Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Problēmas ar drauga ģimeni

 
Reitings 89
Reģ: 07.03.2011
Sveikas!
Jau kādu laiku draudzējos ar puisi, liekas, ka viss kārtībā, tikai ir viena problēma - neesmu sajūsmā par viņa ģimeni. Vienkārši no savas puses nespēju veidot labas attiecības ar viņa māsām un brāļiem. Varētu likties, ka esmu augtprātīga, bet nē. Es esmu mācījusies pilsētā, esmu, tā teikt, no cita "plauktiņa", man ir augsti mērķi un pati nespēju draudzēties ar tādiem cilvēkiem, nosodiet, vai ne, bet neko nevaru padarīt. Ar puiša mammu un tēti sadzīvoju labi, bet tomēr... Pašai žēl, ka tā. Ar draugu ir labas attiecības, bet nereti liekas, ka viņa ģimenes dēļ varētu ņemt un šķirties, neplānot kopīgu nākotni, kaut arī ikdienā netiekos un nedzīvoju ar viņa ģimeni. Dodiet kādu padomu vai vienkārši sakiet kaut ko... tikai nenosodiet mani.
04.02.2013 17:55 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Hmmm
Varētu likties, ka esmu augtprātīga, bet nē.
un
Es esmu mācījusies pilsētā, esmu, tā teikt, no cita "plauktiņa", man ir augsti mērķi un pati nespēju draudzēties ar tādiem cilvēkiem


Kādi tad īsti ir tie brāļi un māsas?
Ja vien nav baigi, baigi traki, tad man tomēr pēc Tevis rakstītā šķiet, ka esi gan augstprātīga. :/
04.02.2013 17:58 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
man ir augsti mērķi un pati nespēju draudzēties ar tādiem cilvēkiem


kādi tad viņi ir?
04.02.2013 17:59 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
O, man ar bija uz mata tāpat, tikai vēl šajā sarakstā bija vīramāte un vīratēvs.

Pirmkārt, paraugies no malas, tev būtu patīkami, ja šādi domātu tavs puisis par tavu ģimeni? Noteikti nē, tādēļ tomēr ir jāpiespiež sevi un jābeidz raustīt deguns, pēc laika tu sapratīsi, ka viņi ir forši, vai arī pieņemsi viņus tādus, kādi tie ir.

Otrkārtt, ģimeni neizvēlas, tam otram ir ļoti sāpīgi apzināties, ka tu vērtē viņa ģimeni kā otršķirīgu, tas kaitēs tikai un vienīgi jūsu attiecībām.

Treškārt, jā pagāja laiks, ka es šito, ko Tev stāstu, pati sagremoju un pieņēmu un pieņēmu viņus un jāsaka, ka mūsu attiecības ir krietni uzlabojušās, un viņi patiesībā ir forši, pat ar visiem saviem trūkumiem, tā kā man tādu nebūtu, vai ne!?
04.02.2013 18:01 |
 
Reitings 89
Reģ: 07.03.2011
Es tiešām nevēlos internetā apspriest sīkāk ģimeni, tāpēc neraksturošu, kādi viņi ir. Varu tikai pateikt, ka gan jau pašas zināt, kādi mēdz būt cilvēki no laukiem vai kaut kas uz to pusi.
04.02.2013 18:01 |
 
Reitings 89
Reģ: 07.03.2011
Paldies, becky! Es tev piekrītu un ceru, ka pēc laika varēšu teikt tāpat. :)
04.02.2013 18:03 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tev ir viņi jāpieņem. tu nedzīvo ar viņiem kopā, līdz ar to tās retās ciemošanās reizēs jau nu tu vari pacensties. daudziem vecāki ir no lakueim un vēl ar savādāku domāšanu utt, bet nu nekaro ar viņiem.
05.02.2013 14:06 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
akdievs es zinu ka tas ir :D es pirms vinus iepazinu nemaz nezinaju ka cilveki spej dzivot tada tumsonibaa :D
ok, mama var but ka cilveks ir normala, bet johaidi, vina prasa lai aizved uz pilsetu nopirkt partiku, iekapj masina un totali smird pec fermas, nu vai tiesam gruti pargerbties un nomazgaties pirms brauc uz pilsetu? :@ sakuma es nezinaju, ka vina strada ferma un braucam uz pilsetu, es izsplavu-kas te ta smird? pec tam es sapratu un man biiiij tik nenormali neerti, ka es vareju no kauna zeme ielist! masas ari itka sogad saka iet viduskola, bet pec izturesanas un runas veida es padomatu, ka kada 6., 7., klase! par to kada stavokli vinii ieradas slimnica kad dzemdeju mazo vispar kauns kko raxtit!
bet nu 5.to gadu kopa esmu ar savu draugu, labi ka man vini nav ikdiena jaredz, maximums reizi menesi aizbraucam uz to cuhnju :D zinu ka bus siltaks laiks, tad naksies biezak atkal braukat :D
05.02.2013 14:20 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Man liekas stulbi vērtēt, ka draugam ir slikta ģimene, jo dzīvo laukos, nemācās pilsētas skolā. Starp citu arī lauku skolas izglītība ir gana laba, ja cilvēkam ir dzīves mērķi un gribasspēks.
Problēmas ar drauga ģimeni Tev būtu tad, ja ģimene Tevi nepieņemtu, mēģinātu kaitēt vai izjaukt jūsu attiecības.
05.02.2013 14:29 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
vini gan jau jut, ka tu sos cilvekus uzskati par zemakiem un tapec tas attiecibas jums ir nekadas. es tev iesaku tikt pari sev vai vismaz mazak ar viniem kontakteties, lai nebojatu sev un citiem garigo.

minesu-vini ir no laukiem!:D
05.02.2013 14:30 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nu laukos man vieniga problema skiet ta, ka nereti edienu taisa nehigeniskos apstaklos un es esmu kapriza, tapec nereti needu pie saveja radiem. sakuma laikam domaja, ka vai nu loti maz eddu vai ko, bet beigas pienema:)
05.02.2013 14:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits