Pēdējā iespēja?

 
Reitings 615
Reģ: 20.10.2009
Ir tāda problēma, ka nesen izšķīros no drauga. Bijām kopā divus gadus. Viss bija pasakaini līdz brīdim, kad viņš aizgāja no darba un sāka sēdēt mājās, spēlēja datorspēles un aizmirsa par mani, par to, ka es arī esmu.
Kad pēc garas darba dienas atgriezos mājās viņš man nebija pat sataisījis ēst, par durvju atslēgšanu nemaz nerunājot. No datora nogāja tikai tad, kad pats sagribēja arī ēst.
Pēdējo reizi, kad strīdējāmies es viņam pajautāju, vai vēl ilgi tā darīs, ka sēdēs, nemeklēs darbu un nemainīsies. Viņa atbilde bija - jā.
Tad nu es izšķīros par lēmumu, ka nevēlos ar tādu cilvēku saistīt savu mūžu un tērēt laiku.

Tagad pagājis mazāk, kā mēnesis un viņš bez manis ir mainījies, raksta katru dienu uz draugiem.lv pa 5 vēstulēm. Ne jau īsām, bet tādām, kā esejām. Zvanās un lūdz vēl vienu iespēju, kad saku, ka ir par vēlu, viņš atbild, ka nav un ka zin, ka es viņu vēl mīlu.
Kaut gan tā tiešām nav, vairs nemīlu, nav nekādu jūtu. Bija atnācis pat uz manu darbu un lūdza piedošanu visu kolēģu priekšā. Un pēc tam visi kolēģi joprojām par mani runā un sačukstas aiz muguras. Tā teikt, pamatīgi apkaunoja.
Tagad man pret viņu tikai vienas lielas dusmas.

Kā man sadzīvot ar vēstulēm un zvaniem un visām lietām, kas par viņu atgādina? Pat, ja es ignorēju un neatbildu, viņš tāpat raksta. Saka, ka es esmu vienīgā un bez manis viņš paliks vecpuisis vai arī adoptēs kādu bērnu.
11.03.2013 14:41 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Tu nedomāji...kad sāka līst visur, kur nevajag, tad vajadzēja rīkoties.
Varbūt tev ir tieši patīkami,ka vecis tev karas kaklā? citādāk es nespēju saprats,kāpēc nerīkojies.
11.03.2013 15:09 |
 
Reitings 615
Reģ: 20.10.2009
Pirmkārt, kad sāka līst visur kur nevajag, es biju darbā un nevarēju to kontrolēt.

Otkārt, man jau nu tas neizraisa patīkamas sajūtas, kad man vīrietis kā lupata nokritis uz ceļiem un ar asarām acīs lūdzās. Mani tas tieši kaitina. Un sajūtas iekšēji ir vienkārši drausmīgas, jo zini, ka pēc tādas izrīkošanās Tu vispār nepiedosi.
11.03.2013 15:13 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Nu un kā tu esi tagad rīkojusies? paroles nomainījis? kaut vai nobloķēji?
11.03.2013 15:15 |
 
Reitings 13
Reģ: 10.03.2013
Uz zvaniem un vēstulēm neatbildi. Ignorē. Ja ir iespēja nomaini nr. Par draugiem.lv runājot pati nesen no turienes izdzēsos. Ne uz visu mūžu, bet uz kādu laiku. Varbūt tas būtu tavs risinājums?
Lietas, kas atgādina manu iepriekšējo dzīvi vnk vai nu pārdevu, atdevu un izmetu. Nāk pavasaris, lai viss ir tīrs un jauks. Sakārtotā vidē, veidosies sakārtotas domas.
Pilnīgu sienu uzcel. Mazāk domā ko un kā viņš, teiksim centies vispār nedomāt. Ja nemīli kāda starpība vairs melo vai nemelo? Lai kūļājas savā sulā...apniks.
11.03.2013 15:15 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es bijušā epastus par vaļā pārstāju vērt, tad nobloķēju. Protams, zvanīšanās un sms turpinājās. Vienu reizi pacēlu un pateicu, ka viss ir beidzies sākot ar attiecībām un beidzot ar mīlestību, nevajag sevi pazemot, jādzīvo uz priekšu. Un, lai nezvana vairs.. Tad arī pārstāju celt telefonu. Ar laiku pierimās...
Man šķiet, ka nevajag ielaisties diskusijās... tad ātrāk viss norimsies
11.03.2013 15:17 |
 
Reitings 661
Reģ: 29.01.2009
Nesekoju līdzi kā, kas ģērbjas, bet dikti simpatizē V. Bekhemas stils
11.03.2013 15:17 |
 
Reitings 661
Reģ: 29.01.2009
fak, sorry ne tajā diskusijā :D
11.03.2013 15:18 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nē nu tu, piedod, bet tu esi dumja, ja atsāji paroles tādas, kādas bija. tev nešķiet, ka cilvēki atriebības mākti var visādas stulbības sadarīt no taviem profiliem, kaut vai publiski tevi pazemot? pasaki, vēl,ka viņš arī zina ibankas paroli :D
es tiešām ceru, ka tu paroles esi nomainījusi un viņu nobloēķusi visur, jo savādāk šai sarunai vsp vairāk nav jēgas.
tu prasi padomus, bet izskatās, ka tev tie nav vajadzīgi, jo tu tāpat neklausies, ko tev saka
11.03.2013 15:18 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
ms_mad, Tu jau tāpat vari tgd bloķēt. Arī telefoniem (man tā šķiet? vismaz manējam ir) ir iespēja bloķēt zvanu no konkrēta numura. Tāpat izrīkojos, kad arī bijušais kā ērce bij piesūcies un nelaida vaļā. Kad šis pa pālim zvanījās - nu vajadzēja tik pacelt telefonu, joptvai, garīgais sabojāts uz 2 dienām :|
Saprotu to sajūtu, ka gribas korekti, bez kādām "naida" izpausmēm dzīvot tālāk, bet - acīmredzot puisis pa vienkāršo Tevi nesaprot. Esi skarba. Varbūt ienīst viņam Tevi būs vieglāk un ātrāk tiks pāri...
11.03.2013 15:23 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
ms_mad man ir līdzīgs stāsts par bijušajām attiecībām.. publiski negribu te visām stāstīt, ja interesē varu privāti uzrakstīt eseju kā man bija :D

bet īsumā, ja Tu nejūti mīlestību, aiz žēluma nevajag.. neviens cilvēks nav pelnījis žēlastības mīlestību.
11.03.2013 15:26 |
 
Reitings 1308
Reģ: 08.12.2011
Filmās,kad atnāk uz darbu un lūdz piedošanu ir romantiski,a dzīvē ne?:D

Uzraksti viņam skaidri ungaiši,ka nemīli un negribi ar viņu būt. Jūtu nav. Un bloķē. Ja vajag nomaini telefna nr. Nu darba vietu gan nenomainīsi.
11.03.2013 15:33 |
 
Reitings 81
Reģ: 17.02.2013
Nelasīju visu, bet pirmais, kas ienāca prātā-protams,ka grib atpakaļ. Ne viņam ir vairs kas netīrās zeķes izmazgās, ne ēst uztaisīs, ne dzīvokli sakārtos un ne kas uzturēs. Bija ļoti labi iekārtojies..
11.03.2013 17:25 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Es neizprotu,kur tu pamaniji pazemojumu taja,ka vinjs atnaca uz tavu darbu,vinj pazemoja sevi nevis tevi,bet tas taa...wondering.

Uzliec vinjam lielo ignoru,jo vairak atbildesi,jo lielakas ceribas dosi chalim. Noblokje draugos,necel telefonu(met nost uzreiz) un vienkarshi move on!
11.03.2013 17:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits