, kaut gan ja tu viņu mīli, tu nekad neko tādu nepieļausi, un tas ir skumji :(
28.03.2013 10:11 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
WTF :D
28.03.2013 10:11 |
 
Reitings 25
Reģ: 11.04.2011
bellakilla nē, mani bērnībā nesita :D
28.03.2013 10:12 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Tur dzīvo arītava māte? nu johaidī - ja pašai prāta nepietiek izsaukt mentus, kad sit, vaitad mātei prāta nepietiek,lai to izdarītu? un tā katru reizi....kā palaiž nagus - mentos zajavu.
28.03.2013 10:12 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Pēdējā reizē, maz netrūka un es zvanītu un lūgtu , lai viņa māte savāc viņu. Bet es to neizdarīju.. es pat nezinu kāpēc.
Neizlasiju šo, zvani tudaļ matei.Un saki ka vairs nevari izturet ka tevi sit, lai savac vinu.
28.03.2013 10:13 |
 
Reitings 25
Reģ: 11.04.2011
Tas notiek klusi, kad mamma nav.
Un kā viņš saka - viņš mani nesit, tik mazliet palauž rokas, pagrūž.
28.03.2013 10:13 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
nu tad piedod, bet man nav cita izskaidrojuma tam, kā pieaudzis cilvēks spēj ļaut sevi fiziski iespaidot ne par ko, un vēl domāt, ka pati vainīga vien ir - redz matus sagribējās iztaisnot.
28.03.2013 10:16 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
es nesaprotu vienu lietu - kāpēc sievietēm patīk būt cietējas lomā? tu tiešām domā,ka nevarēsi dabūt labāku, tāpēc sēdi ar kaut kādu vepri-varmāku? cik ļoti sievietes sevi nemīl,ka sēž un šādi dzīvo n-tos gadus?
no tādiem cilvēkiem ir jāizvairās, nevis ar tādiem jādzīvo...ja pats nevācas prom, ar mentiem šo izslauki....vai pati padzīvo kaut kur citur - gan aizvāksies.
28.03.2013 10:16 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Un kā viņš saka - viņš mani nesit, tik mazliet palauž rokas, pagrūž.


Nu jā,tas tā pat kā - es tevi neslīcinu, es mācu Tev ilgāk aizturēt elpu :D
28.03.2013 10:16 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
un ja nu Tu tos matus sagribētu nokrāsot zaļus? Viņš Tevi drošvien pa taisno uz traumām nosūtītu.
28.03.2013 10:17 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Es iedomājos, ehh, tik daudz teksta, bet saņemšos un izlasīšu visu.
Kad tiku pie teikuma-
Pie strīdiem es tieku gan morāli , gan fiziski pazemota.Viņš vienmēr
, sapratu, ka tālāk nemaz nav vērts lasīt!

Tā nav dzīve! Pieliec ĻOTI treknu, melnu punktu.
28.03.2013 10:19 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Tas nav normāli!
Kāpēc meitene nevar taisnot matus? Pirmo reizi dzirdu tādu murgu!!! Goda vārds!!!
Otrkart, par telefona necelšanu sist- mūc prom!!!!Viņs tev ir izskalojis smadzenes , ka par visu jūties vainīga , bet tā nav. Kāpec gan lai cilveks izejot no mājas nesapostos? Viņs ir pilnigi stulbs
28.03.2013 10:19 |
 
Reitings 154
Reģ: 14.02.2011
Bļin nu es nodzīvoju ar greizsirdīgu puisi 5.5 gadus un man pēc šķiršanās likās, ka es biju nenormāla, ka tik ilgi nevarēju saņemties aiziet projām, bet nu klausoties Tavu šausmu stāstu, es dzīvoju paradīzē!
Attopies un atver acis, kur Tu esi vainīga? Un loģiski, ka atradīsi labāku, vai tad ir iepējams atrast ko sliktāku, ja nu vienīgi bonusā iekaustīšanai vīrietisa būs alkaholiķis vai narkomāns!
Tā ir Tava dzīve un Tava izvēle, vienkārši saproti, ka cilvēki nemainās un vai Tu esi gatava pavadīt visu atlikušo dzīvi ar tādu cilvēku?
28.03.2013 10:19 |
 
Reitings 69
Reģ: 17.08.2012
Nepazadē labākos savas dzīves gadus šādi! Pēc pirmās iespaidošanas jau ir skaidrs, ka tā nebūs pēdējā reize, bet to izturēt gadiem..
28.03.2013 10:20 |
 
Reitings 295
Reģ: 24.10.2012
Ak jeeel, te nav ko domāt. Laidies lapās.

Ja es pielikšu punktu , vai es atradīšu labāku?

Labāk lai kaut kāds nenormāls vecis blakus, kurš Tevi klapē, nekā esi viena? Tas nav vienīgais vīrietis pasaulē. Nevar būt ne runas par kopīgu nākotni, ja nav cieņas attiecībās.

Kā arī, viņā nav ne smakas no ģimenes cilvēka, spriežot pēc Tevis rakstītā.
28.03.2013 10:20 |
 
Reitings 25
Reģ: 11.04.2011
bellakilla es vienkārši nevaru labi izskatīties citā sabiedrībā bez viņa!

dzosefine es jau arī viņam saku, ka viņš mani sit. Bet viņš vienmēr atbild - ja, es tevi sistu , tad tu nepieceltos...
Tā, kā tā ir tikai "fiziska iespaidošana"

Paldies , meitenes par padomiem. Esmu izdarījusi secinājumus.
28.03.2013 10:20 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
tev ar galvu viss kartiba? kur ir sievietes pasciena???
momenta izmest tadu ara.. tur pat nav citas runas.. kur prats laut sevi "pagrust"? man jau pietiktu ar faktu,ka nelauj matus taisnot un labi izskatities
28.03.2013 10:20 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
ak tu mī un žē...
Vai nu Tev ir parāk zems pašvērtējums, ka pēc visiem šiem izgājieniem Tu vēl domā, ka pati esi pie viņa rīcības vainīga, vai arī esi totāla bremze, jo spēji ar tādu 4 gadus nodzīvot kopā. Vai arī jau pirmajā reizē viņš Tev tā atsita galvu, ka Tu vairs nespēj loģiski domāt un tāpēc visu paciet..

Es tavā vietā, tieši tagad pārtrauktu sēdēt cosmo un ietu kravāt pekeles, lai pēc iespējas ātrāk tiktu no viņa prom. Viņš tak ir galīgi aptaurēts..
28.03.2013 10:21 |
 
Reitings 295
Reģ: 24.10.2012
Ja dzīvo pie Tevis, kamēr šis darbā, savāc viņa iedzīvi, atstāj uz lieveņa un nomaini atslēgu.
28.03.2013 10:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits