nesaprotu, ko darīt

 
Reitings 23
Reģ: 15.01.2013
sveikas! ar puisi esam kopā jau 5 mēnešus. seksā sader, viss okey. BET ir viena lieta -> viņam vispār nepatīk tusēt. Ne reizi neesam nekur bijuši (kādā tusiņā ar viņa draugiem piemēram) un vienmēr uz gandrīz visu tusēšanu es pielaužu. Man ir ar viņu ļoti labi, bet vnk besī, ka mājās sēdētājs. man ir 20, viņam ir 23, saprastu, ja mēs būtu pie 40-50 gadiem, bet taču gribas visu ko darīt.
Viņam ir pilns ar bērnības draugiem utml, bet viņš ar viņiem reti sazvanās un par tiem tusiņiem atrunājas ar, ka viņam nepatīkot dzert un draugi neko jēdzīgu tad nerunā..

Varbūt kādai tā ir? Ko darījāt tādā situācijā? es pati esmu tāda, ka man patīk iziet sabiedrībā, tusēt, bet nejau 2atā, bet ar puiša draugiem utml...
15.01.2013 19:35 |
 
Reitings 16
Reģ: 16.02.2009
Nu ja tev gribas tik ļoti, tad nostādi fakta priekšā ar tekstu-"ja nevēlies labprātigi ar mani kopā kur doties, tad es sākšu viena pati ar draudzenēm vazāties pa ballītēm. Ceru, ka izlemsi pareizi, jo es nejokoju.
manejais pateiktu tikai: ej , mani tas neinteresē (ballites) :D
15.01.2013 20:01 |
 
Reitings 60
Reģ: 20.04.2011
nu jā īstenībā sarežģīti. Ja vēl tevi laistu tusēt, tad lai tik sēž mājās, cik uziet. Bet te ne pašam, ne sašam.
15.01.2013 20:01 |
 
Reitings 23
Reģ: 15.01.2013
paldies par padomiem!:)

vienkārši nostādīšu viņu fakta priekšā. :)
15.01.2013 20:06 |
 
Reitings 221
Reģ: 03.05.2011
man ar bijušo arī bija līdzīga situācija-tikai man tad bija 17-18 vinjam 21.
man bija tas vecums kad gribas ka tikai ārā un ballēties bet viņam sēdēt mājas...ja uznāca reize viņam iziet arā tad bija līdz zemei japielejas un pat reizem ta ka paris dienas ne skaidra...pat ar reizi ka reanimacija sedeeju kleita blakus
par cik macijos taja pilseta kur vins dzivoja,reizeem braucu maajas un ja aizbrauca tad ārā nedrīkstēju ar meitenēm iet,bija jasēž iekšā,kontrolēja,neļāva brīvdienās braukt mājās jo domāja ka ar čaļiem....to darot panāca savu ka meloju,gāju ārā ar metenēm un čaliem...rezultāts izšķirāmies:)

bet nu jau vairākus gadus kā laimīgi esmu kopā ar puisi,izejam kopa ārā,katrs atsevišķi vai arī slinkojam nedēļas nogali pa mājām divatā un neejam nekur:)

skaties pati..ja sāk ierobežot un neļaut ar draudzenēm pat iet ārā tad ir vērts padomāt kas tālāk būs:)
15.01.2013 20:15 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
Viņš vienkārši ir.. flegmatiķis.. :D

Pamēģini.. izšķirties- Tu redzēsi- uzreiz aizies kā raķete, jo sapratīs, ka "kaut kas nav".. :D

Man ar tāds draugs- savulaik pirmais visur- ballītēs, sportā un vispār čalis uz goda. Net tad viņš dabūja labu darbu. Un tad- pastāvīgu draudzeni. Un beigās nopirka bembi. Un brīvajā laikā- datorspēles. Viss. Pazuda. Ar galiem. Nevajadzēja ne ballītes, ne arī draugus. Viņam viss ir- un ir labi. Kāpēc ko vēl darīt?

Tad- uzresnēja un tā nu sanāca, ka draudzene viņu pameta tieši tāda paša iemesla dēļ, kā min autore- sviestu dzina, mājās sēdēja un neko negribēja darīt. Mēneša laikā atgriezās tas pats vecais jautrais, slaidais ballīšgājējs un sportists! :D

Bet nu ar to jāsamierinās- tāda viņam daba. Ne tas slikti, ne labi. Toties viņš ir prātīgs, nosvērts un vienmēr piezemēts. Kā teikt- netais' sūdus. :D
15.01.2013 20:20 |
 
Reitings 551
Reģ: 12.08.2012
Man kaut kā no mazotnes patīk ar meiteni divatā intīmā atmosfērā atpūsties..jo pati meitene liekas tik liels pasaules brīnums..ka interesantāka viņa 1na liekas kā 500 cilvēki apkārt:)
15.01.2013 20:55 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Excite sasmīdināji :D

man draudzene tieši to pašu ieteica, paskaties, kas notiktu ja tu izšķirtos, nu doma, ka arī aizies kā raķete. :D
15.01.2013 21:06 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Man ir ar viņu ļoti labi, bet vnk besī, ka mājās sēdētājs. man ir 20, viņam ir 23, saprastu, ja mēs būtu pie 40-50 gadiem, bet taču gribas visu ko darīt.


Ko izsaka vārdi - visu ko darīt? Piedzerties? Vazāties apkārt un pļāpāt bezmērķīgi ar draugiem? Dejot? Tas taču ir tik maz! Nenoliedzu, pašai man patīk patusēt šad tad, bet puisi sev blakus tomēr gribu netusētāju, tādu, kam vairāk interesē citas lietas un, galvenokārt, mūsu laika pavadīšana kopā. Kaut gan 20 gados varbūt pat liekas interesantāk būt kopā ar podu gāzēju, bet galvenais noturēties un tādu neapprecēt :D , lai gan tusētāji jau arī var krietni izmainīties no trakā skrējēja, līdz gādīgam māju cilvēkam.
15.01.2013 21:06 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
ehhh, kaut vairāk tādu būtu :D
15.01.2013 21:37 |
 
Reitings 23
Reģ: 15.01.2013
nē, nejau piedzerties, vienkārši būt ar saviem draugiem, var taču izdomāt dajebkādas izklaides, piem, slēpot vai arī piesiet mašīnai aizmugurē kameru un braukāt!

bet īstenībā tā varētu būt, ka vnk draugi mīl iedzert un neko tolkam nerunā, vien bezjedzīgas muļķības.. Pareizi ir, ja grib uz dzīvi vīrietis, tad jāmeklē tāda tipa kā manējais :)

vispār man jau liekas, ka mūsdienās bez alkohola nav iedomājams neviens tusiņš.. kādreiz tāpat satikās, a tagad citādāk..
15.01.2013 22:06 |
 
Reitings 200
Reģ: 27.03.2012
Man ir tāds vīrietis, un šķiet, ka par to ir jāpriecājas!> :)
15.01.2013 22:23 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Meklē problēmu tur, kur tās nav.



vispār man jau liekas, ka mūsdienās bez alkohola nav iedomājams neviens tusiņš.. kādreiz tāpat satikās, a tagad citādāk..


Vispār - nē. Arī šobrīd ir tusiņi un satikšanās bez alkohola. ;) Atliek izvēlēties pareizās kompānijas. Tagad vienkārši cilvēki ir slinkāki - labāk piedzeras un runā stulbības, krata pakaļas klubos, un domā, ka lieliski pavada laiku, nekā spēlē spēles, runā par interesantām tēmām, rod kopējas aktivitātes, tas laikam ir grūti, bet tādi tusiņi arī ir.
15.01.2013 22:25 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Nesaku, ka šad tad iedzeršana un kratīšanās būtu slikta. :D Var jau. Bet nav tā, ka visas ballītes tādas tikai ir.
15.01.2013 22:26 |
 
Reitings 370
Reģ: 29.01.2009
Tad es nezinu, es tā nevarētu vispār ar draugiem netikties. Man ir forši draugi un tāpēc man ir svarīgi, ka mans vīrietis var ar viņiem saprasties un mēs visi kopā varam labi pavadīt laiku (tas lielākoties neietver alkohola lietošanu). Protams ir super pavadīt laiku divatā, kas man liekas lielāajai daļai pāru ir vairāk kā pavadīts laiks kopā ar draugiem, bet vajag arī to.

Kā jūs vispār iepazināties, ja jau viņš nekur neiet? :D
15.01.2013 22:35 |
 
Reitings 23
Reģ: 15.01.2013
Zāra, iepazīšanās. :D internetā, nejauši :)
15.01.2013 22:39 |
 
Reitings 378
Reģ: 29.01.2009
Mans bijušais draugs arī tiklīdz sāka satikties ar mani, vairs negribēja iet balēties. Sākumā man tas netraucēja, bet ar laiku jutos apspiesta, jo darījām lielākoties tikai to, ko viņš vēlējās. Pazuda kontakts ar draudzenēm, draugiem, jo sāku pakārtot ikdienu viņam. Pierunāt arī man reti kad izdevās, ne jau tikai pa klubiem iet, bet darīt lietas, ko es vēlējos. Ja mums sakrita vēlmes, viss bija ok, bet tiklīdz nesakrita, tad neko! Es cerēju, ka ar laiku tas mainīsies, bet nekas tā arī nemainījās. Tāpēc iesaku nezaudēt sevi un darīt to, ko Tu vēlies. Nekādā gadījumā nezaudē savas draudzenes, ej ar viņām izklaidēties. Svarīgi ir iekarot uzticību, un es neieteiktu nostādīt ultimātus, bet gan apvienot savas vēlmes ar viņa. Bet nekādā gadījumā neaizmirsti ar par sevi, par savām aizraušanām - dejo, sporto, izglītojies, atpūties utt.(dari, kas Tevi priecē). Bet dari to tā, lai nezaudētu uzticību, paskaidro, ka tas Tev ir svarīgi, izstāsti kā Tu jūties. Bet nevelc un nespied viņam iet Tev līdzi, viņam pašam tas ir jāsaprot, ja viņš to nesaprot, tad Tev grūti būs viņu pārliecināt ar vārdiem. Domāju, ka viņš mainīs savas domas ar laiku, un sāks rēķināties ar Tavām vēlmēm, ja ne, tad spried pati, vai vēlies tādas attiecības. Galvenais nerieb, nečīksti, nedusmojies uz viņu par to, jo tas var visu sabojāt! Vēlu veiksmi! ;)
15.01.2013 22:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits