Automāts

 
10 gadi
Reitings 2672
Reģ: 25.05.2012
Lābs vakars meitenes :)

Mans jautājums ir tāds... Vai kāda ir gājusi autoskolā un pa taisno likusi uz automātu? Ir taču daudz vieglāka braukšana?

Esmu šovasar nolēmusi dabūt tiesības un kkā jūtu, ka uz automāta vartētu izdarīt?

Tātad tas ir vieglāk? :)
25.03.2013 20:08 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Nu es domāju, ka iemācīties braukt ar automātu ir vieglāk, vismaz man, cik daudz laika pagāja, kad iemācījos darboties ar ātrumu pārslēdzēju, protams tas viss tika darīts paralēli, bet koncentrēties uz ceļu un domāt par ātrumu pārslēdzēju nav tas pats kas vienkārši koncentrēties uz ceļu, es runāju, tad, kad cilvēks mācās. No praktiskā viedokļa, prast braukt tikai ar automātu ar nav labi, jo piemēram man darbā, visas mašīnas ir manuālas, un pieņemu, ka daudz kur ir tā, praktiski tiesības kļūst nederīgas šādā gadījumā.
26.03.2013 07:18 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ak tu šausmas, nu bet ja nu tik ļoti ievajadzēsies kādreiz tiesības, ar kurām var braukt ar manuālo, domāju, nebūs problēmu piemācīties klāt to kloķi, un pārlikt tiesības. Ja nu tiešām darbs apsolīsies apgādāt ar manuālu auto.
26.03.2013 07:22 |
 
10 gadi
Reitings 2672
Reģ: 25.05.2012
Būs jāmeiģina un tad jau redzēs :) Domāju, ka varētu viss izdodies.

Un netaisos jau pārkāpt noteikumus, vai necienīt citus braucējus. Vnk vēlos sev padarīt patīkamu braukšanu un vispār izdarīt to iespējamu.
26.03.2013 09:47 |
 
Reitings 479
Reģ: 12.10.2009
Kaut kad nesen vienā raidījumā rādija statistiku, ka pa pagājušo gadu no ~180 licējiem eksāmenu nokārtoja ~ 80 , takā nesot nemaz tik viegli nokārtot to eksāmenu.
Es arī domāju, ka nemūžam neiemācīšos to kloķi pārslēgt, bet nav nemaz tik grūti, varbūt pamēģini un izdosies ;)
26.03.2013 09:52 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
Ja noliec tiesības ar manualo kārbu, ir skaidrs, ka spēj braukšanas laikā koncentrēties arī uz citām lietām, ne tikai ieciklēties uz ceļu! Cik nav redzētas meitenes, kas brauc savā automāta džipiņā pa ceļu un apkart vispār neskatās. Ja tu brauc ar mašinu, tev ir jāparedz situācija vismaz divas mašīnas uz priekšu, un šo "situāciju noteikšanu" ļoti labi palīdz iemācities ātrumu pārslēgšana.
Ja tu rausties krustojumos, tas nozīmē, ka nepārvaldi un nejūti mašīnu!
Ceļš nav domāts tam, lai tikai brauktu (tavā gadījumā pēc iespejas vieglākā veidā) ceļš ir domāts lai domatu un brauktu!
Protams , kad noliksi tiesības, pērc mašīnu ar automātu, bet tiesības, pēc manām domam jaliek ar manuālo!
26.03.2013 10:04 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Tagad tieši pati mācos, tiesa gan ar manuālo, jo uzskatu, ka tas ir lietderīgāk. + mums pašiem auto ir manuālais, un tā kā vīram automātiskās nepatīk, tādas nemaz nebūs.
Bet no instruktoriemn esmu dzirdējusi, ka ar automātu vieglāk iemācīties braukt un nolikt tiesības.
26.03.2013 10:12 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Vispār skumji, ka šādi "vadītāji" ir uz ielām. Piekrītu Rene teiktajam!
26.03.2013 10:13 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Automāts vai manuālā - nav nekādas atšķirības, ja nejēdz braukt tad nav ko līst.
26.03.2013 10:18 |
 
Reitings 519
Reģ: 22.07.2010
Mani šī tēma uzvelk :D

TIK daudz bezsmadzeņu amēbas pārvietojas pa ielām,ka reizēm gribētos būt čalim un izkāpt un iedot pa muti kādam uz ceļa :D

Un vistrakāk ar sievietēm...sēž savos automātu leksusos ,telefons rokā un tik ripo,neskatoties vispār ko dara uz ceļa vai arī ar kādu ātrumu pārvietojas. Velkas 30km/h beztēmā vienkārši,kad tiec garām,tad redz ,ka beibe ķiķina pa telefonu+ēd banānu utt.Grrr, tizli braucēji ir mana sāpe :D

Un par automātu tiesībām- nedomāju neko labu,par tiem kas izmanto :D Tas ir- gribu būt kruta ar tiesībām,bet braukt īsti nejēdzu un tas ir grūti.
26.03.2013 10:20 |
 
10 gadi
Reitings 2672
Reģ: 25.05.2012
ja nejēdz braukt tad nav ko līst.


es taču netaisos braukt bez tiesībām, taisos iziet autoskolu, nolikt visus eksāmensus un tad braukt tikai ar automātu. Nesaskatu baigo mīnusu tam, ka vadīšu tikai ar automātu.
26.03.2013 10:23 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
Daniela .. pilnīgi un 100% piekrītu!

Bieži braucot es nolamājos: bāc, noteikti sieviete pie stūres! un parasti tā arī ir.
Vienu dienu braucu, paskrien garam kā stāvošai krutākai bentlijs, a krustojumā teju sānos ieskrien, jo redz damai pa telefonu japarunā!
Tracina! :D
26.03.2013 10:24 |
 
10 gadi
Reitings 2672
Reģ: 25.05.2012
Gribat teikt, ka pašas nekad neesat runājušas pa telefonu?
Cik ar vīru braucam, tad viņam biežāk traucē vecie večuki, kas brauc. Vai tādi, kas ,viņaprāt, tiko ieguvuši tiesības. Bet tur jau prakse vēl vajadzīga un ir ok.
26.03.2013 10:27 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Man gan lielāku smaidu izraisa tās, kas uzskata, ka ir veren labas braucējas.
26.03.2013 10:28 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
es taču netaisos braukt bez tiesībām, taisos iziet autoskolu, nolikt visus eksāmensus un tad braukt tikai ar automātu.


Bet ir jājēdz braukt, nu jopcik, atvainojiet! :D Kā jau te minēja, ka braucot ar manuālo iemācās uzmanību uz ceļa, bet braucot ar automātu Tu tikai spied divus pedāļus un kūko.
26.03.2013 10:29 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
Varbuut tad uzreiz arii nolikt fuures vadiishanas tiesiibas? Ja nu sanaak taa, ka vieniigaa pieejamaa mashiina tuvumaa ir smagaa. Veel arii nekaiteetu iemaaciities vadiit vilcienu un lidmashiinu, ja nu kas.

vo vo..nu tad mācamies likt tiesības uz visu pēc kārtas?


laikam esi viena no tām tupajām blondīnēm
uzskatu, ka šī iespēja - likt tiesības tikai uz automātisko kārbu - iepriecina vienīgi tupas blondīnes, kurām ir nobrāzti ceļi un mašīna, kuru savā mūžā, godīgā darbā nopelnītu 10 gados.
Kā jau te pirmīt izteicās meitenes - vai nu esi braucējs, vai neesi. Ja nemāki braukt ar manuālo, tad domā ar automātu viss notiksies? Zīmes taču nemainās, noteikumi nemainās, stūre arī vieglāka nepaliek.
tāpat - neticu, ka visu mūžu brauksi tikai ar automātu. Noliekot uz automātu, ar manuālo nedrīkst braukt, un neticu, ka pat, ja kādreiz būs nepieciešamība, piemēram lietot darba auto - viņi tev speciāli nopirks automātu


es esmu tumšmate,man nav mašīnas,bet ir tiesības uz automātu. darbā noder,bet kolēģi saprot,ka man ir tādas un,kad vajag,tad braucu ar automātu.
ja nebūtu tik tupa,tad zinātu,ka lielākā daļa jaunās mašīnas nāk tikai ar automātiem
kā arī gan amerikā gan citās pasaules valstīs jau entos gadus liek tā tiesības. vienkārši Tu savos laukos zini tikai kaut kādu mehāniku un tad tik rullē.

labāk es braucu ar automātu un māku to darīt.
nekā braucu ar mehāniku,slāpstu nost,mokos un esmu nedroša uz ceļa.

ja būtu vairāk apdāvināta ar smadzenēm,tad zinātu cik daudz mašīnas ir automāti. ļoti,ļoti daudz.
un visu cieņu,ka autores vīrietis mainīs mašīnu,lai sievietei vieglāk.
26.03.2013 10:29 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
Neuzskatu sevi par varen labu braucēju, vnk uzskatu, ka ir cilveki, kam nav lemts sēdēt pie stūres (tas gan neattiecas uz autori, lai nesanāk pārpratumi) :D
26.03.2013 10:29 |
 
Reitings 15
Reģ: 29.01.2009
Es šobrīd lieku tiesības, uz manuālo. Ilgi jau lieku :D bet nu...
Un kloķis ir īstenībā pēdējais par ko es uztraucos, mācoties braukt. Tāpat arī par noslāpšanu, jo zinu, ka tas viss nāks ar laiku. Nu nevar visi pāris mēnešos iemācīties izjust ideāli mašīnu, man liekas, ka tam vajag daudz ilgāku laiku.
Ātrumu pārslēgšana nāk ar laiku, man pēc 3 mēnešiem mācību vēl joprojām dažreiz aizmirstās un sanāk nepareizu ātrumu ieslēgt, sajaucot, piemēram, pirmā ātruma vietā trešo. Bet par to nepārdzīvoju, vairāk mācos kā iekļauties satiksmē, skatīties zīmes un pareizi braukt pēc noteikumiem.
Vai man ar automātu būtu vieglāk? Domāju, ka nē, jo māca jau nevis tikai kā ātrumus pārslēgt un mehāniski braukt ar mašīnu, spaidīt pedāļus, bet māca kā braukt pēc noteikumiem, kā ievērot ceļa zīmes, kā pareizi krustojumos nogriezties utt...
26.03.2013 10:31 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Skatos, ka mums te izcilo braucēju tusiņš :D Visas ir muļķes, tikai šajā diskusijā piedalās ceļa pērles. Forši :)

Iespēja tiesības likt ar automātisko ātrumkārbu ir apmēram gadu. Tad sanāk, ka līdz pagājušajam gadam uz ielām bija tikai priekšzīmīgās braucējas, ar kurām pilna šī diskusija, bet tukšpaurainās blondīnes parādījās uz ceļiem tikai nesen, ja? Jums gan grūta dzīve :D Pēkšņi ielas pilnas ar stulbenēm.
26.03.2013 10:32 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
haha automātu vadītāji neciena citus braucējus?

vai Jūs vispār ziniet cik daudz mašīnas ir automāti?

vāks,cik jūs aprobežotas.

vienīgais,ko es nesaprotu,kāpēc teorija ir jāmācās par sajūgiem un eksāmenā jāliek tādi jautājumi, ja tāpat to nekad nevarēs izmantot.

un tām,kas īpaši nav apveltītas un tikai uztraucās par tām,kurām ir labākas mašīnas. varu pateikt,ka jeb kurā brīdī ir iespēja nolikt no jauna braukšanu un iegūt kategoriju uz mehāniku.

varbūt pabraukās ar automātu,sajutīsies drošāk uz ceļa un tad mācīsies to.jo sākums,kad tikko iegūtas tiesības nav tas pats drošākais.

un es neesmu tā,kas velkas uz 30. ar savu automātu.
26.03.2013 10:33 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Man liekas,ka likt tiesības uz automāta ir pilnīgi bezjēdzīgi. Kā tu vari zināt,ka visu mūžu tev būs automāts?
tiesības uz manuālās kārbas dod tādas priekšrocības,ka tu jebkurā brīdī, jebkurā situācijā, vari piesēsties pie jebkuras mašīnas - automāts, manuālā...
labāk pamocīties, bet dabūt tās tiesības uz manuālās, nevis dabūt tiesības - ar ierobežojumiem.
26.03.2013 10:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits