Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pārdevēju problēmas

 
Reitings 500
Reģ: 31.07.2012
Sveikas. Šodien ir tik pelēka diena un man ir pamatīga neapmierinātība. Un vēl tāda diskusija pagadījās par šo tēmu. Kā lai kliedē šādas jūtas/emocijas?
Labi, bet stāsts nav par to īsti. Gribu painteresēties par pārdevēju darba specifiku. Jo man ir šobrīd tādas situācijas, ka es vienmēr krītu panikā vai stresā. Kā ir ar iztrūkumiem kasē? Kam tas jāsaka un kāds sods pēc būtības pienākas? Jo man šobrīd gadās dažreiz pa santīmiem ka iztrūkst. Ko darīt, ja liela nauda iztrūkst? Tāpat ko darīt ar preci, kuru nejauši sabojāju? Jūs droši vien teiksiet, lai eju pie vadītāja un prasu, jo katrā vietā atšķiras noteikumi. Bet mani interesē kā jūs risinat problēmas darbā un kā tiekat galā ar šādām un tmldz. situācijām. Jāpiebilst, ka strādāju benzīntankā.
Otrs jautājums - kā vārīt mannu? :D

Paldies par atsaucību :)
12.02.2013 11:51 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Es par mannu atbildēšu :D

es vāru tā - uzvāru pienu, kad uzmet burbuli, griežu nost un beru mannā iekšā, lai uzbriest.
12.02.2013 11:55 |
 
Reitings 91
Reģ: 23.01.2013
Parasti par iztrūkuma segšanu sarunā jau stājoties darbā - vai atvelk no algas, vai sametās maiņas cilvēki kopā un ieliek kasē, vai liec tu viena, ja ar kasi strādā viena utt.
Par sabojātu preci neko nemācēšu pateikt, ko tad tāduvar sabojāt?!

Par mannu jautājus nopietns?!
12.02.2013 11:57 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Te darba līgumā nav atrunāts???

Man vecajā darbā bija tā, ka ja iztrūkums līdz 0,30ls tad nav jāmaksā, ja pāri tad atvelk no algas...

par sabojātu preci gan nebija jāmaksā, viss tika vai nu izmests vaia atgriests piegādātājiem, bet tas nebija apģērbu veikals un neiznu kā ir citur... bet mums viss bija atrunāts līgumos un iekšējos noteikumos...
12.02.2013 11:59 |
 
Reitings 296
Reģ: 29.01.2009
Par mannā :-D
jāskatās attiecība, jo viņa pamatīgi uzbriest. Lai nav beigās putra ar nazi jāgriež.
12.02.2013 11:59 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Par iztrūkumu maksā tu pati, sabojātu produktu parasti noraksta, protams, ja tas ir kas ļoti vērtīgs vai tā gadās bieži, tas būs jāsedz tev pašai.
Es mannā vāru tā - aukstā pienā ieberu (tā neveidojās kunkuļi). Vāru līdz uzmetās pirmais burbulis. Turpinu vārīt uz lēnas uguns visu laiku maisot apmēram 15min.
12.02.2013 12:01 |
 
10 gadi
Reitings 6532
Reģ: 29.01.2009
Neesmu pārdevēja, bet man ir darbs ar kasi. Nu ja santīmi iztrūkst, tad tik liec no savas kabatas kasē, ja strādā viena. Ja divatā, tad daliet uz pusēm trūkstošo naudu. Ja tev ir iztrūkums ir latos, tad iesaku iemācīties skaitīt!
Kādu preci tad var nejauši sabojāt benzīntankā? Nu mēs iepriekšējā darbavieta norakstījāt bojātās preces.
12.02.2013 12:08 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Mannā - katliņa apakšā mazliet ieleju ūdeni, tad pienu - kad piens mazliet sāk 'palikt karts, tad lēnām ber klāt mannu un visu laiku maisa, tad skatās cik uzbriedis un ja vēl vajag, tad pieber vēl klāt, tāpēc jau visu laiku maisa, lai redzētu cik bieza. Ja vēlas beigās vēl olu var pielikt klāt un izmaisīt.
12.02.2013 12:11 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Es arī savulaik strādāju benzīntankā - tad ar iztrūkumiem bija tā, ka bija pieļaujama summa, cik dienas laikā drīkstēja iztrūkt, pārējo atvilka no algas. Ar sabojātām precēm arī kā kuru reizi - bija preces, ko varēja norakstīt (piemēram, pārcepušās hotdoga desiņas). Toties situācijās, ja savas muļķības dēļ kāds kaut ko sabojāja, tad tas bija jānopērk.
12.02.2013 12:12 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
kā var sabojāt preci - nomet zemē , piem., pudeli (nu, protams, nejauši) - cik pati veikalos neesmu redzējusi, ka tie cilvēki pudeles liek stāvus uz lentām un ta ar lielu blīkšķi lido zemē - kas vainīgs - kasiere.. pati dzidēju, kā kasierīte teica, ka būs jāmaksā...

par mannu - es uz ~ 250 ml puiena lieku kādas 2 ēd. k. mannā - tas nebūs klucis. Pavāru, līdz kļūst tumīga un tad griežu nost... ja vajag šķidrāku - pieleju vēl pienu.
12.02.2013 12:15 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Kad strādaju gadus atpakaļ tādā darbā, man darba līguma bija atrunāts punkts par iztrūkumu vai ja kasē lielaka summa ir neka inkasācijā, tur man bija ļooti stingri, ne tikai atņem no algas, bet jāsaraksta paskaidrojums un vel Tev izsaka cvai nu mutisku vai pat rakstisku rājienu!
12.02.2013 12:27 |
 
Reitings 500
Reģ: 31.07.2012
Nekas netika atrunāts un laikam netiks arī.. tāpēc man tāds stress. Es jau nezinu, es pirmo reizi ar kasi strādāju man viss kā jauna amerika. Nē lati man nav iztrūkuši, bet santīmi gadās.
Es strādāju nomaļā vietā, kur pircēju ir minimums un noteikumu nav. Tāpēc man grūti šo to saprast. čipsu pakai norāvu stūri un aizlīmēju ar skoču. :D

Par mannu pilnīgi nopietni, domāju šovakar vai sestdien uzvārīt, bet es vispār māku tikai makaronus vārīt. ā, nē izlasīju mūsmājās, ka Pasta. Tie nav makaroni :):D
12.02.2013 12:34 |
 
Reitings 130
Reģ: 03.07.2011
Atkarīgs no vietas, kurā strādā. Mums ir liels uzņēmums, iztrūkumus pašiem nav jāsedz.

Zinu, ka daudzos lielveikalos preces ir apdrošinātas un pārdevējs nevar likt maksāt par saplēstu preci, jo iespējams, prece nav pareizi izvietota, slidena grīda utt.
12.02.2013 13:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits