Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrieši-par sieviešu tiesībām

 
Reitings 152
Reģ: 07.08.2012
Labs vakars.
Tikko izlasīju tvnet diskusiju par sieviešu tiesībām un jutos šokēta.
Teksti tādi komentāros: Lai viņas iet strādāt,es labprāt sēžu ar bērniem mājās. Sievietes tik māk ar savu p*** naudu pelnīt. Kāpēc viņas sūdzās, ka pēc nodokļu apmaksas zemāka alga, lai iet mācās fiziku,ķīmiju,matemātiku. Tā viņas iestājās darbā, aiziet degrētā un novelk līdz 40 gadiem fufeli.!

Tādi komentāri (un pārsvarā, cik sapratu no vīriešu puses), ka man žokliks atvērās pilnībā.
Kas tas tagad par stilu? Es jau kuro dienu pa internetu atrodu tik to, cik sievietes ir lielas m** un dzīvo tikai uz nabaga vīriešu kakliem, un vēl atļaujas viņiem skalot smadzenes.

Bļāviens,man gribas godīgi lamāties. Vīriešiem nav patstāvīgas garastāvokļu maiņas, jo Dievs mūs ir radījis ar patstāvīgām hormonu izmaiņām, vēl sāpīgās (daudzām) mēnešreizes,bērnu iznēsāšana, visu dzīvi jārūpējās par vīriešiem,kas tā īsti arī var neizaugt (ne visi), man godīgi paliek skumji.

Sajutos tik nevērtīga, nesaprotu kāpēc tad viņi nekļūst par gejiem, vai arī tīri kaut kādi nolifer dzīvojas pa tiem ziņu portāliem.

Vai mēs kādā musulmaņu valstī dzīvojam, ka mūs šitā ar s*** jāapber? Vai tiešām sievietes nav pelnījušas būt novērtētas?
11.03.2013 22:16 |
 
Reitings 152
Reģ: 07.08.2012
Interesanti vaia rī jūs esat saskārušies ar šādu diskrimināciju dzīvē?
Es laikam,ka vairāk sliecos jā nekā nē.
11.03.2013 22:19 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Jā, vienā darba vietā. Tas bija tiešām traģiski. Pie tam, mans darba devējs pieļāva (es domāju - piedāvāja, bet man nav nekādu pierādījumu, savādāk vērstos tiesā), cituāciju, kurā viens iereibis turīgs cilvēks gribēja mani poirkt sev par piegulētāju vienam vakaram. Nu, tā bija mana pēdējā darba diena.
11.03.2013 22:28 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
tvnet komentārus es vairs nelasu vispār, jo rodas iespaids, ka visi ir pilnīgi debili idioti, kuri māk tikai tukši d*rst. Kad es lasu tos komentārus, tad man visus tur gribas piekaut :D

Dzīvē ar tādu diskrimināciju esmu saskārusies tikai no viena puiša, bet viņš pats ir pilnīgs lohs, kas nestrādā un neko jēdzīgu savā dzīvē nedara.
11.03.2013 22:30 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Re kā es "smuki" lamājos, bet tvnet man vienmēr uzdzen dusmas :D
11.03.2013 22:31 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Tā jau tagad ir, bieži nācies dzirdēt - gribējāt vienlīdzību, nu tad dabūjāt! Daudzi tagad grib blakus sievieti, kas ir kā vecis. Es domāju, ka tāda attieksme ir tiem, kas to sievieti paši nemaz uzturētn atļauties nevar.
Īstenībā skumji, liekas, ka daudzi vīrieši ir aizmirsuši kā ir jāizturas pret sievieti.
11.03.2013 22:31 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ko tur brīnīties?! Palasi tepat diskusiju darbs-grūtniecība-attieksme. Un to raksta sieviešu dzimums! Tāda sajūta, ka daudzām meitenēm olas starp kājām izaugušas :D
11.03.2013 22:33 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Elīna
Nez vai sievietes grib tagad būt atkarīgas no vīriešu vēlības- patērētāju laikmetā sievietes kā čības maina. Ir neprāts paļauties uz vīrieša godaprātu, jo reti kuram tāds ir.
11.03.2013 22:35 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Nezinu, mani darbā vienmēr ciena. Tas jau kā sevi pati pasniedz.
11.03.2013 22:36 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
komentāriem nevajag pievērst uzmanību, tur daudzi tikai atnāk izliet žulti. es pašlaik rakstu bakalaura darbu par antisemītismu interneta komentāros, nu, jūs droši vien varat iedomāties, kas tur darās

manā dzīvē vienīgais pierādījums, ka kaut kur eksistē sieviešu diskriminācija, ir bijuši daži tirliņi, kuri mētājas ar seksistiskām piezīmēm. visi kā viens neizglītoti un pa žizņi nelaimīgi, tāpēc man viņu vairāk žēl nekā dusmas. godīgi sakot, es priecājos, ka mana vide ir salīdzinoši ok
11.03.2013 22:37 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Tieši klausos Run The World. :D
11.03.2013 22:38 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
summer, es nedomāju, ka jābūt atkarīgam, bet domāju, ka attiecībās vīrietim būtu jāuzņemas rūpes un jāsedz lielākā daļa tēriņu un tml. Jālutina vairāk. Dažubrīd man liekas, ka sievietes kļūst spēcīgākas, bet vīrieši tādi čīkstuļi.
11.03.2013 22:38 |
 
Reitings 152
Reģ: 07.08.2012
Ance Izklausas šausmīgi. Kā maz ko tādu atļauties viņi uzdrošinās. :/

demoiselle, Tā vien gribējās aizņemties kādu kakainu mietu un sadot tur pusei :D

Elīna, Nē nu es jau arī uzskatu, ka sievieti pilnībā nav vīrietim jāuztur, bet tas, ka sieviete aiziet degrētā, piemēram, un pasaka, ka viņa bezmazvai rada tikai liekas problēmas. Nu atvainojiet, un nākamajā teikumā sūdzās, ka tās, kas strādā redz bērnus ma** negrib. Kur ir vidusceļš? Vai tiešām tādus kungus par vīriešiem maz var saukt?


summer, Tur jau tā lieta, puse vīriešu sievietes maina kā zeķes, bērnus pamet un tad saka,ka tikai sieviete vainīga, ka neaizsargājās, bet bērnu tak netaisa viens, un tad vēl aizbēg,lai naudu nemaksātu. Protams, sievietei jābūt stabilai algai,tur nav sen vairs divu domu.

nirvāna, domāju,ka nevienmēr.
11.03.2013 22:42 |
 
Reitings 152
Reģ: 07.08.2012
Elīna Man liekas,ka sievietes ir jālutina, kaut vai tāpēc, ka mums fiziski dzīve ir grūtāka, vai tiešām ziedus reizi mēnesī, vai vakariņas reize nedēļā neesam pelnījušas? Nevis stāstīt, kādas čīkstules esam :(
11.03.2013 22:44 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Tie komentāri vnk. ir kronis visam, nesaprotu, cik daudz negāciju var sakrāties cilvēkos, lai pie jebkāda raksta ar tādiem vārdiem noliktu visus - vienalga - pa tēmu, ne pa tēmu, par savu tēmu. Sarkstu un bālēju to cilvēku vietā, kuri dienām sēž un komentē ar trīsstāvīgiem vārdiem.

Tāda sajūta, ka daudzām meitenēm olas starp kājām izaugušas


A ko citu darīt, ja ne iemācīties pastāvēt par sevi un savām tiesībām? Lai arī cik banāli tas nebūtu, bet jā - ir lietas, kas cilvēkiem vnk. pienākas, bet, diemžēl, ne visi ir tik godprātīgi, ka ar smaidu uz lūpām to arī piešķir.
11.03.2013 22:44 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Elīna
Jā, es piekrītu, ka vīriešiem vajadzētu pret sievietēm izturēties, kā sievietēm, bet realitāte ir tāda, kāda tā ir- vīrieši ir izlaisti. Kāpēc? Tāpēc, ka vīrieši pamet sievietes un sievietes visus savu mīlu un rūpes dod dēliem, kas tāpēc izaug par memīšiem. Un tad aug nākamā paaudze Mātes Varones un lupatas ar desu :D
11.03.2013 22:55 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
sieviete, nu, es jau it kā biju sagatavojusies tādam scenārijam, jo darba specifika bija tāda, ka daudz ko tamlīdzīgu nācās dzirdēt, taču nekad nedomāju, ka mans priekšnieks mani neaizstāvēs. To izdarīja kolēģis - arī viņš zaudēja darbu.
11.03.2013 22:59 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vai mēs kādā musulmaņu valstī dzīvojam, ka mūs šitā ar s*** jāapber?


Man jau šķiet, ka tajās zemēs saprot, ka sievietei ir nozīmīga loma ģimenē.. un viņai nav ''jāapaug ar pautiem''
11.03.2013 23:08 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Nedomāju,ka tikai dēlu mātes vainīgas. Arī meitu mātes nav bez vainas. Jāmāca mīlēt savs dzimums,jāmāca būt par sievieti un pieņemt sevi kā sievieti.Man tas nav mācīts. Esmu redzējusi tikai to,ka par sievieti būt ir sods.Arī tagad diskusijā par grūtniecēm darbā secinu,ka tas ir sods,jotad tu esi spitālīgā.

Varbūt jāuztaisa diskusiju par to, kapēc ir brīnišķīgi būt par sievieti! (Bez iemesliem, cik forši lakot nadziņus katru dienu citā krāsā )
11.03.2013 23:09 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Es būtībā nezinu, ko īsti vīrieši sagaida no sievietēm mūsdienās. Dažreiz liekas, ka ideālā sieviete ir visu varoša - dienas laikā gan ēst uztaisīs un uzkops māju, gan ap bērnu čubināsies, gan vēlu vakarā būs starojoša un ļoti griboša. Kā arī nedrīkst aizmirst vienu nozīmīgu faktoru - viņai ir jābūt perfekti koptai un noteikti ar savām interesēm. Nu un ideālajā variantā arī jāspēj galdā likt prāvu gabaliņu mamuta.

Varbūt sabiedrība ir mainījusies, un līdz ar to ir mainījušās arī vīrieša un sievietes lomas?
Jo, cik dzirdu, vīriešiem tas ir liels varoņdarbs - strādāt un pelnīt naudu. Un pat neuzdrošinies prasīt ko vairāk!
11.03.2013 23:09 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Diemžēl es arī nesaprotu ko daudzi vīrieši sagaida no sievietes..
Vajag izskatīties labi
Vajag strādāt
Vajag maksāt komunālos
Vajag audzināt bērnus
Vajag satīrīt mājokli
Vajag prast pabarot izsalkušo vīrieti
Netraucēt skatīties TV
...

Vīrietis:
Aiziet uz darbu
Pieskrūvēt spuldzīti
11.03.2013 23:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits