Portatīvais dators

 
Reitings 205
Reģ: 05.07.2012
Sveikas! Pēdējā laikā apsveru domu iegādāties portatīvo datoru. Gribu dzirdēt jūsu domas.
Izvēle krīt par labu jaunākajam Apple Macbook Air 11", tomēr vēl aizvien nevaru saprast vai nebūs par mazu, jo nezinu cik liela ir atšķirība ar tādu pašu 13''.
Tā kā datoru visu laiku vazāšu sev līdz neko milzīgu arī man nevajag. Kā arī nezinu vai Apple ir laba izvēle, jo tomēr datoru sanāks izmantot arī vilcienā.
Galvenās prasības - Intel i5 vai i7 procesors,
Viegls, ērts, plāns, jaudīgs, ar bateriju, kas iztur vismaz 5h, pēc iespējas klusāks, lai kalpotu ilgi, izturīgs, ar ērtu, izgaismotu klaviatūru, lai taustiņi nebūtu pilnīgi saspiesti, un perfekti, ja ir laba webkamera.
Gribu dzirdēt jūsu pieredzi ar Apple datoriem un varbūt varat ieteikt kādu citu firmu un modeli, kuri nepārsniegtu 700 ls un atbilstu manām vēlamajām prasībām.
28.02.2013 20:08 |
 
Reitings 826
Reģ: 27.04.2012
Es atļaušos izteikties par Apple - priekš manis viņš bija pēdējais dranķis, tik daudz prezentācijas man ir izčakarējis, nekad nevar pieslēgt lielo procesoru, pele čakarējās, citas tumbiņas pielikt utt, utt.. Pārāk sarežģīts, domāts priekš datortārpiem.
Man tagad ir Dell, rozā. Nezinu modeli, bet izcils. :D
01.03.2013 10:51 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
es uz apple neskatiijos, bet nopirku apple air -parodiju- no jaunaas ultrabook sugas, 13 colliigu samsungu. ilgi domaaju starp asus ultrabook 14 colliigo ar touchscreen un sho samsungu. dators forshs, tikai tas windows 8 nereaali BESII. manupraat, windows 8 bez touchscreen ir pilniigs suuds. domaaju downgreidot uz windows 7. ja patiik air, peerc to, vieniigais 11 collas man ar shkjiet pa mazu datoram, ja tev tas buus vieniigais. aa, un apgaismota klaviatuura ir tikai daargaakajiem ultrabookiem, manam samsung ar i5 procesoru nav.
01.03.2013 17:53 |
 
10 gadi
Reitings 169
Reģ: 15.06.2012
Bija HP, bija Samsung jaudīgs dators un pēc kāda laika abi palēlina darbību, ilgi domā, neērti sagalbāt failus. tagad ir MacBook Pro, strādā super ātri, ērti glabāt failus un savienot ar iPhone. Tagad man citu ražotāju datori liekas ļoti bremzīgi.
Apple ir viegls, ērts, ērta tastatūra un multitouch, šis dators ir domāts cilvēkam, jo daudzas funkcijas strādā tikai ar multitouch, bet, lai taisīt to pašu Windows datoros jāspiež taustiņi vairākas reizes un ir jāzin soļi. Ērts, vienkāršs, akumulators tur 6 stundas un lādēšanas vieta ir tik ērta, - ja kabeli parausi, dators nenokritīs.
21.04.2013 10:07 |
 
Reitings 26
Reģ: 21.04.2013
Es pelnu naudu šeit - http://www.moneystrategy.info/Baru/, iesaku arī Tev, tas nav grūti un ir diezgan ienesīgi ;)
21.04.2013 10:15 |
 
Reitings 16
Reģ: 08.04.2014
hneiesaku pirkt apple, kvalitāte ir slikta un tik augsta cena nav pamatota, labāk būtu izvēlēties kādu no biznes sērijas Dell Latitude, HP probook, tagad ir daudz arī ļoti labu ultrabuku. ;-)http://www.rdveikals.lv/categories/lv/150/sort/1/filter/0_0_0_0/page/1/Portat%C4%ABvie-datori.html
20.02.2015 12:32 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Lietoju Apple Macbook air 13'' - varu teikt tikai labāko! Stāv mājās arī Samsung laptops (vecāks modelis gan), bet izmantoju tikai Apple... ļoti ērts, ļooooti ātrs, baterija tur ļoti ilgi (dažkārt lietoju pat 3 dienas pēc kārtas). Kā arī man svarīgi bija vieglums un plānums - mierīgi lieku savā nelielajā somā un viegli pārnēsāt uz mācībām, ceļā, utt. Noteikti iesaku! Cena, protams, ir nedaudz pārspīlēta, lielākoties to sastāda viss Apple mārketings, bet tajā pašā laikā Apple izkonkurē pārējos... Nemainītu ne pret ko citu :-)
20.02.2015 12:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!