Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Trobele no kaimiņiem

 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Labvakar svētdienā.
Meitenes, ko jūs darītu, augšējo kaimiņu bērns ņemās pa dzīvokli kā zilonis, visi griezti rīb, pat nespēju pastāstīt kāds troksnis, es vispār brīnos, kā to spēj panākt mazs bērns. liekas, ka tur būtu 5 bērnu lēkāšanas turnīrs.
Tie paši kaimiņi pirms vairākiem gadiem sūdzējās, ka pa dienu nedaudz skaļāka mūzika pagriezta, tagad gadiem skaļa mūzika netiek slēgta. Negribu saiet ragos, bet nu trobels kā jau aprakstiju, kaut kas unikāls.
24.03.2013 19:43 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Protams, ka te būs katram sava taisnība. Jā, man bērns taisa troksni, pat ne vienmēr tas ir tīšām, ka dauza kaut ko vai met zemē, bet pats nogāžas, krēslu nogāž utt., patīk jau blēņas darīt kā visiem bērniem, nu nezinu nevienu paraugbērnu, kurš klausītu komandām un tikai gulētu un ēstu, bet tas tā. Nezinu, vai un kāda izolācija te ir, cik labi ko var dzirdēt, bet domāju, ka tiešām mums būtu kas teikts, jo citreiz mazais izdomā rāpot un tad gan iet kā tanks. :D Jā, jā - zinu, esmu slikta, ka nestāvu blakus un nenodarbinu, lai viņš skaļi nerāpotu.
Mums sienā ventilācijas lūka virtuvē, tad dzirdu kā ārdās kaimiņu sīči, bet man tas netraucē. Tie ir tie mīnusi, ar kuriem jāsamierinās vai arī jāmeklē risinājums, jo režīmi un paradumi katram ir citi, arī trokšņi - viens nāk no 5. stāva uz 3. sūdzēties, ka basi traucē, bet kaimiņiem tajā pašā stāvā atkal nekādu sūdzību, kaut kā tā. Ja man mazais pamostas ap 6-7, nelaižu skraidīt un trakot, līdz 8-9 cenšos vismaz nodarbināt klusā veidā. :D Mācu, protams, klusi uzvesties, tas jau ir tikai normāli, ka bērnu ierobežo nedaudz.
25.03.2013 17:54 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
stellaglmr, es sveicnu tikai atsevišķus kaimiņus-no sava stāva un vienu kundzi no 4.stāva.Nedzīvoju šeit veselu mūžību un neuzskatu par vajadzīgu skriet ar mafiniem ciemos un iepazīties ar visiem iemītniekiem.
25.03.2013 17:52 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
marchixa- nedomāju, ka šeit būs vienots viedoklis par ,kuram jāiet dzīvot uz privātmāju. tikpat labi, dzīvot vari iet trokšņotājs, kas vairumam traucēs. bet varbūt tev nemaz nav tik traki, ka tavs bērns visu laiku ārdās kā citām te kaimiņos :) varbūt tas ir normas robežās un neviens nesūdzās un tev kaimiņi nav ar pastiprinātu jūtību uz trokšņiem :)
25.03.2013 17:40 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Oj, kā te dažas sacepās, varētu padomāt, ka jums tieši mans bērns traucē. :D Netaisos atskaitīties, kā audzinu savu bērnu, nu nav gan tā, ka nedzīvojos un nemācu, ka tā nedrīkst darīt, kā arī - kaimiņi neko nav teikuši, bet mums nav tādi, kuri baigo troksni paciestu, pieļauju, ka mums skaņas izolācija tomēr ir laba. Tā ka - ejiet risināt problēmas ar kaimiņu sīčiem nevis tēlojiet pārgudrās un māciet kā citiem uzvesties. Un, ja jums traucē kaimiņi - marš uz savu privātmāju, nav ko sēdēt dzīvoklī pie pc un īdēt - cieniet citus.
25.03.2013 09:22 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu es arī reizēm dzirdu, ka kaimiņu sīkie skraida, bet nu tie nelielie būkšķi netraucē.
es uzskatu,ka bērns jebkurā gadījumā radīs troksni. citiem pat traucēs, ja viņš nedaudz paraudās, bet citiem lēkāšana būs tikai dzirdama. nevar ļaut tomēr bērnam visu mes pret sienu un pret grīdu. nedomāju, ka tas ir labi tomēr bērna attīstībai, ja reiz par to runājam. tad bērnam šķiet, ka tā ir labi darīt un vēlāk no tā būs grūti atradināt. tas nenozīmē, ka uzreiz ir jāstaigā uz pirkstgaliem un vsp bērns nedrīskt spēlēties, dauzīties un mantiņas mest zemē. te meitenes vnk iegāja galējībās. varbūt arī ir tādi kaimiņi, kuri ieiet galējībās, un tad jau nu gan ir jārīkojas. nedomāju, ka vienu stundu gara ballīte būtu kas nenormāli traks. es tajā laikā ieslēgtu vnk nedaudz skaļāku mūziku. nu ne jau tādu, ka var dzirdēt visā pagalmā, bet tādu, kas nedaudz nosedz tos trokšņus. nebūs slikti ne vienam, ne otram. ja kaimiņi tomēr nāk sūdzēties, tad es pateiktu- c`mon jums tur sīkie ārdās, bet es nevaru mūziku paklausīties, lai nedzirdētu to trokšņošanu? nu tā kaut kā. pašiem ir jāredz un jānosaka kaut vai priekš sevis kkāds skaļuma un trokšņu daudzuma slieksnis. nu nevar tomēr dzīvoklī bērnam atļaut visu, pat jebkurā gadījumā- kaut vai dzīvotu pasaku pilī- nevār ļaut bērnam dar''it absolūti pilnīgi visu, jo viņš taču ir maziņš. esmu pati darbojusies ar bērniem. ja godīgi- kad ar viņiem vairāk paspēlējas, vairāk iziet pa lauku un nodarbojas, tad viņi nemaz tik bieži un tik traki tās mantas nemētā.
25.03.2013 08:54 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Es uzskatu, ka normāli ir pabrīdināt, ka tiek plānots burziņš.
Labas kaimiņattiecības ir zelta vērtē.


Tieši to es arī saku! :D Labas attiecības ar kaimiņiem nerodas, ja viens otram nemitīgi cenšas atdarīt ar to pašu vai trakāku. Lai iedibinātu normālu savstarpējo sapratni ir nepieciešama normāla komunikācija. Taisīsi ballīti - pabrīdi kaimiņus - aiznes viņiem šokolādi vai vēl ko un jau iepriekš atvainojies par nākotnes iespējamām nekārtībām.
Ja redzi, ka kaimiņam ir maziņš bebis - nu neslēdz to mūziku tā, ka dzirdi no dzīvokļa dibengala priekšgalā kā uz austiņām.
Vajag runāt, nevis izlikties, ka viss ir ok un tad sūtīt policiju uz attiecīgo adresi. :D

Iespējams, man ir šausmīgi paveicies ar kaimiņiem - visās četrās vēsturiskajās dzīvesvietās. Kaut gan visur sākumā ir bijušas problēmas, jo vieni ceļās sešos rītā, citi divos dienā. Bet, es vienmēr esmu uzņēmusies iniciatīvu, lai nogludinātu savstarpējās attiecības. Un tas vienmēr vainagojas panākumiem arī tādos gadījumos, kad liekas - ar to jau nekad neko nevarēs sarunāt. Un tad tiešām kaimiņi nāk un prasa vai nav cukurs, nes končas, neskopojas ar palīdzību kā remontdarbos, tā maisiņus palīdz uznest pēc vajadzības un visu ko! :)
25.03.2013 08:30 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Protams, ka ietu runāt, ja tā būtu mana kāpņu telpa. Jo ir gadījies, ka trokšņo pa paralēli, un netieku iekšā kāpņu telpā. Latvijā esmu arī saukusi policiju kaimiņu dēļ, naktī gan.
Es uzskatu, ka normāli ir pabrīdināt, ka tiek plānots burziņš.
Labas kaimiņattiecības ir zelta vērtē. Bet bieži kaimiņi ir nīstākie ļaudis uz pasaules, vai ne?
Piemēram, šorīt ķiķināju pie sevis - piemājas mauriņā mājas pārvaldnieks saspraudis karodziņus ar uzrakstu "suņa kakas, saimniekam lūgums savākt". Bet šeit tas reāli darbojas!
stellaglmr, hormoni, hormoni...:D bet dzīvē šis tas ir savādāk, un nedarbojas princips "dots devējam atdodas"....;)
jāaiznes čarkiņa/kūciņa


Ak, man až ainiņas ar Brī uz svaigi ceptiem kēksiņiem acu priekšā :D
25.03.2013 00:21 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
un runājot par urbšanu, ja kaimiņi atkal urbs, es arī urbšu :D
24.03.2013 23:56 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
jāaiznes čarkiņa/kūciņa.

arī, ja ar sexu plānots nodarboties jāpabrīdina kaimiņi, nu stulbi :D
24.03.2013 23:50 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Ērzeli - Tu droši vien esi no tām, kuras nekad nesveicina kaimiņus kāpņu telpā satiekot, vai ne? :D
24.03.2013 23:26 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Nu par to biju dusmīga, tagad protams balle beigusies un viss miers, bet galva diemžel vēl joprojām sāp, un man tas absolūti nav raksturīgi
24.03.2013 23:16 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Nu pag, jūs jau pārspīlējat, piemēram es nedzirdu kā klapē karbonādi, kakā tualetē vai skatās TV, dzirdu tikai bērnu kas skraida un lēkā pa dzīvokli, viņš to dara regulāri, vienmēr viss ok, neko darīt, tāpēc jau nesūdzēs policijai, bet tai pat laika kā apakšā kādam skaļāka mūzika taisa skandālu, no kura mostas kaimiņi, tiesi no skandāla nevis kaimiņu mūzikas, taču kad paši viņi uzrīko party, kur bērnu bars lēkā vairāk kā 2h no vietas, tā ka trīc griesti, sienas, un lampa kas ir piestiprināta pie griestiem, tas laikam nekas, pirms 2 gadi pie nedaudz pagrieztas mūzikas skaļāk, jo sievietei grūtnieces depresija, klapēja ar slotu pa manu logu, un dzīvoklis nav vecajās blokmājās.
24.03.2013 23:13 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
stellaglmr, man nedaudz nāca smiekli par vienošanos.
Kā tu domā vienoties ar nu aptuveni 15? dzīvokļu iemītniekiem?
Es, piemēram, labi ja pusi esmu redzējusi no saviem kaimiņiem.
Un man kaimiņos arī ir debīlie urbēji, kas tā urbj, ka tā skaņa iet caur kauliem un jāmūk ārā no mājām.Sienas ir ekstra plānas.Protams, tas nevienam neinteresē. Tāpēc man arī neinteresē,kad es uzslēdzu skaļāk mūziku.
24.03.2013 23:11 |
 
10 gadi
Reitings 830
Reģ: 02.10.2010
Stellaglmr, es piekrītoši māju ar galvu pie katra tava teikuma. Jo ne reizi nav ienācis prātā iet un pārmest augšējiem kaimiņiem par to,ka vecis nepārtraukti klepo, skatās hokeju un kliedz GOAL!, ka katru dienu sieva klapē karbonādes, bet vakaros abi risina konfliktus ļoti paceltās balsīs un cērtot durvis. Jā,skaņas izolācija ir slikta,bet tas nenozīmē,ka visiem tāpēc jāsēž klusumā vai jāstrīdas pusčukstus. Un es nespēju iedomāties,kas jādara bērnam,lai nevarētu ar šīm skaņām sadzīvot.
24.03.2013 22:59 |
 
Reitings 548
Reģ: 07.02.2013
Iepriekšējā dzīvoklī, kur mitinājos, arī varēja ļoti labi dzirdēt, kā kaimiņu mazie bērni skraida pa grīdu un smejas. Sākumā bija kaitinoši, bet ar laiku pieradu un negāju runāt ar kaimiņiem.

Vienai draudzenei uz balkona ik pa laikam krita vai speciāli tika mestas visādas lietas no augšējā dzīvokļa, pārsvarā tās bija bērnu drēbīties un kaut kādas rotaļlietiņas. :D Paši kaimiņi nekādi nereaģēja, nenāca prasīt atpakaļ, un draudzene salika visu maisā un pati viņiem atdeva.
24.03.2013 22:54 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Gurri, uztaisi viņiem atbildes gājienu - uztaisi ballīti, tikai neaizmirsti mani uzaicināt, un tad liksim viņiem visu vakaru klausīties Beyonce. Tiem, kas nav fani, atšķirībā no manis, tas ir reāls emocionālais terors. :D
24.03.2013 22:37 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Kā man kaitina šie īdētāji. Nopietni! Visiem jāuzvedās kā beigtiem, jo kādam vienmēr kaut kas nepatiks. Tie ir bērni - tas ir cilvēks. Maza spītīga, niķīga, īdoša būtne - ar savām tiesībām bļaut. Un neviena policija tur neko neizdarīs. Vecāku audzināšana ir cits jautājums.
Un, ja mājās plāno kādu svinēšanu, par to ir jābrīdina kaimiņi - ka būs skaļāka mūzika un skaļākas sarunas, kādas dejas - jāaiznes čarkiņa/kūciņa. Elementārā cilvēcība, pieklājība.
Ja taisa remontu ar āmuru sitot pa savām trubām, ar kaimiņiem var vienoties par laikiem kuros tas nevienu netraucēs. Nevis darīt to sešos no rīta un vēlāk maut, ka kāds cits sešos vakarā runā pa telefonu tā, ka nevar izgulēties.

Ir jāsaprot, ka tik pat daudz cik tev kaut kas traucē - citiem traucē tas ko dari tu. Un nopietni, vienalga vai tā būtu telefonsaruna, ballīte vai rota vīruss, to dzird visi virs/zem tevis. Un tas rada diskomfortu jebkurā gadījumā.
Ja ir iedzīvotāji kuri ar to nespēj samierināties, nespēj pieņemt elementāras lietas tad PAŠAM/-AI ir jāizvācas dzīvot privātmājā, kurā valdīs mūžīgs kapa klusums.

Brīžiem nokaitina līdz tādai pakāpei šī neiejūtība, ka šķiet - drīz ar bisi sāks pie loga sēdēt un putnus šaut - tak nāk pavasaris, skaļi čivinās...
24.03.2013 22:34 |
 
10 gadi
Reitings 1965
Reģ: 31.01.2012
marchixa - spēlēties ar bērnu nenozīmē sēdēt vispār bez rotaļlietām. Tātad visiem, kuri ir ģimeņu ar bērniem kaimiņi, jācieš tā nenormālā dauzīšanās tikai tāpēc, ka tu uzskati, ka savādāk nevar? Plāno ģimeni? Izturies ar cieņu pret citiem vai lasies dzīvot uz privātmāju!
24.03.2013 21:42 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
cikos tad būtu normāli iet gulēt ja ir pukstoši kaimiņi? :D Man nenāk miegs, ja eju ātri gulēt.
24.03.2013 21:42 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Virs manas mammas dzīvokļa dzīvo ģimene ar aptuveni sešgadīgu dēlu un milzīgu suni - tas puika vakaros pa dzīvokli skrituļslidās braukā, bet suns skrien līdzi. Troksnis milzīgs! :D Bet nu neko - daudzdzīvokļu mājās vienkārši ir ļoti plānas sienas. Es savā dzīvoklī dzirdu, kā augšējo kaimiņu suns kasa ausi, sitot kāju pret zemi un kā kaimiņopis lamājas :D
24.03.2013 21:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits