Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nepienem mani?

 
Reitings 163
Reģ: 21.08.2012
Atvainojos,ka bez garumzimem,bet velos izteikt savu mazo sapiti. Ar draugu esam kopa jau 2 gadus,dzivojam kopa,visi vina tuvakie radi,protams,ir informeti par to. Ta ka vecaku vinam diemzel vairs nav un nav ari bralu vai masu,tad tuvakie radi ir braleni,ar kuriem kopa uzaudzis. Uz visadam sanaksanam,protams,ejam abi,bet dazreiz mani parnem sajuta,ka,nezinu,ka lai noformulee...neesmu gaidita? Ir sajuta,ka vini mani nepienem,neizrada interesi pa mani,it ka es butu kads piedeklis,ko var neieverot. Nu piemera pec,tikko biju slima,gulu majas,zvana draugam viens no braleniem,lai aizbrauc pie vina. Draugs teica,ka es esmu slima,pa maju gulos.... Ne ta pasveicinat,ne novelet,lai veselojos,neka. Katru reizi,kad kads zvana,pat neliek nodot sveicienus,turpreti vel viena meitene,kas ieprecejusies,o,jaa,katru reizi visi par vinu apjautajas,kad vina nav klat,jauta ka klajas berniem. Turpreti es jutos ka tads liekais.. Saprotu,ne jau ar vina gimeni man jadzivo kopa,bet es jutos tiesam atstumta... Esmu meginajusi izradit interesi no savas puses,nodot tos pasus sveicienus,neka.. Neko nesanemu atpakal. Visas tajas sanaksanas visi interesejas par visiem,sazvanas skype,tikai man neviens nejauta ka man iet,nu kaut vai pieklajibas pec. Tada sajuta,ka es viniem nepatiku,vai vini neuzskata mani par labu vinam,hvz?!
28.02.2013 13:44 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
pat ja viniem tu tiesam nepatiktu...vai svarigak nav tas, ka tavam puisim tu esi gana laba?
p.s varbut ta neuztver, jo neuzskata, ka jums tur kas nopietns ir,piem, neesiet precej., berni.
28.02.2013 13:52 |
 
10 gadi
Reitings 2547
Reģ: 29.01.2009
Neiespringsti uz to. Ja esi no savas puses darijusi visu, lai iedraudzētos un ja viņi nav pretim nākoši, tad neko. Vienkārši neņem galvā, jo visiem jau neizpatiksi. Pareizi jau tu saki, ka ne jau tev ar viņiem jādzīvo.
28.02.2013 13:55 |
 
Reitings 262
Reģ: 29.01.2009
Man bija līdzīgi. Tiešām neiespringsti un priecājies,ka viņi Tevi emocionāli neaizkar,daudz tiešākā veidā. ;)
28.02.2013 14:02 |
 
Reitings 163
Reģ: 21.08.2012
Varbut ari neutzver nopietni,jo visi parejie ir precejusies,ar berniem,bet mes "tikai dzivojam kopa". Un ko tad,ja mes izdomatu preceties? Visi slaidi ignoretu kazas vai tiesi otradi - atnaktu un cukstetu vinam ausi,nafig tu vinu apreceji?! :D Es tiesam nezinu,kapec es jutos tada ka atstumta no visiem...
28.02.2013 14:12 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ak dievs, tu jūties kā pasaules zvaigzne, vai? kas jūs ar tiem brālēniem tiekaties katru dienu? tu kaut reizi kaut ar vienu no viņiem esi tā forši parunājusies?
padomā pat, tā meitene, kas ir ieprecējusies:
1) pazīst viņus visus daudz ilgāk, nekā tu
2) tu esi tikai draudzene, bet viņa sieva. viņiem pat ir bērni, kuru jums nav!!!

nu un tad, tie ir tikai brālēni.nevarētu teikt, ka mana drauga draugi šausmīgi interesētos par manīm, kad sazvanās. nu tad?! klātienē mēs visi runājam, bet nevarētu teikt, ka man tur taagd kāds baigais draugs uzmestos. nu es šeit saskatu ar tava drauga brālēniem, jo tie nav viņa vecāki, bet gan tikai brālēni.
varbūt tev un viņa brālēniem nav bijis lielāks kontakts, līdz ar to viņi arī ir tādi, kādi ir. viņi taču tevi neaizskar, neapvaino. kad biji slima, neteica taču - nu un tad, lai guļ mājās, brauc tāpat ciemos.
citi varbūt ir daudz ciešākās attiecības ar viņiem, nekā tu
28.02.2013 14:16 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Man ir līdzīga situācija. Tikai tas ir mans draugs, kuru nepieņem mani radi. Nu neko, aizvien retāk braucam pie viņiem. Man, protams, žēl, ka izjūk saikne ar savu ģimeni drauga dēļ, bet ko lai dara :(
28.02.2013 14:17 |
 
Reitings 59
Reģ: 13.02.2013
Ļoti labi Tevi saprotu, man ir līdzīga situāciju.
Brīžiem ir tā, ka ciemošanās pārvēršas par zobu sāpēm, jo, zinu, ka tad, kad aizejam prom- esmu apspriedes objekts.

Manus "pārdzīvojumus" sagādā drauga pamāte un drauga brāļa draudzene. Nekad šīm dāmītēm neizpatiksi, bet, es jau arī vairāk necenšos. Tik katri svētki pārvēršas par sava veida teātri :D
28.02.2013 14:19 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Un kāpēc tāds uzskats, ka tie, kas precējušies, tad viņiem uzreiz tuvākas, labākas, vērtīgākas attiecības??? Es domāju, ka kopā pavadītajiem gadiem taču ir lielāka nozīme nekā faktam, ir precēts vai nav, jo katrs taču precas pēc sava termiņa.
28.02.2013 14:20 |
 
Reitings 163
Reģ: 21.08.2012
Sany - nee,tie nav "tikai"braaleeni,taa ir vinja tuvaka gimene - vecaku vieta! Tas pirmkart! Un iedomajies,ka tu justos,ja katru reizi aizejot pie sava milota vecakiem,visi tev uzmet skatienu,paprasa vai viss kartiba un viss.turpmako vakara gaitu vari darit ko gribi,neviens tev ne vardina nepajautas ka pa darbu, vai nu elementaras lietas,ko cilveki parruna. Tikpat labi es varu aiziet projam un neviens ipasi neuztauksies,iznemot draugu,visiem parejie, bus merens pofig es tur esmu vai ne.
28.02.2013 14:22 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Tad nebrauciet pie tādiem radiem. Parunā ar puisi, vai nu viņš šo lietu atrisina, vai arī tu nebrauksi vairs
28.02.2013 14:35 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Varbūt kādu akmeni var mest arī tvaā dārziņā? varbūt esi kaut ko izdarījusi vai izrādījusi augstprātīgu attieksmi ret viņa radiem, palikusi draugu zem papēža vai ko tamlīdzīgu. Jo pārsvarā, cik man ir gadījies redzēt, ka draugi/ģimenes locekļi nepieņem otrās puses, tas ir visnotaļ pamatoti. Ok, vienam cilvēkam tu vari nepatikt arī neobjektīvu iemeslu dēļ, bet ne jau veselam baram. Padomājiet arī citas par to.
28.02.2013 14:42 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Ance, bet kas no tā? Pieņemsim, ka arī meitene ir vainīga pie kaut kā - ko tad viņai tagad darīt? Tāpat tās attiecības viņiem būs un tur kaut kā ir jādzīvo.

Manu draugu mani radi arī nepieņem, jo manējais nav vienmēr bijis tas zelta gabaliņš pret viņiem. Ok, viņš ir vainīgs. Bet ko man tagad darīt? Tāpat es gribu braukt pie saviem radiem un ņemt viņu līdzi.
28.02.2013 14:46 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
un ko tavs draugs par to visu saka? viņu tas apmierina? viņš jūtas ērti?
nu par to precēšanos es biju domājusi tā, ka tie, kas ir precējušies, viņi droši vien, ka ir jau ilgāk bijuši pazīstami ar radiem. iepazīšanās laiks + kopā dzīvošanas laiks + precības. nē nu var jau to visu noorganizēt gada laikā, bet nu..
kā tu zini, ka pēc tev tevi apspriež? draugs vai kāds cits to ir teicis? ja draugs to zina, tad kāpēc viņš pieļauj to?
28.02.2013 14:46 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Kordelia, viņa neuzdeva jautājumu "ko darīt?", bet gan "kāpēc?". Bet reāli - neko jau nevar darīt. Ne-ko. Vienīgi pārstāt kontaktēties ar visiem izņemot savu draugu/draudzeni. Nevar visiem būt mīļš jebkurā gadījumā. Vienkārši, ja tu atklāj, ka vaina ir tevi pašā, tad vari mēģināt mainīties, bet sevis dēļ.
28.02.2013 14:51 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
varbūt vnk viņi bija iemīlējuši iepriekšējo meiteni un tad nu šie radi nevar pārdzīvot, ka šie ir izšķīrušies un visas salīdzina ar tevi. protams, tā nav labi darīt, bet cilvēki ir cilvēki...katrs mēra pēc savas mērauklas, cik nu kāda tā katram ir. varbūt jums ir atšķirīgs finansiālais stāvoklis, atšķirīgas izglītības. varbūt tu esi radījusi kkādu pielīšanas iespaidu? viņi varbūt ir bagāti, bet tevi uzskata, piedod, par plukatu un izmantotāju. nu nezinu, tu jau nestāsti tos apstākļus. kkāds jau pamats tam ir. un jā, ja visi radi ir pret tevi, kkāds iemesls tam ir.
28.02.2013 14:51 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Ance- lai zinātu, ko darīt, no sākuma ir jānoskaidro, kāpēc tā ir. un tad var novērst varbūt šī cēloņa sekas. mēs taču nevaram izārstēt iesnas, ja domājam, ka esam veseli un turpinam staigāt riņķī basām kājām. nu tā kaut kā
28.02.2013 14:52 |
 
Reitings 163
Reģ: 21.08.2012
Draugs uzskata,ka viss ir kartiba. Kad esmu izteiksui bazas par so temu,vins atsaka,ka tas ir mulkibas,ka es visiem patiku un visi mani pienem. Ne nu nav ta, aicina un dzimsanas dienam tikai vinu,logiski visi saprot,ka es ari busu lidzi, bet ir sajuta,ka vini labak redzetu mani ejam,neka nakam. Visi kad sazvanas sava starpa apjautas ka iet otrajam pusem,liek pasveicinat,es ta vieniga neka...
28.02.2013 14:53 |
 
Reitings 163
Reģ: 21.08.2012
Un tur jau ta lieta,ka nezinu kapec! Vai es neatbilstu vinu standartiem,vai pec vinu domam neesmu laba vinam,vai,vai,vai... Man,piemeram,liekas tikai normali nododt sveicienus,ipasi ja ikdiena nesanak tikties. Bet nu pec paris reizem un neka nesanemsanas atpakal,pat ne mazaka jautajuma,ka man klajas,iestajas tads pofig..
28.02.2013 14:57 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nē nu jā divdomāgi jau tas ir. daudzi jau tā dara, ka aicina tjipa vienu, bet domā, ka būs abi. ja tā viņi izturās pret visiem, tad tas neko nenozīmē, bet, ja tikai pret tevi, tad nozīmē gan.
tu vienmēr esi klāt,ka zini, ka visi liek pasveicināt otrās pusītes? nu jā, es saprotu arī tavu draugu, pat, ja viņš zina, ka viņi tevi nepieņem, viņš tev to neteiks, jo negrib tevi vēl vairāk sāpināt. labāk viņš tev ļauj dzīvot kaut nelielā ilūzijā, ka viss ir kārtībā.
padomā par to, kādas ir atšķirības starp tevi un to ģimeni. par audzināšanu, uzvešanos, nu visu. varbūt tu uzvedies pārāk familiāri, kas viņiem uzreiz bija nepieņemami. kko kādreiz nenovērtēji. nu es nezinu, padomā par tām atšķirībām visādās ziņās.
tu nezini, varbūt viņi agrāk citas viņa meitnes nav pieņēmuši vai varbūt tu esi pirmā viņa nopietnā draudzene?
28.02.2013 14:58 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Ance- lai zinātu, ko darīt, no sākuma ir jānoskaidro, kāpēc tā ir. un tad var novērst varbūt šī cēloņa sekas. mēs taču nevaram izārstēt iesnas, ja domājam, ka esam veseli un turpinam staigāt riņķī basām kājām. nu tā kaut kā


Sany, es jau to pašu teicu principā....
28.02.2013 14:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)