Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

No brunetes uz blondīni?

 
Reitings 163
Reģ: 14.03.2013
Sveikas meitenes.
Pirms dažiem mēnešiem nolēmu pirmo reizi nokrāsot matus, jo mana dabīgā krāsa bija apnikusi (gaiši pelēcīgi brūna, gali nedaudz blondi) uz tumši brūnu gandrīz melnu. Tagad jau vairākus mēnešus staigāju ar tumšiem matiem un esmu apmierināta. Bet daudzi cilvēki no sākuma teica, ka man izskatās ļoti labi, bet tagad arvien biežāk man pārmet, ka neatstāju savu dabīgo krāsu, ka, tagad līdzinos visām meitenēm. Sāku domāt varbūt vispār nokrāsot visus matus pilnīgi blondus? Manā ģimenē visas sievietes vienmēr ir bijušas blondīnes un es esmu tā vienīgā brunetīte. Jums kādai ir pieredze uz šādu krāsu pāriešanu? Cik ļoti tas sabojāja jūsu matus? Ļoti negribu sabojāt savus matiņus, tāpēc tikai vienreiz nokrāsoju un tad jau tikai saknes piekrāsoju, lai nesabojātu pārējos matus. Kāda ir ikdiena ar blondiem matiem? Esmu dzirdējusi, ka blonda krāsa bojā vairāk matus nekā tumša krāsa. Varbūt jūs varat ieteikt kādus gaišus toņus, kuri labi izskatās? Vai arī varbūt man pakonsultēties ar kādu stilistu, kurš varēs ieteikt, kādā tonī matus krāsot?
22.03.2013 14:07 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
es pārgāju no tumšas uz blondu. Nu, ko lai saka, mati bija ļoti sabojāti, aplūzuši, tagad gan esmu atkopusi, bet sākumā bija traki. Un uzreiz to blondo nevar dabūt, vajaga vairākas reizes balināt, lai kaut kas normāls sanāktu.
22.03.2013 18:02 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Tagad jau vairākus mēnešus staigāju ar tumšiem matiem un esmu apmierināta. Bet daudzi cilvēki no sākuma teica, ka man izskatās ļoti labi, bet tagad arvien biežāk man pārmet, ka neatstāju savu dabīgo krāsu, ka, tagad līdzinos visām meitenēm.


Ja pati esi apmierināta, kādēļ gribi pārkrāsot? Ja vairāki cilvēki teiks- izlec pa logu, tu arī to darīsi?
22.03.2013 18:09 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Uzreiz no tumsiem uz blondiem nepaariesi. Vislabaak ir pamazaam balinaat skipsninjas un pakaapeniski panaakt aizvien gaisaaku rezultaatu.
22.03.2013 18:12 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
No tonjiem, sis man liekas ljoti skaists...

22.03.2013 18:15 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Matus vienmēr esmu krāsojusi tikai un vienīgi mājās (izņemot tās 2 reizes frizētavā ar vilšanos kā skaistu galarezultātu) No tumši brūniem matiem dienas laikā tiku pie vienmērīgi rudiem (balinātājs + krāsošana) un ar to pašu metodi pēc 2 nedēļām jau biju blondīne. Pēc kāda mēneša sapratu, ka nepiestāv, un pārkrāsojos atpakaļ par tumšmati :D
Matus nesabojāju, balinātāju pirku visparastāko no drogām, krāsas turpat, tikai no augstākajiem plauktiem. Kondicionieri lietoju vienmēr, maskas šad un tad, mati ir veselīgi un spīd, neko neesmu sabojājusi.
22.03.2013 18:43 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
No šādiem dabūju šādus

Divreiz balinot ar Live xxl max blonde krāsu, pēc tam lietojot violeto šampūnu divreiz nedēļā.
Neteikšu, ka mati baigi sabojāti, spīd kā spīdējuši, nelūst. Vienīgi 2 cm no matu garuma nogriezu, gali palika sausi.
22.03.2013 18:44 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Tagad gribu ko šādu pamēģināt ;]
22.03.2013 18:45 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tev mati ir tikpat tumsi ka meienei profila bilde? ja ja, tad blondus bus loti gruti dabut. pietam matus var viegli sabojat.
22.03.2013 18:50 |
 
Reitings 576
Reģ: 06.06.2012
ahh kā es gribētu platīnblondus matus, nu tik skaisti!bet pašai zilgalmelni. nespīd man blondi! negribās bojāt matus tā, jau problēmas ar viņiem :D bet es arī esmu dzirdēju, ka blondā krāsa bojā vairāk matus nekā tumšā. zinu meitenes, kuras speciāli pārgāja no blondiem uz brūniem šī iemesla pēc!
22.03.2013 18:50 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
ta ir tiraka matu bendesana.
Es matus balinaju ik pa 2 menesiem vairakus gadus, pa vidam izmantojot saudzigas matu krasas..
Neticu, ka nav bijusi sabojati mati matus balinot 2 reizes...
man vajadzeja 2 gadus lai mati atkoptos pec ka tada...
22.03.2013 18:51 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Es gribu aptuveni tādus matus kā bildē, ko Liidere ielika. Bet mazliet tumšākus. Man tgd ir rudi mati, nu kā bildē var teikt.

Bet es negribu balināt, jo nu balināšana manā uztverē ir vistīrākā matu sačakarēšana... Man tomēr ir žēl matu.
22.03.2013 20:04 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
bet es arī esmu dzirdēju, ka blondā krāsa bojā vairāk matus nekā tumšā. zinu meitenes, kuras speciāli pārgāja no blondiem uz brūniem šī iemesla pēc!

Es laikam būšu vienīgā kura argumentēs, ka ir pretēji. Kamēr biju menlmate un vēlāk brunete, man mati bija daudz sabojātāki jo katru reizi krāsojot saknes, mati jākrāso visā garumā. Citādi saknes svaigas, bet pārējā krāsa pabalējusi, vairs nav tik sulīga. tad nu mocījos un krāsoju reizi mēnesi visus matus, bija pat reizes kad divas reizies mēnesī.
Tagad kad ir blondi, atliek tikai saknes piekrāsot un viss, nav vajadzība atjaunot krāsu visā garumā jo man platīnblons mats ir un paliem tāds kāds ir ar violetā šampūna lietošanu.
22.03.2013 20:09 |
 
Reitings 556
Reģ: 27.09.2012
Neiesaku izmantot Live xxl matu krāsu/balinātāju. Pati to lietoju, gadu, tad pēkšņi apdedzināju galvas ādu. Tā bija pēdējā reize, kad balināju :D
22.03.2013 20:39 |
 
Reitings 556
Reģ: 27.09.2012
Aizmirsu piebilst, ka ļoti blondi mati ir grūti kopjami, ja vien negribi dzeltenus vai salmus. Visi tonējošie līzdekļi, maskas, serumi- man tas viss pamatīgi apnicis. Tagad galvas mazgāšanas laiks ir samazinājies vismaz uz pusi, ja ne vairāk. :)
22.03.2013 20:43 |
 
Reitings 163
Reģ: 14.03.2013
Marta: uz bildes tā esmu es. Jā drošivien. Tad pagaidām padzīvošos laikam ar tumšiem matiem. Negribu tik ātri sabojāt matus. :)
22.03.2013 21:08 |
 
Reitings 152
Reģ: 29.01.2009
Roze, kāpēc tu gribi blondus? Man atkal ļoti patīk, ka meitenēm ir tumši, skaisti, gari mati, tumšas uzacis..izceļ seju... dikti skaisti! Manuprāt, tev piestāv tumšie!!! Un ja pati jūties labi, nekrāso gaišos tikai tāpēc, ka citi saka, ka tā viņiem labāk patika.. tev pašai ar tiem matiem jādzīvo, ne viņiem!! Esmu gājusi tam visam cauri (pārkrāsošanai no gaišiem uz tumšiem)..ok, man tie brūnie vienk nepiestāvēja, bet ja tev piestāv, nevajag to čakaru!! Blondus uzturēt ir grūti..vēl tagad ik pa laikam domāju par tumšajiem tikai tāpēc, ka grūti ar tiem blondajiem..katru mēnesi pie friziera, visādas maskas utt.. Un plus vēl tas, ka pāreja no tumšiem uz gaišiem tik tiešām ļoti sabojā matus.

Bet ja tiešām,tiešām gribi, tad iesaku iet pie profesionāla friziera to darīt, jo mājas apstākļos, ja vien neesi pati friziere, nekas labs, manuprāt, nevar sanākt..cik nav dzirdēts, ka meitenes čīkst, ka mati čuru dzelteni, sabojāti, raud un nezin, ko iesākt!

Lai veicas :-)
22.03.2013 22:32 |
 
Reitings 606
Reģ: 31.01.2013
Manuprāt tev skaisti izskatās tumšie un skaisti izskatītos arī blondie. Bet blondie tev izskatītos diezgan nedabīgi, atbilstībā pret seju,uzacīm. katrā gadījumā izvēlies tos,kuri pašai labāk patīk, neklausies citus.

Bet, ja vēlies gaišākus sameklē uzticamu frizieri. Tas vai sabojāsies un cik ļoti, ir atkarīgs tikai no tavas matu struktūras,biezuma un arī produkta,ko lietosi.

Man mana frizierīte vienas dienas laikā dabūja tumši blondus matus :) Nēma ārā brūno krāsu un tad vēl krāsoja divos toņos,lai rezultāts būtu dzīvīgāks un dabīgāks.Un tad vēl zilo šampūnu lika. Loti patika,un tā kā man ir biezi un stipri mati pēc struktūras,man nekas nenolūza, un mati pēc krāsošanas pat bija daudz vijīgāki,gludāki un spīdīgāki. :) (protams,labi palutināja manus matus pēc šīm procedūrām,ar maskām u.t.t.)

Bet tagad par laimi esmu ataudzējusi savus dabīgi blondos,un atklājusi,ka tie ir paši skaistākie. :)
23.03.2013 00:42 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
Nu man kautkaa krita acis, ka tu raksti visu laiku par citiem :)
kada starpiba, kaa vinji grib redzet tavus matus?

Un es pievienojos, ka bilde redzama matu krasa tev ir ok, un gaishu tev nevajag!

Par bojasanu: jaa bojaa matus gaishu matu krasosana, paliek ari planaki mati gadiem krasojot / balinot ., nerunajot par matu lushanu utt

Ja varetu , tad vispar pie savas dabigaas paliktu, bet ir pierasts eh
23.03.2013 01:04 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
žizele

tas ir ļoti individuāli, es ar lietoju jau ilgi, bet man problēmu nav. Apdedzināji ādu jo pārturēji noteikti vai arī sasmērēji krāsu uz pašas galvas ādas kas kā zināms nav ieteicams, čūlas dabūsi.
23.03.2013 12:17 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Man laikam ir paveicies jo man nav izprotamas tās jūsu grūtības ar blondajiem matiem, ar tumšajiem bija miljons reižu lielāks čakars. Sikāk skatīt manu komentāru par biežo krāsošanu.

Un maskas, serumus vajag arī tumšiemmatiem, tā nav tikai blondo matu priekšrocība. :]
23.03.2013 12:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits