Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vissliktāko saraksts!

 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
Šī būs tāda kā anti reklāma dažādiem produktiem un pakalpojumiem. Protams, gaumes jau atšķiras, bet nu tā pa lielam.
Vissliktākais/neiesaku:
1. Frizētava
2. Solāriju studija
3. Kas no kosmētikas precēm, piem, skropstu tuša vai šampūns. Kāds produkts, kas ir licis vilties.

jo???
30.01.2013 14:50 |
 
Reitings 2191
Reģ: 27.09.2012
1. Neeju, pati krasoju matus.
2.-
3.Avon skropstu tušas,šampūni -viss kas pārdodas drogas, izņemot krievu sērija-čistaja linija,tas der maniem matiem.
30.01.2013 23:51 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
1. Kirjan Studio
2.-
3. MADARA šampūns, kondicionieris
30.01.2013 23:26 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Ar frizieriem neeksperimentēju, tāpēc vīlusies neesmu. Uz solāriju nekad mūžā neesmu gājusi un neiešu.
Nepatīk:
-Madara dziļi attīrošās putas sejai
- Madara šampūns
- tuša no Avon
Droši vien ir vēl kaut kas, bet man slinkums ilgi domāt.
30.01.2013 23:24 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Garnier Fructis šampūni - es kā mazgāju, tā mati sausi kā salmi, kaut gan likās, ka efektam jabūt pavisam citam.

Man mājās ir bijuši daudz šampūnu no profesionālā gala, bet es vienmēr izvēlos pati sev nopirkt tieši Fructis šampūnus. No visiem citiem man daudz ātrāk sataukojas vai jau izmazgājot ir izskats kā netīri, lai gan rūpīgi mazgāju.
30.01.2013 23:19 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Avon AT šampūni

Man gan ļoti patīk :D

1. Ar kuponu aizgāju uz Valdemāra ielas ''Studio Dekoltē'' kāda iegāju, tāda iznācu, tikai saplosīta.
2. Hmm... Mežciemā T/c "Penta'' ir tāds salons, tur neviens latviski nerunā, un no solārija vispār nekādas tolkas nav, biju 5x - nekas.
3.Grūti tā uz sitiena par produktiem iedomāties, bet sajūsmā neesmu par ELVIVe produktiem, liekas drausmīgi, jo īpaši šitie visi:
30.01.2013 22:58 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
1. Uz Kolonnas mācību frizētavu vairs neiešu, jo ļoti lēni strādā meitenes, un esmu atradusi savu frizieri, tāpēc vairs citus piemērus negribu saukt.
2. Uz solāriju neeju, nekad agrāk nespētu iedomāties, ka neiešu uz solāriju, kā būt bālai, nesmuki, bet es laikam esmu saradusi ar to, ka vai nu esmu bāla vai neglīta :D
3. Piekrītu par Syoss sauso šampūnu, sajūta, ka galvas āda netīra, mēsls, nemaz negribu zināt kādi ir citi viņu produkti. Percy&Reed apjoma krēms matiem, nekāds lētais nebija, bet apjoma vietā mani mati bija sapļekuši un nācās mazgāt vēlreiz, lieki piebilst ka daudz neliku, vārdu sakot metams laukā. Elvital volume collagen spray, apjoma sprejs, iepūtu vienreiz matos, mati izskatījās atkal sapļekuši, briesmīgi, es izmetu laukā pilnu pudeli. Ar vairākiem profesionālajiem šampūniem esmu pamatīgi iegrābusies, tikai tas bija sen un nepateikšu precīzus nosaukums. Giovanni apjoma šampūns un kondicionieris man lika pamatīgi vilties.
30.01.2013 22:48 |
 
Reitings 1784
Reģ: 18.06.2009
30.01.2013 22:35 |
 
Reitings 1104
Reģ: 31.07.2012
1. friziere no Valdemārielas salona. vārdu neteikšu. bet vispār, kur esmu bijusi, labi nogrieza
2. neeksperimentēju ar daudziem, tāpēc nevaru teikt. Bet ļoti patīk iepriekšminētajā SOLE (vai kā tamlīdzīgi), kas ir Barona ielā, uz Lāčplēša ielas krusta. Aizeju vienu reizi mēneša laikā un iedegums IR! Pērnavas ielas Blue Box un šis te man ir topu topos.
3. Avon AT šampūni. Loreal Telescopic tuša - daudzas fano, bet manām skropstām nederēja.
30.01.2013 20:23 |
 
Reitings 328
Reģ: 14.10.2012
Ieva Roģe ir. Vismaz pirms pusgada bija. Sanāk, kad ieiet 1. stāvā, pa to ieeju, kur ir Kolonna, Bite un Timari veikals, tad jānoiet uz pagrabstāvu.
30.01.2013 19:38 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
1. Reiz bija viena friziere,kura nogrieza matus,un vispār neizfilēja. Tas bija tā,it kā man ome būtu matus griezusi! Trouble!
2.Ar šo nav problēmu
3.Man arī nepatīk tā Avon skropstu tuša "Drama" Varu kādai pa 1 ls pārdot,ja grib :D
Man nepatīk Dzintara kosmētika,izņemot dažas smaržas.
30.01.2013 19:33 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
1. Frizētava "Maija". Ar šausmām atceros kādu galvu tur man uztaisīja. Ilgi negāju pēc tam aizgāju uz salonu citā vietā. Radās iespaids, ka tur pieņem mazkvalificētas frizieres.
Kā arī - "Kolonna" T/C "Origo". Nu jau divus gadus eju uz lētu frizētvu, netālu no mājām. Beidzot esmu apmierināta.

2. Solāriju studija "BlueBox" uz Čaka ielas. Tagad jau gadu neesmu apmeklējusi, bet savulaik nebija no viņas nekādas jēgas.

3. Mati nav bojāti ar ķīmijām un alerģiska arī neesmu - patīk visi šampūni. Tikai pēc līnijas nomaiņas pirmās trīs, četras mazgāšanas reizes atstāj jocīgu iespaidu uz matiem.
30.01.2013 18:29 |
 
Reitings 146
Reģ: 12.11.2012
1. Pati to daru, pēdējā pieredze bija pārāk slikta. Sapratu, ka varu nogriezt pati un labāk.
2. Apmeklēju ļoti reti
3. *Garnier Fructis šampūni - es kā mazgāju, tā mati sausi kā salmi, kaut gan likās, ka efektam jabūt pavisam citam. *Biju pirms gada nopikusi Farmasi korektoru, izskatās drausmīgi nedabiski, kā krīts smērējas. *No rozā Loreal matu līdzekļa pret karstumu arī nekādas lielās jēgas nebija.
30.01.2013 18:06 |
 
Reitings 457
Reģ: 22.12.2012
Vai tad Origo ir solāriju studija? Nekad tādu tur neesmu manījusi

1. Ar frizētavām ir grūti, Jelgavā esmu bijusi Dīvā, kas pretī autoostai, tad vel Kolonna virs Rimi arī nepatika, tik pat labi pati varu sev nogriest matus un ieveidot, biju vēl vienā, frizētavā Jelgavā arī nepatika, nosaukumu neatceros
2. Pati strādāju solāriju studijā, līdz ar to sauļojos tikai studijā, kur strādāju. Neko sliktu neteikšu ne par vienu, jo pie katra jau var atrast kur piesieties un tas nebūtu korekti
3. Viss kas pērkams drogās.
No šampūniem visi kuri pieejmi Rimi vai Drogās, arī Body Shop šampūns sausiem matiem bija briesmīgs.
30.01.2013 18:04 |
 
Reitings 159
Reģ: 13.04.2012
1. Esmu mēģinājusi iet pie vairākiem frizieriem Rīgā, bet vienmēr sanāk aplauziens, konkrētus salonus gan vairs neatceros. Tagad esmu atgriezusies pie savas ilggadējās frizieres mazpilsētā, kura jau bez teikšanas zina, ko un kā gribu un samaksa arī ir vismaz divreiz mazāka nekā pie Rīgas frizieriem.
3. Pēdējais vīliens bija Madaras šampūns krāsotiem matiem, mati savēlās un bija sausi kā salmi.
30.01.2013 17:48 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
Max factor tusha 24h kaut kaa taa saucas..neiespejami notirit no skropstam..pec 2 reizem parstaju lieot,jo lai dabutu nost no skropstam,japlesh taas nost .. Tads murgs.. Tagad saprotu kapec 24h noturiba..domaju,ka varetu but visas 56h ;D
Shampuns bez silikoniem un visaadam tadam lietam..mati vnk smagi,netiri jau vakaraa un tadi nekadi..baigais viliens:(
30.01.2013 17:48 |
 
Reitings 333
Reģ: 27.05.2010
1. Joprojam esmu sava friziera meklejumos, ir bijusi vairaki,kas nepatika, bet taa,ka galigi tizli uztaisa par laimi nav gadijies.
2. Sen neesmu tur bijusi,bet kadu laiku atpakal Olimpija bija drausmigs solarijs, vai nu konkreti apdegu vai vsp bez efekta.
30.01.2013 17:40 |
 
10 gadi
Reitings 1959
Reģ: 31.01.2012
1. Neesmu bijusi ne pie viena labas friziera/es. Tādā ziņā, ka varbūt, jā, māk nogriezt matus. Bet laba friziere manā uztverē ir friziere-stiliste, kurai es paprasīšu kaut kādu frizūru man izveidot, un viņš/a jau pēc manas sejas formas, matu krāsas un uzbūves zinās apmēram, kāds būs gala rezultāts. Man mati ir nepaklausīgi, plāni, vienkārši. Es vispār reti eju pie friziera, bet ir bieži bijis tā, ka es sagribu kaut kādu frizūru, bet gandrīz skaidrs, ka ar maniem matiem tāda nesanāks, bet, nē, ne jau man pasaka, ka labāk varbūt citu, jo tā nepiestāvēs, nestāvēs tā, kā gribu, bet paņem un nogriež, un labi, ja vēl tā, kā paprastu, nevis, piemēram, čolku 5x biezāku un īsāku nekā vajadzēja, dažu balinātu šķipsnu vietā pus galvas ir balinātas utt.
2. Sliktākais, kurā esmu bijusi ir pie Pērnavas ielā. Tas laikam Zemitānu tilts skaitās. Tātad pie Zemitānu tilta Pērnavas ielā aiz benzīntanka ir kaut kāda maza trenežieru zāle, frizētava un vēl turpat arī solārijs. Ļoti lēts un atbilstoši šausmīgs. Es pat nosalu, kad sauļojos. Nebija ne sajūtas, ka esmu solārijā, ne efekta.
3. Tā kā vēl joprojām dzīvoju pie vecākiem, pašai ienākumu nav, vecāki arī knapi galus velk, tad sanāk tā, ka jālieto visi tie produkti, kuri tajā brīdī ir bijuši uz akcijas. Manā ģimenē - jo lētāk, jo labāk. Nav tā, ka aizdomājas, kam kāds efekts. Tā paša šampūna galvenais uzdevums - padarīt matus tīrus. Bet vai tur viņi sausi, blaugznaini vai vēl nez kādi, nav svarīgi. Pati jau es noteikti izvēlētos rūpīgāk.
30.01.2013 17:36 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.01.2009
Zīle, kas Tev nepatika Attirance roku kremā? Man tieši nesen uzdāvināja ar ķiršiem un šķiet, ka ir ļoti labs.
30.01.2013 17:36 |
 
Reitings 328
Reģ: 14.10.2012
1. Pati sev frizieris. Ir bijušas vilšanās, bet nu tas ļoooti sen. Neriskēju.

2. Tā solāriju studija, kas Origo - BlueBox?? Vnk drausmīgi - nepatīk atmosfēra, kabīnītes, paši solāriji :/

3. Skropstu tuša Loreal Lash arhitect 4D, Syoss neizskalojamais kondicionieris, un protams pa lielasm visa Avona un Oriflame kosmētika.
30.01.2013 17:32 |
 
Reitings 159
Reģ: 29.01.2009
3- Soyss šampūns un matu balzāms( mati nekādi, galva šausmīgi niezēja), Loreal acu ēnas - grey ( nenoturīgas, savelkas krunciņās )
30.01.2013 17:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits