Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kādas ir Jūsu domas par tālām attiecībām?

 
Reitings 32
Reģ: 10.02.2013
Sākšu ar to,kad man ilgāku laiku teju 2 gadus nav bijušas attiecības..tagad man ir attiecības un tās nav veinkāršas.tās ir tālās attiecības.Viņš ir ārzemnieks.Jā ,varbūt jebkuraa sievietee uzskatīs ,ka tas galīgi nav normāli un nav nekādīgi iespējāms.. Bet, JĀĀĀ ir arī tādasss.un viss mēdz gadīties.Devos ceļojumā ar ģimeni.Tur arī iepazināmies..labi pavadījām laiku ar viņu,pēc ceļojuma turpinājām sarakstīties kādu laiciņu interenetā,runājām pa skype.Darījam visu iespējamo,lai atkal mēs vareu tikties.un ta nu viņš man vienu dienu pasaka,kad ir gatavs pirkt biļeti un braukt pie manis.tas bija kaut kas neticams..Bet mani vecāki ļoti saprotoši..visu viņiem stāstu.mamma bieži vien iesaka kā rīkoties ko darīt.Tapēc itkā noslēpumus neslēpju no viņas.Visnegaidītākais tik tiešām bija tas,mani vecāki ļāva,lai viņš atbrauc.un viņš atbraucca pie manis.nopelnīja naudu un atbrauca pie manis )))))))))) Nedeēļas garumā meš ar viņu iepazināmies vēl vairāk.. viņam blakus es lidoju 7tajās debesīs.Viņš ir nežēlīgi jauks,viņš man parādīja neiespējamās sajūtas..emocijas..kuras nekad nebiju sajutusi. Ļotii biju priecīga,kad manā ģimenē viņš sajutās kā savējais..kā viens no manas ģimenes locekļiem.Te nu piennācis laiks,kad bija jāšķīrās...un tas brīdis bija vissāpīgākais..grūti bija laist cilvēku pie kura pieradi..taču nekas cits neatlikaa.viņs aizlidoja prom..iekšēji un morali biju sagrautaa..taču turpinājām un solijām viens otram rakstīt,runāt,sūtī bildes viens otram..stāstīt par ikdienu ar ko mēs saskaramies un ko mēs daram.Mēs nezinājām ko iesākt tālāk,pēdējās dienās ,kad viņš bija blakus man...viņš lūdzās maniem vecākiem,kad viņš aizbrauc,lai es braucu pie vinjaaa...
Vecāki man nevarēja dod atbildi uzreizz...Tapēc solīt viņam neko nevarēju,jo man 11 klase..skola..un arī brīvlaiki nesakrīt...pēc viņa aizbraukšanas sarakste turpinājās kādas 8 dienasss..ne sarakste ,bet drīzāk skype sarunass.Caur skype iepazinu viņu vecākus.Viņa vecaki iepazina manus vecākus..ikpa brīdim uzturam sarunu kopīgi.bet arviņu katru dienuu,katru brīvo laiciņu..diena nevar sākties,ja nesaņemta īsziņa no viņa un nav novēlēta jauka diena..jā, tā ir!Līdz viņa aizbraukšanai es vecakiem visu laiku čīkstēju,ka gribu doties līdzi..gribu braukt pie viņaa!!!!!!! Vienu dienuuu izveidojām kopīgu sarunu caur skypee.ar manu mammu un viņa mammu.Viņa mamma bija ļoti pateicīgaa un laimīga,kad ar viņu viss ir kārtīā un mājās atgriezās sveiks un vesels.Jo tas IR LIELS RISKS, doties nezināmāaa valstī , nevienam un nekur nezinot kur vispār tāda tā LATVIJAA atrodasss..Norunājāmm vismaz kādas 2 stundaass.līdz tam brīdim, kad viņa vecāki manas mammas klātbūtnē sauc ciemos pie viņiem..viņi gaida mani ciemos..mamma neko nespēja atbildēt..tikai mums tas jāapspriež un jāpadomā.Tajā brīdi dzirdēju mammas atbildi un sapratu uzreiz, kad es nākšu un uzz 100000/..%%% esmu pārliecināta.
10.02.2013 14:57 |
 
Reitings 32
Reģ: 10.02.2013
LustForLife

Beidzot redzu arī tādus cilvēkus ar kuriem manas domas sakrīt.Paldies.
JĀ! es neko nepārspīlēju tāds viņš ir.Un viņa vecāki bieži apjautājas kā iet man,kā iet manai ģimenei..viss civili.Un nav nekāds drātējs.neko vairak pagaidām arī neprasa.
10.02.2013 21:47 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Es saku, ka ir vērts mēģināt, tikai, protams, ar reālistiskāku skatu uz dzīvi. Nu un puisis, vismaz pēc dotā apraksta, liekas normāls šim vecumam. Ņemot vērā, ka viņš paņēma un atbrauca pie nesen iepazītas meitenes к чёрту на кулички, iepazinās ar vecākiem un iepazīstināja ar savējiem, tas tomēr dod cerību, ka tas nebūs standarta brunču mednieks-tusētājs-sēklas sējējs.

Ja puisis var nopelnīt naudu uz biļetēm, tad kāpēc gan nemēģināt? Jo var nesanākt? Te pus cosmo forumam arī klātienē nekas nesanāk.
10.02.2013 21:13 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Estere, visiem ir liciens un gandrīz visiem ir sanācis aplauzies. Autores gadījumā aplauziens varētu būt katastrofāls, tāpēc labāk lai mācās no citu kļūdām un ieteikumiem, ne no savām. Nav jau arī jārunā, par to VAi iesaistīties tādās attiecībās, bet KAD? Pieauguši cilvēki, vecāki par autori, vecāki par mani un vecāki par vairumu šeit pat pieļauj to kļūdu, smagi cieš un mocās. Tāpēc arī mans ieteikums autorei - pagaidīt. Gadu, pusotru. Pa to laiku daudz, kas nostājas savā vietā un, kā jau teicu, arī jāpelna pašai, lai vecākiem nevajadzētu maksāt par attiecību uzturēšanu. Protams, zinu, ka meitene negaidīs, neviens to nedara, tāpēc oaliek ieteikums par darbu. Un uzmanīties. Tas nav garš laiks, ko esiet pavadījuši kopā un internetā cilvēki ir savādāki kā dzīvē.
10.02.2013 21:06 |
 
10 gadi
Reitings 3185
Reģ: 18.12.2012
Beidziet pukstēt, meitenes. Kurai gan 18 gados nav licies, ka viss būs skaisti, kā pasakās.

Bet tev, chiepinjaaa, es iesaku izbaudīt dzīvi šeit un tagad. Kāpēc mocīties? Jūs neesat tik labi pazīstami, lai tu būtu 100% pārliecināta, ka tavs laimīgais stāsts nepaputēs pēc 11. tikšanās dienas. Jā, šādi gadījumi izdodas arī veiksmīgi, un tomēr.
Paskaties varbūt uz to arī no puiša viedokļa. Cik daudz kaut te, cosmo, nav diskusiju par greizsirdību, krāpšanu, neuzticēšanos. Padomā, kā būtu tev būt nopietni ar viņu kopā, īsti neesot viņa dzīves sastāvdaļai. Vīriešiem ir savas vajadzības. Protams, ja attiecības ir ilgstošas un nopietnas vai jūtas patiešām ir reālas, visu var pārvarēt un izturēt, bet nedomāju, ka šis ir tas gadījums.
Varbūt tagad jums abiem šķiet, ka neviena cita pasaulē nav un jūs visu pārvarēsiet, būsiet kopā mūžīgi mūžos, bet šos sapņus realitāte parasti sagrauj. Tev vēl pusotrs gads jāmācās, viņam - jāsāk dzīve veidot. Laiki ies, domāju, ka līdz ar tiem aizies arī šī bezgalīgā patikšana.

Nesaku, ka jaunieši neko nesaprot, viņiem nav īstu jūtu u.t.t. Nedomāju, ka to jebkādā mērā vispār ietekmē vecums. Tomēr esmu visnotaļ pārliecināta, ka šajā vecumā tādas grūtības pārvarēt ir gandrīz neiespējami. Un vispār - vai vajag? Tiešām labāk baudi dzīvi tādu, kāda tā ir tavā degungalā. Nepazaudē visu iespējami laimīgo nākotni jaunības karstgalvības dēļ.

Laikam esmu visu pateikusi, paldies par uzmanību :D
10.02.2013 20:53 |
 
Reitings 32
Reģ: 10.02.2013
Mis Take

JĀ,tā arī darīšu.LIELS PALDIES :)
10.02.2013 20:50 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
22 dienas kopá tieshám nav daudz, galvenais, neuzliec míksto mácíbám... un netéré vecáku naudu biljetém, mégini tad jau pelnít pati, vai lai draugs sponsoré tev braucienu...
10.02.2013 20:44 |
 
Reitings 32
Reģ: 10.02.2013
COCO chanel

mēs 10 dienas pavadījām ceļojumā,viņš atbrauca pie mums.pavadījām vēl 12 dienas.un vai tas ir maz? un viņa pārsteigumi,viņa rīcība rāda pavisam ko citu.
10.02.2013 20:28 |
 
Reitings 10
Reģ: 10.02.2013
nav vērts.
caur datoru ir viens, dzive ir pavisam kas cits. un ka jau meitenes teica tev ir 17 gadi, pašlaik tev tas liekas daudz, pabeidz skolu un tad doma par istu milestību nevis tikai ķircināšanos vienam otru paraustiit.
10.02.2013 20:25 |
 
Reitings 32
Reģ: 10.02.2013
Ance

gluži dārgi jau nemaz nav tie ceļojumi..taču jāā, ir vairak jāapdomā par šo lietu.Paldies tev ! Nekas nav rožains,,taču kad neesi pats to pameiģinājis Tu pats to nevari saprast.
10.02.2013 20:24 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
viss var būt iespējams.

Starp citu, es arī tavā vecumā tā domāju. Nu, tā gluži nav.
10.02.2013 20:20 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
abi strādā

Nevaru iedomāties darbu, kurā 17 gadus veca meitene var nop[elnīt ceļojumiem.
Labi, bet, ne par to ir stāsts. Vasarā jau protams - laid kaut uz 3 mēnešiem. Es tikai domāju, ka tev vajadzētu negaudz ieelpot, izelpot un paskatīties uz lietām no malas. Cik tas ir reāli saglabāt šādas attiecības. Jo tā vairs nav bučošanās 15 gadu vecumā pa skolas kaktiem, tas jau ir nopietnāk.
10.02.2013 20:19 |
 
Reitings 32
Reģ: 10.02.2013
Murrra
Ance

Šveicietis !
10.02.2013 20:14 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Ance,chiepinjaaa mūs IGNORĒ :D
10.02.2013 20:13 |
 
Reitings 32
Reģ: 10.02.2013
Ance

jā,piekrītu skoluu ir JĀPABEIDZ! to nepar ko nepametīšu.Tomēr uzskatu, ja ir brīvlaiks abiem un ir abiem nauda.abi strādā .kapēc gan ne? Varbūt ir rozā brillees,par to es nešaubos.bet es zinu kurā vietā apstāties.galva uz pleciem atrodas un spēju kontrolēt situāciju. Nē,nu jā.var šaubīties.tās ir tavas domas.Bet sastopoties ar līdzīgu situāciju..man liekas,viss var būt iespējams. neko nevar zināt.
10.02.2013 20:12 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Murrra, to pašu gribēju jautāt.
10.02.2013 20:11 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Kas pa tautību puisim?
10.02.2013 20:07 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Meitene, skolu tev ir jāpabeidz. Jā, varbūt tizli izklausas, bet tiešām - skolu ir jāpabeidz un tad var sākt domāt par šitādām braukšanām. Nepabeigsi mācības, pati pēc tam kodīsi pirkstos, bet kā pabeigt mācības braukājot šurpu-turpu, nestādos priekšā. Bez tam, ne jau par savu naudu braukāsi, bet gan par vecāku. Tas viss ir ļoti neapdomīgi, tev ir pilnīgas rozā brilles uz acīm, šķiet, ka pati liela un visu vari, bet tā nav. Iesaku nomierināties. Ja tās tiešām ir lielum lielās jūtas (par ko šaubos), tad nepazudīs arī pēc gada vai diviem. Puikam pašam vēl 19, nu nevar uz tādiem puišeļiem paļauties.
10.02.2013 20:06 |
 
Reitings 32
Reģ: 10.02.2013
Ance

Kā saka, rets gadījums.Un ir arī tādi.Grūti iebilst šādā situācijā.
10.02.2013 20:01 |
 
Reitings 32
Reģ: 10.02.2013
MIA

viņam 19 gadi,strādā .mācās un daudz mērķu.saprātīgs.
10.02.2013 19:58 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
neesmu jau tik mana pēc diviem mēnešiem 18 gadi

Nedomāju, ka tam šajā gadījumā ir kāda nozīme.
10.02.2013 19:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!