Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

PUIŠI PRET

 
Reitings 93
Reģ: 26.01.2013
Meitenes, vēlos, lai jūs padalieties ar kādiem kurioziem vai vienkārši izkratiet sirdi par to, kā draugi mēdz būt ļoti aizspriedumaini un ietiepīgi, un ir pret daudzām lietām.
Pati tagad nevaru neko izdomāt, bet nesen lasīju diskusiju angļu portālā un komentāri bija vienkārši lieliski. Biju pārsmējusies līdz asarām.
27.02.2013 18:59 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
1) Mājās ienākot vienmēr pirmais, ko izdaru, ir pārģērbjos mājas drēbēs, kas ir mazu bērnu sedziņa ar lācīšiem un bumbiņām ap vidukli un pats saplēstākais/vecākais krekliņš, no kura ir ļoti žēl šķirties, + vilnas zeķes, kad ir auksts.

Cilvēkam no malas (man) skatoties šī liekas vislielākā dīvainība tevī. :D Un jautrākā.
28.02.2013 19:15 |
 
Reitings 91
Reģ: 18.01.2013
Ai,kā man patīk šādas diskusijas!!! :D

Manējais arī mocās ar tiem melnajiem kaķiem. Mani tas ļoti tracina,ja kaut kur ir jāsteidzas, jo viņš bez izņēmuma brauks pa citu ceļu. Nekādi nevaru ieskaidrot, ka, ja melns kaķis iet pāri ceļam, vienīgais, par ko tas liecina - viņš kaut kur dodas.

Vēl - viņam ir ļoti bail no zirnekļiem. Bet tos nedrīkst ne nosist, ne arī pa logu izlaist ārā, vai kā tā. Parasti man zirneklis ir jānovieto kādā vietā mājās, kur visretāk uzturamies tuvumā, jo tas taču nes svētību! :D
28.02.2013 14:21 |
 
Reitings 128
Reģ: 27.02.2013
Pirmais, kas nāk prātā - nagus griež tikai ceturtdienās. :D
28.02.2013 13:03 |
 
Reitings 217
Reģ: 15.11.2012
oi, par savējo es daudz varētu pastāstīt. :D

Viņš nekad neizēd tukšu šķīvi, kaut ko vienmēr atstās, kaut vai mazu kumosiņu, pusi no frī kartupeļa utt.

Viņa pacietība ir apbrīnojama, jo viņš izlasīs no ēdiena ārā visu, kas neapmierina:
- zupā apēdīs tikai tās sastāvdaļas, kuras viņš ēd.
- speķi (tāpat citus "neēdamos" produktus) izlasīs ārā arī tad, ja tas vizuāli nav redzams, piemēram, gaļas gabaliņi (80% liesums, 20% speķis) omletē, speķis tiks atrasts un izlasīts ārā.
Šadas darbības tiek veiktas arī publiskās ēstuvēs un ciemos. :D

Iepriekšējās dienas ēdiens nav ēdams, jo ir vecs.

Divas dienas pēc kārtas negrib ēst vienu un to pašu ēdienu, piem., vistas fileju. Parasti ir teksts: "Atkal šitais?".

Pēc tām retajām reizēm, kad viņš ir mazgājis traukus, pēc viņa ir jāiet saslaucīt ūdeni no grīdas un sienām. Toties pats lepojas, ka ir nomazgājis traukus.

Ēst vairs viņam nelieku taisīt, katliņš un koka lāpstiņa jau ir sadedzināti.

Jebkurā situācijā varēs vainu novelt uz mani, piemēram, pats uzliek uz veļasmašīnas malas netīro šķīvi (netīrie trauki ir jāliek izlietnē), tas nokrīt un saplīst. Vainīga biju es, jo uz veļasmašīnas nebija vieta šķīvim.

Tāds viņš man ir, toties nekad nav garlaicīgi. :D
28.02.2013 13:01 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Ui, man ir daudz dīvainību :D
1) Mājās ienākot vienmēr pirmais, ko izdaru, ir pārģērbjos mājas drēbēs, kas ir mazu bērnu sedziņa ar lācīšiem un bumbiņām ap vidukli un pats saplēstākais/vecākais krekliņš, no kura ir ļoti žēl šķirties, + vilnas zeķes, kad ir auksts.
2) Tēju dzeru no divām puslitrīgajām krūzēm .. agrāk dzēru no alus kausa, bet tie laika gairā no karstuma saplīst .. pārgāju uz 2vām krūzēm.
3) No rīta man ir ļoooti svarīgi, lai kājas nenonāk uz aukstas grīdas, kad kāpju ārā no gultas .. tāpēc man ir paklājs guļamistabā ..
4) Esmu kārtīgs, tomēr, kad es kaut ko daru - strādāju, rakstu kko, darbojos, tad man apkārt valda bardaks, kuru, darbu beidzot, es sakārtoju

Vispār man ļoti regulāri saka sievietes, ka esmu dīvains .. tā kā noteikti ir daudz vēl visādu brīnumu ..
28.02.2013 12:30 |
 
10 gadi
Reitings 264
Reģ: 02.12.2012
tāāāāāā , man precīzi tas pats.
28.02.2013 11:57 |
 
Reitings 194
Reģ: 28.05.2012
manējais mēdz mani nakts vidū uzmodināt un pajautā:"Vai Tu, lūdzu, nevarētu pārkāpt otrā pusē, man palika neērti" Tajā brīdī ir vislielākais bezspēks,bet vieglāk ir to izdarīt nekā runāt pretī vai ignorēt :D
28.02.2013 11:47 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
"Varu pastāstīt, kā viens pazīstams vecpuisis zeķes mazgā. Viņš lielā 5-6 litrīgā traukā- burkā ielej karsto ūdeni, tad ar karoti ieber veļas pulveri un ieliek savas netīrās zeķes. Pēc tam burku aizskrūvē un ieliek mašīnas bagāžniekā. Tā visu dienu zeķes burkā pa mašīnu mētājas. Pats apgalvo, ka pēc šādas braukāšanas- mazgāšanas zeķes atliek vien izskalot."


:D:D un tad vajag kādam kaut ko aizvest, atver bagāžnieku, a tur zeķes burkā. :D:D
28.02.2013 11:47 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Laikam vienīgā dīvainība, ka var visu laiku gulēt.. nepārtraukti :D Ja nav ko darīt, tad saka, ejam zaķ, pagulēt :D

Aaa un kafiju gatavo alus kausā :D :D :D
28.02.2013 11:18 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Manam visu laiku jāpārbauda vai viss izslēgts, kā arī durvis 10 reizes pārbaudīs un speciāli ies uz mašīnu, lai apskatītos vai aizslēdzis. :)

Kolēģis ar visu pārbauda, tad jau laikam daļai vīriešu tas komplektācijā. :D
28.02.2013 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
"Varu pastāstīt, kā viens pazīstams vecpuisis zeķes mazgā. Viņš lielā 5-6 litrīgā traukā- burkā ielej karsto ūdeni, tad ar karoti ieber veļas pulveri un ieliek savas netīrās zeķes. Pēc tam burku aizskrūvē un ieliek mašīnas bagāžniekā. Tā visu dienu zeķes burkā pa mašīnu mētājas. Pats apgalvo, ka pēc šādas braukāšanas- mazgāšanas zeķes atliek vien izskalot."

"Mans brīnums mājās bieži vien staigā ar vienu zeķi. Ar divām esot par karstu, bez - pa aukstu."


:D :D :D Nu tas tiešām NAV normāli :D

Mans draugs un viņa ģimene ir diezgan māņticīgi! Es toties neticu nekādām māņticībām!
Visdīvāinākais man liekas tas, ka nagi ir jāgriež ceturtdienās, jo tad būšot nauda! :D
28.02.2013 10:59 |
 
10 gadi
Reitings 2547
Reģ: 29.01.2009
Šo biju kaut kad sen, sen izrakusi netā :


"Mans vīrs, katru reizi pēc dušas tīra ausis ar vates puļķīšiem. Nevis vienkārši tīra, bet vienlaicīgi abās ausīs iebāž puļķīšus, nolaiž rokas un skatās uz sevi spogulī. Stāv, kā tāds citplanētietis ar antenām ausu vietā. Mazs, ar vēderiņu un diviem puļķiem ausīs."

"Manējais, katru vakaru skaita cik viņam ir spalvas uz krūtīm. Pašlaik ir septiņpadsmit. Tagad gaida, kad astoņpadsmitā parādīsies."

"Man kādreiz bija dīvains vīrelis! Ja viņš gāja gulēt kails, tad obligāti savu vīrieša lepnumu ietina kabatas lakatiņā. Varbūt baidījās, ka es pa nakti viņam to nokodīšu?Smile Reiz, es pajautāju, kāpēc viņš tā dara. Izrādās - viņš nevar gulēt pilnīgi kails! Tādā gadījumā, varēja taču zeķes vai cepuri uzvilkt..."

"Manējam ir tāds ieradums: vienmēr, kad tiek izmests kāds maisiņš, vienalga kāds: papīra, celofāna, liels vai mazs, viņam obligāti tas jāpiepūš un jāsaspridzina. Vienreiz viņš piepūta maisiņu un nekādi to nevarēja saspridzināt, beigās, man nesaprotamā veidā, viņš pamanījās ar vienu roku to noturēt pie zemes un pats uzlēca nabaga maisiņam virsū. Varat iedomāties, cik viņš bija priecīgs."

"Manam vīram patīk valkāt priekšautu! Pat tad, ja ir jānomazgā tikai divi šķīvi, viņš obligāti to uzliks. Ēdot viņš arī no priekšauta nešķiras. Kad jautāju, kāpēc viņam tas tagad ir nepieciešams, viņš ar nevainīgu sejas izteiksmi atbild: "Lai bikses nenosmērētu!" Kad atnāk manas draudzenes un ierauga vīru priekšautā, viņas priecājas- kāds man saimniecisks vīrs! Un ej tagad viņām pierādi, ka pēc divu šķīvju nomazgāšanas, tādā paskatā viņš staigā pus dienu."

"Mans mīļais cukuru tējas krūzē maisa vairākas minūtes. Ne tikai maisa, bet tā kārtīgi, sitot karoti gar krūzes maliņu, tā, lai visa māja dzird."

"Varu pastāstīt, kā viens pazīstams vecpuisis zeķes mazgā. Viņš lielā 5-6 litrīgā traukā- burkā ielej karsto ūdeni, tad ar karoti ieber veļas pulveri un ieliek savas netīrās zeķes. Pēc tam burku aizskrūvē un ieliek mašīnas bagāžniekā. Tā visu dienu zeķes burkā pa mašīnu mētājas. Pats apgalvo, ka pēc šādas braukāšanas- mazgāšanas zeķes atliek vien izskalot."

"Mans brīnums mājās bieži vien staigā ar vienu zeķi. Ar divām esot par karstu, bez - pa aukstu."

Pats interesantākais, ka vīrieši šādus savus ieradumus neuzskata par dīvainiem. Bet, bieži vien, loģiski izskaidrot arī nespēj. Protams, mums sievietēm , jau arī ir savu netikumi, tomēr par tiem-citreiz.
28.02.2013 10:24 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
man dāvinājabaltas čības, jo es pati gribēju.. kas ir ar viņām īsti?
draugs man nekad nenāks klāt, ja man būs sejas maska uzlikta :D bet es jau tā to reti lieku, kad viņš ir mājās :D tad viņam ir bail no manis :D
nesaprotu, kāpēc jārokas pa otra šķīvi. kko pārlik no savējā uz viņa es mierīgi varu. kā arī viņš pats mani piespiedkārtā ir barojis no sava šķīvja. un man tad bija atslodzes diena!!!! ar gariem zobiem, bet nu ēdu. ja neēdu vakariņas, tad viņš var teikt apvainojas. ja vienu vakaru, tad vēl tā, bet nu otru nedrīkst izlaist. bet tā lai līstu otra šķīvi- nu nē!! katram savs taču. es savu nevaru apēst, kur nu vēl pa otra šķīvi bakstīties. otrs ir tas, ka mēs citrreiz pieliekam kko klāt katrs savu, piemēram, viņš kečupu, bet es neko vai dažreiz majonēzi. man nav vēlmes ēst to, ko es negribu. nesaskatu tur kkādas jūtas ložņājot pa otra šķīvi. nu labi, virsū jau nebļautu, ja kāds man ko paņemtu no mana šķīvja, bet drīzāk man tas dīvaini liktos.
vēl viņš nekad mani nebučos, ja man būs uzkrāsotas lūpas. pat mājās nē. tad man ir jānotīra :D
28.02.2013 10:10 |
 
Reitings 826
Reģ: 27.04.2012
Rainha - loģikas nebija. Viņš man mēģināja iestāstīt , ka tā ir daudz patīkamāk. Beigās jau man arī iepatikās, bet vienatnē es tā nedaru. :D
28.02.2013 09:47 |
 
Reitings 1652
Reģ: 01.02.2013
Kāda viņam loģika par tām zeķēm? Nekad netiki jautājusi? :D
28.02.2013 09:40 |
 
Reitings 826
Reģ: 27.04.2012
Mans ex vienmēr, kad bijām mājās, pirmais, ko izdarīja - novilka zeķes un lika to darīt arī man.
Sākumā likās dīvaini, beigās pieradu.
Kad ciemos gājām - viņš novilka zeķes, bet, par laimi, vilka čības. :D
Vēl viens rituāls - no rītiem es nekad nevarēju izkāpt no gultas ar abām kājām , vienmēr drīkstēju ar labo pa priekšu. Ja viņš mani pieķēra, man bija jāapguļas un jāceļas vēlreiz. :D
Gan jau ir vēl visādas dīvainības, tik uzreiz neatceros. :D
28.02.2013 09:37 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Nazi drīkst dāvināt - bet tad dāvanas saņēmējam ir jāatdod kaut 1 santīms par to. Saistās ar to, ka asus priekšmetus dāvināt nedrīkst - tikai nopirkt.
Apavi - hmmmmm, esmu dzirdējusi, ka čības nedrīkst dāvināt. It sevišķi baltas :D
28.02.2013 09:36 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Esmu dzirdējis ko nevar dāvināt
Apavus - aizies projām
Pulksteni - nekad nebūs laika
Nazi - nezinu kas būs, bet noteikti kaut kas slikts.

Esmu to visu gan dāvinājis, gan saņēmis (it īapaši nazi - pirms gadiem 10)
Pagaidām nekas nedarbojās
Varbūt vajag kādu rituālu veikt ?
;)))))
28.02.2013 09:24 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Es ikdiena vispār nekrāsojos, kopš sāku mācīties RSU. Jo katra miega minūte bija zelts vērta :-) Un tikai kopš janvāra sāku ikdienā lietot tušu, korektoru un BB krēmu
28.02.2013 08:33 |
 
Reitings 93
Reģ: 26.01.2013
Es nezinu vai varētu piekāpties kā tu, julenok. Man kosmētika ir dienas deva no rītiem. :D
28.02.2013 06:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits