krasas jutu apgerbaa!

 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Kuras krasas jutu apgerbu garderobe ir visbiezak sastopamas? Un kapec tiesi tas? Sezonas aktualitate? Milakas krasas in general? Varbut vienkarsi tapec, ka vislabak izskatas tiesi tas. :)

Es ta aizdomajos, vakar kartojot skapi. Meginaju kleitas, topus un bluzes kartot pec krasam, ta vieglak manams ar kuram krasam jaiebremze jo ta jau ir pietiekams daudzums, un kur varetu atlauties ko iegadaties. Problema ir taja, ka man ir vai nu daudz kas melns vai vienkarsi raibs un rakstains. Daudz apgerbu ir zala krasa, bet nu ta mana milaka krasa, tas ir piedodami:)
Un liela problema ir taja, ka tie raibumi jau apnik, pavalkaju, nolieku un pec paris menesiem atkal varu vilkt. Tacu veikala acis vien skatas uz kosam krasam, rakstiem, pukainiem lakatiem, krasanaima bluzitem, raibiem sortiniem. :) Labi, ka galigi sirmis nav aizbraucis, ir jau ari labas pamatlietas - melni, peleki, balti, miesas krasas svarki, gan kaliski, gan uz ballitem velkami. ir ari klasiksi sorti, klasiskas bikses un topi.

Bet skapi paverot, lai cik man vins perfekti sakartots, nav sajuta, ka viss ir viens vesels un kopigs, liekas tads pa malam salasits :)

krasas kuras visbiezak perku - melns, zals, sarkans, pastelrozaa, rozaa,tumsi zils.
08.02.2013 14:49 |
 
Reitings 192
Reģ: 24.05.2009
Apakšveļa gan man ir visās varavīksnes krāsās! Krāsu izvēlos pēc noskaņojuma vai arī tādu, lai uzlabotu garastāvokli - pēc izjūtām. :)
09.02.2013 13:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits