Lietas kas jums besī jūsu puišos!!

 
Reitings 582
Reģ: 11.11.2010
Domāju,ka pilnīgi neviens nav ideāls un katram ir kāda īpašība,vai izdarība kas jums besī.
Man, piemēram, ļoti besī, ka manējais iejūsmo par skaistām sievietēm un slavenībām.Es pati esmu tieva un kopta, bet kad viņš sāk jūsmot par VS modelēm, tad jūtos kā sūds.
Nākamā lieta vinš ir apsēts ar savu izskatu un visu laiku stāv pie spoguļa un brīnās vai ir labi ,vai nav.Bieži izmet kaut kādus nesmieklīgus jokus un visādi citādi izdarās.
Nekad neizmaksā,nekad nesagādā pārsteigumus.Vienmēr aizejot uz kafeinīcu kad man atnes porciju, tad uzreiz iesaucas tu jau šito visu neapēdīsi,vai ne? Kaut arī esmu patiešām tieva,bet reizēm pēc garām aktivitātēm ir sajūta, ka varētu notiesāt ne tikai savējo porciju,bet arī viņa.Tad man nekas cits neatliek kā apknābāt 1/4 daļu no porcijas, lai nedomā ,ka esmu rīma.
Tagad jūsu kārta padalieties kas jums besī savējos puišos!?
05.03.2013 22:54 |
 
Reitings 118
Reģ: 16.03.2013
Es arī kādreiz "nogrēkoju" un "nošausminos" skaļi- kas tai par buferiem, nez enkuru uz muguras, atsvaram nevajag? Ir reizes, kad saku, ka skaista meitene, bieži spiežu laikus dr.lv FB.com. Taču, tas ir abpusēji. Arī ss.lv un ebay paķemmēju ar mēra sajūtu. Ir arī lietas, kas sākotnēji diezgan besīja un vēl joprojām reizēm uzplaiksnī- DRAMA QUEEN. Visa pārspīlēšana, 10 vietā teiks miljons, oranžu sauks par sarkanu un uzskatīs to par labu diskusijas avotu turpmākajai pusstundai, viegli aizkaitināsies, raudās par svarīgu tēmu, vārdā- nekas. BET, šo visu rakstot, rakstu ar smaidu, jo abi esam viens otram pieslīpējušies, lielie negludumi ir nogludināti un, ja reizēm sanāk pabesīties, vai "papūsties" vienam uz otru, tas nav uz ilgu un pārsvarā, vienmēr, viens par otru pasmejamies, galu galā.
Domāju, ka viss atkarīgs no tā, cik ļoti cilvēki GRIB viens otram pielāgoties un cik savas prioritātes ir pārākas par otra. Svarīgi arī ir dot nelielu "telpu" otram. Mīsu savu sievieti ar katru gadu aizvien stiprāk.
16.03.2013 15:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!