Illuminati

 
Reitings 42
Reģ: 28.08.2011
Vai Jūs ticat Illuminati? Vai ticat,ka var pārdot savu dvēseli sātanam? Un kādā veidā tad īsti Illuminati ietekmē sabiedrību?
23.01.2013 16:52 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Kurs laujas ietkmeties, tas ietekmejas, parejie dzivo talak pa savam. Cilveku ar vaju raksturu un bez mugurkaula, bez sava viedokla, viegli ietekmet, cilveku kuram tadu problemu nav, tik viegli iespaidot nesanaks. Punkts!

nedaudz naivi man šķiet!
jo runa ir par ietekmi daudz plašākā līmenī, ietekmi uz mūsu dzīvēm un to modeļiem, kuru mēs neapzināmies un kurā iedziļināties un iespringt mums nav nemaz nekādas jēgas, jo no mums nekas nav atkarīgs un mēs nekādi neietekmējam lielos pasaules procesus
24.01.2013 18:03 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
noklausījos to interviju ar Bejonsi, kuras saiti Kristina ielika diskusijas sākumā(jā, es nevaru nomierinātie:D)
viss, ko viņa teica, liekas pilnīgi normāli!cilvēks kurš, kā redzams, dzīvē ir diezgan kautrīgs, mierīgs, piezemēts vienkārši saka, ka, izejot uz skatuves "ieiet" un nospēlē seksīgu tēlu un ir izdomājis alter ego un VISS! normāls psiholoģisks paņēmiens.
Nu come ooon!!!! Es saprotu, ka tīņi, kas sēž soc. portālos no tā visa barojas utt., tomēr tāpēc mums ir smadzenes, lai dažreiz viņas pielietotu un ieslēgt saprātu nevis ļautu nemitīgi tās skalot.
Ja godīgi, man liekas šokējoši tieši tas, ka cilvēki tiešām spēj noticēt, ka tajos tekstos ir kkādas illumitātu pazīmes.
24.01.2013 18:20 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Vakarnakt nevarēju aizmigt un lasīju internetā atrodamo informāciju par brīvmūrniekiem, kas šajā tēmā arī tika pieminēti. Ziniet, būtu es vīrietis, mans sapnis būtu iestāties Latvijas lielložā - ieinteresēja un nesaskatu tur neko briesmīgu.

Atradu, lūk, šādu rakstu http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/4845/patiesiba-par-brivmurniekiem ar vienu tieši šai diskusijai par iluminātiem iederīgu domu:

Joprojām ir daudz sazvērestību pētnieku, kas dziļi tic, ka pasaulē viss notiek nevis nejauši, bet plānoti — tiek veidotas tīklveida struktūras utt. Un viņi, protams, arī atrod dažādas saistības un sakritības, kas vēl vairāk nostiprina viņu pārliecību. Tie ir tādi margināla tipa cilvēki, kas uzskata, ka visur ir iejaukti žīdi, homoseksuāļi, masoni. Es nedabūju darbu, jo tur priekšā bija žīds vai masons, un pieņēma cilvēku, kas ir žīds vai masons. Tie ir vulgāri uzskati.


Nav runa konkrēti par brīvmūrniekiem, iluminātiem vai citu grupējumu, ir runa par to, ka cilvēkiem patīk viss skandalozais, patīk atrast ļaunos (te kāda meitene jautāja, kāpēc mediji izplata tikai negatīvismu - jo cilvēkiem tas patīk!! Cilvēki pavelkas daudz vairāk uz skandāliem, nevis pozitīvām ziņām) un novelt vainu uz viņiem, nevis padomāt ar savu galvu un paskatīties uz sevi.

Nenoliedzu to, ka ir cilvēki, kuriem ir ļoti liela vara, jo ir nauda. Bet tas taču ir skaidrs! To neviens nenoliedz, manuprāt. Bet ir SLIMI runāt par zombēšanu (neuzskatu, ka mārketinga triki ir kaut kas ārprātīgs, tas ir darbs un par to zina visi) un satānismu (jūs tagad sakāt, ka tā ir metafora. Vakar nepažēloju savu laiku un apskatījos videoklipus Youtubē, secinājums - vismaz parastie cilvēki šo visu dvēseles pārdošanu uztver par īstenību).
24.01.2013 19:20 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
es uzskatu, ka par negatīvajām ziņām sūdzēties ir pilnīgs murgs. protams, ka negatīvo ziņu ir vairāk, jo piekritīsiet taču, ka par ziņu "mūsu miestā šodien nav noticis nekas jauns" naudu nemaksāsiet?
24.01.2013 20:50 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Es domāju, ja zombē, tad tie, kam ir tā lielākā nauda, kuru rokās ir lielākais kapitāls, lai pelnītu sev VĒL lielāku naudu. Un zombē ne tik daudz ar mārketingu, bet caur medijiem par politiskajiem un ekonomiskajiem procesiem - ASV TC terora akti, attiecības Irāku utt.-es tiešām sliecos domāt, ka tie, kas ir pašā varas augšgalā, paši šos notikumus arī "rada"( un tas ir baisi, jo rezultātā ir cilvēku upuri) un, izmantojot medijus un politiķus, pasniedz tos sabiedrībā tā kā viņiem tas ir vajadzīgs, lai atkal sev taisītu vēl lielāku naudu.
Jā un tie arī ir Rotšildi un Rokfelleri

vienkārši te aizgāja runa par tām slavenībām un viņu ietekmi-tas liekas smieklīgi, jo viņi paši ir tādas pašas marionetes, vienīgi ar lielākiem līdzekļiem, bet globāli neko neietekmē.
24.01.2013 20:52 |
 
Reitings 729
Reģ: 07.06.2012
Ticu,pētīju to visu 3 gadus,man ir savs viedoklis,bet par to šeit nerakstīšu.
Ja kāda netic/nezin kas tas ir... Noskatieties šo. http://www.youtube.com/watch?v=jUByL6LRj2I
Šis atvērs Jums acis.
24.01.2013 20:55 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Jackie, kaut kam tādam es vairāk ticētu, piekristu, nevis slavenībām. Bet, piemēram, Mias linkā atkal ir runa par mūzikas industriju.. :D

Varbūt tu vari vai kāda cita meitene ieteikt literatūru, kādu normālu uzziņas avotu par Rotšildiem, Rokfelleriem? Atzīšos, ka esmu lasījusi par viņiem (vairāk par Rokfelleriem) tikai kaut ko, manuprāt, virspusēju un internetā.
24.01.2013 21:13 |
 
Reitings 139
Reģ: 29.01.2009
Palasīju dažas atbildes un viena no Jums ļoti labi izteicās par to, ka visa pasaule nepārtraukti tiek turēta stresā! Nekur netiek ziņots nekas pozitīvs utt. Kaut vai kāda velna pēc mums, piemēram, rīta ziņās, kā pirmo ziņu pastāsta - ASV skolā notikusi kārtējā apšaude utt. Ko mums tas maina? NEKO. Bet visu laiku mums pat neapzināti tiek zombēts iekšā viss tas negatīvisms. Un vēl, pēkšņi vairs mēs nevaram iziet ārā bez saules aizsargkrēmiem, jo būs vēzis un vel daudz ne dažādi šāda stila piemēri. Mums liek justies tā, lai mēs visu laiku no kko baidītos un būtu atkarīgi, jo tas viņiem ir izdevīgi :/
24.01.2013 21:17 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Balta, izlasi, lūdzu, vēlreiz Mendas atbildi:
es uzskatu, ka par negatīvajām ziņām sūdzēties ir pilnīgs murgs. protams, ka negatīvo ziņu ir vairāk, jo piekritīsiet taču, ka par ziņu "mūsu miestā šodien nav noticis nekas jauns" naudu nemaksāsiet?


Un tagad padomā kaut vai par Cosmo diskusijām - cik daudz lapas sasniedz skandalozās, strīdīgās diskusijas, kur notiek viedokļu cīņas vai normālās diskusijas, kur izpaužas negatīvisms (kaut vai šī vai par precībām ar musulmani, vai kad foruma dalībnieces tika nosauktas par perversām vai tml.) un cik daudz lapas sasniedz diskusija, kas veltīta absolūti neprovokatīvai tēmai, pat pozitīvai? Vai tiešām nav skaidrs, ka cilvēkiem patīk skandāli, patīk negatīvais, patīk par to parunāt un tieši tāpēc arī mediji par to ziņo, jo cilvēki, kas strādā rīta ziņās, arī grib ēst?
24.01.2013 21:22 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Ar to es gribēju pateikt, ka nav jāmeklē dziļas sazvērestības tur, kur to nav. Viss ir vienkārši, visi grib nopelnīt un vainot pie tā iluminātus ir savādi. :D
24.01.2013 21:25 |
 
Reitings 139
Reģ: 29.01.2009
Pievakare, Tu domā, ka cilvēciņi, kas strādā rīta ziņās paši izdomā, kas viņiem ir jārāda ziņās?! Jā, piekrītu, ka cilvēki ir tendēti uz negatīvismu, jo visi pie tā ir tik ļoti pieraduši un tas šķiet pilnīgi normāli. Mēs esam jau no bērnības tam pakļauti, gribam to vai negribam. Tiem, kas vada pār pasauli NAV vajadzīgi cilvēki ar savu viedokli un iespējām pastāvet par sevi un, kur nu vel kko kontrolēt un ietekmēt, viņu interesēs ir valdīt pār masām un visus padarīt par baiļu un nelaimju upuriem, lai itkā pēc tam varētu piedāvāt daudz ne dažādos risinājumus, kuri atkal ir jāpērk vai arī vispār nav pieejami. Kā jau kāda teica, jau sen ir izgudrots kā cīnīties pret vēzi un aidu, bet ja visus izārstēs, tad tie biznesi izjuks un tie LIELIE vairs naudiņu nevarēs smelt čupu čupām :)
24.01.2013 21:36 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Balta, kāda starpība, kurš ko izdomā? Visi cilvēki grib pelnīt - vai tas ir noslēpums? Vai vispār kaut kas, ko tu tikko pateici (ka nav izdevīgs cits viedoklis utt. utt.), kādreiz kādam ir bijis noslēpums? Ja tā, tad skumji, jo, manuprāt, tas ir tik pašsaprotami. Vienīgais, ko es nesaprotu un par ko es te runāju ir - kāda velna pēc tiek iejaukti ilumināti (neaizmirsīsim, ka tagad esam diskusijā par viņiem), brīvmūrnieki vai kaut kas cits? Tā grupējumu iejaukšana šajā lietā (nu tur simboliņu meklēšana, teikšana, ka ilumināti grib valdīt pār pasauli utt.), apsūdzībā sadarbībā ar sātanu (vienalga - metafora vai nē) - tas ir tas, kas man liekas aprobežoti.

Kā jau kāda teica, jau sen ir izgudrots kā cīnīties pret vēzi un aidu, bet ja visus izārstēs, tad tie biznesi izjuks un tie LIELIE vairs naudiņu nevarēs smelt čupu čupām

Es par šo neko neesmu dzirdējusi, tāpēc man ir pāris jautājumi - vai tas ir kaut kur pierādīts vai kārtējo reizi "viena tante teica"? Un vai tad nebūtu izdevīgi pelnīt ar zālēm pret vēzi un aidu?
24.01.2013 21:44 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
Pievakare, Tu domā, ka cilvēciņi, kas strādā rīta ziņās paši izdomā, kas viņiem ir jārāda ziņās?!


es strādāju ziņu aģentūrā, bet neviens ilumināts pie manis pagaidām nav nācis un teicis, ko man rakstīt :D
24.01.2013 21:44 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
es strādāju ziņu aģentūrā, bet neviens ilumināts pie manis pagaidām nav nācis un teicis, ko man rakstīt
:D :D :D
24.01.2013 21:47 |
 
Reitings 139
Reģ: 29.01.2009
Pievakare, interesanti zināt cik, tad viņi ilgi pelnīs ar zālēm, kuras var izārstēt?? Labāk cilvēkus barot ar zālēm, kuras nevar izārstēt, bet dod ticību, ka viss būs labi un cilvēki tik maksā un maksā, jo nav jau izvēles. Un nevienam nav noslēpums, ka ilumināti ir vienādības zīme vārdam žīdi (atkal visas tullīt sāks ķērkt :D ) Un nav arī noslēpums, ka visas lielākās pasaules bankas un farmācijas kontrolē žīdi. Ar to viss ir arī pateikts...
24.01.2013 21:51 |
 
Reitings 139
Reģ: 29.01.2009
Nepalieciet aprobežotas, mīļās meitenes ;)
24.01.2013 21:53 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
MUMS nepalikt aprobežotām :D :D :D
24.01.2013 21:57 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Ok, mūzikas industrijā patiešām var saredzēt kopsakarības, simbolus utml. Bet nu un? Kādā veidā šie simboli varētu man traucēt? Simbols vispār ir tāda lieta, ko katrs cilvēks interpretē pēc savām sajūtām. Par sātanu runājot...Nav tāds reāls sātans, ļaunais spēks, tumsas avots, no kura rodas kaut kas slikts. Ir tikai gaismas avots, Dievs, mīlestība (sauc kā gribi), bet cilvēki ar sev piešķirto brīvo gribu rada ļaunumu. Nav tāds sātans (vai dēmons), kas grib tevi atraut no Dieva (vai laimes, mīlestības - tiem, kam vārds "Dievs" nepatīk), un kurš dara visu, lai tevi pavedinātu uz nelabām lietām. Cilvēks pats to izvēlas. Vienreiz skatījos labu video, kur viena sieviete teica, ka cilvēki paši sev sarežģī dzīvi, dodot sev radītajām negatīvajām lietām vārdu "sātans", piešķirot tam tēlu un lielāku ietekmi, līdz ar to radot sevī bailes kā no konkrētas būtnes, parādības.
Ticu, ka ir daudzi, kas panesas uz šiem Illuminati simboliem, jo vienkārši pieņem, ka tie ir sātaniski, pēc tam sajūt bailes un bailes tālāk vairo negatīvismu. Man personīgi ir pofig, ka piramīda ar aci kādam skaitās kaut kas slikts, trīsstūris ir arī Dieva simbols, tāpat arī acs, un tā es to uztveru un uztveršu.
24.01.2013 22:00 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Es par šo neko neesmu dzirdējusi, tāpēc man ir pāris jautājumi - vai tas ir kaut kur pierādīts vai kārtējo reizi "viena tante teica"? Un vai tad nebūtu izdevīgi pelnīt ar zālēm pret vēzi un aidu?

Jau kādu laiku atpakaļ redzēju raidījumu pa vienu no tiem zinātnes kanāliem. Tur bija kāda saistība ar haizivīm. Pētījumu rezultātā atklāja, ka haizivis nevar saslimt ar vēzi. Ir atrasts par to atbildīgās vielas haizivs organismā. Sāka jau izstrādāt zāles, kad visu vienā brīdī apturēja un noklusināja. Tas jau būtība ir tikai loģiski, ka pastāvīgu peļņu ienesīs slimnieki, kuri ārstējas gadiem, nevis vienreiz iedzer zāles un staigā vesels.
24.01.2013 22:03 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Tiesam prieks lasit, ka ir ari meitenes, kas patiesam interesejas par kaut ko vairak neka tikai attiecibam, kosmetiku utml. Tikai mani visaa shajaa informacijas okeanaa drizak interesetu, kaa no taa visa izvairities, pasargat sevi (jo pat ar visam "zinashanam" cilveku iespejams ietekmet un kaa vel), jo, atvainojiet, kaa iespejams izfiltret, kuri FAKTI (nevis interpretacijas - sis gan ir katra pasha zinjaa) ir patiesi vai nepatiesi.
24.01.2013 22:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits