squat challenge

 
Reitings 119
Reģ: 22.10.2012
šovakar sāku un tā katru vakaru pēc Shaun-t. kāda ar mani? :)
07.03.2013 20:30 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
_paris - piemēram, es ar sevi lepojos,ka ar sevi varu sarunāt kaut vai tik daudz, lai taisītu regulāri šos pietupienus. Es lepojos. Ienāk te lielās sportistes, un bez mazvai katra otro dienu skandina,ka īsti nav par ko lepoties, jo tie pietupieni nav nekas :D
nu te taču ir skaidrs kā diena,ka tos pietupienus lielākoties taisa meitenes,kas neiet 3x nedēļā uz sporta zālēm, citas paskrien klāt, pataisa kādus citus vingrinājumus...nu, protams, ka te vajag motivāciju, protams,ka visi kaut ko darot gaida rezultātus...un nav jēgas ienākt un pateikt,ka tie pietupieni ir sūds un nekas no tiem nenotiek...nu tiešām, kurai šie vārdi kau tko labu dod?
22.03.2013 16:53 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
visas gribēja, kā labāk, a sanāca kā parasti !
22.03.2013 16:55 |
 
Reitings 700
Reģ: 03.03.2013
weee, man, man :D es, piemēram, rezultātus sāku redzēt aptuveni mēnesi pēc tam, kad sāku Sexy Leg Workout, tagad vēl ņemu klāt šo un rezultāts tiešām ir! Ne jau tikai es viena to pamanu...
Bet cilvēki ir dažādi un ticu, ka kādai rezultāts jau ir jūtams pēc 15 dienām. Manai māsai, piemēram, agrāk pietika divas dienas pataisīt kādas 100 vēderpresītes un jau redzējās kubiņi... ja viņa gribētu, varētu sevi tāāāā uzkačāt :D
22.03.2013 16:55 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
informācijas sniegšana irinformācijas sniegšana. domāju,ka lielākā daļa piefiksēja to,ka pliki pietupieni ir kā spļāviens jūrā, jau pirmajā reizē, bet tad,kad kāds "iesmīn" par to,kad kāda sāk pamanīt rezultātus (kas, starpcitu, liek cīnīties vēl vairāk un nenolaist rokas)..nu zintiet. tāda kā maza ņirgāšanās sanāk...tjipa no sērijas - taisi, taisi...tāpat tev nekā tu nebūs.
22.03.2013 16:59 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
čāča - tev NEVIENA nav teikusi ko ar tādiem vārdiem, tava interpretācija, nekas vairāk. Nav pat vērts, ko teikt. Tev šķiet, ka tevi noniecina, lai gan visticamāk grib kā labāk, lai nav atkal tā vilšanās, ak Dievs, kā tā var būt, ka nebija jēgas u.c. Es jau sapratu, ka šeit ir tāds mazuļu līmenis emocionālā ziņā, jo kā pasaki vienu vārdu šur vai tur - tā vsjo, ļaunā, ļaunā tu, maitā man visu prieku.
22.03.2013 17:02 |
 
Reitings 1202
Reģ: 22.01.2013
lielāka daļa saprata,ka TIKAI pietupieni neko nedos.


Palasot komentārus - apšaubu. :D
22.03.2013 17:03 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
čāča, kas par sviestu, tik jūtīga esi.. Piedod, bet nu daudz kur womankind ir taisnība un runa bija par to, ka rezultāti pēc dažām dienām, tā ir zinātniskā fantastika. Kāpēc tu uzreiz tā apvainojies?
22.03.2013 17:04 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Vispār, es uzskatu, ka daudzas arī tev ir palīdzējušas, tā pati womankind, bet tu redzi tikai no konteksta izrautu teikumu, skumji.
22.03.2013 17:05 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
tāda kā maza ņirgāšanās sanāk...tjipa no sērijas - taisi, taisi...tāpat tev nekā tu nebūs.

čāča - nē, tu esi pārpratusi mani. Tas nav no sērijas paņirgāties, tas ir no sērijas pievērst uzmanību izpratnes radīšanai. Pēc loģikas nevar būt rezultāts no 2 minūšu ilgas pietupšanās. Ir jāapzinās, ka ir jāstrādā, un tad būs rezultāts.
Ok, tu vari lepoties ar katru pieveikto dienu, bet tas ir tālu no tā lai sauktu par sasniegumu. Sasniegumi būs, ja turpināsi un darīsi - un darīsi pareizi, regulāri un ilgstoši.
22.03.2013 17:06 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
_paris - :D jā. tā ir mana interpretācija ar womankind teikto. Tā to varēja saprast, jo "es par to iesmīnu"..nu jā...kā gan to var saprast kā kaut ko labu? :D
Nu sorry, man,piemēram, ir prieks,ja kāda uzraksta,ka redz rezultātus un tā. es par viņām priecājos, jo zinu cik daudz nozīmē,ja kaut kas sāk notikties. kaut vai tikai iedomās.:D tad gribās sasparoties..un par to,ka draugs pasaka komplimentu,ka dupsis ir tvirtāks kļuvis - es varētu vēl mēnesi pietupienus taisīt. Te vairākas ņem klāt skriešanu un citus vingrojumus no jūtūbes...nu nav tā,ka visas cer tikai uz pietupieniem.
22.03.2013 17:08 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
bet mēs taču katra esam savādāka un tad jau beigās redzēs, kas no tā visa sanāks :)
čāča tu, manuprāt, tiešām aizsvilies, nu nedomāju, ka meitenes ar to gribēja mūs te nolīdzināt līdz ar zemi... ;)
22.03.2013 17:12 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Es neapvainojos. es jau nesaku,ka es šeit neesmu guvusi nevienu labu padomu un ka jūs tikai stulbi muldat :D es cenšos uzsūkt katru ieteikumu no jums, jo šī tievēšanas tēma man ir tuva un galu galā - es gribu nkā normāls cilvēks aiziet uz pludmali, jo pelčuks ir jauns nopirkts :D
bet vienkārši - es šeit ienāku, atskaitos ar saviem 15 pietupieniem, ar ko es lepojos, jo nu nav viegli amatieriem tos izpildīt, bet es svīstu, ņemos, daros, cīnos, tupjos, elšu un pūš, bet te ienākot ieraugu,ka kāds smīn par to,ka es redzu rezultātus (un es tiešām redzu :D )..nu commoon...laikam jau nav patīkami.
22.03.2013 17:12 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
womankind - ņemot vērā manu fizisko stāvokli...135 pietupieni ir sasniegums, jo nebiju vingrojusi šitik apņēmīgi no vidusskolas laikiem , kad tas pbija piespiedu kārtā...nē, nu starlaikos gan mēģināju tupries un presi kačāt, gan to 30 day šred...bet viss ir atzīts par derīgu ne ilgāk par nedēļu. tagad jau es cīnos 14dienas...2 nedēļas un nedomāju atmest ar roku...pie velna, manai slinkajai miesai tas ir sasniegums :D
22.03.2013 17:15 |
 
Reitings 519
Reģ: 22.07.2010
Nu par ko jāstrīdās?

Piekrītu meitenēm,ka ja grib nomest svaru,un iegūt superīgo augumu ir jāstrādā ilgi un daudz. Jāēd pareizi,jāsporto gan kardio gan spēka treniņi utt.Pēc nedēļas fiziski nevar nomest ,es nezinu, 5 kg no kopējām aprisēm un stingru augumu ,pildot 10 min vingrojumus.Tas nav iespējams,arī ne 2,3 nedēļās.Pat ne pa mēnesi. Un ne jau tāpēc,ka kāda to izdomāja,tā tas vienkārši ir,ja zi kā un cik patērējas sportojot utt.

Bet ja meitene ir tieva un superīga,bet dupsis nedaudz nav superformā,tad jā,no pietupieniem vien varbūt arī ātri uzlabojumi.

Es personīgi pildu Jillianu + sev zināmos efektīvos vingrojumus atsevišķām vietām ,ēdu daudzmaz pareizi( cik nu esmu ievākusi info kā tas jādara,un tāpat sanāk pa retu panašķoties) no 4.marta. Un vienīgais redzamais ir nedaudz iezīmējušās vēderpreses liņijas,bet es domāju,tas tik ātri tikai tapēc,ka pirms šīs ziemas tāpat visu silto sezonu vairākus gadus esmu skrējusi un vingrojusi,un tas vēders vienmēr bijis formā.

Bet es par to nepārdzīvoju un nekāda motivācija nezūd,lai ko man kāds teiktu vai neteiktu. Es zinu,ka tam visam vajag laiku,un gaidu vēl siltāku laiku,lai atsāktu skriešanu,kas dos papildus daudz vairāk.

Un neaizmirstam- pēc mēneša efektu vari redzēt tu pati jau,pēc 2 redzēs tuvākie,pēc 3- visi pārējie.
Tāpēc nav jāatmet ar roku,ja pēc 2 nedēļām jau nav pludmales augums ;)



Saprotu meiteņu rūpes,jo tāpat kā daudzas domā,ka dzerot brīnumtabletītes ,iegūs modeļu augumu,citām atkal liekas,ka veicot kādu vienu vingrojumu dienā būs formā.

Lai kā arī negribētos,ka tā ir,bet tas viss ir liels darbs. Un tieši tāpēc ir trenēti cilvēki un ir pufīgi cilvēki,jo ne visiem tas ir pa spēkam .


Tāpēc cenšamies,daram un neapstājamies,lai ko teiktu citi.

Vistrakāk ir ja apkārtējie saka- ko tu ņemies,tu taču esi normāla. Vai smejās,ja pasaki,ka sāc domāt pie tā ko ēst utt. Lūk tas ir stulbi! :)
22.03.2013 17:19 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
čāča, no offence, bet Tavi teksti un aizvainojums liek iztēloties Tevi kā 150cm garu un 90kg meiteni :D Malacis, protams, ka kusties, dari un centies VISPĀR, bet nu uzstādi taču pati sev augstākus mērķus un novērtē sevi mazliet vairāk, tad nebūs jāapvainojas :)
22.03.2013 17:19 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Parfait - ar kaut ko taču ir jāsāk. :D sakšu ar pietupienim, iepējas, sagribēsies ko vairāk darīt....netaisos sev nosolīties kapāt Džilianu, skriet n-tos km utt, ja es zinu,ka es tam esmu par slinku,ne? ja..un es esmu slinka kā desa.
un jāatzīmē,ka es neesmu aizsvilusies, vien saku, ka nav patīkami. Un neman vienai šodien te iecirtās acīs šs teikums.
godīgi sakot, visu ko esmu sākusi darīt - vienmēr man kāds atrrodas,kas pasaka - tu jau tāpat nevarēsi. (ar atslodzes dienām tieši šādi bija..kad draugs iesmīnēja,kad apņēmos). nu b*e, nav patīkami. nav :D
22.03.2013 17:26 |
 
Reitings 519
Reģ: 22.07.2010
Čāča,bet pierādi,ka tu vari,tad būs dubultprieks-par rezultātiem un par iespītēšanos citiem.

Negaidi un neņem galvā,ko saka citi. It īpaši tie,kas neko nedara,jo tiem vajag kādu sev līdzīgo,kas arī slinko un nav formā,lai nav vienīgie resnie :D

Iedomājies 3 meitenes,viena sportiska,tieva. Otra apaļīga un slinka un trešā arī apaļīga ,bet izdomā,ka tievēs... trešā noteikti smīkņās un centīsies atrunāt no tā visa,lai nepaliktu vienīgā resnā :D Tā tas ir.

Tu dari sev,un neklausies,ka draugs atrunā,ka nevarēsi. Tu taču to vari,ja ļoti gribi ne? :)
22.03.2013 17:30 |
 
Reitings 519
Reģ: 22.07.2010
Mans draugs man saka,ka es tāpat esmu ideāla :D Bet nu nejau viņam jāvelk vasarā būs peldkostīms:D
22.03.2013 17:33 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
nezinu vai varu :D tad jau redzēs,kā ies ar šitiem pietupieniem. pagaidām esmu pie 14. dienas.
Draugs man pats ir ar izcili sportisku formu, 6aka & stuff...varētu padomāt, ka viņš tieši mani sasparotu un es vairāk censtos, jo vai tad sportisks čalis gribēs sev blakām čiksi man tādu pēcpusi? bet izrādās,ka grib gan :D atlodzes dienā viņš man uz darbu atveda saldos groziņus :D
kaut kāds mērķis viņa darbībā ir..es kā vāja persona to vēl nespēju atkost :D

gan jau,ka varu visu,ja gribu.
22.03.2013 17:36 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Kāds šodien ir sabozies?! :D



Es izlasīju labu tekstu tajā shape - pludmalē neviens neprasīs cik tu sver - so true :)
22.03.2013 17:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits