Jāiet uz kāzām

 
Reitings 68
Reģ: 14.09.2012
Vasaras sākumā paredzēts iet uz kāzām. Jau laicīgi sāku pētī kleitas un ļoti iepatikās šāda veida
http://www.precos.lv/images/catalog/5799/b.cl3403a.jpg
Ir idejas, kur kaut ko tādu meklēt, tikai uz pusi lētāk? :D Kaut kā negribas 100Ls maksāt, bet lētās pludmales kleitas grieķu stilā nepatīk (nekvalitatīva auduma, spīd viss cauri). Ideālākajā gadījumā gribētos kādā veikalā, kur var piemērīt.
03.03.2013 19:27 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009










maxi kleitas taču ir daudz un dažādas.
04.03.2013 01:05 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
lígava ir lígava, un tieshám vinjai jábút nenormáli kompleksainai bútnei, lai vinu ietekmétu vieshnju térpu izvéle :D:D:D

manás kázás draudzenei bija gandríz táda kleita, másícai bija sarkana gara kleita, víra másícai bija melna kokteiljkleitinja, vadítájai sarkans kostíminjsh :D:D:D es nejutos peléka, nejutos it ká vinjas mani aizénotu :D un man pashai nebija kuplá kleita!

un mani ar draudzeni neviens nejauca :D

ja tu náktu uz manám kázám, mierígi varétu vilkt tádu kleitu, arí tádá krásá :)
04.03.2013 03:00 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
ak jel, savās kāzās jūs būsiet tik satrauktas par visu notiekošo, ka nudien nevērtēsiet, kura kādā kleitā ieradusies un kādu uzmanību no jums novērš. esiet taču pašpārliecinātākas!!!

lígava ir lígava, un tieshám vinjai jábút nenormáli kompleksainai bútnei, lai vinu ietekmétu vieshnju térpu izvéle

Pirmkaart, pastaav taada lieta kaa etikjete. Klasiskaas liigavu kleitas ir tabu viesiem. Man nepatiktu, ja uz bildeem raugoties, kaads jautaatu - "A jums bija dubultkaazas, ne? Taa otra liigava arii izskataas super." Un tas nav saistiits ar pashapzinju, bet gan ar to, ka savaa kaazu dienaa ir normaali gribeet, lai izceljaas bildees liigavas kleita, jo par to ir maksaati tuukstoshi un ieguldiits laiks taas atrashanaa, un nevis kaada buutne X.
Otrkaart, un ja taa liigava ir kompleksaina un ne paaraak gliita? Kaapeec buutu speciaali jaanoveersh uzmaniiba no vinjas?
Treskaart, ja liigava izveelaas ljoti vienkaarshu teerpu, cilveeki var sajaukt un apsveikt ne iisto liigavu. (ir gadiijies redzeet taadu skatu lielaas kaazaas ar 500+ viesiem un vienu cacu, kuras kleita bija ljoti liidziiga iistaas liigavas kleitai.)
Ceturtkaart, sievietes, kuras sataisaas uz sveshaam kaazaam kaa liigavas, ir pashas ljoti lielu kompleksu maaktas.
04.03.2013 04:11 |
 
Reitings 68
Reģ: 14.09.2012
Pirmkārt šī kleita veikalā tika pasniegta kā vakarkleita, nevis klasiska kāzu kleita (neesmu stiliste, vadījos pēc internetveikala sadaļām), otrkārt kā krāsa tika minēta gaiši brūna. Grūti pateikt vai tas tonis ir tik gaišs kā bildē. Un treškārt, es jau n-to reizi minēju, ka pārdomāju un šādu kleitu nevilkšu. Līdz šim gadījies būt kāzās, kur kleitas bija krāšņākas, tāpēc neiedomājos, ka šāda "lēks" acīs.

Bet liels paldies meitenēm, kas ielika dažādas bildes. Ja tās nav vienkārši nejauši atrastas, tad būtu jauki, ja Jūs norādītu veikalu, kurā var apskatīt cenas un pasūtīt.
04.03.2013 08:15 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Man ar liekas, ka kleita ir mazliet par šerpu. Tāda veida kleitu varētu vilkt, ja būtu vedējmāte. Bet, ja vienkāršs viesis...

Kaut gan jāskatās arī, kāda stila kāzas. Ja kāzas, piemēram, ir ar dress code black tie vai white tie, tad jā :) Kur kāzas notiks un rakstisko vai ielūgumu jau esi saņēmusi?

Man drīz ar jādodas uz kāzām. Jau pasūtīju sev šo http://www.creativelatvia.com/lv/dress_peppermint
04.03.2013 08:34 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
galvenais tu nedrīksti krāšņumā pārspēt līgavu.
parastu pludmales kleitu jau nu nevelc, bet smuka kokteiļkleitiņa vai tāda nedaudz brīvāka kleita būtu tieši laikā :)
04.03.2013 09:05 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
otrkārt- vasarā ar tik garu kleitu tu nobeigsies. noteikti meklē kko līdz celītim
04.03.2013 09:06 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
nu nu, tas jau tikai LV iespējams,kad vispār apsrieš ko uz kāzām vilkt,domāju nekur citur pasaulē tā nav, vai tiešām tik kompleksainas būtnes LV?
04.03.2013 09:57 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Man laikam vienīgajai šķiet, ka tā kleita ir neglīta un izskatās prasta. Tā, ka man būtu vienalga, ja kāda sagribētu ar tādu nākt uz manām kāzām.
04.03.2013 10:05 |
 
10 gadi
Reitings 827
Reģ: 02.10.2010
man arī smiekli nāk, lasot šo diskusiju.
manās kāzās droši varētu ierasties ar tieši šādu kleitu, jo
1) uz kāzām es neaicinātu cilvēkus, kas mani- īsto līgavu- varētu apsveicot sajaukt ar kādu draudzeni šādā kleitā
2) kāzas es rīkotu, lai apprecētos ar savu vīrieti nevis, lai būtu īpašākā meitene baznīcā un skaistākā kāzu bildē

un manis pēc velciet spilgtas, skaistas kleitas, jo tik un tā es būšu šī notikuma centrā- es stāvēšu pie altāra, es teikšu jā vārdu, visi pasākumi vairāk vai mazāk tiks akcentēti tieši uz jaunlaulātajiem. un tas, ka kāda no viesēm būs uzvilkusi spilgtu, ekstravagantu tērpu un lieliski izskatīsies, mani satrauks vismazāk.

vēl te bija komentārs par ne pārāk glītu un kompleksainu līgavu, kura varētu nejusties ērti savās kāzās --> tādā gadījumā, lai kādas kleitas būs viesu mugurās, līgavai šī problēma saglabāsies, ja vien nebūs saaicināti tikai neglītie draugi un radi.
04.03.2013 10:17 |
 
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Nē, tās pēdējās puķainās kleitas gan neder, tās vairāk lauku ballei vai pludmalei. Uz kāzām tomēr zolīdam jābūt, vislabāk viena toņa tērpam
04.03.2013 15:35 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Uz kāzām nedomāju aicināt nepazīstamus cilvēkus, kuri varētu nezināt kā es (līgava) izskatos, varbūt kāds no viesiem varētu kaut ko ne tā nodomāt par meiteni pārāk krāšņā kleitā, bet tas tā pat nemainīs faktu, ka es esmu līgava un ka tā ir mana un jaunā vīra lielā diena. :)
04.03.2013 15:49 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Vispār problēma ar šādām pārāk greznām kleita ir tāda, ka pēctam otrreiz diezvai vairs uzvilksi. Labāk izvēlēties pēc iespējas lakoniskāku (garumā un šifonā nav problēma, blingos un atlasa oderēs gan), ko vari izmantot arī citām reizēm, vai izmantojot pareizos aksesuārus - uzvilkt arī ikdienā. Man ir vairākas tādas zīmīgas kleitas, kas krāj skapī putekļus, tāpat jau citam lielam pasākumam gribas atkal ko savādāku.
04.03.2013 22:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits