Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draugi vai kaut kas vairāk?

 
Reitings 91
Reģ: 14.03.2013
Labvakar šajā sestdienas vakarā! :)

Šodien pēc ilgiem laikiem satikos ar savu draudzeni vēl no augstskolas laikiem.

Sākām runāt par vīriešiem, attiecībām ... un draudzene sāka stāstīt par to, ka viņas attiecībās šķiet viss ir kārtībā - vīrietis rūpējās un uztraucas par viņu, ir gādīgs, romantisks ... sapratāt domu :)

Bet viena lieta, ko viņa nespēj līdz galam pieņemt, ir tas, ka viņas draugs sarakstās ar meiteni, ar kuru vēlējās veidot attiecības pirms viņas (bet pati meitene it kā to nevēlējās tajā laikā). Tagad šai meitenei ir puisis un mazais piedzimis pirms kāda laika.

Centos viņu pārliecināt, ka tas jau neko nenozīmē ... sarakstīties jau var.
Cik nopratu, viņš sarakstījies vēlu vakarā, kad draudzene jau bija aizmigusi ... Par to saraksti uzzinājusi nejauši, ieslēdzot datoru un līdz ar to skype, kas automātiski slēdzas ... nez ...

No vienas puses gan likās dīvaini, ka to tā slepeni darījis, bet, cik viņas draugu pazīstu, liekas tīri sakarīgs un negribētu savu meiteni sāpināt.

Kā jums šķiet - eksistē tāda "platoniska" (nezinu, kā savādāk nodēvēt :D) sarakste vai tomēr tur ir kaut kas vairāk?
Tā aizdomājos, jo, kad sagājām ar tagadējo puisi kopā, cik zinu, viņš nesarakstās ar meitenēm tāpat vien ... hmm ...
16.03.2013 19:30 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Var buut dazaadi iemesli, kaapeec sarakstiijaas. Var arii buut, ka vajadzeeja padomu kaadaa lietaa, kur taa meitene ir speciaaliste vai meitene pati vinjam kaut ko paprasiija. Diez vai kaads mestu acis uz jauno maaminju, kura turklaat vinju ir atsuvusi pirms kaada laika. Ja buutu kas sleepjams, skaipaa to saraksti vinjsh nosleeptu.
16.03.2013 19:35 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
jāskatās jau par ko sarakstījās. vai par kādu konkretu jautājumu vai arī -kā gribetos tomēr but kopā utt..
16.03.2013 19:35 |
 
Reitings 91
Reģ: 14.03.2013
Aizmirsu arī pieminēt, ka sarakstās viņi jau kaut kur divus gadus (ja nemaldos) ik pa laikam ... nez, man jau liekas, ka tur nekā nav, bet, njaaa, dažādas sievietes un to uztvere par lietām :)
16.03.2013 19:38 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Ko noziimee - slepeni? Neredzeeju tekstaa nevienu vaardu, kas pamatotu sho slepeniibu - it iipashi, ja tavai draudzenei ir pieeja datoram un skaips iesleedzas liidz ar to. Manupraat, situaacijas ir dazhaadas un taa viennoziimiigi nemaz nevar pateikt, ko taa sarakste noziimee. Ne mees esam redzeejushi taas saturu, ne zinaam, vai tas notiek biezhi, vai vinji satiekas dziivee u.tml. Es ticu, ka var buut arii vienkaarsha sarakste un labas pazinju attieciibas starp preteejiem dzimumiem, bet tikpat labi tas var buut flirts vai pat kraapshana.

Vienmeer esmu briiniijusies - Cosmo ir diezgan plashi apmekleets forums. Vai taas meitenes, kas staasta par draudzenju probleemaam, nebaidaas, ka pashas draudzenes izlasiis konkreeto diskusiju?
16.03.2013 19:38 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
es arī ik pa laikam tā sarakstos. un no manas puses tas nenozīmē, ka vēlos būt ar šiem cilvēkiem kopā vai kaut vai seksu. vienkārši dažreiz ir interesanti, kā iet cilvēkiem, kas tev simpatizējuši kādreiz :)
16.03.2013 19:39 |
 
Reitings 91
Reģ: 14.03.2013
Pievakare, neuzskatu, ka esmu pateikusi kaut ko TĀDU, ko varētu uzskatīt par slepenu. Un draudzene arī neapmeklē tādus forumus, ja kas :)
16.03.2013 19:42 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Kā tas ir slepeni? Speciāli gaidīja,kad draudzene aizmigs un sāks sarakstīties vai iebaroja miega zāles tējā! Tas,ka viens aiziet gulēt,nenozīmē,ka otram jādodas snaust un ja uzrakstīja pēc tam,kad draudzene ir aizmigusi,tad nekas slepens tur nav. Iespējams vēl nav sanācis laiks par to paziņot vai džekam tas neliekas svarīgi(respektīvi,tā sarakste neko nenozīmē),lai stāstītu.
16.03.2013 19:43 |
 
Reitings 91
Reģ: 14.03.2013
Slepeni biju domājusi tā, ka tad, kad draudzene ir blakām, tad nevienam neraksta. Tādā ziņā slepeni, laikam nebija īstais vārds :D
16.03.2013 19:46 |
 
Reitings 118
Reģ: 16.03.2013
Es kā heteroseksuāls vīrietis, daudz zinu par sieviešu lietām, jo man vienmēr interesējis, ko tā sieva pie spoguļa dara, kā tas ir izraustīt uzacis, piekrāsot saknes utt... Tā nu esmu uzkrājis skill'us par tādām lietām, protams, arī mana sieva tagad ļoti daudz zina par mašīnām un čaļu lietām. Ar sievu esam gan partneri, gan labākie draugi.
Ir kāda meitene, ar kuru ļoti sen sarakstījos internetā. Pusaudžu gadi, interneta uzplaukums Latvijā, līdz ar to arī iepazīšanās portāli un aklie randiņi. Satiku kādu meiteni, pavadījām kopā laiku, izsmējāmies, viss forši, meitenei ne vainas, bet tādu romantisku pievilcību nesaskatīju. Gāja laiks, satiku savu īsto sievieti, bet paralēli, pa retam, uzturēju sakarus ar to pieminēto pirmo meiteni. Ik pa laikam vēl joprojām sarakstāmies skaipā, kārtīgi izsmejamies, runājam gan par mašīnām, gan par sieviešu lietām, jo, sanācis tā, ka šī meitene ir diezgan tehniska. Abi esam vienis prātis- ja kāds no mums būtu pretēja dzimuma, mēs būtu labākie draugi.
Sieva personīgi šo meiteni nav satikusi, bet pēc pirmo sarakstu izlasīšanas, viņai ir skaidrs, ka pamata uzrukumam galīgi nav.
Atbilde uz jautājumu- jā, platoniskas attiecības ir iespējamas, tā kā esmu nestandarta puisis, bet viņa nestandarta meitene.
Ir sakāmvārds, vīrietis vai nu iekāro meiteni, vai ignorē. Nezinu, uz kuru pusi segu vilkt. :D
16.03.2013 19:54 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
šī ir situācija kur tā peiļaujamā robeža ir ļoti, ļoti smalka.
16.03.2013 20:09 |
 
Reitings 236
Reģ: 29.04.2011
Varbūt izklausīsies muļķīgi, bet es uzskatu, ka draudzība starp vīrieti un sievieti nevar pastāvēt. Tavas draudzenes gadījums - ja jau tai draudzenei ir otra pusīte un mazais, tad jau nav ko uztraukties, pat ja tie ir 2 gadi, viņš tomēr ar viņu ir kopā ;)
16.03.2013 20:19 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Ja, varbut platoniskas attiecibas. Tas jau, protams, nenozime, ka vins nesapno par vinu, bet nu otra cilveka galva nevaram ielist.
16.03.2013 20:28 |
 
10 gadi
Reitings 4058
Reģ: 02.01.2011
Es arī neticu šādai draudzībai, mums pat universitātē stāstīja, ka absolūti "plika" draudzība starp vīriešiem un sievietēm nepastāv, vismaz no vienas puses tur slēpjoties kaut kas vairāk. Bet- cik cilvēku, tik viedokļu.
17.03.2013 12:55 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Es neticu, ka var pastāvēt ļoti tuva draudzība starp vīrieti un sievieti, tomēr kā labi paziņas gan var būt. Nevar taču jebkāda veida kontakti ar pretējo dzimumu, kas nav par darbu vai mācībām būt aizliegti. Jums neinteresē kā nevienam no jūsu bijušajiem skolas biedriem vai darba biedriem sokas pa dzīvi? Tiešām?
17.03.2013 13:54 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
nu tādai ciešai draudzībai es neticu, bet kā Jessica teica pazinu līmenī var draudzība pastāvēt. Piemēram ar tiem pasiem bērnības kaimiņiem , kas nu izauguši un ar savām ģimenēm. Vai tad satiekot jāiet garām kā svešiniekam? Kaut gan cilveku greizsirdībai jau vispār nav robezu vairs. Iedomājieties kopš bērnības manā vecāku mājā vienu stāvu zemāk dzīvo puisis , tad viņam parādījās draudzene . Trakākais ir tas, ka mēs ar to puisi pat nesveicināmies , bet draudzene nezin ko sadomājusies un sēž uz trepēm un gaida , kad nākšu un izsaka piezīmes:D goda vārds man smiekli nāk par cilveku izdomu!!! ja jau pat tas , ka es eju garām viņa dzīvoklim izraisa greizsirdību tad par ko vispār var but runa!kas notiktu ja mēs sasveicinātos? laikam visus matus izplūktu:D
17.03.2013 14:01 |
 
Reitings 157
Reģ: 29.01.2009
Es esmu no tām, kuras nav īpaši greizsirdīgas, un ja viss šis stāsts būtu tikai par to, ka puisis sarakstās ar paziņu, draugu vakarā skype, es uzskatītu, ka tur uztraukties ir pilnīgi muļķīgi. Tomēr man liekas aizdomīgi tas, ka puisis ar šo meitene ir gribējis būt kopā un kā noprotams no stāsta tas nekad nav izdevies, līdz ar to tur varētu būt palikuši gali. Es nedomāju, ka notiek krāpšana, bet meitenes vietā lūgtu puisim izskaidrot kas un kā un varbūt pat vairs ar šo meitene nekontaktēties, jo cik noprotams nekādi sirdsdraugi jau viņi nav.
17.03.2013 14:08 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
gan jau vins vinu lidz galam nav aizmirsis, ja sarakstas. pietam , ja vel slepeni, tad gan jau ir ko slept. ja vinas klatbutne rakstitu, tad pienemu, ka to tiesam varetu uzskatit par vienkarsu draudzibu...
18.03.2013 13:58 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
2 gadus sarakstas...ak.
18.03.2013 13:59 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Es uzskatu, ka var būt labi paziņas, tomēr ir svarīgi, cik bieži ir tādas sarakstes. Ja tas notiek reti, apvaicājoties, kā iet, kas jauns, tad viss kārtībā, bet ja regulāri katru otro dienu sarakstās, tad nu gan tas vairs nav normāli.

Par slepenību - es arī negribētu, lai man draugs sēž blakus un skatās, kamēr sarakstos ar draugiem/draudzenēm, tad jau katra mana sarakste ir slepena :) un tā kā bieži vien aizmiegu pirmā, nevis draugs, kurš mēdz vēl pavadīt laiku pie pc, tad arī viņš slepeni sarakstās, jo 99% gadījumu pie šīm sarakstem neesmu bijusi klāt.
18.03.2013 14:05 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
cik tad tu daudz pazīsti viņa draugu, lai zinātu, vai viņš viņu krāpj vai nē? reizēm krāpšanai nav nekāda sakara ar to, vai vēlas otru sāpināt. tu nezini visas viņu attiecību nianses, kā arī tu nezini, vai viņš to meiteni mīl vai arī varbūt mīl to, ar kuru sarakstās.
varbūt viņš vnk ar viņu sarakstījās it kā slepeni, lai draudzene neuztrauktos. nedomāju, ka no šī te visa vajag uzburt vētru ūdensglāzē, bet iesaku to pilnībā bez ievērības arī neatstāt
18.03.2013 14:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits