vai esat saskārušās ar situāciju, kad aiziet neatvadoties?

 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Nu, godīgi runājot, atzīstu, ka eju pēdējo mēnesi gulēt ar asarām, tādēļ lūdzu neizteikt pārāk tiešus un ļaunus komentārus, jo tēma ir ļoti siirdij sāpīga.
Situācija sekojoša.. agrā jaunībā, kad bijām pārāk mazi, lai būtu kopā, bijām samīlējušies viens otrā. Šādas simpāyijas, kas izraisīja gan laimīgus brīžus, gan arī lielus pārdzīvojumus ilga 2 gadus. Tad mūsu ceļi pašķīrās. Ilgu laiku viens no otra neko nedzirdējām. Bet nu pēc vairākiem gadiem kontakts pēkšņi atjaunojās. Jutos kā pasakā. Jūtas bija divtik saglabājušās. Viņš ir vienīgais, kurā jebkad izdevies iemīlēties, kuru esmu sev pielaidusi tik tuvu klāt. Diezgan ātri, bet, balstoties uz pagātni, ļāvos visam. Pāris reizes tikāmies. Bija skūpsti, tauriņi, patiess mīļums. Kādus divus mēnešus nodzīvoju trakā reibonī. Un šķita, ka no viņa jūtas un nodomi ir vēl nopietnāki. To pauda gan vārdi, gan darbi. Bijām praktiski pāris, vien šķīra vēl tikai jautājums no viņa.
Pasaka, vai ne?
Vienreiz gan viņš teica, ka es ar laiku ieraudzīšu, ka viņš šobrīd vienkārši nevarot. Bet tobrīd tā neīpaši sapratu, ko viņš bija ar to domājis.
Bet tad notika kas tāds, ko nekad, nekad nebūtu paredzējusi. Ja agrāk viņs man deva ziņu vairākas reizes, mums gandrīz katru dienu bija ikvakara sarunas, kas atņēma miegu. Bet tad dienu pēc dienas nedeva vairs nekādu ziņu. Pati vienreiz zvanīju un rakstīju, nekādas atbildes. Pat pārliecinājos, vai viņam viss kārtībā. Un jā. Viņam ir, bet man ne. Šis ir stāsts par to, kā viens cilvēks man salauza sirdi divreiz.
09.03.2013 21:06 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.01.2013
Esmu tāds cilvēks - varu ilgi ciest un pieciest, bet, ja kritiskā masa ir sasniegta, viss notiek ļoti ātri un bez liekas lirikas. Jūs visas taču arī šeit, forumā, sitat sev piekrūts un apgalvojat, ka esat apveltītas ar intuīciju, lieliski jūtat, kas notiek ar jūsu attiecībām, utt. Tādai sievietei, ja viņa patiešām tāda ir, vienmēr ir ticis dots pietiekami daudz laika, lai visu vērstu par labu, izlabotu kļūdas, utt. Ja negrib, tad ko? Tad viņas attieksme pret kopdzīvi ir skaidra. Ja viņai nevajag, tad arī es ar savu mīlestību uzbāzties netaisos!
09.03.2013 22:40 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Kaspar, bet tu runā par ilgām un problēmu pilnām attiecībām. Arī tad man šķiet pilnīgi nepieņemami tā darīt. Vai tu runātu tāpat, ja kādreiz nonāktu pretējā lomā? "Sorry.. nebij jēgas, pats vainīgs"
Attiecībās ir iesaistīti divi cilvēki. Tāpat arī būtu jābūt, attiecības beidzot.

Bet tad kādi ir tavi komentāri manā gadījumā, kad bija jūtas, bet attiecības vēl nebija sākušās, kur nu vēl es kaut ko jau būtu paspējusi izdarīt un sāpināt viņu?
09.03.2013 22:47 |
 
Reitings 48
Reģ: 01.02.2013
Piedzīvoju pilnīgi tādu pašu problēmu kā tev, tikai samazinot kopābūšanas laiku uz pusi un arī nedzīvojāmies kopā. Tā laikam ir vienīgā atšķirība mūsu stāstos. :D
Pieļāvu to veselas trīs reizes. Nezinu, kur man prāts bija, bet tas bija tiešām cilvēks, kuru vienīgo spēju, kā jau minēji, tiešām iemīlēties un laist sev tuvu klāt. Visas reizes, kad puisis izgaisa ārkārtīgi pārdzīvoju. Nākošajās reizēs, kā muļķe arī nejautāju, kādēļ visas tā reizes bija pazudis, jo esam, taču atkal šeit un tagad un viss, taču ir ļoti labi! Tomēr, kad pienāca gandrīz vai ceturtā reize pati visu sačakarēju, kā teikt pavilku uz zoba, lai redz, ko tajā brīdī zaudē. Domāja, ka atkal būšu tā muļķīte, kas, kaut ko atsāks ar viņu, tomēr aizgāju tikai satikties, lai visu sakārtotu tā, lai viņš saprastu, ka nekā nebūs. Tagad neesam vairs tikušies, bet zinu, ka viņam ir uzradusies meitene. Cerams, ka pret to izturēsies bez šādiem izgājieniem.
09.03.2013 22:50 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Negljeevs viirietis informee sievieti par to, ka attieciibas ir beigushaas, nevis pazuud un liek sievieti uztraukties par to, ka varbuut vinjsh gulj beigts morgaa.
09.03.2013 22:51 |
 
10 gadi
Reitings 7583
Reģ: 29.09.2009
Tas otrs tomēr ir pelnījis, lai tiek paziņot šis fakts. Cieņa. Lai cik smagi, grūti utt., bet ir tas jādara, jo savādāk tā izskatās kā bēgšana no atbildības.
09.03.2013 22:54 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Un tik un tā es nesaprotu... Kāpēc TĀ ir jādara? (Piedzīvota situācija)

Ja grib paspēlēties ,var seklāk. Kāpēc jāierokās tik dziļi un tad jāaiziet? Un vēljoprojām es nesaprotu vai manā gadījumā (arī tavā ) tad kad bija blakus un silti smaidīja ,no sirds mīļoja -vai tiešām tas viss ir notēlots??

Kur loģika un kur beigās taisnība- tajā ,ka viss bija meli, vai ka meli ir brīdī ,kad viss beidzies ,sakot ,ka nekā nebija?
09.03.2013 23:00 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.01.2013
Kaspar, bet tu runā par ilgām un problēmu pilnām attiecībām. Arī tad man šķiet pilnīgi nepieņemami tā darīt. Vai tu runātu tāpat, ja kādreiz nonāktu pretējā lomā? "Sorry.. nebij jēgas, pats vainīgs"
Attiecībās ir iesaistīti divi cilvēki. Tāpat arī būtu jābūt, attiecības beidzot.

Bet tad kādi ir tavi komentāri manā gadījumā, kad bija jūtas, bet attiecības vēl nebija sākušās, kur nu vēl es kaut ko jau būtu paspējusi izdarīt un sāpināt viņu?
________________________________________
Jā, atzīstu, atšķīrība ir. Manai pirmajai laulenei bija vairāk nekā divi gadi laika. Tavs gadījums ir citādāks, bet varbūt tas vīrietis vienkārši neuzskata, ka divi mēneši ir pietiekoši ilgs laiks, lai to, kas jūsu starpā ir sācies, uzskatītu par kaut ko nozīmīgu un vērā ņemamu. Saprotu, ka ar tevi ir citādi, bet viņš varbūt nesaprot to.
09.03.2013 23:00 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.01.2013
Ja grib paspēlēties ,var seklāk. Kāpēc jāierokās tik dziļi un tad jāaiziet? Un vēljoprojām es nesaprotu vai manā gadījumā (arī tavā ) tad kad bija blakus un silti smaidīja ,no sirds mīļoja -vai tiešām tas viss ir notēlots??

Kur loģika un kur beigās taisnība- tajā ,ka viss bija meli, vai ka meli ir brīdī ,kad viss beidzies ,sakot ,ka nekā nebija?
_________________________________________________
Mēs, vīrieši, esam spiesti pielāgoties jūsu, sieviešu, vēlmēm un vajadzībām. Un to darām. Patīkami "meli" - glaimi un komplimenti ir tas, kas jums pašām patīk un pret ko jūs reti kad iebilstat. Kāpēc tad pārmetat, ka mēs jums izpatikdami, piemelojam?
09.03.2013 23:05 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.01.2013
kristaNegljeevs viirietis informee sievieti par to, ka attieciibas ir beigushaas, nevis pazuud un liek sievieti uztraukties par to, ka varbuut vinjsh gulj beigts morgaa.
___________________________________
Šis forums ir interesanta lasāmviela. Pieņemu, ka kļūst skaidrāka jūsu, sieviešu, lielākās daļas domāšanas veids un īstā daba. Un nedaudz neomulīgi ir apzināties un lasīt, ar kādu vieglumu jūs (arī - Tu, cik atceros no citām sadaļām) dodat viena otrai padomus pamest vīrieti, kad un ja viņam ir problēmas. Zinot to, visas manas sievietes ir bijušas informētas, ka mana nonākšana morgā, slimnīcā vai cietumā, ir tikai mana un vēlreiz - mana problēma un manas rīcības sekas, par kuru pats atbildēšu. un, ja ir iespējams tik aukstasinīgi pamest vīrieti vienu pašu viņā problēmās, tad kāpēc gan tikpat mierīgi nevarētu pamest viņu morgā vai slimīcā? Jūsu uztraukumiem šeit nav vietas (uztraukšanās un gaidīšana ir divas neproduktīvākās nodarbes no visām). Es esmu es, un savā rīcībā vienmēr paturu prātā šo jūsu vieglumu, tāpēc, ja man kā vīrietim ir savi pienākumi, teiksim, pret nākamo paaudzi jautājumā, vai viņi dzīvos labākā pasaulē nekā es, kā rezultātā es varu līdzdarboties kādās masu nekārtībās vai izdarīt vēl ko "noziedzīgāku", tad es to darīšu, nedomājot par jūsu uztraukumiem.
09.03.2013 23:19 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Kaspar, ar sievietēm ir daudz sarežģītāk. Mums emocijām ir jānāk komplektā ar patiesumu. Ne jau pliki notēlotas jūtas mums ir svarīgas, bet gan pārliecība par abpusējām jūtām. Mēs neesam tik seklas, lai mums vajadzētu vien ievilkt ķeksīti sarajstā pie romantiskiem vārdiem un īpašiem brīžiem. Mums viss ir daudz dziļāk. Ikdienišķs piemērs būtu ziedi: ne jau mums ir svarīgie nogrieztie kāti, bet gan tie simbolizē otra cilvēka rūpes un jūtas. Bet, kad satiekas šīs atšķirīgās pasaules, tad vīrietim un sievietei ir gandrīz neiespējami vienam otru saprast. Jo katrs saskata otra cilvēka rīcību ar savu viedokli. Sieviete vīrietī meklē zemtekstu, dziļāku nozīmi, bet vīrietis sievietē - vienkāršību, to, lai pateikts būtu viss bez dziļākām domām, bet ne vienmēr "man vienalga" nozīmē, ka viņai ir vienalga, tāpat arī ne katra vīrieša rīcībai ir meklējami dziļi iemesli. Grūti.
09.03.2013 23:19 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.01.2013
Kaspar, ar sievietēm ir daudz sarežģītāk. Mums emocijām ir jānāk komplektā ar patiesumu. Ne jau pliki notēlotas jūtas mums ir svarīgas, bet gan pārliecība par abpusējām jūtām. Mēs neesam tik seklas, lai mums vajadzētu vien ievilkt ķeksīti sarajstā pie romantiskiem vārdiem un īpašiem brīžiem. Mums viss ir daudz dziļāk. Ikdienišķs piemērs būtu ziedi: ne jau mums ir svarīgie nogrieztie kāti, bet gan tie simbolizē otra cilvēka rūpes un jūtas. Bet, kad satiekas šīs atšķirīgās pasaules, tad vīrietim un sievietei ir gandrīz neiespējami vienam otru saprast. Jo katrs saskata otra cilvēka rīcību ar savu viedokli. Sieviete vīrietī meklē zemtekstu, dziļāku nozīmi, bet vīrietis sievietē - vienkāršību, to, lai pateikts būtu viss bez dziļākām domām, bet ne vienmēr "man vienalga" nozīmē, ka viņai ir vienalga, tāpat arī ne katra vīrieša rīcībai ir meklējami dziļi iemesli. Grūti
_________________________________________________
Protams, ka grūti! Daudziem vīriešiem varbūt ir nesaprotama ziedu dāvināšanas jēga, bet tas jau nenozīmē, ka viņi to nedara, vienkārši ir jau iepriekš zināms, ka meitenei uzlabosies garastāvoklis, pašam būs patīkamāk.
09.03.2013 23:25 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Jā.. Palasot Kaspara atbildes, piemēram, šo:
Mēs, vīrieši, esam spiesti pielāgoties jūsu, sieviešu, vēlmēm un vajadzībām. Un to darām. Patīkami "meli" - glaimi un komplimenti ir tas, kas jums pašām patīk un pret ko jūs reti kad iebilstat. Kāpēc tad pārmetat, ka mēs jums izpatikdami, piemelojam?

saprotu, kāpēc man pirms kāda laika zuda skaistās cerības attiecībā uz vīriešiem un attiecībām. Tas noteikti nav uzbrauciens, tikai kārtējā pārliecināšanās, ka zem patīkamiem meliem nestāv nekas vairāk.
09.03.2013 23:31 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.01.2013
Protams, ka grūti! Daudziem vīriešiem varbūt ir nesaprotama ziedu dāvināšanas jēga, bet tas jau nenozīmē, ka viņi to nedara, vienkārši ir jau iepriekš zināms, ka meitenei uzlabosies garastāvoklis, pašam būs patīkamāk.
________________________________________
Un atkal vīrieša rīcības pamatā ir neliela izlikšanās - man tieši pats ziedu dāvināšanas process naizsaka neko, nozīme ir tikai tam, kādu atmosfēru tas rada un kas sekos tālāk. Šeit nu ir uzskatāms piemērs vienam manam novērojumam, kuru var īsumā formulēt tā: "Viena no būtiskākajām atšķirībām starp sievieti un vīrieti ir tas, ka daudzās (ja - ne visās) lietās sievietei galvenais ir PROCESS, bet vīrietim - TĀ REZULTĀTS." Par seksu varu to apgalvot puslīdz pārliecinoši. Arī par tādu parādību, ka jums taču svarīgāk ir nevis KO jums saka, bet gan - KĀ to izdara, vai nē?
09.03.2013 23:34 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
Nelasīju visu, bet attiecību izbeigšanā labais tonis ir pateikt to skaidri un gaiši, nevis atstāt otru neziņā (domās, varbūt aizņemts darbos, nav mājās, grib ieturēt distanci, dara vēl nez ko).
Es katrā zinā labāk gribētu, lai man pasaka acīs 'es tevi vairs negribu redzēt' nevis nemanāmi tin makšķeri un atstāj uz ? zīmes.
09.03.2013 23:37 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.01.2013
saprotu, kāpēc man pirms kāda laika zuda skaistās cerības attiecībā uz vīriešiem un attiecībām. Tas noteikti nav uzbrauciens, tikai kārtējā pārliecināšanās, ka zem patīkamiem meliem nestāv nekas vairāk.
___________________________________
Un tikai nevajag apgalvot, ka lielākajai daļai no jums tas nepatīk! Palasies pati, ko esat šeit sarakstījušas! Tu ko, tiešām domā, ka, ja Tavs vīrietis saka un piekrīt, ka Tu viņam esi vienīgā vajadzīga, viņš tev saka taisnību. Vairākumam vīriešu ir interesanti ar vairākām. Man nav žēl, es varu savai sievietei pateikt ko patīkamu, bet nav jau tas tik nopietni jāuztver. Un apvainoties arī nevajag. Jūs arī bieži mūs mānāt.
09.03.2013 23:43 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Tu ko, tiešām domā, ka, ja Tavs vīrietis saka un piekrīt, ka Tu viņam esi vienīgā vajadzīga, viņš tev saka taisnību.

Tur tā lieta, ka nedomāju. :) Un tas, manuprāt, ir varen sūdīgi, ka jaunām meitenēm jau jaunībā visa dzīves uztvere sačakarējas tādu vīriešu dēļ kā tu.
09.03.2013 23:46 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Es katrā zinā labāk gribētu, lai man pasaka acīs 'es tevi vairs negribu redzēt' nevis nemanāmi tin makšķeri un atstāj uz ? zīmes.

Tā ir vīriešu taktika- atstāt pamesto kā rezerves variantu, ja neko labāku neizdodas atrast. Tāpēc daļa arī pēc laika meklē kontaktu un sievietes ņem pretī, jo skaidra "nē" vietā atstāj daudz "?". Vīrietis uzvedas kā grib un aizejot prom, sievietē rada pārliecību, ka pie viņa aiziešanas vainīga ir viņa nevis viņš.
Kur aitas, tur cirpēji.
09.03.2013 23:47 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.01.2013
Tu ko, tiešām domā, ka, ja Tavs vīrietis saka un piekrīt, ka Tu viņam esi vienīgā vajadzīga, viņš tev saka taisnību.

Tur tā lieta, ka nedomāju. Un tas, manuprāt, ir varen sūdīgi, ka jaunām meitenēm jau jaunībā visa dzīves uztvere sačakarējas tādu vīriešu dēļ kā tu.
_________________________________________________
No dabas neaizbēgsi! Lai vai cik grūti ir to pieņemt, vīrietis ir, bija un būs poligāms. Tas ir no dabas, lai vai cik daudziem ar to negribētos samierināties. Saprātīgāk un veselīgāk, protams, ir ar to samierināties, bet ko nu es te runāju! Taisnība nevienai šai jautājumā nepatīk, kad kāda no jums iemācīs savu suni ņaudēt vai blēt, tad varbūt sākšu ticēt tam ,ka vīrieti šajā ziņā var izmainīt. Kašķus nevienam negribas un nevajag. Ja jums patīk dzirdēt, ka es neesmu tāds kā citi, t.i., - neesmu normāls vīrietis (poligāms), tad taču varu Tev pateikt, ka Tu esi man vienīgā un citu nevienu man nevajag. Tie nav ļauni meli. Tas ir apmēram tāpat kā tad, ja jūs mīļoto vīriešu labsajūtas vārdā izliekaties par medmāsām, valkājat parūkas, utml.
10.03.2013 00:00 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.01.2013
... ar savu atklātību jūsu pašu labā atkal stūrēju sieviešu nīdēja, deģenerāta un citu šī foruma "goda nosaukumu" virzienā! Laikam labāk bija savas domas atklāti neizpaust!
10.03.2013 00:03 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Kaspar, tad ko tu iesaki? Palikt kopaa ar dzeeraaju un siteeju? Manu labu draudzeni shitaa viirs nosita, jo vinja negribeeja pamest vinju nelaimee. Viirieshi daudz vieglaak pamet sievietes pie vismazaakajaam probleemaam, nemaz nerunaajot par taadaam lietaam kaa ja sieviete dzertu vai naktiis nenaaktu maajaas, kraaptu. Turklaat peec tevis saciitaa izklausaas, ka tu buutu viens no tiem viirieshiem, kaadiem vienmeer esmu gaajusi ar lielu liikumu. Kaa var buut tikai un vieniigi tava dariishana, ja tu nokljuusti slimniicaa nopietnu attieciibu vai lauliibas laikaa? Paldies dievam, reti kursh iesaistiitos masu nekaartiibaas, nedomaajot par sekaam, kaadas taas vareetu buut gjimenei. Varu dereet, ka tu esi vieniigais beerns gimenee. Un luudzu netaisi no seviim cieteeju, ka vot nabadzinjam ir jaapielaagojaas sievieshu veelmeem. Pielaagojaas abi viens otram, ne tikai viirietis sievietei.
P.s. Sievieteem arii gribeetos dazkaart kaadu citu viirieti, sievietes arii nemaz nav tik poligaamas, tachu kaut kaa maakam satureet kaajas kopaa un arii ir viirieshi, kuri to maak izdariit.
10.03.2013 00:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits