Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vai tiešām viss ir tik ideāli?

 
Reitings 425
Reģ: 10.10.2012
vai jums meitenes tiešām ir tik ideālas attiecības? jūsu draugi dara jums visu pa prātam un nekad neesat bijušas dusmīgas uz viņiem, aizkaitinātas? nekad nav nodarījis kādas sāpes? kāpēc es tā jautāju? jo palasot meiteņu komentārus man šķiet , ka visām ir tik ideālas attiecības, un nedo dievs kāda pajautās kādu padomu, pārējās atradīs 101 iemeslu kāpēc viņs tevi nemīl, neciena un vispār kam tev tāds vajadzīgs? pamet viņu, viņš tevi krāpj. var jau būt, ka lielākajai daļai ir taisnības un es, piemēram, tikai cenšos aizmālēt trūkumus savās attiecībās. man šīs ir pirmās nopietnās attiecības, kas ir jau 4 gadus, bet es vēl līdz šim neesmu viņu ne kārtīgi iepazinusi, ne sapratusi un kā man šķiet arī viņš ne. citreiz lasot jūsu komentārus un diskusijas es domāju, vai tiešām manas attiecības ir tik greizas, vai esmu lupata, vai rīkojos pareizi, vai nebiju par skarbu? tā teikt salīdzinu. un tad man arī radās šis jautājums, jums tiešām viņas ir tik ideālas?
01.03.2013 13:27 |
 
Reitings 96
Reģ: 07.11.2010
Nelasīju visus komentārus.
Manuprāt, katram jau tās ideālās attiecība sasitās ar ko citu... Arī attiecības, kurās ir kaut kādi strīdi par sīkumiem var cits uzskatīt par katastrofu-cits par ideālām attiecībām! :) Katram jau cita mēraukla!
02.03.2013 22:29 |
 
Reitings 870
Reģ: 16.08.2012
kā pa kalniem..-tādas ir manas
02.03.2013 22:21 |
 
Reitings 606
Reģ: 31.01.2013
Šeit visām vecenēm ir ideālas attiecības (ja neskaita, ka vecis klapē un šobrīd (ar šobrīd domāju - pēdējos divus gadus) nav darbs).


Interesanti, kuras te ir vecenes, un muļķīgi apgalvot to ko nezini un pietam runāt VISU vārdā.
varbūt lielai daļai tā arī ir, bet nevajag teikt - visas.
Neesmu ne vecene, ne bezdarbniece, ne ar "ideālām" attiecībām.
Tas, ja tev rūgta pieredze nedod runāt citu vietā :)

Attiecības vairs nebūs tik ideālas, kad viņas uzzinās, ka mīļumi viņas krāpj... Istenībā neiet uz naktsmaiņu, bet pie citas (uz pusi mazāk sverošas) mīlules


Un par šo vispār labāk neko neteikšu. piedod bet stulbs komentārs :D
02.03.2013 17:16 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Attiecības nevar būt ideālas vai neideālas, tās ir tādas kādas tās veidojam - ar kāpumiem un kritumiem. Tas, ka daudzas meitenes savas problēmas nekomentē iekš cosmo.lv ir tikai normāli, jo problēmas ir jārisina, nevis jāizraud internetā vietnē, kur ārkārtīgi reti var tik pie kāda patiešām vērtīga padoma (lielai daļai pat nav ne jausmas ko nozīmē vārds problēma un ko nozīmē vārdu kopsalikums risināt problēmu) Ir jādzīvo realitātē, nevis internetā jāapspriež attiecības vai arī jāizdomā problēmas.
02.03.2013 11:59 |
 
Reitings 659
Reģ: 15.04.2009
Attiecības vairs nebūs tik ideālas, kad viņas uzzinās, ka mīļumi viņas krāpj... Istenībā neiet uz naktsmaiņu, bet pie citas (uz pusi mazāk sverošas) mīlules:)
02.03.2013 11:24 |
 
Reitings 2429
Reģ: 27.10.2011
Šeit visām vecenēm ir ideālas attiecības (ja neskaita, ka vecis klapē un šobrīd (ar šobrīd domāju - pēdējos divus gadus) nav darbs).
02.03.2013 11:22 |
 
10 gadi
Reitings 850
Reģ: 17.12.2010
Salomei un Librai viss vienmēr ideāli, bet forši ka tā. Var jau būt ideāli, vismaz uz kādu laiku noteikti, bet tas taču ir skaisti, man arī ir bijis ideālais periods. Es domāju, ka varbūt ne vienmēr meitenes tikai visu "uzspēlē", bet vienkārši viņām tajā laikā ir šie labie periodi, un jāpriecājas par to. Man, piemēram, ir skumīgi lasīt, ka slikti iet meitenēm, tur Renē šķiras un citām problēmas, uzreiz skumji paliek, es ļoti pārdzīvoju par citiem, pat par nepazīstamiem cilvēkiem, tāpēc nav nekas pretī lasīt šos "ideālos stāstus" :)
02.03.2013 09:26 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Man manas attiecības ir ideālas. Katram jau savas vajadzības un vērtības. Man ir svarīgi dzīvot cieņā un harmonijā, un tā arī ir. Nemaz neatceros, kad mēs pēdējo reizi strīdējāmies. Laikam vasarā. :)
02.03.2013 07:22 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Karinjo-paaraak ilgi straadaaju ar cilveekiem-lasu domas no attaaluma.Tas ir tik diivaini-just cilveeku no attaluma!
Taapeec es saku-naakosaa dziivee izveeleesos Franciju:D-tuvaak maajaam...!Viss kaartiibaa-kritika ir laba lieta!:)
02.03.2013 03:40 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Es jūtu, ka Tu saproti, man jau šķiet Tev ir grūtāk, jo tīri fiziski esi tālu, nevari tā aizšaut viena, atvilkt elpu, kaut uz dienu pasēdēt Operas skvēriņā ar kapučīno krūzi rokā, izklausīties visapkārt un izrunāties savā valodā.. sasmelties to enerģiju un iedvesmu tādai pilnai laimei.. Es varu, kaut gan, protams, vairāk kā pusgadu nu jau arī man ir zināmi apstākļi, kāpēc tā nevaru:)

Noteikti nedomāju, ka Luīze to sacīja par Tevi, beidz!
02.03.2013 03:36 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Karinjo-es loti labi tevi sapratu...Loti labi pateici-no sirds:)Taa jau arii ir -svesumaa.Sapratu arii Luiize Luiize negatiivo pusi-tas bija domaats man...taisniiba jau vien ir-es tiesaam censos uztureet sevi mozaa noskanojumaa,iipasi tad ,ja taas ir tik taalu iisteniibai...Tas ir mans stils!!!
02.03.2013 03:23 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
P.s. Tik ātri centos pierakstīt, ka iztrūkst n-tie burti, atvainojiet, uzreiz var redzēt, kuros burtos klaviatūrā drupačas iebirušas:D
02.03.2013 03:16 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Ļoti, ļoti patika karinjo komentārs bez mākslīgi piepumpēta optimisma un rūpīgi diendienā stutēta paštēla, ko dažkārt šeit atsevišķos komentāros var ļoti just, ja prot lasīt starp rindiņām:)

Pati personīgi nekad un nekur publiski attiecības neapspriežu, jo to vienkārši nespēju. Uztveru to kā nodevību pret otru cilvēku. Iekšējais pašcenzors neļauj:D
02.03.2013 02:11 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Protams, neteikšu, ka manas attiecības ir ideālas. Ir dienas, kad sanāk kāds kašķis, greizsirdība, atšķirīgi uzskati un ir dienas, kad viss ir ideāli. Pa lielam - attiecības ir labas un viss ir kārtībā.
Un saprotams, ka vieglāk ir vērtēt un nosodīt citus, un meitenes šeit nebaidās to darīt, kaut arī iespējams pašām attiecības nav īpaši spīdošas.
01.03.2013 23:44 |
 
Reitings 222
Reģ: 10.08.2012
Pēdējā laikā nav ideālas...
01.03.2013 23:22 |
 
Reitings 55
Reģ: 01.03.2013
Pašlaik ir ideālas, BET esam kopā tikai 5 mēnešus. Sākumam, manuprāt, obligāti ir jābūt rožainam, bez kašķiem, aizvainojumiem utt.
01.03.2013 22:57 |
 
Reitings 349
Reģ: 08.02.2013
Nevaru teikt, ka man attiecības ir sliktas.
Es mīlu savu draugu un viņš mani, taču....
Pie visa vainīga mans raksturs, esmu tipiska holēriķe-melanholiķe.
Laikam tikai mīlestība draugu notur pie manis, jo ja mani ir bijusi neveiksmīga diena, vai kaut kas nepatīk, dabū viņš ciest, un kārtīgi, jo man pašai bieži vien ir drausmīgs kauns par to, ko viņam nodaru.
Protams, viņš arī nav enģelītis:D
Bieži vien vīņa nepanesamā greizsirdība izraisa strīdus.
Bet pēc katra šāda gadījuma, mūsu attiecības kļūst stiprākas un stiprākas:)
01.03.2013 22:48 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Karinjo ļoti patiess komentārs :)

Manas attiecības nav ideālas. Ir daudz mīnusu, tomēr plusi ir lielāki un manās acīs mīnusus nosedz. Tomēr katrai ir savas prasības, tāpēc zinu, ka lielu daļu meiteņu šādas attiecības neapmierinātu. Es gan nemēdzu savu privāto dzīvi izklāstīt publiski, jo vienkārši nav vajadzības.
01.03.2013 20:21 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
man arī nepatīk diskusijas, kurās bez sakarīga iemesla svaidās ar apgalvojumiem, ka nemīl, piemēram, par puisi, kurš neizrāda savas emocijas tā, kā meitenei varbūt gribētos. bet ir jau arī cita veida diskusijas -- par reālu pazemošanu, otras puses neņemšanu vērā, sāpināšanu un tamlīdzīgi. tas nav viens un tas pats
01.03.2013 20:02 |
 
Reitings 606
Reģ: 31.01.2013
Un man ir bijušas attiecības, kur puisis nozūd uz pāris dienām un nedod par sevi ziņu, nav cienījis mans jūtas. Un acīmredzot bijis vienalga kā tajā brīdī jūtos. Tāpēc arī šādus tipus esmu laicīgi pametusi. Un Katras nākamās attiecības ir aizvien labākas, jo mācos no kļūdām. Un ja puisis nav īsti godīgs, vai nerūpējas arī par mani un manu labsajūtu, tad es pie tādām attiecībām negribu apstāties un dzīvot mūžīgi "laimīga", lai arī ir lietas, kas puisī var patikt. Katra pati izlemj kādu dzīvi viņa pelnījusi. Un ja pietiek drosmes atzīt, ka attiecībās esi nelaimīga, un esi pelnijusi ko labāku, tad tas jau ir pirmais solis uz laimi.
01.03.2013 19:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits