Vēlreiz par musulmaņiem.

 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Nesen šeit jau bija diskusija par precībām ar musulmaņiem. Pati gan aktīvi nepiedalījos, bet iemetu aci gan un, cik atceros, bija meitenes, kas aizrādīja, ka dažām ir pārāk greizs viedoklis par musulmaņu vīriešiem, kas balstīts tikai un vienīgi uz stereotipiem. Šodien delfos izlasiju rakstu: http://izklaide.delfi.lv/divaina-pasaule/sensacijas/jaunie-islamistu-padomi-savu-sievu-sisana.d?id=42973106, un teikšu godīgi - kā var nebūt negatīvs viedoklis lasot ko šādu? Pie tam paši musulmaņi šīs grāmatas raksta un uztver par normu Es saprotu, katā tas ir vēsturiski iekārtojies - sievietes ir zemākas būtnes. Bet vai mums vajadzētu izrādīt toleranci pret ko tādu, tikai tapēc, katās ir viņu tiesības piekopt savu reliģiju šādā veidā?

Tām, kas negrib lasīt rakstu, īsumā - raksts par grāmatām, kā musulmaņiem "pareizāk" sist sievas.
18.01.2013 16:18 |
 
Reitings 99
Reģ: 09.03.2012
es ciest nevaru musulmanus. Dzivoju arpus LV un tad darba vieta biezi vien atrodas sis tautas parstavji, un goda vards, vini sieviesu viedokli neuztver nopietni, ja es aizradu kaut ko, vini smejas ta itka es jokus tur pleestu. Zinama ari viena sieviete kas ir sagausies ar to vienu mezoni, vinai izpaliek visi LV svetki, tai skaita ari Ziemassvetki, jo tie jau na svetki, toties vinai jasvin visi vinu svetki. nu murgs kaut kads. kur varbut tik stulbas un letticigas sievietes.
22.11.2013 11:18 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nevajag jau visus vienā mucā likt. Es zinu jauktās ģimenes, kurās tiek svinēti gan Ziemassvētki.. gan arī Bayram :)
Man zināmie musulmaņi ļoti ciena savas sievietes, rūpējas par viņām.. Nu nevar būt, ka es (droši vien arī Melns) esmu unikāls izņēmums, ar kuru notikušas tik daudz nejaušas sakritības :D

Ja jau Islāms ir tik briesmīgs, tad kāpēc mūsdienās pieaug to sieviešu skaits, kas kļūst par musulmanēm.. un viņām nav 2. pusīte musulmanis?
22.11.2013 11:41 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
margharita, Tev,kas dzivo arpus LV, vismaz butu jasaprot,ka visus musulmanjus bazt vienaa maisaa nedrikst... ir tiiiiiiik daudz atshkjiribas starp valstim,no kuraam tie nakushi...


piekritu Cormeum, taa musulmanju baashana vienaa maisaa ir kaitinosha un aprobezhota... neaizstaavu nevienu, kadreiz pati taa dariju,bet, dzivojot UK, esmu sapratusi daudz un redzejusi daudz tieshi shajaa sakaraa...
22.11.2013 12:00 |
 
Reitings 200
Reģ: 16.09.2013
Viss atkarīgs no nacionalitātes, nevis reliģijas. Ārābu tautas atšķiras no, piemēram turkiem, kas ir ļoti moderni.
Pati personīgi pazīstu sievieti, kura nāk no stingras katoļu ģimenes un ir pārgājusi islāmā, muslimu drauga viņai nav.
Korānā rakstīts, ka sieviete ir jāciena un nekas par sišanu nav rakstīts! Tomēr arābu tautām šī lieta ir pati par sevi saprotama ārpus Korāna, tā kā, cilvēki, pievērsiet uzmanību valstij nevis reliģijai, jo islāms ir ļoti jauka reliģija, cilvēki ir tie, kas to sabojā.
22.11.2013 12:32 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Es nesaprotu cik var cepties par tiem musulmaniem. Lai tacu vini dara ka grib. Tas, kuras ir sausmas no viniem, nu loti labi, tad liecieties miera. Neviens jums nespiez ar viniem preceties un dzivot.
Un visticamak vini nemaz to nedaris, vini pasi nopietni nelabprat iesienas ar eiropas sievietem :D
Taka jums nekas nedraud!
22.11.2013 12:40 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Es nesaprotu cik var cepties par tiem musulmaniem. Lai tacu vini dara ka grib. Tas, kuras ir sausmas no viniem, nu loti labi, tad liecieties miera. Neviens jums nespiez ar viniem preceties un dzivot.
Un visticamak vini nemaz to nedaris, vini pasi nopietni nelabprat iesienas ar eiropas sievietem
Taka jums nekas nedraud!


Draud gan, ja dzīvo valstīs kā Francija, Norvēģija, ...
22.11.2013 12:44 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
raven padoma logiski, cik musulmani dzivo taja pasa vacija. Un nav ta, ka nu visi metas virsu vacietem, grib vinas precet, piespiest pienemt islamu un tad regulari sist. Te dzivojot, ja vien pasai nav velme, var mierigi ar viniem nekontakteties. Nu nav vini tik izsalkusi pec baltajam sievietem, ka vairumam liekas.
22.11.2013 12:53 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
raven padoma logiski, cik musulmani dzivo taja pasa vacija. Un nav ta, ka nu visi metas virsu vacietem, grib vinas precet, piespiest pienemt islamu un tad regulari sist. Te dzivojot, ja vien pasai nav velme, var mierigi ar viniem nekontakteties. Nu nav vini tik izsalkusi pec baltajam sievietem, ka vairumam liekas.


Ja neskaita, ka izvarošanas pārsvarā veic musulmaņi... iepriekš liku materiālus.. Te nav runa mar precēšanu vai attiecībām.
22.11.2013 13:03 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
raven izvarotaji ir visur, paskaties cik latvija gada laika ir izvarosanas un tie 100% nav musulmani.
Traki cilveki ir visas tautas, neatkarigi no kulturas un religijas.
22.11.2013 13:07 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Galvenais, ka Melns lepojas ar to, ka viņa ģimene no viņa baidās.
Tas ir normāli?
22.11.2013 13:18 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Bet šie tavi spriedelējumi par, tavuprāt, normālu ģimenes modeli ir nevietā, jo
a) tu esi izvēlējies nepareizo vietu, kur sludināt tādus uzskatus (šis tomēr ir sievietēm domāts portāls);

Vai ar šo var saprast, ka mana sieva, samierinoties ar to, kāds es esmu un turpinot dzīvot kopā ar mani, ir pārstājusi būt sieviete? Jeb sievietes ir tikai tās, kuras komandē savus vīrus?
22.11.2013 16:02 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Nevajag jau visus vienā mucā likt. Es zinu jauktās ģimenes, kurās tiek svinēti gan Ziemassvētki.. gan arī Bayram
Man zināmie musulmaņi ļoti ciena savas sievietes, rūpējas par viņām.. Nu nevar būt, ka es (droši vien arī Melns) esmu unikāls izņēmums, ar kuru notikušas tik daudz nejaušas sakritības

Ja jau Islāms ir tik briesmīgs, tad kāpēc mūsdienās pieaug to sieviešu skaits, kas kļūst par musulmanēm.. un viņām nav 2. pusīte musulmanis?

Tieši tā. Te pieeja ir ļoti vienkārša -, ja musulmanis, tad - neizglītots mežonis, kurš laistās ar skābi un nepārtraukti meklē kādu, kuru nošaut vai uzspridzināt. :-D
22.11.2013 16:11 |
 
Reitings 22
Reģ: 19.11.2013
Melns,kāpēc uzreiz komandē? Var taču meklēt kompromisu,izrunājoties ,ne sitot..
Var taču katrs izskaidrot kāpēc domā,ka tieši viņa viedoklis ir tas pareizākais un labākais,nevis uzreiz fiziski iespaidot,jo tā taču to problēmu neatrisinās.
22.11.2013 16:15 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Galvenais, ka Melns lepojas ar to, ka viņa ģimene no viņa baidās.
Tas ir normāli?

Nē, Melns lepojas ar to, ka ģimenē katram ir sava vieta, savas tiesības un savi PIENĀKUMI. Melns lepojas ar to, ka viņa ģimenē nav un nebūs situācijas, kad pusauga dēls uzkundzējas mātei un tēvam, kā tas ir daļā latviešu ģimeņu, kurās valda "plurālisms" un "demokrātija". Melns lepojas ar to, ka pēc visas viņa nemodernās audzināšanas, skolotāji skolā atzīst, ka bērni ir izaudzināti "ļoti labi" - ar cieņu un pieklājību izturas pret pieaugušajiem (tai skaitā - skolotājiem), kamēr citi, no ģimenēm, kur valda demokrātija un tēvs ir ne vairāk kā staigājoša butaforija ar roratslēgu un instrumentu kasti rokās, atļaujas atsevišķus skolotājus atklātā tekstā publiski ap*irst un pazemot.
Melns lepojas ar to, ka var savu ģimeni uzturēt un nevienam ar viņu nav jādala izdevumi :-D, un pieprasa šajā sakarā sev pienākošos cieņu un attieksmi.
Un, ja adekvātas attieksmes nav, tad visi zina, ka tētuks prot ne tikai urbt, skrūvēt un ēvelēt, bet arī - nopietni dusmoties.
22.11.2013 16:27 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Esiet redzējuši dokumentālo filmu Banaz - Love story, vai kaut kā tā.. Nu tur no love story tik cik melns aiz naga, bet ļoti interesanta un skumja dokumentālā filma par jaunu sievieti Banaz, kura dzīvojot Uk, griežās pie policijas ,jo vīrs viņu sita un izvaroja, viņa pieprasija šķiršanos. Policija neko nedarija un beigās to sievieti nogalināja viņas pašas tēvs ar brālēniem.
22.11.2013 16:33 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Melns,kāpēc uzreiz komandē? Var taču meklēt kompromisu,izrunājoties ,ne sitot..
Var taču katrs izskaidrot kāpēc domā,ka tieši viņa viedoklis ir tas pareizākais un labākais,nevis uzreiz fiziski iespaidot,jo tā taču to problēmu neatrisinās.

Nu labi, labi. Vārds "komandē" šeit gluži nav vietā. Ir lietas, kuras ir tikai manā pārziņā, un no sievas varu uzklausīt tikai idejas un ieteikumus, bet galavārds vienalga būs mans. Jāatzīst, ka jūs, sievietes, reizēm protat "pasviest" tādas idejas, par kurām es pat iedomājies neesmu.
Par reizēm, kad sievai neesmu sitis, bet varbūt - vajadzēja. Manā gadījumā tas bija tad, kad sava emocionālā stāvokļa - dusmu un neapmierinātības - dēļ viņa atļāvās darīt pāri un kropļot ARĪ MANU bērnu raksturus un nevarēja apstāties. Nu labi, - ir kkādas nesaprašanās manis un viņas starpā, bet izgāzt to pār bērniem ...! Tad tik tiešām bija tā reize, kad kurpe lidoja viņas virzienā, un neuzskatu, ka man par to būtu jākaunās, - es aizstāvēju tos, kuri paši sevi aizstāvēt nevarēja.
22.11.2013 16:37 |
 
Reitings 22
Reģ: 19.11.2013
Tas nav normāli kaut ko izgāst uz bērniem,ja viņi pie tā nav vainīgi. Bet nav normāli arī sist,var taču runāt! Uzzināt kāpēc tieši viņa tā darīja,varbūt nakamo reizi viņa saprastīs,ka tas ir galīgi nepareizi un tā vairs nerīkosies.
22.11.2013 16:46 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Te - tāda neliela piebildīte pie tēmas par Norvēģiju, tikai - Vācijas sakarā.
Лютеранская церковь Гамбурга, «Капернаум Кирхе», готовится к колоссальным изменениям: очень скоро она превратится в мусульманское место поклонения.

Активный отказ от практики христианской веры жителями Гамбурга, начавшийся еще в 2002 году, привел к резкому снижению количества прихожан, и церковь опустела. Об этом рассказывается в статье, опубликованной в итальянском издании Il Foglio.

В качестве покупателя лютеранского храма выступила Исламская организация Nour Islamic Center, ставшая родным домом для иммигрантов из стран Ближнего Востока и Северной Африки.

Закрытие храма в Гамбурге — не единственный случай подобного рода в Германии. В этой развитой и богатой европейской стране на грани банкротства находятся и многие католические епархии.

По данным немецкой епископской конференции, начиная с 1990 года, было закрыто 300 христианских храмов. Прогнозы на будущее также неутешительны. Так, только в небольшом городке Эссен (центральная Германия) в скором времени будет закрыто 25% из существующих действующих церквей. И это при том, что за последние три десятилетия мусульманское население страны резко увеличилось.

Если в начале 80-х в стране проживало около 50 тыс. мусульман, то сейчас их около 4 млн. (Это не правда. Одних только турок в начал 90-х годов в Германии проживало около 4 млн. Сегодня мусульман в Германии как минимум на порядок больше – КЦ)

По всей стране насчитывается около 24 действующих мечетей. Несмотря на это, большинство мусульман до сих пор вынуждено молиться в помещениях, не предназначенных для поклонения.

Такое положение дел побудило лютеран принять решение о продаже недействующих церквей. Другие церкви также идут по этому пути. «Новоапостольская» церковь передала один из своих берлинских храмов мусульманской организации.

В Друйсберге католики ликвидировали целых 6 церквей. Аналогичная участь уже постигла 400 католических и 100 протестантских храмов по всей Германии. Еще десять лет назад известный немецкий писатель, лауреат Нобелевской премии Гюнтер Грасс предложил преобразовывать пустующие церкви в мечети. По его мнению, «этот щедрый жест избавит немцев от мук совести».

Пророк Мухаммад (мир ему и благословение Аллаха), сказал:

«Эта Религия, непременно, распространится повсюду, где наступает день и ночь. Аллах не оставит ни одного дома ни в городах, ни в кочевье, в каждый из них Он принесёт эту Религию, либо с величием, либо с униженностью. Величием Аллах возвеличивает Ислам, а униженностью унижает неверие». (Ахмад, шейх Альбани классифицировал хадис как достоверный).
22.11.2013 16:53 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Varetu padomat, ka kads virietis tadas bulshit gramatas lasa. :D Kas sit sievu tas sit gramatas par to neizlasijis.
Daudz, daudz sliktak un postosak ir tas ka visadi kreisie un korumpetie sheihi musulmanu starp sej nesaskanas un naidu starp Islama sektam, ta rezultata ik dienas iet boja desmiti un simti cilveku, tiek postitas un destabilizetas valstis. A te karteja, stulba gramatina par sievu sisasnu it ka pasaule nebutu lielaku problemu. Pheee!
22.11.2013 16:55 |
 
Reitings 1582
Reģ: 22.03.2013
Tas nav normāli kaut ko izgāst uz bērniem,ja viņi pie tā nav vainīgi. Bet nav normāli arī sist,var taču runāt! Uzzināt kāpēc tieši viņa tā darīja,varbūt nakamo reizi viņa saprastīs,ka tas ir galīgi nepareizi un tā vairs nerīkosies.

Jūs esat vispirms emocionālas būtnes, un ne vienmēr jums ir būtiski, pār kuru velsies jūtu un sajūtu izvirdums. :-D Nākamreiz emocijas būs tikpat sakāpinātas un veselais saprāts - aizmirsts citā istabā :-D, tāpēc bieži vien ir tā, - vari runāt, cik gribi, - vienalga nākamajā reizē viss atkārtosies tāpat. :-D
22.11.2013 16:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits