viņš un datorspēles!!

 
Reitings 551
Reģ: 02.03.2013
sveikas, manam draugam ik pa laikam uznāk period,s kad viņš ar saviem draugiem spēlē datorspēles , un tas parasti ir līdz kādiem 5 no rīta.. lieki piebilst to, ka laikā, kad spēlē, neko citu negrib darīt, nedzīvojam kopā, reizēs , kad palieku pie viņa pa nakti, tad viņš arī mēdz spēlēt, un tad man jāiet gulēt vienai, kas man ļoti nepatīk.... un galvenais jau tas, ka neko pateikt nevaru, uz visu viņš atrod savus argumentus. kad aizcinu- ejam gulēt, viņš dusmīgi atbild- nē, nu tā arī es sapūtusies viena eju...
kā man panākt, lai viņš ievēro arī mani? laikā , kad spēlē datorspēles? varbūt vienkārši, pirmajai nezvanīt, lai sarunātu satikšanos?
26.03.2013 13:38 |
 
Reitings 551
Reģ: 02.03.2013
tieši kā nospiedu - komentēt, viņš uzrakstīja :D
28.03.2013 17:14 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Varbūt jūsu džekiem arī besī, ka jūs šeit sēžat 24/7 un rakstat nevienam nevajadzīgus komentārus un atstāstat savu dienas grafiku, kā arī vāraties savā sulā. Nez kāpēc, ja jums aizrāda par šo, tad jūs cepjaties. :D
Šis fprums bija tikpat daudz redzi kā datorspēles. :D
28.03.2013 17:25 |
 
Reitings 349
Reģ: 08.02.2013
Uhhh.....mana problēma.
Mēs dzīvojam kopā un viņs, manns dārgumiņs, bieži pa naktīm rauj vaļā to pretīgo Call of Duty!!!
Pilnīgi nevaru...un vēl tā Gardēžu ferma dr.lv...
VVaru viņam teikt ko gribu, bet bez rezultātiem!
Murgs totāls, tādos brīžos gribas paņemt kaut ko smagu un iemaukt dārgumam pa pauri, vai arī datoru pa logu izmest, bet tā kā dators ir viņa, neko padarīt nevaru:(
31.03.2013 16:10 |
 
Reitings 95
Reģ: 23.04.2013
Man draugs spele diezgan bieži speles , bet labi ja max 2h , mani tas netrauce , jo ari es pa to laiku sežu pie pc , vai klačojos ar draudzenem :D
Dažreiz paspelejam kopā kādu speli, man patik kad viņš man māca kā šaut pareizi utt , man tas uzjautrina , un ari draugu!
30.04.2013 03:28 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Agrāk,kad ar draugu kopā nedzīvoju, bieži vien paliku pie viņa pa nakti. Tad viņam bija vienistabas dzīvoklis, un bieži vien pamodos no tā,ka viņš naktī spēlē datorspēli. Es vnk nesēju pagulēt, jo skaņa ka draugs klikšķina to peles taustiņu, mani vnk tracināja tā,ka pat varēju pamosties no dziļa miega. Pie tam, nerunāšana vai aizrādīšana par to neko nedeva, un jutos neizgulējusies. Toreiz vēl studēju un paralēli strādāju, tāpēc miegs man bija zelta vērtībā :D Apnika un tā arī viņam pateicu - ka viņa nakts datorpēlēšanas dēļ, es nespēju izgulēties. Tādēļ pa nakti pie viņa palikšu ar vien retāk. Viņam gan tas nepatika, tādēļ nakts spēlēšanu parasti vai nu atlika uz naktīm,kad es nebiju pie viņa, vai izspēlējās vakarā.

Tagad gan nezinu kad viņš spēlē, jo nu mums ir divistabas dzīvoklis, kur viena istaba ir viņam kabinets (lielākoties strādā no mājam). Un ja arī to dara naktī, man tas netraucē, jo vnk to nedzirdu.
30.04.2013 09:05 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Man ir diezgan noraidoša attieksme pret datorspēlēm. Agrāk tik ļoti nebija, nepievērsu uzmanību, ļāvu izpausties. Bet kaut kā uzskati mainījušies un esmu atklāti pateikusi, ka man liek justies slikti tas, ka es cenšos atrasties dzīvoklī, kur kāds mikrofonā citiem bļauj - Sit, sit, sit viņu! Galini nost! Ej uz to pusi, uz šito. Un tad vēl visādus mistiskus, nekad nedzirdētus specifiskus datorspēļu terminus. Esmu diezgan trauksmainas dabas un šādas aktivitātes mani izsit no līdzsvara, kas ne pavisam nav efektīvi mums abiem.
30.04.2013 10:25 |
 
Reitings 1242
Reģ: 29.01.2009
MAnējam tāds būms uznāk kad nav ko darīt. Es biju gatava iet kārties, mēnesi ziemas periodā, kad nebija darba, manējais kā pamostās tā CS un līdz vakaram, ēdis pat visu dienu nebija. Tagad, kad atkal ir intensīvs darbs +haltūras viņam tam nav laika. Izspēlē dienas devu telefonā un miers ;)
Es uzskatu, ka tie spēļu bumi uznāk tad, kad nav ko darīt. ;)

Tikpat labi manējais varētu sprēgāt par to, ka es cosmo, ebayā un 5poundu lapās sēžu katru dienu. Principā tas ir viens un tas pats.
30.04.2013 10:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits