Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Varbūt lieka greizsirdība?

 
Reitings 293
Reģ: 19.02.2013
Sveiki!
Rakstu te pirmo reizi, ceru uz kādu noderīgu viedokli.

Ar puisi esmu kopā vairāk kā gadu.
Viņš ir jauks, mums daudz kas saskan gan raksturā, gan viedoklī.
Man patīk viņa ģērbšanās stils, tas, ka kopj sevi, patīk viņa ķermeņa uzbūve, protams, viņš apmeklē zāli.
Bet, ir ļoti grūti izturēt vienu viņa mīnusu (varbūt diezgan muļķīgi), varbūt tie ir pat vairāki mīnusi...
Viņš mēdz sarakstīties ar meitenēm, viņš mēdz draugos spiest to muļķīgo - man patīk - pie meiteņu bildēm. Tās ir viņa kursa biedrenes, pirmā meitene, un draudzenes no viņa dzīves vietas. šodien neizturēju un uzrakstiju - tai meitenei gan ir jauka bilde! - uz ko viņš atbildēja - beidz man uz smadzeni pilināt, es neesmu neko izdarījis...- un tas man viņā nepatīk! Vienmēr vainīga palieku es! Tai vietā lai pateiktu - mīļā, beidz, viss ir labi, man neviena tā neinteresē kā tu ! (to mēs visas no mīļotajiem droši vien gaidām!) viņš sāk man pārmest, ka esmu greizsirdīga. (Patiesībā to noliegt nespēju) Ko man darīt? Tā nav pirmā tāda situācija...Jo vienmēr kad ieraugu kādu bildi kas viņam patikusi, man tomēr iegrauž sirsniņā...Nesen no ārvalstīm atbrauca viena ļoti simpātiska meitene. un turklāt viņa māsas laba draudzene, kas, nenoliegšu, ir ļoti simpātiska. Mūsu attiecībās izveidojās daudz strīdi dēļ viņas, bet kad viņa vēl nebija lv, viss bija labi! Varbūt man tā teikt nevajadzēja - es viņam pateicu - mby tu ar mani tikai kavē laiku lai pēc tam varētu skriet pie viņas gultā? -

Kur ir vaina? Manī vai viņā??? Un ja tā ir manī, ko man darīt?? Jo dažreiz es sev mēģinu iestāstit - nomierinies, beidz...tās ir tikai bildes. (bet varbūt aiz bildēm slēpjas sarakstes?) lai cik ļoti es vēlos pilnībā uzticēties viņam - es nespēju, mana greizsirdība dara mani traku! :/// Bet varbūt vaina ir puisī? Ko man darīt lai to labotu, jo puisi zaudēt nevēlos, jūtu, ka šim puisism jābūt ar mani ilgi, jo atšķirībā no citām attiecībām - es nevēlos tikt no viņa vaļā un viņa sabiedrībā es jūtos ļoti brīva!
06.03.2013 00:41 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Vinsh tikai pie meitenju bildeem liek patiik? Un kaadaa zinjaa taa no aarzemeem atbraukusii meitene izraisa striidus starp jums?
06.03.2013 00:47 |
 
Reitings 173
Reģ: 29.01.2009
Uzskatu, ka pieaugušam vīrietim, kuram ir attiecības, nav jāspiež 'patīk' pie citu meiteņu fotogrāfijām. Kam tas ir vajadzīgs? Katra sieviete apzinās, ka ir arī citas simpātiskas meitenes, taču 'like' un siekalaini komentāri manā skatījumā ir vistīrākā necieņa pret draudzeni.
06.03.2013 00:48 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
visa tā aizraušanās ar soc portāliem pieaugušiem cilvēkiem man šķiet lieka.
06.03.2013 00:49 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Varbūt viņš spiež to ''man patīk'' tikai tapēc, ka forša bilde? Vai tur pa visu ekrānu pupi izkārti un nekāda tā bilde patiesībā nav? Var jau būt, ka viņš vienkārši negrib rakstīt komentāros ''kāda skaista celtne tev fona'', ''vai tik tie nav Itālijas dienvidi, kur esi bijusi'', ''izskatās, ka tev ir bijis lielisks ceļojums'', ''man patīk bildes kompozīcija'' utt. Tā vietā uzspiež uz ''man patīk'' un visi ir laimīgi, bet tev gribas meklēt zemtekstus?
Sarakstes ir neitrālas, draudzīgas? Tad tas it kā ir ok. Ja tur iet mīļvārdiņi un ucināšanās vai pilnīgi pretēji - jūsu attiecību pārspriešana vai intīmās dzīves detaļu izklāsts - tad tas nav normāli.

Domāju,ka pārspīlē, vismaz pēc tevis sniegtās informācijas.
06.03.2013 00:50 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
Vinsh tikai pie meitenju bildeem liek patiik?


Neuzskato to, par tikai.. Man arī nepatiktu, ja manējais tā dara. Viņš, ja laiku spiež, tad tikai pie savu čomu bildēm, kas ir vai nu smieklīgas, vai saturīgas nevis pie jaukām meiteņu bildēm.

Tāpat, kā es nespaidu pie kkādu džeku bildēm, ka man patīk.

Domāju, ka vaina nav tevī, jo arī labi nejustos, ja viņš tur pie visādām dūdiņām spiestu laikus + citi tomēr zin, ka esam attiecības, bet nē ..viņam tur citu bildes patīk.
06.03.2013 00:52 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
tb, ja manējais tā darītu
06.03.2013 00:53 |
 
Reitings 173
Reģ: 29.01.2009
Starp citu, zinu vīrieti, kurš saka, ka būs lietas, kurām vīrieši spiedīs 'patīk' un uz kurām skatīsies- mašīnas, moči, mūzikas instrumenti, smieklīgas bildes un skaistas sievietes. Ja neapvainojoties par to, ka spiež 'patīk' mašīnai, tad neesot ko apvainoties, ka spiež 'patīk' citai sievietei.
06.03.2013 00:55 |
 
Reitings 448
Reģ: 25.01.2013
Nezinu, godīgi sakot nekad pati par to pat nebūtu iedomājusies, ka tur ir kaut kas tāds īpašs :D ja sarakstes, tad, jā, varbūt uztraukots, bet pati esmu 100 reizes spiedusi ''like'' pie klasesbiedru un kursabiedru bildēm - piemēram, klasesbiedrs aizbraucis uz Alpiem slēpot - nu forši, man prieks par viņu, nospiežu like. Kursabiedrs nopircis sen gribēto moci - forši, prieks par viņu, nospiežu like. Nekad prātā neienāktu, ka tas ir vispār kaut kas uzmanības cienīgs :D
06.03.2013 00:57 |
 
Reitings 293
Reģ: 19.02.2013
Ella, jā, par to sociālo portālu aizraušanos es tev piekrītu...

Es viņam esmu teikusi, ka man nepatīk, ka viņš laiko tās bildes, jo es taču nespaidu - man patīk - pie smuku puišu bildēm (lai gan dažreiz to izdaru, cerībā, ka viņš to pamanīs). Protams, viņš mani nenomierina, bet brauc virsū - nesāc atkal...es nekā tāda nedaru. Tu domā, ka es tevi krāpju? -

Bet jā, varbūt patiešām ir vaina manī, jā esmu greizsirdīga, man valda uzskats - ja mans , tad mans, ja vēl kādas - tad man nevajag!
Bet kā no tās greizsirdības ārstēties? ko lai dara? izdzēsties no dr.lv un citiem soc. tīkliem lai neredzētu viņa aktivitātes, būtu jau daudz pārspīlēti...
06.03.2013 00:57 |
 
Reitings 293
Reģ: 19.02.2013
Vienīgā - man patiesi patika tavs pēdējais komentārs! Ja tas ir no vīrieša viedokļa, tad mēģināšu to paturēt prātā un kārtējā greizsirdības lēkmē to atcerēties... :/
06.03.2013 00:59 |
 
Reitings 419
Reģ: 08.01.2013
Ja turpināsi šādi, Tu ne tikai attiecībās jutīsies brīva, Tu vienkārši būsi brīva. Piedod, ka tā saku, bet tā ir. Cilvēkiem nepatīk pārlieku liela greizsirdība, jo tas norāda uz to, ka otrs cilvēks mums pilnībā neuzticās. Varu vien pateikt to, ka es savas bijušās attiecības galvenokārt izbeidzu tieši greizsirdības dēļ, jo tas ir neizturami, ja otrs cilvēks tur visu laiku aizdomās, ka es tur bez maz vai guļu ar katru puisi ar, kuru sarakstos(pat, ja tas bija klasesbiedrs ar kuru es sarakstījos par mājasdarbiem). Un varu vēl pateikt- nevērtē sevi tik zemu,ka sāc domāt, ka kāda Tev puisi var nocelt un ir labāka par Tevi, jo ja Tu tā domāsi un turpināsi būt greizsirdīga par tādiem sīkumiem, tad ātri vien puisis izdomās, ka labāk būtu iet pie citas, kura viņam uzticēsies vairāk. Varbūt dažreiz ir tā neforši skatīties uz tiem- man patīk, ko puisis ir spiedis meitenēm, bet tas nav nekas! Ja nav nekādu citu aizdomu par krāpšanu vai ko tamlīdzīgu, tad atslābsti un lieki necepies, citādi Tu pati ātri sačakarēsi šitādā garā attiecības.
06.03.2013 01:01 |
 
Reitings 103
Reģ: 20.01.2013
greizsirdiiba ir laba lieta ,jaaa.! Domaaju, ka shajaa gadiijumaa taa arii ir pamatota. Es nevaru iedomaties, kaa es spiestu uz citu chalju bildeem "patiik", a turpat chalis blakaam seezj :D ,es turpat uz vietas buutu norakta , bez maaciitaaja :D
06.03.2013 01:02 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Vaina ir tevī. Tu neuzticies savam puisim un esi greizsirdīga.
Tu savus trūkumus un uzvedību asociē ar savām iespējamām darbībām.
06.03.2013 01:03 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Nemaz nebiju domājusi, ka par tādu sīkumu kāds iespringst. :D Bet izskatās, ka daudzām tas ir nepieņemami.
06.03.2013 01:04 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nu mees jau arii nezinaam apstaakljus. Var gadiities, ka dzeks randomaa visur liek patiik, tai skaitaa arii sievieshu bildeem. Tad tur autorei ir jaaciinaas ar savu greizsirdiibu. Bet ko tad, ja vinjsh stundaam peeta sievieshu bildes ar dziljiem izgriezumiem, peldkostiimos un flirtee ar sev tiikamaakajiem eksemplaariem?
06.03.2013 01:06 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Vaina ir tevī un kamēr netiksi galā ar sevi tikmēr šāda problēma būs.
06.03.2013 01:09 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
man patīk - pie smuku puišu bildēm (lai gan dažreiz to izdaru, cerībā, ka viņš to pamanīs).



Eee... komentāri lieki... :) Iesaku aizdomāties par saviem kompleksiem!
06.03.2013 01:28 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Iespējams, ka esi vietām pārāk greizsirdīga, tomēr es neizprotu puisi. Itkā sīkums tā ''like'' spiešana, bet, ja viņš redz, ka tas tev kaut kā rada nepatīkamas emocijas, kāpēc vienkārši nepārstāt? Nu nav taču tā spiesta lieta vai kaut kas tik pat nozīmīgs viņa dzīvē.
06.03.2013 01:30 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Vienkārši puisim ir daudz brīvā laika un viņš to " nosit " sēžot draugos.
06.03.2013 01:35 |
 
10 gadi
Reitings 3187
Reģ: 18.12.2012
Izlasot visu diskusiju, mans viedoklis dalās.
No dienas puses - jā, tu pārspīlē (visticamāk). No otras - ja jau tev nepatīk, tad kāpēc viņš tā turpina darīt?

Redz, varbūt nedaudz muļķīgi, bet manās attiecībās esam mainītās lomās. Es esmu tas cilvēks, kas vienmēr visu laiko. Tomēr to es daru tikai tik ilgi, līdz viņam nav iebildumu. Un ne arī vienmēr, tikai tiešām pie tādām bildēm, kas man patīk, un parasti tajās nav pliki vīrieši, bet gan viņi ar savām draudzenēm, bērniem, ceļojumos u.t.t.
Problēma tavā gadījumā drīzāk varētu būt tieši tā viņa neieklausīšanās tavā nepatikā, jo tā jau ir necieņa pret tevi, atklāta tevis kaitināšana. Tā, savukārt, var arī nepazust, ja vien jums tiešām nav sakarīga saruna par iemesliem, meklējot risinājumu - tā, lai abiem labi, ne tikai tu tiec nolikta , un viņš turpina.
06.03.2013 06:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits