Slimas un skaistas?

 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
Ha,pati iesmeeju par virsrakstu. :D

Iedvesmojoties no teemas - cik svariigs jums ir izskats,apgjeerbs,mati,ja slimojat un visu dienu shnjurkaajat pa maaju? Luuk,tagad,man ir kapitaalas iesnas,klepus,aizkritushas ausis,tikai zaarks pietruukst... Jau dienas 4 visu dienu velkos pa maaju novazaataa dzhemperii,nemazgaatiem matiem, shortu kabataas kabatlakati - not coool! Cik taalu juus atljaujaties uzspljaut visam,slimojot? :D
11.02.2013 15:25 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Cataleya-man nesen tiesi taa sanaaca darbaa ar vienu sievieti-es vinai izteicu komplimentu ,cik vina labi izskataas un vina nosmeejaas,ka vairaakas dienas nav eedusi,jo bijis veedera viiruss!
Es arii neatceros,kad buutu bijusi slima,gaajusi pie aarsta-iznemot dentistu ,uz apskati!Pati briinos ,jo visu laiku iznaacis straadaat ar slimiem cilveekiem!
Atceros ,ka kaadu meenesi atpakal iedzeeru par daudz sampanieti un naakosaa dienaa guleeju gandriiz visu dienu!Mans noteikums-visam jaabuut loti tiiram-man pasai ,gultai...par godu tam ,ka pavadu gultaa uzklaaju tiirus palagus,viss taads loti smuks-arii apaksvela....viirs smeejaas,nu jaa ,ja gadiijumaa kas-tad loti labi izskaties:D!
11.02.2013 18:16 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kad man ir patiešām slikti, tad nav spēks izkāpt no gultas, pacelt glāzi ūdens.. tā kā frizūra tobrīd nešķiet aktuāla :)
11.02.2013 19:10 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Kad man ir patiešām slikti, tad nav spēks izkāpt no gultas, pacelt glāzi ūdens.. tā kā frizūra tobrīd nešķiet aktuāla

+ Tajos briizhos jau nu tieshaam ir vienalga, kas uzvilkts vai kaa mati izskataas.
Tachu, kad slimoshana ir no seerijas "iesnas, temperatuura knapi 37,5 un galvassaapes", tad gan izskatos apgjeerba, matu, sevis sakopshanas zinjaa taapat kaa ikdienaa.
11.02.2013 21:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits