Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bilginājums un saderināšanās...

 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Hei, meitenes!
Vakar V-dienā saņēmu bildinājumu un saderināšanās gredzenu no sava vīrieša, ar ko kopā esam jau 2,5 gadus. Jau pirms kāda mēneša praktiski vienojāmies, ka vasarā precēsimies - šī bija tāda kā formalitāte :)
Un... varbūt man nepareizi stereotipi (visticamāk, dēļ pārsaldinātajām Holivudas lubenēm :D ) ... bet man šķita, ka bildinājumā man vīrietis bija izvēlējies par daudz humora, kā arī nepatīk saderināšanās gredzena dizains :(
Tikai nesāciet - kāda tu izlutināta! Nemaz ar ne. Bet dažās jomās taču jābūt savām prasībām? Un likās, ka arī vīrietis it kā tās zina...
Ar viņu pārrunājām, ka kāzas un visu ar to saistīto gribu tradicionālajā izpratnē. Tāpēc arī minēju, ka aicinājumu precēties par oficiālu uzskatīšu, kad būs arī bildinājums ar gredzenu.
Tā vietā... bildinājumā ir tradicionālais teksts... es jau smaidu..... kad pēkšņi viņš laiž vaļā arī "vai mīlēsi mani, kad būšu vecs pirduns, un vai mainīsi pamperus" ...... :D Ok, abi par to pasmejamies, neteikšu, ka man nav humora izjūtas. Bet līdz ar to viss tas skaistais, mīļais bildinājums ir palicis ar tāda kā joka piesitienu. Un pat īsti nesaprotu. Esam saderinājušies oficiāli vai nē :D
Otrkārt, saderināšanās gredzenu būtu gribējusi tradicionālo - stīpiņu, ar bezkrāsainu akmentiņu vidū. Tā vietā kaut kādos divos savijumos ir ielikts rozā akmentiņš, un gredzens kopumā izskatās pēc acs.... Kas man galīgi nesaistās ar saderināšanās gredzenu, bet gan vnk skaistu greznumlietiņu, ko nēsātu ikdienā.
Tad nu padalieties, dāmas, lūdzu pieredzē! Es pa daudz filmas esmu pārskatījusies un vīrieša centieni būt oriģinālam ir super duper vērtējami? Vai tomēr, ja bijām par to tradicionālo pieeju izrunājuši, viņš būtu varējis iepriekš vairāk papētīt, kas un kā jādara?
15.02.2013 11:59 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Beeeidz! Priecājies! :) (l) Apsveicu ar saderināšanos!
15.02.2013 12:02 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Man arī ir humora izjūta,bet šāds bildinājums man NEpatiktu!Neuztvertu to visu nopietni...viss smukais process sabojāts,fui!
15.02.2013 12:02 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
ak dieniņ, nu tiešām šķiet, ka vairs neviens cilveks nevarēs neko otram pa prātam ne pateikt, ne izdarīt. tad jau labāk laikam nedarīt neko, jo tāpat jau otram nekas nebūs labi!
nu cilvēks izteicās ta kā izteicās!
15.02.2013 12:02 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Ai, priecājies :) apsveicu! (l)
15.02.2013 12:03 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Pirmkārt, no sirds apsveicu!:)
Nu, jebkurā gadījumā viņš taču ir centies un gribējis Tev vislabāko:) Bieži vīriešiem kaut kas neizdodās vārda "romantika" tiešajā nozīmē, bet domāju, ka bildinājums vien apliecina, cik viņam esi dārga.
Par to tekstu bildinājuma- ak, es laikam no smiekliem nokristu:D
Man tāda vecmodīga tradicionālā izpratne-gribas bildinājumu divvientulībā, skaistu stīpiņas gredzentiņu un tamlīdzīgi. Es negribētu, lai mans bildinājums kļūst, piemēram, par youtube hītu:D
15.02.2013 12:04 |
 
Reitings 1123
Reģ: 18.04.2012
Pilnīgs sviests. Okey, varbūt vīrietis neizvēlējās īstos vārdus, bet saproti arī viņu, gan jau viņš bija uztraucies un nezināja, ko darīt. Pats galvenais ir tas, ka viņš Tevi mīl un vēlas savu dzīvi pavadīt ar Tevi. Priecājies par to! Nevis bēdājies par kaut kādiem sīkumiem.
15.02.2013 12:06 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Pirmkārt, nelolo tagad milzu cerības, ka jābūt kādai tādai vispārējai dzīves izmaiņu sajūtai pēctam, kad ir noticis bildinājums. Jā, tu esi oficiāli bildināta!

Bildinājums nu reiz ir tā lieta, kas notiek tikai pēc vīrieša prāta. Tādu viņs to pasniedza, tāds arī tas bija. Kāzas varēsiet plānot kopīgi, gredzenus izvēlēties, bet tagad ir tā, kā vīrietis to gribēja vai viņam sanāca.

Starp citu - joks ir viena no standarta izpausmēm cilvēkiem, kas ir lielā stresa situācijā. Var jau būt, ka viņš bija iedomājies citādu sakāmo, bet uztraukums darīja savu.

Esi laimīga un būs labi!
15.02.2013 12:06 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Sieviete parasti bildināšanas procesu izsapņo ar visām detaļām, bet vīrietis, protams, nav sieviete un to visu iedomājas mazliet citādi. Tad, ja gribas kaut ko konkrētu, tad vīrietim tā arī jāpasaka vai pat jāparāda ar pirkstu. :) Bet man pēc rakstītā izklausās, ka tavējais vienkārši bija satraucies un ar to humoriņu gribēja padarīt to bildināšanu vieglāku. Bet vispār apsveicu! ;)
15.02.2013 12:07 |
 
10 gadi
Reitings 4129
Reģ: 02.01.2011
nu lūk, cilvēku dažādā uztvere..draugs šobrīd noteikti uzskata, ka viss ok..

Ieteiktu par to nedomāt, laiku tāpat atpakaļ nepagriezt un nevajag arī- izbaudi, ka esi saderināta, drīz būsi precēta un Tev pat tika gredzens (no iepriekšējām diskusijām atceroties, jāsecina, ka ne visas tādu saņem!!! tā ka tev vēl ir paveicies!)
15.02.2013 12:08 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
vēl vieena gaudotāja, priecājies, vakar čupa gaudoja par vientulību, ta puķes nebija, ta vienai uzdāvināja zelta auskarus tie ar pa prātam nebija.
15.02.2013 12:08 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Protams, ka kopumā par visu šo padarīšanu priecājos. Par faktu :) Bet nu izpildījums nebija manā gaumē - vai vīrietim tā nebūtu jāzina? hmm..
15.02.2013 12:08 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Vilšanās sajūta ir tāpēc, ka bildinājums nebija tāds, kāds bija izsapņots iepriekš. Mans bildinājums arī nebija kā romantiskākajās filmās, bet, atklāti sakot, īstās emocijas nāca krietni vēlāk nevis brīdī, kad satrauktais vīrietis pasniedza gredzenu :)
15.02.2013 12:09 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Es gribētu šādu bildinājumu, jo zinu, ka manējais nav nekāds romantiķis un tieši nopietns bildinājums man liktos vairāk uzspēlēts kā jautājums - vai tu precēsi šo dumjo pamuļķi. :D

Un ja tev tas bija tik svarīgi, tad vajadzēja vairāk par to runāt pirms tam, jo es uzskatu, ka jums tikai 2,5 gadi kopā, manējais par mani 5 gadu laikā vēl nezina tik perfekti, vai nu arī slēpj, ka zina par mani daudzas lietas. :)

Tad vajadzēja teikt nē, lai iet mainīt gredzenu un bildina par jaunu tavā garā, tad arbildēsi jā. Nu to vairs mainīt nevar, tā kā sāc aprast ar domu, ka esi saderinājusies. ;)
15.02.2013 12:09 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
womankind pa lielam uzrakstīja manas domas.
Priecājiesp ar faktu un beidz piekasīties vīrietim. Kāzas varēsiet plānot kopīgi un tad arī varēsi regulēt pasākumu pēc savas gaumes..
15.02.2013 12:10 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Kas vīrietim būtu jāzina? Ka greizs bildinājums un vēl gredzens ne tāds?? Tava kritika nav objektīva, tai nav pamata, manuprāt!
15.02.2013 12:11 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
jāpiekrīt vaboleenam , ka daudzas jau ar to nepatiku pret visu šauj par strīpu. jā atceros, ka vakar vienai auskari pa prātam nebija. uz kurieni ta pasaule iet?viena vienīga nepatika un kritika pret otra darbībām
15.02.2013 12:11 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Tagad secinu, ka laikam nav gan jāzina tā gaume :D
Nu redz, daudz es par tām bildinājumlietām pati nezinu, tāpēc arī bija tāds satraukums - vai viss noticis, kā nākas :D Jo tā saderināšanās arī šobrīd liekas kā tāds mītisks termins... grūti aprast :D
15.02.2013 12:11 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
moloko, vīrietim bija izstāstīts, ka gribētu tradicionāli gan gredzenu, gan bildinājumu, gan kāzas. Pats vakar atzina, ka bildinājumā visas tās detaļas gribējis netipiskas. Nu tad ok, pēc komentāriem secinu - bildinājums pēc viņa gaumes, kāzas - pēc kopīgās :D
Un, meitenes, ja es savam vīrietim ko plānoju vai dāvinu, cenšos tomēr ņemt vērā viņa vēlmes nevis "lai priecājas par žestu". Nav taču sievietei jāpaliek arī pavisam bez savām vēlmēm vai gaumes (kā Sesilla pieminētajā gadījumā par auskariņiem). Tad jēga neteikt neko un nolikt auskarus skapī, lai krāj putekļus? :D
15.02.2013 12:16 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
wendii - Tu šobrīd vienkārši bezjēdzīgi šūmējies.
Nu un, ka tu kaut ko biji iedomājusies tā, kā biji iedomājusies - Tev ir bildinājums un gredzens tāds, kādu saņēmi, nekā citādāk.
15.02.2013 12:19 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Vispār es domāju, ka lielākā daļa vīriešu nemaz nezina, kas skai'tās tradicionāls saderināšanās gredzens - ar actiņu, jo Latvijā jau daļai pieņemts, ka tas vienkārši ir īpašāks gredzens, kas dāvināts saderināšanās nolūkos. ;)
15.02.2013 12:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits