Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

viņš un datorspēles!!

 
Reitings 551
Reģ: 02.03.2013
sveikas, manam draugam ik pa laikam uznāk period,s kad viņš ar saviem draugiem spēlē datorspēles , un tas parasti ir līdz kādiem 5 no rīta.. lieki piebilst to, ka laikā, kad spēlē, neko citu negrib darīt, nedzīvojam kopā, reizēs , kad palieku pie viņa pa nakti, tad viņš arī mēdz spēlēt, un tad man jāiet gulēt vienai, kas man ļoti nepatīk.... un galvenais jau tas, ka neko pateikt nevaru, uz visu viņš atrod savus argumentus. kad aizcinu- ejam gulēt, viņš dusmīgi atbild- nē, nu tā arī es sapūtusies viena eju...
kā man panākt, lai viņš ievēro arī mani? laikā , kad spēlē datorspēles? varbūt vienkārši, pirmajai nezvanīt, lai sarunātu satikšanos?
26.03.2013 13:38 |
 
Reitings 1242
Reģ: 29.01.2009
MAnējam tāds būms uznāk kad nav ko darīt. Es biju gatava iet kārties, mēnesi ziemas periodā, kad nebija darba, manējais kā pamostās tā CS un līdz vakaram, ēdis pat visu dienu nebija. Tagad, kad atkal ir intensīvs darbs +haltūras viņam tam nav laika. Izspēlē dienas devu telefonā un miers ;)
Es uzskatu, ka tie spēļu bumi uznāk tad, kad nav ko darīt. ;)

Tikpat labi manējais varētu sprēgāt par to, ka es cosmo, ebayā un 5poundu lapās sēžu katru dienu. Principā tas ir viens un tas pats.
30.04.2013 10:38 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Man ir diezgan noraidoša attieksme pret datorspēlēm. Agrāk tik ļoti nebija, nepievērsu uzmanību, ļāvu izpausties. Bet kaut kā uzskati mainījušies un esmu atklāti pateikusi, ka man liek justies slikti tas, ka es cenšos atrasties dzīvoklī, kur kāds mikrofonā citiem bļauj - Sit, sit, sit viņu! Galini nost! Ej uz to pusi, uz šito. Un tad vēl visādus mistiskus, nekad nedzirdētus specifiskus datorspēļu terminus. Esmu diezgan trauksmainas dabas un šādas aktivitātes mani izsit no līdzsvara, kas ne pavisam nav efektīvi mums abiem.
30.04.2013 10:25 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Agrāk,kad ar draugu kopā nedzīvoju, bieži vien paliku pie viņa pa nakti. Tad viņam bija vienistabas dzīvoklis, un bieži vien pamodos no tā,ka viņš naktī spēlē datorspēli. Es vnk nesēju pagulēt, jo skaņa ka draugs klikšķina to peles taustiņu, mani vnk tracināja tā,ka pat varēju pamosties no dziļa miega. Pie tam, nerunāšana vai aizrādīšana par to neko nedeva, un jutos neizgulējusies. Toreiz vēl studēju un paralēli strādāju, tāpēc miegs man bija zelta vērtībā :D Apnika un tā arī viņam pateicu - ka viņa nakts datorpēlēšanas dēļ, es nespēju izgulēties. Tādēļ pa nakti pie viņa palikšu ar vien retāk. Viņam gan tas nepatika, tādēļ nakts spēlēšanu parasti vai nu atlika uz naktīm,kad es nebiju pie viņa, vai izspēlējās vakarā.

Tagad gan nezinu kad viņš spēlē, jo nu mums ir divistabas dzīvoklis, kur viena istaba ir viņam kabinets (lielākoties strādā no mājam). Un ja arī to dara naktī, man tas netraucē, jo vnk to nedzirdu.
30.04.2013 09:05 |
 
Reitings 95
Reģ: 23.04.2013
Man draugs spele diezgan bieži speles , bet labi ja max 2h , mani tas netrauce , jo ari es pa to laiku sežu pie pc , vai klačojos ar draudzenem :D
Dažreiz paspelejam kopā kādu speli, man patik kad viņš man māca kā šaut pareizi utt , man tas uzjautrina , un ari draugu!
30.04.2013 03:28 |
 
Reitings 349
Reģ: 08.02.2013
Uhhh.....mana problēma.
Mēs dzīvojam kopā un viņs, manns dārgumiņs, bieži pa naktīm rauj vaļā to pretīgo Call of Duty!!!
Pilnīgi nevaru...un vēl tā Gardēžu ferma dr.lv...
VVaru viņam teikt ko gribu, bet bez rezultātiem!
Murgs totāls, tādos brīžos gribas paņemt kaut ko smagu un iemaukt dārgumam pa pauri, vai arī datoru pa logu izmest, bet tā kā dators ir viņa, neko padarīt nevaru:(
31.03.2013 16:10 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Varbūt jūsu džekiem arī besī, ka jūs šeit sēžat 24/7 un rakstat nevienam nevajadzīgus komentārus un atstāstat savu dienas grafiku, kā arī vāraties savā sulā. Nez kāpēc, ja jums aizrāda par šo, tad jūs cepjaties. :D
Šis fprums bija tikpat daudz redzi kā datorspēles. :D
28.03.2013 17:25 |
 
Reitings 551
Reģ: 02.03.2013
tieši kā nospiedu - komentēt, viņš uzrakstīja :D
28.03.2013 17:14 |
 
Reitings 551
Reģ: 02.03.2013
jau otro dienu neesmu rakstījusi un zvanījusi, viņš arī nē.
saņemšos un nerakstīšu pirmā..
28.03.2013 17:12 |
 
Reitings 168
Reģ: 27.03.2013
Nelasīju, ko citas teica, bet ņemot vērā, ka man nepatīk pašai datorspēles, tad negribētu, lai draugs spēlē. Varbūt kādu reizi mēnesī var, bet ne biežāk, jo man tas šķiet muļķīgi. Katram savs :)
27.03.2013 09:39 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.03.2013
Manējais šad tad xboxo, es tikmēr strādāju pie datora, bet pēdējā pusgada laikā es teiktu, ka viņš spēlē ļoti reti. Vienkārši apnika un nav vairs laika tik daudz.
Reizēm, kad man negribas, ka fonā bļaustās FIFAs fani, viņš nomaina spēli pret tādu, kurai es ar vienu aci sekoju līdzi.
Vispār man tas netraucē, ka šādā veidā relaksējās, kāpēc, lai es viņam norādītu KĀ atpūsties? Pieaudzis cilvēks.

Man varbūt vairāk traucē sporta programmu skatīšanās- tās te pārsvarā iet 24/7. Dažus sporta veidus skatāmies kopā, tad nav tik traki. Tagad ir NCAA marta trakums, tas gan man jau ir paspējis apnikt, kā arī man nepatīk futbols- gara un garlaicīga spēle.

Izrunājies. Es tavā vietā tikmēr darītu savas lietas.
Nezinu- jau iepriekš norunā, varbūt pat uzstādi kaut kādu ultimātu, ka nākošreiz, kad dosies pie viņa, lai dators būtu izslēgts savādāk (tas un tas). Ja viņš to neuztver nopietni un jūs nenonākat pie normāla kompromisa, tad bēdīgi.
27.03.2013 09:35 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
2. Ja sieviete apņemas sākt spēlēt datorspēles tikai tāpēc, ka draugs tās spēlē, lai kopā pavadītu laiku, tas jau šķiet mazliet smieklīgi un slimīgi. Un to varētu nosaukt kā lēnu padošanos ceļam uz līdzatkarību

labāk nerunā par lietām, ko nesajēdz :) Nedomāju, ka te ir kāda, kurai riebjas datorspēles, bet viņas sēž un sakostiem zobiem "kapā" tikai tapēc, lai puisim izpatiktu.
Domāju, ka lielākā daļa no tām pamēģināja un pašām iepatikās, tāpēc arī kopā uzspēlē. Un kāpēc gan ne? Atpūšas un, jā, arī pavada laiku ar puisi.
Kāpēc tikai čaļiem ir mums jāpielāgojas un ap mums jātrinās? Kas tā vēl par padošanos ceļam, ja nolemj pārmaiņas pēc pamēģināt arī kaut ko, kas puisim patīk ? :P
27.03.2013 01:39 |
 
Reitings 91
Reģ: 26.12.2012
haha nezināju ka meitenēm tā ir tik izplatīta "problēma" - uzmanības trūkums, jo cits ļaunums jau no spēlēšanas neceļas, ja uz darbu iet utt :D
26.03.2013 21:57 |
 
Reitings 15
Reģ: 29.01.2009
un prieksh kam samierinaaties ar ''ne to sliktaako'' ja var atrast ko labaaku.


Autore teica, ka viņa negrib šķirties. Visas jau mēs vienmēr domājam, ka vieglāk vienkārši atrast labāku bieži vien pat neizrunājoties un nemēģinot vienkārši atrisināt problēmu. Varbūt puisis tiešām ir labs un pēc autores minētā, ka tas ir ik pa laikam, nevis nonstopā jau vien liecina, ka situācija nav tik traģiska.
26.03.2013 19:53 |
 
Reitings 15
Reģ: 29.01.2009
Īstenībā padomājot par tām atkarīgām, a kas nav slimi? Jebkura pārlieku liela aizraušanās ar kaut ko ir slimi - tu pārāk daudz strādā, tu pārāk daudz ej uz solāriju, pārāk daudz sporto, dzer ūdeni, pārāk daudz lieto samāksloti kosmētiku utt. Galvenais ir atrast balansu starp to visu un tad viss būs ok.
Lai cik laba datorspēle būtu, tā nevar aizstāt pilnībā sievieti un ja čalis spēlē datorspēli un tajā pašā laikā ir spējis sev atrast draudzeni, viņam ir draugi, viņš strādā, tad datorspēle nav slimība, bet izklaide. Par atkarīgu no datorspēlēm, man liekas, var uzskatīt to, kas, piemēram, vēl joprojām dzīvo ar vecākiem, nav draugu, nav sociāls, nav draudzenes, sēž mājās, nestrādā, nav dzīvē mērķu, un gan jau vēl kaut ko var pielikt klāt.
Kāpēc daži nepārmet pārlieku lielu, ilgu TV skatīšanos? Tāpēc, ka visi to dara, visi skatās TV un tas uzreiz liekas pieņemami. Man, piemēram, ir vienai draudzenei draugs, kas skatās koru karus, tajā laikā viņam neko nevar pajautāt, viņš neko nedzird, neko neatbild, nepievērš uzmanību, bet to atkal lielākā daļa nemaz neuzskata par problēmu...
26.03.2013 19:42 |
 
10 gadi
Reitings 1951
Reģ: 31.01.2012
Varbūt tu pārprati, varbūt es kaut kā neprecīzi uzrakstīju, bet neiespējami ir izārstēt tās atkarības, kas iesaistās vielmaiņā. ;)
26.03.2013 19:39 |
 
Reitings 1308
Reģ: 08.12.2011
Nu te jau aiziet lidz atkarībām. Sēdēšana pie datorspēļēm savā brīvajā laikā nav nekada atkarība. Un datorspēļu spēlēšana ir sīkums salīdzinot ar narkotiku atgaribu vai alko. Sēžot un spēlējot tu nevienam neko ļaunu nenodarīsi-ko diemžēl nevar pateikt par alko un narkotikām.

Ja autorei puisis tomēr ir bezdarbnieks un cauram dienam sēž un spēlē, tad der aizdomāties.
26.03.2013 19:30 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
cupcake2, tajaa manaa linkaa ir izskaidrots, kas tieshi ir slimi.
un pati teici, ka datoratkariibu izaarsteet esot neiespeejami, es vienkaarshi piemetinaaju, ka arii psihiatrijaa taa tiek uzskatiita par gruutaak aarsteejamu nekaa fiziskaas atkariibas (psihiatrijas fakts). narkotisku atkariibu ir vieglaak izaarsteet, nekaa datoratkariibu. un no narkotiku atakariibas reti kad ''vienkaarshi atbriivojas''.

datorspēlētāji nav tie sliktākie puiši. Esmu esmu apmierināta, ka manējais kaut vai līdz tai naktij tomēr sēž blakus mājās un meklē piedzīvojumus datorspēlēs, nevis iet meklēt kādu actionu kkur citur

Vetra, ja tevi viss apmierina, skaisti, bet autorei varbuut ir cita probleema, smagaaka. un prieksh kam samierinaaties ar ''ne to sliktaako'' ja var atrast ko labaaku.
26.03.2013 19:30 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Viņš tagad zin, kas būs, ja spēlēs tad, kad mēs esam kopā.. :D
Tagad pa retai reizei lūdz atļauju :D
26.03.2013 19:27 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Sievieteem nekad nekas nav labi! Dzekam tak nav visu laiku taa, ka speelee, tikai shad tad. Kaapeec vinjam njemt to priecinju nost? Ja tas netraucee vinja darbam un paraleeli speeleem dara arii kaut ko citu, viss ir ok. Kaadam ir mediibas, kaadam ir mashiinas un kaadam citam ir speeliites.
26.03.2013 19:22 |
 
10 gadi
Reitings 1951
Reģ: 31.01.2012
Nedomāju, ka vieglāk izārstēt to, ko ORGANISMS pieprasa (ko īstenībā var nomākt, bet atkarība paliks), par to, ko vienkārši psiholoģiski gribās. Biežāk jau ir tās "vielmaiņas" atkarības, bet no šādām pēc laika vienkārši atbrīvojas - izaug, apnīk.
Nezinu, kas tieši ir slimi, ka cilvēks pamēģina paspēlēt datorspēli ar savu mīļoto. Nu, kaut vai nošauj, bet man tas neliekas slimi.
26.03.2013 19:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits