Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

klapatas klapatu galā

 
Reitings 10
Reģ: 20.02.2013
Sveikas!

Labprāt izklāstītu savu tagadējo situāciju.
Ar draugu esam kopā jau turpat 4 gadus. Viss kārtībā vēl aizvien, vai arī vienkārši šo visu gadu garumā dzīvoju rozā briļļu aizsegā..
Dzīvojam kopā jau turpat 2 gadus ar viņa ģimeni.
Esmu pamanījusi, ka mani sāk tracināt tas, ka viņa mamma viņam pērk drēbes. joptvaiš, vīrietim 25 gadi un vēl ļaujās mammas lutināšanai.. vai tiešām tā ir jāuzvedas vēl?
Pēdējā laikā nekur bieži izklaidēs nedodamies, vai nu viņam nav vēlmes vai arī ir kārtējās atrunas kādēļ to nedarīt. Jūtu ka ar šo visu sāku sevī noslēgties. Sāku visu pārdzīvot, jo redzu kāds šis iemīlētais vīrietis spēj būt patiesībā. Piemēram, viņš bieži brauc uz baseinu, basketbolu, toties man viņš jāgaida mājās.
Arī valentīndiena pagāja bez jebkādas atdeves no viņa.
Protams, viss šis ir tikai maza daļa no tā visa kas sakrājies, bet tomēr.. Vai jums ir līdzīga situācija ar savu vīrieti?
20.02.2013 19:56 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
viņš bieži brauc uz baseinu, basketbolu, toties man viņš jāgaida mājās.


viņš Tev no mājas neļauj iziet vai kā? Nav iespējas pārvākties uz citu dzīvesvietu, kur būsit divatā? :)
20.02.2013 19:58 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
vai tad cilvēks nedrīkst nodoties hobijiem? kadas tur klapatas? :) piedod, bet neredzu problēmu
20.02.2013 20:00 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
un kadēļ gan mamma nevar savam dēlam ko nopirkt? kaut 50 gadi viņam būtu..tu cepies ne par ko;)
20.02.2013 20:02 |
 
Reitings 10
Reģ: 20.02.2013
Esam runājuši par dzīves sākšanu divatā. Viena es īri pavilkt nespēju, jo ienākumi nav pietiekami lieli. Bet arī uz šo ierosinājumu viņam ir atrunas, ka nepietiek līdzekļu. Viņš strādā teiksim tā, ģimenes uzņēmumā. Citu darbu viņš meklēt neapsver.
Pēdējā laikā ir samazinājušie viņa ienākumi, kurus viņš "saņem par padarīto darbu"..

Es nēesmu mājām piesieta, nebūt ne, bet man nav iespējas neko darīt citu, jo nedzīvojam pašā Rīgā.
20.02.2013 20:02 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Tu ar viņu negribi braukt uz baseinu, basketbolu? Nav jums kopīgu hobiju?
20.02.2013 20:05 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
meitene gan jau grib iet ,kaut kur kopā ar vīrieti neviss sēdēt mājās. var jau teikt-ej uz basīti, bet ne jau visām meitenēm patīk spēlēt ,vai arī skatīties basi. var jau citreiz aiziet izklaidēties uz vietu,kura abus interesētu
20.02.2013 20:06 |
 
Reitings 10
Reģ: 20.02.2013
šausmas, tas viss izklausās tik stulbi, bet laikam vienkārši vajag ar kādu parunāt..

Ja vien man būtu tāda iespēja, es to darītu. Viņš šīs izklaides aizpilda ar savu draugu - puišu kompāniju.
Agrāk mēs bieži visur kur gājam un darījām, bet tagad viņam neesot kam tādam laika. Saprotu, vakaros diezgan ātri jau ir satumsis.. Bet tomēr. nav iespējams viņu pierunāt
20.02.2013 20:08 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Hmmm, man šķiet, ka jums kaut kas ir neizrunāts. Uz basīti var taču iet gan ar draugiem, gan draudzeni, vismaz man tuvu cilvēku kompānijā draudzene nav traucēklis, lai kopā kaut ko darītu. Esi ar viņu runājusi par to, kāpēc pēkšņi viņam nav laika? Skaidrs, ka " nav laika" ir tikai atruna.
20.02.2013 20:13 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Tad kādu mērķu vārdā viņš uztur ar tevi attiecības, ja nespēj atvēlēt laiku izklaidēm vai nodarbēm ar tevii?
20.02.2013 20:14 |
 
Reitings 10
Reģ: 20.02.2013
viņam galvenais, ka esam kopā. Bet es neesmu no tiem cilvēkiem kas ilgstošāku laiku var dzīvot tikai pa mājām brīvdienās un darba dienu vakaros.
Varbūt padzīvošana atsevišķi kaut ko līdzētu.. būtu grūti, bet varbūt vajadzētu, lai viņš saprot kā īsti ir labāk - ar mani vai bez manis..
Vai jums tā ir ka pēc vairākiem gadiem vēl ir rozā brilles?
20.02.2013 20:20 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
Tev pašai hobiji arī ir? Varbūt tev ir tā teikt pārāk daudz laika, lai iztirzātu visus trūkumus, kas patiesbā nemaz nav.
20.02.2013 20:24 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.07.2012
parfait
Kur ir minēts tas, ka viņi dzīvo atsevišķi?

Loreta
Ja vien man būtu tāda iespēja, es to darītu. Viņš šīs izklaides aizpilda ar savu draugu - puišu kompāniju.
Agrāk mēs bieži visur kur gājam un darījām, bet tagad viņam neesot kam tādam laika. Saprotu, vakaros diezgan ātri jau ir satumsis.. Bet tomēr. nav iespējams viņu pierunāt

pirms tam bija vasara?un jūs kopā peldējāt?un sauļojāties?un ēdāt saldējumu?

Moon River

ok viņai "ir" hobiji. Viņam ir hobiji. Kas notiek starp abiem? Tas laikam nav jājautā Tev bet autorei.

Loreta
kas notiek starp Jums abiem?
20.02.2013 21:22 |
 
Reitings 176
Reģ: 23.05.2011
Ui... ar tām puišu mammām vsp ir traki.... Nevienu dienu nevarētu izdzīvot vienā dzīvoklī kopā ar sava puiša mammu kgan ienaidnieces neesam. mans uzskats ir, ka normāls vīrietis ir tikai tāds vīrietis, kas var izdzīvot arī atsevišķi no mammas (var iztikt bez nemitīgas sazvanīšanās, apčubināšanas utt). Protams viss atkarīgs no mammas, bet mātes instinkts ir mātes instinkts - nu apčubina viņas tos dēlus un normāls, sakarīgs, patstāvīgs un brīvi domājošs vīrietis no tāda vairs nevar sanākt...
2saimnieces pie viena katla nevar būt tāpat kā vīrieša dzīvē vienai ir jābūt galvenajai. Ja galvenā ir mamma, tad man tevis ļoti žēl....
20.02.2013 21:29 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.07.2012
spruce

2saimnieces pie viena katla nevar būt tāpat kā vīrieša dzīvē vienai ir jābūt galvenajai. Ja galvenā ir mamma, tad man tevis ļoti žēl....

Un Tu padotos pie pirmās "sakāves"?
Pēc Tava teiktā izklausās - nu ja nu tā ir , tad ir.
"Sakāves" starp ko? Tur ir kaut kāda sakāve?konkurence? STARP KO?
Māte taču nav draudzene. Viņa visticamāk rūpējas, lai dēls nav kopā ar "šādu tādu". Bet nu tām "maitām" nekad neizpatiksi. Tā, ka nav ko tēlot labo no sevis. Pēc pieredzes saku. Es arī nepatīku. Nu un tad? Man ir nospļauties, ko viņa domā par mani. Vienmēr viņa būs tā gudrākā, labākā utt. Man attiecības sākās ar viņu saspīlētas, kad Es viņai teicu, lai nebāž savu degunu tur kur nevajag. Nokaitināja ar visu savu - dari tā un nedari šitā. Un uz jautājumu KĀPĒC? - atbilde - JO TĀ IR . Kas IR? Par ko pareizāk? Ja Es nolikšu grīdas lupatiņu kreisajā pusē ieejai tualetē, tas radikāli kaut ko mainīs to, ka Es viņu nolikšu tualetes labajā pusē? Vai gaiss tajā vietā kur būs putekļu lupatiņa sakrāsies ar baciļiem un tur sāks dzīvot tarakāni?
20.02.2013 21:54 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
pirmkārt, ar tām drēbēm ir tā, ka es šo sitāciju ļoti labi zinu, jo tāda ir mana omīte. viņa centīsies nopirkt kaut ko, ja uzzinās, ka man kkas ir saplīsis. un tas nekas, ka es 100 reizes saku, ka man nevajag, jo ar citām lietām viņa protams kā vecāks cilvēks nošauj galīgi garām, bet viņai šķiet, ka ir ko lielisku nopirkusi. nu neko, pieņemsi taču. ja manta ir tiešām laba, viņš taču neliks savai mātei mest to ārā, piemēram, kreklu. mēs ar draugu par šito pasmejamies, bet nenoliegšu, viņa ir arī man superīgas lietas atradusi. lai kā mani tas netracinātu, ka man citi pērk apģērbu, it sevišķi, ja man vēl beigās viņš ir kkur jānogrūž, es tur neko nevaru padarīt, jo citi vārdu - nepērc - vnk nesaprot.

un es nesaprotu, kāpēc jūs vēl nedzīvojat atsevišķi? pēc taviem komentāriem, ar šādu laimes lāča meklētāju es nebūtu kopā, veljovairāk tādēļ, ka viņš netaisās neko mainīt. nu fuj, reāli, tev viņu būtu jāuztur, ja jūs dzīvotu divatā. tu tā domā'visu mūžu nodzīvot pie viņa senčiem?es tavāv vietā, izrunātos ar puisi, ka es gluži tā negribu. galu galā mājās saimniece var būt tikai viena. un, ja jums par kko ir strīds, kurā pusē viņš nostājas - taisnības vai kurā izdevīgāk?

un tas nav nekas tāds traks, ka viņš brauc uz baseinu vai basketbolu. uz baseinu tu pati vari braukt viņam līdzi un peldēt savā nodabā. cilvēks vnk uztur sevi formā? tu labāk gribētu, ka viņš gūļ dīvānā, ēd čipšus, dzer alu un skatās tv? to, protams, arī var dar\it, bet ne jau katru dienu. tad, ja tev nepatīk baseins, tā jau ir tava problēma. atrodi tad arī tu sev vakaros kādu nodarbi, ej dejot vai zīmēt vai dziedāt. nu es nezinu, kaut vai ej vingrot vai tml. no mājās sēdēšanas nekas labs jau tev nebūs. jūs vnk esat pārāk atšķirīgi, jums vsp ir kādas kopējas nodarbes, izņemot seksu?
21.02.2013 09:11 |
 
Reitings 176
Reģ: 23.05.2011
----> Zane

Nav jau tā, ka tā ir sakāve ar kuru ir jāsamierinās, bet visa tā situācija tiešām bojā garīgo. wsm personīgi man. neredzu objektīvus iemeslus, kā dēļ mammai pret mani būtu jāprotestē - maukas reputācijas man nav, piekabes arī ne, izglītība top, caca neesmu, mājsaimniecības darbus arī māku, bet pārējais jau ir draugs nevis mammas darīšana. man ir pagadījusies tāda draugamamma, kas acīs ir saulīte, bet patiesībā uzskata, ka es esmu ļaunā maita, kas tūlīt atņems viņai viņas mīļo vienīgo dēliņu, izjauks viņas idilli, kurā dēliņš viņai pamatīgi piemet naudiņu visu laiku ir tuvumā (mammucis ir šķīries un visu dzīvi iegrozījis ap manu draugu) utt. Attiecīgi arī rīkojas sīki un smalki lai mums patraucētu un man vienreiz pieriebtos. Mammucis labs psihologs, dēls daudzus viņas gājienus pret mani pat nepiefiksē un tos, ko piefiksē neuzskata par pārāko katastrofu, taisnības labad gan jāsaka, ka reizēm aizstāv arī mani. Stāsta morāle ir tāda, ka ja mamma būtu mazliet gudrāka, tad ar draudzeni tomēr mēģinātu sadraudzeties, jo ar pagaidu attiexmi vai nu dēliņš paliks vecpuišos vai viņa paliks viena.

Attiecībā uz tām drēbēm - manam arī 25, bet mamma joprojām uzskata, ka viņai ir teikšana drauga garderobē. Viņš gan to ignorē un drēbes pērk pats, bet pēdējo 2 gadu laikā viņš ne reizi nav nopircis drēbes viņai pa prātam :D To gaumi gan viņa gan viņam jaunībā ir pabojājusi.. Nu nekad nesapratīšu kāpēc pogājamais vasaras krekls VIENMĒR ir jāaispogā līdz augšai kā mācītājam :D
21.02.2013 18:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits