Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vējbakas

 
Reitings 3
Reģ: 21.07.2010
Sveikas, meitenes!

Pagājušo ceturtdien pieskatīju draudzenes mazo un nākamajā dienā atklājās, ka vina dārzinā ir nokērusi vējbakas. Tā kā es nekad nebiju slimojusi ar vējbakām, protams, ka man arī pielipa. :(

Gribēju painteresēties vai kāda no jums ir slimojusi ar vējbakām kā pieaugušais? Un cik smagi slimība izvērtās?

Man ir tik smagi, ka pumpas pat ausīs un rīklē sametušās! Jau trīs dienas nevaru ne paēst, ne padzerties, ne siekalas normāli norīt.
Ārsts man izrakstīja visādas pretsāpju tabletes, smēri mutes glotādai un kakla pūšamos, bet nekas īsti nelīdz. Jūtos dehidrējusies, jo neesmu daudz dzērusi.
19.03.2013 18:36 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
manai mammai pagajuso gad arii vejbakas bija piemetushas. pirmaa nedela bija diezgan traka, pumpas visur, bet visadi citadi jutas normali, tikai retas palika, kaut neko nekasija un neplesa
19.03.2013 18:38 |
 
Reitings 3
Reģ: 21.07.2010
Aizmirsu vēl piebilst, ka visi limfmezgli ir sapampuši ping-pong bumbinu lielumā un pat vietās, kur nezināju, ka tādi ir. :D Tāpēc grūti ir arī apgulties un pakustināt galvu.
19.03.2013 18:40 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Cik nu pieaugusi, kādu 17 vai 18 gadu vecumā izslimoju, bet mani bija ļoti viegli. Burtiski pa 3 dienām biju vesela. Kādas 10 pumpas, tās pašas uz ķermeņa, nevis sejas, neliela temperatūra un viss.
19.03.2013 19:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits